Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Január 5-től fogyókúra fórum

Január 5-től fogyókúra (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
772. 388b941089 (válaszként erre: 770. - Huncuttka)
2015. jan. 25. 16:38
Mióta stagnál?
771. unom (válaszként erre: 770. - Huncuttka)
2015. jan. 25. 13:07
nyugi, türelem. A fogyás sosem megy mindig ugyanúgy, vannak szakaszok, mikor megáll, vannak, mikor felgyorsul. Most ne add fel, folytasd tovább, be fog indulni.
2015. jan. 25. 12:52

Most meg állt . Ilyenkor mi a nyavaját kell tenni ?

Várni ,mert késöbb újra indul ? Mit csináljak ? SOS !

769. 388b941089 (válaszként erre: 768. - Miss x)
2015. jan. 25. 09:22
Nincs összefüggés a kettő között.
768. miss x (válaszként erre: 766. - Indah)
2015. jan. 25. 09:19
szerintem jo a lassu fogyas, mert kisebb az eselye, hogy visszajojjon. csak igy tovabb! :)
767. miss x (válaszként erre: 765. - Unom)
2015. jan. 25. 09:18
koszi :)
766. indah (válaszként erre: 762. - 357b18fc0c)
2015. jan. 24. 08:43

Sziasztok, gyors bejelentkezés. Kb. 2kg-t fogytam eddig - hát nem sietem el a dolgot az fix 🐷


A kenyér nekem kicsit sem hhiányzik, másfél hét alatt ment el egy csomag jokenyer rozskenyér. Lafagyasztom, és szeletenként veszek ki a zacsiból.


Nekem a rántott dolgok (de a rendes,olajban sült), zsírosabb húsok és a sütik hiányoznak a legjobban.


Héten volt tökfőzi, tettem bele édesítőt (eterit ) csak a gyereknek félek így adni, annyi rosszat lehet olvasni ilyenekről

765. unom (válaszként erre: 763. - Miss x)
2015. jan. 23. 14:22
Gratulálok a vizsgákhoz és a futáshoz :)
2015. jan. 23. 14:19

Szep napot!

Gratulalok mindenkinek, kitartast a tovabbiakban is.

763. miss x
2015. jan. 22. 19:33
sziasztok, kicsit eltuntem innen a vizsgak miatt (meg egy van hatra). a dietat nem sikerult ugy tartanom, nehe becsuszott rendes csoki is, kellett a cukor az agyamnak, de azt fel is hasznaltam :) mert fogytam. a nadragokat mar be tudom gombolni, de meg kisse kotozott sonka erzetem van :)))) matol visszatertam a napi 50gr ch-hoz es mar futni is voltam.
2015. jan. 21. 17:05

Sziasztok!

Elvesztem pár napra de a naplóm vezettem:))

Siekrült visszaovlasni is.


Indah! az hogy figyelek a kajára azt jelenti, hogy fehér cukrot nem eszeme gyáltalán, maximum túrórudiba ha épp nem látok cukimenteset, szal erre odafiyelek, és a fehér lisztet is kb 95 %-ban elkerülöm. Midnent zabliszttel készítek beleértve a csodás kenyér receptemet is, ami nálam nagyon jól működik és fogyaszt:) Én csak egy alap kenyeret sütök de ezt a recit lehet turbózni tejsavofehérjével, és akkor magasabb a fehérjeértéke de az íze ugyanúgy finom:)

Ezt a fajtát amúgy azért imádom mert ízre ugyanolyan mint a fehér kenyér, de van olyan kenyerem is ami dupla annyi fehérjét tartalmaz mitn szénhidrátot és fincsi, és az paleos. Mert én amúgy ebben utazom:))

Indah! aúgy mi lenen ha becsapnád őket? egy ksi ezerédes folyékony édesítőszert senkisem vesz észre :D és akkor a gyerek sem cukrozna annyit:))

Amúgy engem meg npvérem és anyum cinkeltek h milyen vok.. emg dagi vok stb.. és vannak rólam videók h miylen szálkás meg csinos voltam, emg ugye sportoltam is és elkezdtem fogyozni.. a végére 170 cm és 48 kg voltam.... szal frankün tönkretettem az anyagcserém:D a család már csak iylen....


Visszatérve.. általában hozok haza paleo sütit, vagy megeszem este egy nag ytál gyümölcsöt ha édességrohamot érzek:) ettől nem fogyok de a súlytartás fenn marad:) és mégm idnig jobb gyümit enni csupa vitaminnal mint egy tábla csokit :D

761. csikil4ny (válaszként erre: 757. - Indah)
2015. jan. 21. 16:04

Hát igen, én kifejezetten jól reagálom le az életmódváltást, a pici már ezt látja, néha még sütit is sütök, hol felét egészségesebben, hol teljesen átvariálva. Ez így természetes neki. Apa meg szerencsénkre nem válogat. :)


Viszont édesanyám cukorbeteg, szülinapjára sütöttem diabetikus tortát, hát úgy ették mintha a fogukat húzták volna... (nekünk izlett :D).

760. unom
2015. jan. 21. 14:19

Sziasztok, bejelentkezem én is.

A torna fele megvan, a másik felére este lesz időm. Reggel mértem magam, jó vagyok :)

759. Huncuttka (válaszként erre: 758. - Indah)
2015. jan. 21. 13:25
Én is így gondolom . Megint sokáig fogom bírni el csábulás nélkül . Muszály hosszú távlatokban gondolkozni .Nem csak a fogyás számít ,a változás a fontos .Érzem hogy ez a pár hónap is sokat számított, hiszen régen ez a kis csipsz meg se kottyant . Már a szervezetem is érezheti a sok pozitiv kaját .Na egy szó mint száz jelez a szervezet ha férre lépsz . Figyelni kell rá . Már csak a mozgást kéne komolyabban vennem , de ha 57 évig nem volt a kedvencem ,most nagyon kell erölködnöm :)
758. indah (válaszként erre: 748. - Huncuttka)
2015. jan. 21. 09:31

Szerintem semmi gond, én szombaton voltam így, hogy elkezdtem 1 sütivel, és nem volt megállás :(Borzasztó volt utána.


Ne aggódj, jobb, hogy most megetted, mint ha epekednél utána, és közben befalnál mindent, majd pedig ez után ennéd meg a chipset :)


Engem is helyreráztak itt a csajok, hosszú távon gondolkozunk, 1-1 ilyen dolog belefér szerintem :)

757. indah (válaszként erre: 746. - Csikil4ny)
2015. jan. 21. 09:29

Igen, tudom - én is ezzel küzdök. Nálunk kb. csak a húsleves nem volt agyon cukrozva - anyu meg mindent cukorral csinált, mert apu úgy szereti...

Az a gond, hogy ha már kialakul egy ízlés, akkor azon nagyon nehéz változtatni - ezt magamról tudom.


Én is túlsúlyos voltam világ életemben + tesóm is. Én bulémiás lettem, ő anorexiás.

Szeretném a gyerekemet óvni, mert ha túl "kihegyezem" a mindennapokat erre, akkor is sérül - ha nem veszek tudomást róla, akkor is. :(


A legegyszerűbb tényleg az lenne, ha családi életmódváltásba kezdenénk - de ez jó esetben is a jövő zenéje.

756. indah (válaszként erre: 743. - E5bfff55e3)
2015. jan. 21. 09:22

Tegnap ráállt a férjem is az elliptikus gépre. Eddig végig azt hajtotta, hogy a futás sokkal megterhelőbb, ezzel a géppel nem lehet fogyni stb. Hiába mondtam neki, hogy persze, hiszek neki, hogy ha sprintel, akkor nyilván több kcalt éget el - de egy sima kocogásnál én jobbnak tartom a gépet, hiszen itt változó intenzitás van, látom a sebességet, pulzust.

Ő annno focista volt, nagy nehezen rávettem, hogy ne csak tekerjen rajta 10-t, hanem egy 20 perces zsírégető programot csináljon meg rajta. Na 10 perc után leszállt, és folyt róla a víz.

Olyan elégtétel volt számomra, hogy csak na! Én 30 percet csinálok már, erősebb programon, mint amin ő ment.

A legjobb viszont, hogy a fiam is látta, mi közben "hasaztunk", meg boxoltunk, bohóckodtunk - de mozgott közben, és ez jó volt.

2015. jan. 21. 08:26

Sziasztok!

Tegnap megvolt a torna ismét. 50 perc B.A. DVD-re tornáztam, egy kis kardio edzés. :) Ma reggel gyalog jöttem a munkahelyre (35 perc). haza is így tervezem. Torna mentes napokon gyaloglás lesz. :)

754. csikil4ny (válaszként erre: 748. - Huncuttka)
2015. jan. 21. 06:49
Készíthetsz otthon egészséges zöldség chipseket (én krumpliból készítettem - de lehet szinte bármilyen zöldségből): uborkagyaluval felszeleteled, sűtőpapírra egymás mellé helyezed, picit megspricceled olajjal, amikor szép ropogós lesz kiveszed és fűszerezed.
2015. jan. 20. 19:56

Sziasztok!


Én is nemrég kezdtem a fogyókúrát, azonban úgy alakult, hogy egy időre most ez fel kell függesztenem.

Így eladóvá vált egy ez a termék:

[link]

bontatlan, ár:2500 HUF

Privátban írjatok, budapesti átadás,

752. Huncuttka (válaszként erre: 749. - 388b941089)
2015. jan. 20. 19:53
Igazad van !!!!!!!! pedig nagyon sokáig rá se néztem , nem értem magam se , de minkenki a saját kárán tanúl :(((
751. Huncuttka (válaszként erre: 750. - Unom)
2015. jan. 20. 19:50
Igen , elegem lett , ahogy mondod Brrr Nem is értem hogy eshetett jó
750. unom (válaszként erre: 748. - Huncuttka)
2015. jan. 20. 19:39

Nem volt jó ötlet, de azért ne dőlj a kardodba.

Ez kb.240 kcal, nem a világ vége. Gondolom, egy időre megint eleged lett belőle :)

2015. jan. 20. 19:36
Uristen mekkora hulyesegek szuletnek ujra es ujra es ujra...
2015. jan. 20. 19:01
Húú lányok én úgy ki ......magammal . Szégyelem de megettem egy 40 gr csipszet . Annyira kívántam , csak egy kicsit akartam venni belőle ,de ezek az izfokozó vackok nagyon értik a dolgukat . kb 1 éve nem ettem , és nem is fogok .Érzem hogy a gyomromnak se volt jó , de nem tudtam le tenni .Nem is értem hogy másoknak ,gyerekeknek hogyan szabad annyi vackot enni . Csak ilyenkor érzem hogy jó az ha változtatunk a régi rossz dolgaikon .
747. Zonne (válaszként erre: 745. - Szöszi71)
2015. jan. 20. 16:33

Szia,


hú nekem a vércsoport szerinti táplálkozás nagyon nem jött be, elvileg vegetariánus étrendet kellene követnem, na ez nem fog bekövetkezni :-)

De vannak emberkék akiknek bejött, csak előre :-)

746. csikil4ny (válaszként erre: 742. - Indah)
2015. jan. 20. 16:04

Sajnos ez nehéz kérdés, az én keresztfiam van ilyen helyzetben. Ha viszont már látod rajta az elhízás jeleit a férjeddel kellen-e megértetni, hogy a gyerek érdekében ő is váltson (legalábbis egy időre míg megoldódnak a dolgok). Én a másik véglet vagyok: otthon helytelenül táplálkoztunk (értsd kenyérrel ettük a tésztaféléket is), 31 éves kellett legyek míg felfogtam, hogy nem a gének miatt vagyok kövér.


A frusztráció sajnos akkor is benne lesz, ha túlsúlyos gyerekkorában.

2015. jan. 20. 13:09

Sziasztok!


Elhatároztam, hogy ezentúl a vércsoportom szerinti diétát fogom alkalmazni. Nagyon kíváncsi leszek milyen lesz.

A torna megy heti 2x és az étkezéssel sincs semmi gond. :) EGy fél kg kenyér egy hétre betartott. Kenyeret csak reggelihez eszem.

744. Zonne (válaszként erre: 742. - Indah)
2015. jan. 20. 12:09

Az OK, hogy a férjed így csinálja mert megengedheti magának, de esetleg nem tud abban segíteni, hogy a gyerek ne róla vegyen példát?

Frusztrálni nem kell ilyen dolgokkal, ahogyan te is írtad, annakidején engem a bátyám kövérezett le mindig, egyszer odáig jutottunk, hogy a 175 centimhez az 57 kg-t is soknak éreztem... Mondjuk ezt a súlyt már "sikeresen" feltornáztam, túl is lőttem a célon :-D

743. e5bfff55e3 (válaszként erre: 742. - Indah)
2015. jan. 20. 11:50
Megértem, hogy milyen nehéz így Neked, de szerintem az a lényeg, hogy Te ennek ellenére is csináld. Hiszen akkor férjed is, meg a kisfiad is látják a jó példát is, hogy jól is lehet csinálni. S ki tudja, lehet, hogy idővel téged fognak mindketten utánozni! Az a lényeg, hogy légy erős és kitartó abban, amit hiszel! Sokszor nem rögtön lesz az ilyen dolgoknak eredménye, hanem lehet, hogy akár hónapok évek múltán fognak rájönni, s utánozni! Légy türelmes! Nekem is van olyan dolog még most is, hogy gyerekkoromban láttam, hogy xy valahogy csinált dolgokat, s most arra gondolok, hogy milyen jól csinálta, s nekem is úgy kéne. :)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook