Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jangee fogamzásgátló tabletta fórum

Jangee fogamzásgátló tabletta (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2012. dec. 12. 22:08

Szia asteriab!

Engem érdekelnel,írtam privit de itt az email címem is nyuszko21@gmail.com

Előre is köszi!Üdv:Zsanett

2012. dec. 11. 20:50
Nem tudom ez-e a megfelelő fórum, de akit érdekel, van otthon a fiókomban két levél Jangee (az enyhébb) megkezdetlenül, még a nyáron álltam le vele 10 hónap szedés után, maximálisan meg voltam vele elégedve, de sajnos idővel nem volt miért szednem, és szerintem már nem is kezdem újra, szóval megválnék tőle. Akit érdekel, írjon!
901. ELma00
2012. dec. 9. 20:06

Sziasztok!

Május óta szedem a Jangee-t, nem volt semmilyen mellékhatása, nem volt problémám, köztes vérzésem. most viszont megjött, úgy hogy még 2 tabletta van a havi adagból. normális ez, vagy mi történhetett? és be kell vennem még az utolsó 2 szemet?? Előre is köszi!

900. angie0221 (válaszként erre: 894. - Catrin89)
2012. nov. 29. 08:55
Én több mint, egy éve szedem a tabit, de egy kellemetlen mellékhatás sem jelentkezett. Nálam minden rendben van. Azt mondta az orvosom, amikor elkezdtem szedni, hogy az első három hónapban normális lesz, ha lesznek kellemetlen tüneteim (amiket ti is írtatok), viszont ha a 4. hónapra sem múlnak el, akkor gyógyszert kell váltani. Szerintem nálatok is ez lehet a helyzet, és legyetek türelmesek, vagy ha nagyon rosszul viselitek, menjetek vissza az orvoshoz, és kérdezzétek meg mit javasol e helyzetben.
899. angie0221 (válaszként erre: 893. - Buberta)
2012. nov. 29. 08:51
Tudom, hogy milyen amikor ésszel tudod, hogy nem lehet gond, de mégsem tudod leállítani magad és stresszelsz. Várd meg, hogy megjöjjön, ha késik (ami a stressz miatt előfordulhat) akkor menj, vegyél még egy tesztet. Valószínűnek tartom, hogy negatív lesz. Ha meglátod, megnyugodsz, és utána meg fog jönni. :) Nópara.
2012. nov. 29. 08:12

most néztem én is utána! sajnos a tabitól egyre érdekesebb tüneteket produkálok és nekem ez a 2. amit próbálok. erről viszont csak pár személyes infót találtam, de azok pozitívak. pl. [link]

(86. hsz)

897. Catrin89 (válaszként erre: 896. - Dorka93)
2012. nov. 28. 23:45

Nálam sem kis mértékben csökkent :S És még tart... Ezért vagyok kiváncsi, hogy mások is tapasztaltak-e ilyet és mennyi ideig? De a szédülés is aggasztó, mert néha félek egyedül elindulni dolgozni, bevásárolni:S

Nálam a mellfeszülés folyamatos, csak van amikor nagyon fáj, van amikor kevésbé. Azzal bíztatom magam, hogy a következő levélnél már minden sokkal jobb lesz és hozzászokik a szervezetem.

896. dorka93 (válaszként erre: 894. - Catrin89)
2012. nov. 28. 23:32
Szia! A libidócsökkenést én is tapasztaltam, nem is kis mértékben, sőt a mellfeszülés is megvan, bár az csak egy kicsit. De ez a libidó-dolog eléggé aggaszt, ez mennyire tartós??
895. dorka93
2012. nov. 28. 23:30

Sziasztok!

Én 2hete kezdtem el szedni a gyógyszert, és az első 4 napban olyan erős hányingerem volt, hogy semmilyen tömegközlekedésre nem mertem felülni, mert biztos voltam benne, hogy nem lesz jó vége... Egész nap émelyegtem, semmit nem bírtam enni. Aztán ez elmúlt, most pecsételő vérzésem van pár napja, de az teljesen kibírható, napi egy tisztasági betét és meg van oldva. Valaki van esetleg hasonló tapasztalatokkal?

2012. nov. 28. 23:21

Sziasztok!

Én még csak az első levél tablettánál tartok (vasárnap veszem majd be az utolsót).

Az érdekelne, hogy tapasztalt-e valaki hasonlót: szédülés, mellfeszülés, fejfájás, libidócsökkenés. ?????

Mert sajnos én ezeket tapasztalom kb. a 7. tablettától és már elég kellemetlen, főleg a szédülés és a libidócsökkenés. Úgy tervezem, hogy ha nem lesz még rosszabb a helyzet, akkor szedem 3-4 hónapig, hátha hozzászokik a szervezetem és bízom benne, hogy újra a régi leszek. Minden tapasztalat és vélemény érdekel! :)

893. buberta (válaszként erre: 892. - Angie0221)
2012. nov. 28. 13:45
Olyan nagyon remélem, hogy így lesz..holnap kell megjönnie, de már olyan ideges vagyok, hogy nem bírom..a hasam meg kicsit jobban fáj és azért az a tudat sem nyugtat meg, hogy a terhesség elején is lehet ilyen tünet, mert nyúlik a méh, stb..a józan eszemmel ha belegondolok, nem lehet semmi, de valamiért mégsem tudok megnyugodni..:(
892. angie0221 (válaszként erre: 891. - Buberta)
2012. nov. 26. 11:22
Szia! Persze hogy van. Nekem volt már olyan, hogy 2 hetet késett, totál ideg voltam, vettem egy tesztet. Negatív lett, és rá fél órára meg is jött. Mondjuk akkor még nem szedtem tabit, de szerintem a stressz akkor is hatással van rá. Én a helyedben már nem aggódnék, biztosan meg fog jönni. :)
891. buberta (válaszként erre: 884. - Angie0221)
2012. nov. 26. 10:51

Azóta csináltam tesztet, ami negatív lett, meg nőgyógyásznál is voltam, csinált hüvelyi ultrahangot, azt mondta hogy nem lát semmit és nem hiszi hogy bármi lenne, bár azt azért hozzátette, hogy ha van valami, akkor még nagyon korai azért nem látszana...kb két hete alhasi fájdalmam van, nem állandóan, de minden nap elő-előjön, nem durván, de van..kicsit nyugtalanít.

A héten fogom abbahagyni a levelet, remélem megjön rendesen és akkor legalább a terhességet kizárhatom. Arra is gondoltam már hogy a stressztől fáj a hasam, mert annyira parázok, szerintetek ebben van ráció??

890. Kocckamano (válaszként erre: 889. - Milkland)
2012. nov. 25. 13:14
Én másfél éve szedem nálam semmi mellékhatás vagy kellemetlen tünet nem jelentkezett még.
2012. nov. 24. 20:35

Sziasztok!

én kb május óta szedem, és mikor elfogy és meg kell jönnie, azon a héten minden nap nagyon durva hasmenésem van hasgörcsökkel. kb egy-másfél héten át tart, majd normálba visszaáll minden. 4hét múlva újra. most akarok orvoshoz menni,mert már nem bírom elviselni. nektek nem volt hasonló panasz?

888. angie0221 (válaszként erre: 886. - Ficcti)
2012. nov. 12. 18:04
Egyet értek az előttem szólóval, várd meg a következő vérzést, és akkor kezd új levéllel.
887. buberta
2012. nov. 12. 15:52

Szia!

Hát szerintem az hogy duplán szedd, hogy behozd a lemaradást hülyeség és még veszélyes is lehet, nem szabad túllépni a megadott mennyiséget.

Én egy hónapig szüneteltetném most már (persze mellette kiegészítő védekezés!!), és a következő hónapban mikor megjön, folytatnám.

886. ficcti
2012. nov. 12. 01:13

Sziasztok!

Kérdésem lenne hozzátok, mert kicsit tanácstalan vagyok.

Lassan egy éve szedem a jangeet.Külföldön tartózkodásom miatt nem tudtam kiváltani a tablettám így, most másfé hetem kimaradt.

Ma kitudtam váltani az új csomagot de nem tudom, hogy elkezdhetem e szedni, duplán kée szednem míg be nem hozom a lemaradást, vagy várnom kellene a következő vérzésig és akkor elkezdenem.

Kérlek Titeket aki tudja a választ, írjon mielőbb :)

Köszönöm.

885. buberta
2012. nov. 11. 19:41

Na hát megcsináltam és negatív lett. Megnyugodtam. Bár nagyon az volt a teszten hogy az elmaradt menstruáció után kell csinálni, de csináltam már pár ilyet, és most is már 5 nappal az 'esemény' után vagyunk, ilyenkor csak jót mutat,nem?

Azért köszi a nyugtató szavakat :)

884. angie0221 (válaszként erre: 883. - Buberta)
2012. nov. 11. 13:05
Szerintem nem lesz gond, a teszt jó ötlet :) Meglátod, hogy negatív, és meg fogsz nyugodni :)
883. buberta
2012. nov. 11. 12:05

Az frusztrál egy kicsit (bár próbálom magam nyugtatgatni hogy 12 órán belül vettem be..), hogy fájogat az alhasam, úgy mint mikor meg szokott jönni. Nem nagyon, de fájogat. És amúgy nem szokott..este csinálok egy tesztet, de nagyon remélem hogy nincs semmi..

Majdnem 9 hónapja szedem, és elvileg 12 órán belül bevettem, meg a Te eseteddel is nyugtatom magam (hogy ugyanez volt és nem lett baj belőle)..

882. angie0221 (válaszként erre: 881. - Buberta)
2012. nov. 8. 18:04
Voltunk! Minden nap... :D
881. buberta
2012. nov. 8. 09:27

És Ti is voltatok együtt előtte lévő héten (nap)?

Tényleg nagyon remélem hogy ez még 12 órán belülinek számít...

880. angie0221 (válaszként erre: 879. - Buberta)
2012. nov. 8. 09:15
Szerintem ne aggódj, mivel 12 órán belül vagy, nem lehet gond! Ilyen nekem is volt egyszer, és pont az új levélnél ahogy neked, és én 13 óra múltán vettem be, és semmi probléma nem lett belőle. :) Nyugodj meg, biztosan hatásos maradt így is a tabi. :)
879. buberta
2012. nov. 8. 09:09
Azzal próbálom magam nyugtatgatni, hogy elméletileg 12 órán belül pótoltam...
878. buberta
2012. nov. 8. 09:08

Sziasztok!


Kedden kezdtem el szedni a gyógyszert a 7 napos szünet után (több mint fél éve szedek gyógyszert és minden rendben volt eddig). Aznap este (mikor az első szemet bevettem az új levélből) együtt voltunk a barátommal, tegnap viszont elfelejtettem bevenni a gyógyszert (de akkor nem voltunk együtt). Elméletileg pont 12 órán belül még pótoltam (előző este fél10 körül vettem be, ma reggel meg 8-kor). A tájékoztatóban azt írják, hogy amennyiben az első héten felejtettem el bevenni a gyógyszert és előtte lévő héten együtt voltunk, akkor fennáll a teherbe esés veszélye.

De mi előző héten nem voltunk együtt, csak előtte lévő nap, mikor már bennem volt egy gyógyszer.

Szerintetek lehet gáz???

Kicsit ideges vagyok...

877. angie0221 (válaszként erre: 876. - Angie0221)
2012. nov. 7. 19:42
876. angie0221 (válaszként erre: 874. - Viktóriia.)
2012. nov. 7. 19:41
Szia! Ha 12 órán belül pótolni tudtad, akkor nincs baj, ha pedig nem, akkor a tájékoztató füzetben leírtak szerint cselekedj. Ha esetleg kidobtad volna, itt találod a netes leírását: [link]
875. angie0221 (válaszként erre: 873. - Zsuzsa0219)
2012. nov. 7. 19:39
igen, persze! Azt nem tudom, hogy a többiben lehet-e kapni, én itt szoktam venni: 2600 Vác, Deákvári Főtér 30.
2012. nov. 7. 17:23

Sziasztok.

nekem olyan kérdésem lenne, hogy tegnap elfelejtettem bevenni a gyógyszerem és most vettem észre.. ilyenkor mi a teendő?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook