Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Istennőnek érzem magam fórum

Istennőnek érzem magam (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Istennőnek érzem magam

15. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - Regin_a)
2023. márc. 10. 17:32

Ez is egy női partneroldal.


[link]

14. Regin_a (válaszként erre: 13. - Gyöngy:))
2023. márc. 10. 15:51
Köszi! Sose láttam ilyet itt
13. gyöngy:) (válaszként erre: 12. - Regin_a)
2023. márc. 10. 13:15

Úgy, hogy nem fórumozó, hanem egy technikai felhasználó cikkek megjelenéséhez.

Ilyen is van, lehet nem találkoztál még ezzel a jelenséggel.

12. Regin_a (válaszként erre: 1. - Anonymous)
2023. márc. 10. 12:56

utoljára itt volt: 2017. dec. 18. 14:54

A cikket irta: 2022. január 14. 09:35


ezigyhogy?

11. birebora (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2023. márc. 10. 12:45

Ezt akartam irni én is:)

(nem olvastam el a cikket csak a cimet)

2023. márc. 10. 12:32
Végre valaki…. A sok senki vagyok poszt után.
2023. márc. 10. 10:18

Sziasztok!


Én TFCD alapon (ingyen) vállalok fotózást. Nem vagyok profi fotós, a gyakorlás a cél. Ha szeretnél jelentkezni az ingyen fotózásra és többet megtudni rólam akkor ezen az ürlapon keresztül felveheted velem a kapcsolatot:


[link]


Üdv:

NLP

2022. febr. 24. 15:29
Én is hasonlóra készülök, csak a lányommal. :) Még sosem volt szuperjó képem, a lányommal meg pláne. Szóval megértem a fórum cikk íróját.
7. dfc04c70e4 (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2022. jan. 17. 20:41

Nem. Nem kerülte el a figyelmemet. A cikkíró minden mondatára figyeltem.

De pont azért írtam, amit írtam (és továbbra is fenntartom a véleményemet), mert azt is írta, hogy már korábban is tornázott és diétázott. A férje már akkor is látta rajta a változást, és szépnek, szexinek tartotta. Kell-e egy nőnek ennél nagyobb elismerés? Erre írtam azt, hogy akkor ő miért nem tudja elfogadni magát? Persze azt jól teszi, hogy továbbra is edzésben tartja magát.


Elhiszem, hogy nagyon szép fotók készültek róla. De ő maga írta azt is, hogy csodálatos munkát végeztek rajta. Egy előnyös frizura, smink, szép ruhák, előnyös beállítás, kis fotoshop. Kész csoda az eredmény. A férj szülinapjára csodás ajándék.

De a hétköznapok nem erről szólnak.


Hiszem, hogy semmi negatívat nem írtam. Sem most, sem az előző hozzászólásomban.🙂

6. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Dfc04c70e4)
2022. jan. 17. 14:52

Azért, hogy valóban jó képeket tudjanak róla készíteni, előtte még mást is megtett, talán elkerülte a figyelmedet:


"Októbertől még jobban rákapcsoltam a tornára és a diétára, hogy amit lehet, még javítsak a helyzeten."


Azért írtam, hogy a legjobb utat választotta a végeredmény eléréséhez. Tökéletes párosítás! :)

2022. jan. 17. 14:27

Tetszett. Mindig hasznosak az önbizalomnövelő módszerek és hogy a siránkozás helyett teszünk is valamit.

Gratulálok a cikkedhez.

4. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Anonymous)
2022. jan. 14. 20:03

Jó dolog önmagunk elfogadása. Ha neked ez a fotózás kellett ahhoz, hogy atom jó nőnek érezd magad, akkor jó. De valamit nem értek.

Ha a férjed elfogad, és szépnek tart enélkül is, akkor te miért nem fogadod el magad?

Nekem ezekkel a fotózásokkal csak annyi a bajom, amit nagyon jól megfogalmaztál. Írod, hogy csodálatos munkát végzetek rajtad. Tehát olyasmi ez, mint a fotoshop. Vagyis a valóságtól kissé messze van.

Mostanában (sőt már elég régóta) divat a jegyesfotózás, kismamafotózás. Ezek a fotók is jól fel vannak tupírozva (szerintem).

Persze jók lesznek ezek a fotók majd 30-40 év múlva. Nézegethetitek, micsoda istennő voltál hajdanán. 🙂


Félre ne érts! Egyáltalán nem rosszindulatból írtam. Nekem is van néhány olyan fotóm, ami önmagamhoz képest nagyon jó. Pedig én aztán nem vagyok fotogén. És tényleg jó látni, és jó érzéssel tölt el, hogy van rólam igazán előnyös fotó is.

3. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Anonymous)
2022. jan. 14. 19:37
Egyszer én is kipróbálom.
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Anonymous)
2022. jan. 14. 10:17

Jogosan! A legjobb indok, a legjobb cél és a legjobb módszer önmagunk elfogadásához vezető úthoz.

Ügyes vagy!

2022. jan. 14. 09:35
Egy kiállításon láttam először a boudoir fotózást, de mivel anyámmal voltam, ciki lett volna részletesebben érdeklődni, bár tényleg felkeltette az érdeklődésem a dolog. Aztán elfeledkeztem róla, de valahol az agyam mélyén elraktározódott.

Ugrás a teljes írásra: Istennőnek érzem magam

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook