Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Izomláz ellen mit lehet tenni? fórum

Izomláz ellen mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


2022. ápr. 16. 13:56
Nagyon szépen köszönöm!
9. Napsugár8 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 13:45
Mielőbbi gyógyulást, felépülést kívánok.
2022. ápr. 16. 11:39

Ügyelet van,azt mondták ha belázasodok hívjam őket megint megbeszéljük a továbbiakat.

Imodium és algoflex van itthon,vettem be és fekszem.

7. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 11:31
Sajnálom! Gyógyszered van rá, vagy tudsz orvossal beszélni, találkozni itt az ünnepek alatt? Van ügyelet?
2022. ápr. 16. 11:29
Köszönöm mindenkinek,de azt hiszem más a ludas,hánytam az előbb és hasmenésem van,èmelygek , úgyhogy ez lehet a gond ezért érzem magam gyengének és fáj mindenem 😞
5. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 10:42
Fogadd meg, amit a 4. hsz.-ban olvashatsz! A legrosszabb amit tehetsz, az a sok fekvés. Persze, nem könnyű legyengülten mozogni, de muszáj.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. ápr. 16. 10:36

Így ahogy mondod. A közmondás is azt tanítja: kutyaharapást szőrivel lehet gyógyítani.

Vagyis óvatosan mozgatni, masszírozni a karod, lábad, csak lassan, nem megerőltető módon, de mozogni. Vissza fog térni az erő, napról-napra mindig egy kicsit többet, és napjában többször próbálgatni. Menni fog az!

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 10:10
Nagyon semmit nem tudsz ellene, de tapasztalatom szerint, ha elkezdesz mozogni, utána sokkal jobb, mint mikor fekszel, és felállsz, tehát én tuti tennék-vennék továbbra is...
2. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 09:47
Ne erőltesd, napról napra erősebb leszel.
2022. ápr. 16. 09:46

Egy hét fekvés után (betegség)tegnap kimozdultam,pakoltam,tettem vettem cipeltem.

Mára annyira fájnak a kezeim lábaim hogy alig bírok állni vagy ülni mert olyankor remeg az egész testem.

Csak fekve jó de nem fekhetek egész nap !

Mit tudok tenni ellene,mert elég zavaró ez a gyengeség!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook