Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok javasolni jó nőgyógyászokat Kecskeméten? fórum

Tudtok javasolni jó nőgyógyászokat Kecskeméten? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
289. argi
2019. okt. 15. 19:47
Dr.Szabó Gábort én személy szerint senkinek sem ajánlom,modortalan,nem főorvoshoz méltó a viselkedése,beszólógatásból jeles!Páromat mentő vitte be,nagyon erős alhasi görcsökkel,munkahelyről ott már a földön feküdt!Két napos megfigyelés után elég erős gyuladást állapíttottak meg.Mikor két nap után haza engedték,a zárojelentés oda adáskor közölte Dr.Szabó Gábor-részlegvezető főorvos a párommal,hogy mentőt jogtalanul vette igénybe,nem taxi ez!A párom elmondása alapján,hozzá fűzte a főrvos úr,NEM IS IDE TARTOZIK! Mivel a lakcím kártyán más város van.A beteg ellátáshoz mindenkinek joga van,helytől,ídőtől,függetlenűl,főleg annak aki becsületessen fizette és fizeti a TB-t! Úgy hogy ha állatorvost keresnek majd valamelyik rendelőbe javaslom neki az állás interjut ne hagyja ki! Bár még az állatokkal sem beszélnek így!
2013. dec. 30. 11:48
Lemaradt a hogy rendel :)
2013. dec. 30. 11:47
Sziasztok! Tudja valaki, hogy Steinmetz György rendel a 2 ünnep között?
2013. dec. 28. 15:59

Sziasztok,


tudja vki esetleg, hogy mennyi Dr. Szabó Gábornál egy terhességi vizsgálat? Köszi :)

2013. dec. 5. 14:04
Ja és Bakó szemrebbenés nélkül elfogadja a pénzt!!! Nekem nem mondta, hogy tegyem el..., pedig ügyeletben volt, amikor szültem.
2013. dec. 5. 14:01

Bakó régen rendes és segítőkész doki volt. Nála szültem az első gyermekemet, így nem volt kérdés, hogy a második babát is az Ő segítségével hozom a világra....Óriási csalódást okozott!! Nagyképű és nemtörődim lett, annak ellenére, hogy csupán a kötelező vizsgálatokra mentem hozzá és nem hívogattam mindengéle csip-csup problémával - szerencsére nem is volt semmi gondom-. Nagyon rosszul esett, hogy lekezelő és volt, főleg a szülés közelettével, de akkor már nem akartam váltani. A szülésnél kimondottan flegma volt...Nagyon megbántam, hogy bizalmat adtam Neki!


A kórházban láttam és tapasztaltam a nőgyógyászok hozzáállását, így mindent összegezve szerintem kis Tankó (habár elég erős keze van) és legfőképpen Csuka doktor nagyon jó, kedves és segítőkész orvosok. Csuka doki még szülés utáni napokban is bemegy a kismamákhoz és beszélget velük, hogy miként élték meg és hogy Ő, mint orvos hogyan látta a dolgokat.

2013. szept. 24. 11:38

Sziasztok!!!!

Kecskeméten mindenki jó!!!-)

Nekem a Temesváry az orvosom és semmi pénzért vagyis senkiért sem cserélném le!! Alapos, segítőkész és persze nagy tudású szakember. Ő nemcsak a beteget látja benned és nem a pénzt, hanem az embert. Mindent elmagyarázz és mindig bátorít. Július végén szültem nála ikreket és maximálisan ott volt. Csak jót tudok róla elmondani.


Rendes még a kis Tankó, Bakó, (bár neki furcsa a humora)ill a Steimetz is!!!

282. szviki82 (válaszként erre: 281. - Manka99)
2013. szept. 1. 16:31
Dr. Molnár G.Béla műtött Szegeden, róla is csak jót tudok mondani!Műtét után 2 hónappal már próbálkozhattunk is a babával, aki a 2. hónapban sikerült is,jelenleg 20 hetes kismama vagyok :)!
281. manka99 (válaszként erre: 277. - Szviki82)
2013. aug. 9. 12:00
Megkérdezhetem, hogy Szegeden ki műtött? Kit ajánlott Nyirády?
2013. aug. 3. 14:24

Nyirádyban én is csalódtam. Még a vérképemet sem tudta értelmezni.


Bakó pedig a kesztyűs kezével fogdosta végig az egész rendelőt, mert akkor jött rá, hogy nem talált valami eszközt és utána úgy akart felnyúlni.... (nekem egy ilyen eset elég, hogy többet ne tudjak felfeküdni valakinek a vizsgálóasztalára)

279. Emese4
2013. aug. 3. 11:30
Szia!Èn is Bako mellet voksolokèn mind a nègyet nàla szültem.Fogadot dokim volt.Szolt ha szabin volt de azt is hozzàtet hogy ha ugy van akkor is bejön.Ès soha nem fogadot el pènzt szülèskor mindig azt mondta van mire kölcsem.:))10 ève hozà jàrok.Szinte ujonc kora ota.Csa jot tudok rola mondani.
278. Tundeva (válaszként erre: 277. - Szviki82)
2013. aug. 3. 09:35

Egy közhellyel élve: kinek a pap, kinek a papné...


Én pont az ellenkezőjét tudom sajnos Nyirádyról elmondani, pedig istenbizony szimpatikus doki volt elsőre. Hiába mondtam neki 2 évig, hogy abnormálisan erős görcseim vannak fog.gátló mellett is, sőt, azóta durvult el, mióta újra szedem... Azt is mondtam neki, hogy készülünk a családalapításra, most legyek túl minden olyan vizsgálaton, amivel elhárítható az akadálya. Kitapintott valami "ártalmatlan" csomót, amire azt mondta, nem kell vele foglalkozni, próbálkozzunk nyugodtan a gyerekkel. Persze én elhittem. Aztán fél év múlva még mindig ott motoszkált a fejemben, hogy valami nem oké. Elmentem Bakóhoz, akinek hálistennek gyanús volt valami, mert sztk alapon a kórházban csinált nekem egy tükrözést, átjárhatóságit és laparoszkópiát egy füst alatt, ahol kiderült, hogy az egész kismedencém tele volt endometriózissal, a szerveim rendellenes helyzetben hátrahúzódva, letapadva... (Nyirády szerint csak szimplán hátrahajló volt a méhem, ami egyébként soha nem volt az, 12 éve rendszeresen járok éves szűrésre...)

Szépen "kitakarított", és a műtét utáni első ciklusban terhes is maradtam, 32 évesen. Én ezért szavazok neki bizalmat továbbra is.

2013. aug. 2. 13:08

Elég sok nőgyógyásznál jártam már,mindnél magánrendelésen, most leírom, én mit tapasztaltam!

Az első dr. Nagy Judit volt, akihez csak rákszűrésre mentem sok évvel ezelőtt, sikerült nála gombás fertőzést kapnom...

Utána már Temesváryhoz jártam, panaszaim sorra jelentkeztek:nagyon erős vérzés, UH-gal megvizsgált és szerinte egy ércsomó volt a méhemben

Ezután Bakó doktor következett, aki szerint az erős vérzésem "csak szubjektív tünet"- igaz egészségügyben dolgozom, védőnő vagyok- szóval ennyit arról, hogy mennyire veszi komolyan

Majd Nyirády Tamás következett, akihez a mai napig járok és csak jót tudok róla mondani!!!Az első Uh-os vizsgálaton egyből kiszúrta hogy miómám volt és az okozza a panaszokat!Sőt még orvost is ajánlott nekem Szegeden, aki hüvelyen keresztül ki tudta szedni, ugyanis megmondta,hogy Kecskeméten nincs senki, aki így megoldaná a problémámat!

Szóval egyértelmű, ha nőgyógyász, csakis NYIRÁDY!!!!

276. Tundeva (válaszként erre: 273. - Noni1982)
2013. febr. 21. 10:50
Szia, a Nyíri út 38-ban rendel a Korona patika mellett, a Megyei kórháznál. Úgy tudom 10 ezer egy vizsgálat, de én nem hozzá járok.
275. Nadáné (válaszként erre: 274. - Nadáné)
2013. febr. 20. 11:26
Bocsi, mégsem. :(
274. Nadáné (válaszként erre: 273. - Noni1982)
2013. febr. 20. 11:24

Szia!


Úgy látom, hogy a Bagolyban rendel.

2013. febr. 20. 11:22

Sziasztok!

Tudna Nekem segíteni valaki, hogy a Szabó László főorvos most hol rendel és mennyiért?

Az első gyerekemet nála szültem 5 éve,de akkor még rendelt Lajosmizsén is,most már nem!És most a másodikat is nála szeretném.

Köszi

272. macskossz (válaszként erre: 270. - Lettina81)
2013. febr. 19. 19:25
Rendkívül pénzéhes és még csak ki sem tudott gyógyítani egy egyszerű betegségből. Egyik ismerősöm nála szült, de kiábrándult belőle. Az ő okait nem tudom.
271. Nadáné (válaszként erre: 270. - Lettina81)
2013. febr. 18. 14:13

Szia!


Én nem ismerem. :/

2013. febr. 17. 18:13

Sziasztok!

Valakinek van infója Pataky István nőgyógyászról?

Szült valaki nála,mik voltak a tapasztalatok?

269. Nadáné (válaszként erre: 265. - TT001)
2013. febr. 17. 18:04
Azt hiszem, hogy tavaly úgy volt, hogy 11-12 ezer, nem emlékszem, és plusz 1000 Ft volt a rákszűrés.
268. Nadáné (válaszként erre: 267. - Kingicsek)
2013. febr. 17. 18:01

Szia!


Én Nagy Károlyt nem ismerem.Nekem Temesváry a dokim, és ő foglalkozik meddőséggel.

És én magán úton járok hozzá. Nagyon rendes doki, én maximálisan elégedett vagyok vele és nagyon szeretem. :)

2013. febr. 17. 17:57

Sziasztok

Tudnátok segíteni meddőségi kivizsgálásba a Nagy Károly vagy Temesváry Béla doktor foglalkozik?

Várom a véleményeket tapasztalatokat.

A TB-s vagy magán rendelésre kell elősszőr jelentkezni?


Várom mihamarabb a segítséget


Üdv

266. Nadáné (válaszként erre: 265. - TT001)
2013. febr. 8. 13:49

Szívesen. Viszont most kedden voltam nála megint, akkor 5 ezret kért. Ebben volt hüvelyi uh és 3 gyógyszer felírása.

Arra emlékszem, hogy azt mondta, hogy gyógyszer felírása 1 000 Ft nála. Azt nem tudom, hogy csak 1-re vonatkozik, vagy mindegy mennyit ír fel.

Mondjuk sztem mindegy. Így akkor most 4 ezret kért a vizsgálatért.

265. TT001 (válaszként erre: 264. - Nadáné)
2013. febr. 8. 13:46
Szia! Köszönöm az információt Neked is! Ez döbbenetes! :O Sokat kér, ha azt vesszük, h.rákszűrés nincs is az árban! :(
264. Nadáné (válaszként erre: 261. - TT001)
2013. febr. 5. 10:24

Szia!

Én 2 hete voltam Temesvárynál, és 12 vagy 13 000 Ft-ot kért és rákszűrés nem volt benne.

263. TT001 (válaszként erre: 262. - Szimon25)
2013. jan. 21. 14:14
Köszönöm az információt! :) Üdv: Timi
262. szimon25 (válaszként erre: 261. - TT001)
2013. jan. 20. 23:12
Altorayról nincs tapasztalatom,mert ő csak szerződéses azt hiszem a Kméti kórházzal.Temesváry pedig 10 körül sztem, de én az első lánykámat nála szültem, a terhesgondozásért 5e-t fizettem, mert eü-ben dolgozom.Ez 5 éve volt.Szóval fogalmam sincsen.
261. TT001 (válaszként erre: 260. - Szimon25)
2013. jan. 19. 19:37
Köszönöm a segítséget! Szerintem marad az Altorjay. Esetleg azt tudod, hogy magánban mennyit kér egy rákszűrésért(és Temesváry)? Vagy ha Altorjay nem vállal, akkor Temesváry dr-nál próbálkozom. :) Üdv:Timi
260. szimon25 (válaszként erre: 259. - TT001)
2013. jan. 18. 20:35
Egyiket sem ajánlom jó szívvel, de ha már dönteni kell, akkor Altoray.Ha magánban gondolkozol mindenképpen, akkor keress egy igazán megbízhaó szakembert(Temesváry, Bakó,Csuka dr).De természetesen tiszteletben tartom a szándékodat, mert az nagyon egyéni, hogy kinek ki jön be.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook