Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha nagyon egyedül érzem magam? Kezdek begolyózni. Barátom nem foglalkozik velem. fórum

Mit tegyek, ha nagyon egyedül érzem magam? Kezdek begolyózni. Barátom nem foglalkozik velem. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. okt. 7. 18:39

Helló!

Most ott tartok, jó pár hónapja, hogy nincs kedvem senkivel beszélgetni, beszélni sem, aki nem olyan fontos számomra. Pl. az albérlet tulaja, az utcában lakó, tényleg bolond bácsi, egy jó pár munkatárs. Ha régi jó ismerőseimmel találkozok, az más, mert velük szívesen beszélgetek akármikor. Megválogatom, hogy kivel társalgok szívesen, kivel nem...

Hazajövet mindig sietek, hogy az utcában ne érjem a bácsit, vagy a ház előtt a tulajt. Semmi bajom velük, rendesek, csak valahogy idegesítenek. Egyedül unatkozok a lakásban, de van net, így mostanában egyre többször társalgok ismerősökkel. Ha vannak körülöttem, akkor is egyedül érzem magam munkahelyen vagy bárhol. Hétvégi partikon nem, mert tudom, hogy barátok vesznek körül. Ez van...

83. 021a029148 (válaszként erre: 82. - Nicolefan)
2010. okt. 6. 10:03

Szia! :-)

Sokat nem tudtunk meg a problémádról, csak egy általános jellegű dolgot írtál, amin más is átesik igen gyakran. De remélhetőleg ma reggel már egy jobb napra ébredtél...

Viszont ne haragudj meg rám, de javasolnék egy nyelvtan könyvet...

2010. okt. 5. 21:50

Sziasztok.

Sos

Segitseg kelene.Szoval az utobi idobe lehet hogy kise elviselhetetlen es hisztis voltam.Ezert nagyon maganyos es mar szinte depreszios letem...most szombaton mar az is megfordult a fejemben hogy ongyilkos leszek ugy se hianyoznek senkinek sot meg tan eszre se venek hogy nem vagyok.

Tini vagyok,tehat szugsegem van a tamogatasra es nem tudom mit csinaljak.Kerjek bocsanaltot?vagy szerintetek mit kellene csinalnom.

Egy ketsegbe eset tini...

2010. febr. 11. 16:10
Nekem is volt egy rossz időszakom régen. Nálam a következő segített. Próbáltam egy fiú szemével nézni magam, végiggondoltam, én milyen lányt választanék. És rájöttem,hogy nem választanám magam :) Azóta tettem a dolgokért, igyekszem pozitívan állni a dolgokhoz, és ha egyszer erre a "volanra" rátalál az ember, akkor már jönnek a többiek, keresik a társaságod, hiszen mindenki szereti a mosolygós, lelkes, nyitott embereket, akik megnevettetnek,akik nem kötnek magukhoz, akikkel jó csak úgy lenni is. És minél kevésbé érzed kötelességnek a társaságot, annál szívesebben maradsz :) Próbáld ki. Egy napig. Kívülről nézni magad, vajon te, magadat választanád-e társaságnak? Vajon tényleg megéri-e mindennek a negatív oldalát látni. Anyum is ettől boldogtalan sokszor. Ismeritek a pohár félig tele- üres kérdést. No anyum tuti azt felelné, hogy üres és gusztustalanul koszos is :DD Igazuk van a többieknek, nehéz elfogadni, de a boldogság nem csak úgy jön. Ne várd el mástól azt,amit te sem teszel meg. Amúgy pedig vannak még értelmes emberek a politikában, csak keresni kell. Minden lehet más-akarni kell.
80. Adryca (válaszként erre: 79. - Evawitch)
2010. febr. 4. 11:34

De te sem teszel ezekszerint erőfeszítéseket! Én sem szeretk ilyen helyekre járni, de ha a párommal akarok lenni elmegyek. Nem akarom, hogy azt érezze visszafogom őt. Ha meg azt mondod nincs kedved menni, meg nincs időd, meg... akkor tőle miért várod el, hogy neki legyen kedve, akarjon menni, legyen ideje. Én nem értem ezt... kicsit nekem olyan mintha a herceget keresnéd fehér lovon... Figyelj ha ennyire vele akarsz lennim akkor tolerálnod kell a dolgait.

Ő szokta neked mondani, hogy miért mész ide- oda vagy miért csinálod -ezt -azt?

2010. febr. 4. 11:26
Mert nekem nincs erre időm és kedvem sem. De szombaton elhívott rendezvényre, arra megyek, de tag nem lennék. Heti 3-szor járok konditerembe, szombaton suli, itt vannak a macskáim is. Dolgozom is. Az edzőterembe járás is azért jutott eszembe, mert untam magam, de oda is egyedül járok. A macsekokat nem szeretem egyedül hagyni a szobában, mert, ha nem vagyok itthon, nem engedem ki őket, mert szétvernek mindent. :) Én már azt látom ezekben a politikai dolgokban, hogy soha nem lesz béke a Földön, míg vannak emberek. Feleslegesnek tartom már ezeket a pártokat. Jobbik az igaz, hogy jobban tetszik nkem, és először neki is én mutattam meg, hogy van ilyen, de akkor még nem voltak ennyire "híresek". Úgy látom, csak a macskáim lesznek mindig velem.
78. Adryca
2010. febr. 4. 11:13
Én az ilyen dolgokat mindig ráhagyom. Pedig van, hogy este 10-11 kor ér haza,mert intézi a "hülyeségeit", de úgy vagyok vele inkább oda járjon, mint a kocsmába. Kell a pasiknak, hogy érvényesülhessenek. Néha tudnunk kell háttérbe vonulni. Miért nem mész vele?
77. Adryca
2010. febr. 4. 11:08
Ja már látom...
76. Adryca
2010. febr. 4. 11:05
Milyen szervezet???
75. 021a029148 (válaszként erre: 74. - Evawitch)
2010. febr. 4. 10:58
Értem. Hát minden ilyen közösségi tevékenység sok időt elrabol a magánéletből. Ha elfogadtad a döntését, akkor ezt meg is kell értened.
2010. febr. 4. 10:54
Semmi bajom vele, csak túl sokat foglalkozik fele. Megyei Jobbik...
73. 021a029148 (válaszként erre: 72. - Evawitch)
2010. febr. 4. 10:50
Milyen szervezetbe? Már többször is utaltál rá, és úgy tűnik, hogy Neked ez nem igazán tetszik...
2010. febr. 4. 10:38
Amióta belépett ebbe a szervezetbe. Tegnap bocsánatot kért, hogy ne haragudjak, hogy úgy érzem, hanyagol, de most össze jött minden és mindig későn ér haza. Amióta belépett, minden gondolata ezzel van elfoglalva. Olyan, mint ha az lenne neki az első. Képes nem aludni éjszakás héten, mert intézkedik, de értem nem szokott ilyet tenni, mert azon a héten csak akkor találkozunk, ha nem dolgozik.
71. Adryca
2010. febr. 4. 10:31
És mióta van ez, hogy alig keres?
2010. febr. 4. 10:15
Másfél éve
69. Adryca
2010. febr. 4. 10:07
Mióta vagytok együtt?
68. 021a029148 (válaszként erre: 66. - Puritan)
2010. febr. 4. 09:44
Azért az nem egy felemelő érzés, ha egy kapcsolat sikeréért csak az egyik fél küzd. Egy darabig megy, aztán bele lehet ám fáradni.
2010. febr. 4. 09:38
Ha írok, akkor válaszol. Egyáltalán nem piszkálom se sokat, se keveset. Most írtam neki először ilyen levelet, mert úgy látom, nincs egy fél perce akár egy szót is küldeni.
66. puritan (válaszként erre: 65. - Evawitch)
2010. febr. 4. 09:34
Ördögi kör. Ha sokat piszkálod ezzel, egyáltalán nem lesz kedve írni. Ha normális párbeszéd van, teljesen mindegy ki ír először, hiszen együtt jártok, nem kell azon izgulni, hogy szeret vagy nem szeret, hív randira vagy sem. Ha olyan levél fogadná, hogy szia, én már hazaértem, kicsit fáradt vagyok, hiányzol, hogy telt a napod, tutira lenne kedve válaszolni meglátod.
2010. febr. 4. 09:22

De annak mi értelme, hogy mindig én írok először? Ha nem írtam volna, szerintem szombatig nem írt volna semmit.

Hányszor írjam még, hogy nem b@sztatom a pénz miatt? ! Egy szóval nem mondtam neki! Látom ezt nem lehet megérteni. Engem nem a Qurva pénze érdekel, csak az, hogy néha jusson eszébe sms-t írni vagy e-mailt, ne mindig én legyek az első, miután napokig nem ír. Erre az lenne egyesek kifogása, hogy nem döglök bele, ha én írok először. De mindig? Olyan, mintha én erőltetném, zaklatnám.

64. Adryca (válaszként erre: 63. - Puritan)
2010. febr. 4. 07:37
Azt hiszem 1 hullámhosszon vagyunk! Én is ugyan ezt gondolom és tapasztalom!
63. puritan (válaszként erre: 51. - Evawitch)
2010. febr. 4. 07:35
Hát nézd, a pasik utálják az ilyesfajta számonkérést. Ha írtál neki, hogy igazán írhatott volna, ennyi erővel írhattál volna neki valami mást is. Szeretik ám ők is a törődést, az érdeklődést hogylétük felől. Leírhattad volna pár szóban, mi történt veled a munkahelyeden, s megkérdezhetted volna, mi újság, milyen napod volt. Elég baj az neki férfi létére, hogy anyagi gondjai vannak, nem jó, hogy még az orra alá is dörgölöd. Hidd el, ha valaki szerethetően viselkedik és törődést ad, azt szeretik és törődést kap cserébe.
62. levendula6 (válaszként erre: 48. - Evawitch)
2010. febr. 4. 01:47
Hagyd el.. :(
2010. febr. 4. 00:13
Tettem fel egy képet, de az sem mostani. Nem szoktam magam fényképezni, a gépen nincs is rólam semmi, iwiw-ről szedtem le ezt is...
2010. febr. 4. 00:03
De mindenki miért a képpel törődik? Teszek fel másmilyet is, főleg ha van értelmes...
59. 25c0404375 (válaszként erre: 56. - Melinda0707)
2010. febr. 3. 23:25
Ez is egy divat irányzat...amúgy neki jól áll szerintem.
2010. febr. 3. 23:00

Ne zaklattam semmivel. Nem emlegettem neki, hogy nincs pénze.

Írt vissza e-mailt. Bocsánatot kért, hogy elhanyagolt, meg ilyesmi. El is hívott a szervezet rendezvénye utáni vacsorára.

Csak az rossz, hogy alig találkozunk és alig beszélgetünk.

57. Adryca
2010. febr. 3. 14:44
Az életeden csak te tudsz változtatni!Tapasztalat! Ha negatí vagy előbb utóbb senki nem fogja keresni a társaságod. Kicsit kapd össze magad. A pasik meg csak menekülnek azoktól akik "rájuk akaszkodnak". Ha nincs pénze és még te is azzal zaklatod, hogy neki soha nincs akkor mit gondolsz szívesen akar majd veled lenni? Nem megbántani akarlak, de ebből az önsajnálatból kikell lépni.
2010. febr. 3. 13:30
Szia!Na ne hülyéskedj már!Tök szép csaj vagy miért bújtatod magad feketébe?Olyan fiatal vagy te jó ég! Annyi lehetőséged van hogy el sem hiszed!A pasid uncsi,dobd ki szerintem!Jön a tavasz ismerkedj,menj el szórakozni,ha életvidám vagy hidd el vonzani fogod az embereket!Csak sodródj az eseményekkel!
55. Angyalbaba (válaszként erre: 54. - 021a029148)
2010. febr. 3. 13:28
Egyet értek! Ha szeretne jelentkezne akárhogy is de keresne! Ez nem pénz függő!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook