Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jangee fogamzásgátló tabletta fórum

Jangee fogamzásgátló tabletta (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
873. zsuzsa0219 (válaszként erre: 872. - Angie0221)
2012. nov. 7. 12:01

Szia!

Pont most szombaton (délelőtt) megyek Vácra, meg tudod írni a gyógyszertár címét?

Köszi.

872. angie0221 (válaszként erre: 871. - Zsuzsa0219)
2012. nov. 7. 10:01
Szia! Nekem most lett kiváltva, semmi ilyesmit nem mondott a gyógyszerész! :) váci vagyok egyébként.
2012. nov. 7. 09:14

Sziasztok,

ki szerettem volna a váltani a Jangee 0,2-es tablettámat, de a gyógyszerész szerint megint bevonták. Ti tudtok erről valamit? Váltott ki vki ilyen gyógyszert az elmúlt 1 hétben? Ha Pesten, megírná, h. melyik gyógyszertárban?

Köszi.

870. angie0221 (válaszként erre: 869. - Gerdaaa)
2012. nov. 6. 13:39
Szia! Ha minden nap fáj a fejed, és a fájdalomcsillapító sem túl hatásos, akkor lehetséges, hogy a gyógyszer miatt van! Menj el dokihoz, és kérj másfajta gyógyszert szerintem! Én ezt tenném. :)
869. Gerdaaa
2012. nov. 6. 12:20
Sziasztok! Én most kezdtem el a 2. levelet és baromira fáj a fejem mostanában, csak arra tudok gondolni, hogy a tabletta miatt van. Van olyan sorstársam akinek szintén van/volt vele problémája? Váltanom kell gyógyszert? Ha tovább folytatódik biztos, hogy elmegyek dokihoz de gondoltam előbb Tőletek kérdezem meg. Köszönöm szépen!
868. Kocckamano (válaszként erre: 866. - Kata0210)
2012. nov. 4. 18:51
Nem! PL: ha október 24.-én voltál a 7 napos szüneted 2.napján (és ekkor jött meg), akkor az azt jelenti, hogy a 8. nap az október 30.-ekkor elkezded az új csomagot,beszeded a 21 szemet ami ugye nov 19. fog elfogyni...és ha úgyanúgy mondjuk a 7 napos szünet 2.napján jön meg akkor november 21.-én fogsz menstruálni. ez csak egy példa volt,hogy értsd mire gondoltam az előző válaszban.
2012. nov. 4. 18:38
Sziasztok ha vkit érdekel 3 havi bontatlan csomag az írjon!!
866. Kata0210 (válaszként erre: 863. - Kocckamano)
2012. nov. 4. 16:35
Oké,hogy a 7 napos szünetbe..nekem egyből a 2ik napon volt..és akkor az azt jelenit..hogy? nem értem neharagudj..akkor az azt jelenti 24én volt a 7 napos szünetben vérzésem..hogy minden hónap 24én lesz a havim?
865. angie0221 (válaszként erre: 864. - AmyK)
2012. nov. 4. 12:21
Hát, ez egy jó kérdés! Én iratnék magamnak egy 72 órás tabit, a biztonság kedvéért!
864. AmyK
2012. nov. 4. 10:26
Sziasztok! Már több éve szedem a Jangeet, de most mégis olyan problémával állok szemben, amit most hirtelen nem tudok kezelni. Szóval tegnap, szombaton kellett volna beszednem az első szemet, de elfelejtettem, itthon hagytam a gyógyszert és most értem haza. Tehát rögtön az első kimaradt, és védekezés nélkül voltunk együtt a barátommal. Most mi a teendő? Elvileg van ez a nem teljesen megbízható dolog h mensi után 3 napig nem lehet terhes az ember vagy mi, plusz ha beszedem a vasárnapit, akkor ugyanúgy védve vagyok? Oké, tudom, hogy baromi buta kérdés, de ez most izgat. Köszi a válaszokat
2012. nov. 2. 12:33
A 7 napos szünetben kell jelentkeznie a vérzésnek,általában a 3.-4. napon.!
2012. nov. 2. 10:30
Sziasztok!16 éves vagyok és olyan kérdésem lenne,hogy elkezdtem szedni a yangee fogamzásgátló tablettát,és most nem vagyok azzal tisztában hogy mikor kéne megjönnie..mert ugye beszedtem az első levelet amikor megjött a menszeszem..beszedtem a 21tabit aztán 7nap szünet és a 8ik napon megint elkezdtem szedni..de most nem tudom,hogy mikor kéne megjönnie. Akkor amikor bevettem az első? Vagy kell pár napig még várni és közbe szedni ugye a gyógyszert. Az orvosom azt mondta,hogy még lesz ilyen de erről nem kérdeztem,hogy mikor kéne megjönnie..Remélem tudtok segíteni. Köszönöm.
861. tancoslabu2 (válaszként erre: 860. - Angie0221)
2012. okt. 26. 16:36
nagyon szépen köszönöm a választ:)
860. angie0221 (válaszként erre: 859. - Tancoslabu2)
2012. okt. 24. 07:33
egy éve szedem én is a jangeet, nekem bevált a tabi. Még csak megszakításos védekezést sem alkalmazunk mellette.
2012. okt. 23. 21:18
Sziasztok azt szeretném tőletek kérdezni,hogy én kb 1 Éve szedem a Jangee fogamzásgátlót,előtte másfajta fogamzásgátlót használtam,és eddig mindig ugyanakkor jött meg a menszeszem!!!Eddig a barátommal mindig használtunk mellette óvszert,szerintetek mennyire biztonságos,a jangee,kinek mik a tapasztalatai,csinálhatjuk óvszer nélkül is???Üdv
858. angie0221 (válaszként erre: 857. - 1986Panda)
2012. okt. 18. 09:54
A 7 napos szünetben is véd a tabi, nyugodtan szeretkezhettek mindent bele módon! :)
2012. okt. 18. 00:02
Halihó! Lassan egy éve szedek fogamzásgátlót, ebből most fogyott el a 7. levelem a jangee-ből. Az a kérdésem, hogy mikor elfogy a gyógyszer és meg kéne jönnie de még pár napig ugye nem jön meg akkor élhetek e nemi életet a párommal rendesen védekezés nélkül vagy nem??? Ugye nem lehet baj ha abban a pár napban is ugyanúgy csináljuk a dolgokat? Véd a győgyszer azok a napok alatt is mikor nem szedem??
856. angie0221 (válaszként erre: 855. - Kocckamano)
2012. okt. 16. 20:22
Már késő a kiegészítő védekezés... :) nem tartom valószínűnek, hogy baj lenne, csak jó a megnyugtatás:) Köszi ! :)
855. Kocckamano (válaszként erre: 854. - Angie0221)
2012. okt. 16. 13:13
Szia. Elvileg 4-5 óra alatt felszívódik a gyógyszer, de bármi miatt akár felszívódhatott lassabban is...kitudja, de én nem hiszem hogy ha egyszer mondjuk ki marad akkor ne lennél védett még.Azért ha parázós vagy (én az vagyok) akkor használjatok egy hétig kiegészítő védekezést.
2012. okt. 15. 08:45
Sziasztok! Minden nap este 8 kor veszem be a tabit, így volt ez szombaton is, viszont az éjszakai buli túl jóra sikerült, és sikerült mindent szépen kirókáznom :S Nem nagyon voltam képben, így eszembe sem jutott, hogy másik szemet vegyek be, viszont tudom, hogy negyed 2-kor történt meg a baj. Ami azt jelenti, hogy eltelt több mint 5 óra a gyógyszer bevételétől. A kérdésem az, hogy ennyi idő már elég ahhoz, hogy felszívódjon a tabi, igaz? ... és nem kell aggódnom!? (egyébként amikor ez történt, már hetedik napja nem szexeltem.)
853. angie0221 (válaszként erre: 852. - ELma00)
2012. okt. 6. 18:01
én alkalmaznék kiegészítő fogamzásgátlást arra az időre, amikor szedem az antibiotikumot. jobb félni. :)
852. ELma00
2012. okt. 5. 22:22

Sziasztok!

5 hónapja szedem a Jangee-t, de most sajnos sikerült jól megbetegednem. A háziorvos írt antibiotikumot (Ciprinol 250mg és napi 2x kell szedni). Amikor rákérdeztem hogy ez befolyásolja-e a fogamzásgátlót kérdezte mikor szoktam bevenni (este 9) és azt mondta, hogy akkor egyem úgy az antibiotikumot hogy reggel és kb délután 4 és akkor nem lesz gond.

Kicsit azért aggódom, mert olyan sokfélét olvastam már az antibiotikum-fogamzásgátló párosításról..

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata??

Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 4. 15:26

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy eddig nem szedtem fogamzásgátlót. A doki írt fel, mert cisztát talált a petefészkemben és elvileg ettől felszívódik. Múlt szombaton megjött a menzim be is vettem az első gyógyszert, azóta szedem de elvileg ez lerövidíti a vérzést. Nekem még mindig megvan pedig 6 napig sosem szokott tartani. Ez normális? Bocsi, ha ez nyilvánvaló dolog, eddig még nem szedtem gyógyszert. Előre is köszi a vlaszokat.

2012. okt. 4. 10:26

Sziasztok!

Én 7 hónapja szedem a gyógyszert és 4 szem még vissza van a gyógyszeremből és mégis megjött (inkább pecsételő vérzésnek mondanám) elvileg szombat este veszem be az utolsó gyógyszert és szerdán jön meg de most így egy héttel előbb érkezett.... szerintetek lehet valami probléma belőle ???

előre is Köszönöm Noémi

849. aiko
2012. okt. 2. 07:33

Én is több mint egy éve szedem már. Nem tapasztaltam semmilyen mellékhatást,hacsak azt a pár kilót nem számít annak ami felcsúszott... Bár részben ez is jó, mert így nem vagyok olyan gebe, és széép melleim lettek :P

Mondjuk a súlygyarapodás betudható annak is, hogy nyáron azért este 9-10 korül elfogyott egy fél bödön jégkrém... :D

De szó mi szó, jó gyógyszer ez a Jangee :)

848. angie0221 (válaszként erre: 846. - Szandjuice)
2012. szept. 30. 11:10
Amikor írattam a gyógyszert, direkt megkértem a dokit, hogy olyat írjon, amitől nem hízok :) Így kaptam a jangeet, és tényleg nem híztam tőle (1 éve szedem) =)
847. Emcsikitti (válaszként erre: 845. - Angie0221)
2012. szept. 30. 10:12
Szia!Köszönöm a válaszod,megnyugodtam, hogy írtad és mások is írták,hogy semmi probléma a gyógyszerrel.Ma már sokkal jobban érzem magam, és a rossz közérzetem is elmúlt!:)
2012. szept. 29. 08:53

Sziasztok!

Én egy éve másfajta (Lyndinette)fogamzásgátlót szedek,és ennyi idő alatt 20 kilót szedtem fel (pedig sem étrendemen,sem a sportolásom mennyiségén nem változtattam.

Nektek volt extrém súlygyarapodásotok a Jangee fogamzásgátlótól?

Előre is köszönöm a választ!

845. angie0221 (válaszként erre: 844. - Emcsikitti)
2012. szept. 28. 18:51
Szia! Lassan egy éve szedem, nekem semmi problémám nem volt a tabival, TÖKÉLETES! Ha a gyógyszer bevételétől számítva 4-5 órán belül hánysz, vagy megy a hasad, inkább vegyél be egy másik szemet, ne kockáztass.
2012. szept. 28. 14:14
Sziasztok!Nagyon örülök, hogy találtam egy ilyen fórumot, ahol bátran kérdezhetek erről a fogamzásgátlóról.Én még csak 6 napja szedem a gyógyszert és eddig a rossz közérzetemet leszámítva ami nagyon is észrevehető, semmi rosszat nem tapasztaltam, viszont a mai napon eléggé kavargott a gyomrom és a hasam is ment!Nem tudom, hogy ilyenkor ugyanúgy be kell venni a mai adagot és utána a következőket, mintha mi sem történt volna?Mert, hogy hasmenés és hányás esetén a gyógyszer hatása csökken.Illetve szeretném még azt is megkérdezni, hogy valóban jó e ez a gyógyszer, mert kicsit félős és izgulós vagyok, meg hát most szedek először fogamzásgátló tablettát is.Előre is köszönöm a segítséget!:)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook