Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Vadász János endokrinológus - vélemények és tapasztalatok? fórum

Dr. Vadász János endokrinológus - vélemények és tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 5. 14:13
Sziasztok! A doktor úrnak van magánrendelése is? Ha van akkor hol, mikor, és hogyan lehet bejelentkezni? Én hiába bújtam a netet. Szolnoki endokrinológus magánrendelést csak Dr. Bartha Györgyöt találtam. Ő milyen? Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.
2011. jún. 5. 20:52

Köszönöm a hozzászólásokat! Majd beszámolok a tapasztalatokról :)


Amúgy én azt hallottam, hogy olyan két éve kb 5000 Ft volt nála egy magán rendelés.

Muszáj vagyok arra menni, mert az kórházi rendelésre 3-4 hónapokat kell várni... :(((

2011. jún. 5. 20:34

sziasztok, én kecskeméti vagyok, de itt már jól befürödtem az összes sztár endo dokival így már bizalmatlan is vagyok velük..

Viszont a nyáron fel kell keresnem egyet, úgyhogy itt maradok olvaslak Titeket, Szolnok végülis nincs innen vészesen messze, és már nem érdekelne hogy át kell járni csak végre értsen már az orvos ahhoz amiért fizetek Neki..

7. neni1 (válaszként erre: 1. - Lailani)
2011. jún. 5. 19:41
Csak ajánlani tudom! Országosan elismert szaktekintélynek számít. A május 28-ai szolnoki helyi újság egy nagy cikket ír róla, érdemes elolvasni.
6. e417245f24 (válaszként erre: 4. - Bige)
2011. jún. 5. 17:15
Szolnoki endokrinológus.Csak pozitív dolgokat tudok Róla :)
2011. jún. 5. 17:15
A szolnoki hetényiben.
4. bige
2011. jún. 5. 16:58
ő hol dolgozik?
2011. jún. 5. 16:28
Szerintem az egyik legjobb, ráadásul tőlem semmit nem fogadott el. Rendszeresen képzi magát, és nagyon alapos. Én csak ajánlani tudom. Ha mindenképpen vinni akarsz valamit, vigyél neki és az asszisztensének egy-egy bonbont.
2011. jún. 5. 15:51

Kíváncsian várom a véleményeiteket és tapasztalataitokat a doktor úrról.

Illetve ha valaki tudja kérem mondja meg nekem, hogy most körülbelül mennyibe kerül nála egy magánrendelés. 1,5 hét múlva mennék hozzá.

2011. jún. 5. 15:48
Dr. Vadász János endokrinológus - vélemények és tapasztalatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook