Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jól érzem magam egyedül fórum

Jól érzem magam egyedül (beszélgetős fórum)


1 2 3
84. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 83. - Fox Mulder)
2022. márc. 1. 16:35
korrekt, piros pont.
83. Fox Mulder (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 1. 16:27
Az ég világon semmi baj nincs azzal, hogy te egyedül jobban érzed magad. Inkább legyél önálló, mint sínylődjél egy előnytelen kapcsolatban. Amikor jönnek ezek a "házasságok kétharmada válással végződik" okosságok, szerintem nem is az elváló kétharmaddal van a gond, hanem a maradó egyharmad azon jelentős részével, akik benne ragadnak egy szar kapcsolatban. Közös ház, közös adósság, közös gyerek, mit szólnak az ismerősök stb... Ettől sokkal jobb az egyedüllét is. Az összeköltözés, összezártság nem való mindenkinek, sokan nem bírják. Nincs ebben semmi különös.
2022. márc. 1. 11:58

Köszönöm az érdemi hozzászólásokat. Sejtettem én, hogy nem vagyok egyedi eset. Sőt, mintha efelé tartana a világ.

Aki pedig ebben a bizonytalanságot látja, az nézzen magába, miért akarja okvetlenül kitalálni és uralni mások érzéseit, gondolatait. Ennél durvább arroganciát emberek között nem tudok elképzelni.

Észrevettem, hogy itt néhány fórumozónak abból állnak a hozzászólásai, hogy egy megnyilvánulás alapján leírják a másik teljes személyiségét, majd kioktatják, kinevetik.

Vajon ki a bizonytalan ezen a fórumon?

2022. márc. 1. 10:04
💪👍
2022. febr. 28. 20:27
Mivel nem egy városban élünk és sokat dolgozunk,így ez változó.
79. Scherlock (válaszként erre: 76. - Hpetra22)
2022. febr. 28. 18:18
:)
78. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 77. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 28. 13:13
ez csekély vigasz, de én egyetértek Veled.
77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Hpetra22)
2022. febr. 28. 12:45
Ha te mondod. 😊
2022. febr. 28. 11:50
Ha ki kell mondanod így, a fórumon, az már bizonytalanságot jelez.
2022. febr. 27. 20:26

jol teszed😂

de sztem kell egy tars, akire barmikor szamithat az ember

74. Fox Mulder (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 20:24
A többiek nevében nem tudok nyilatkozni. Én egyáltalán nem vagyok az a hormon túltengéses falat kaparós fajta. Inkább csak akkor alakul ki a testi vágy, ha megvan már az érzelmi kapocs. A mai cimkézős világban azt hiszem ezt hívják demiszexuálisnak. És igen, nem csak nők lehetnek ilyenek, férfiaknál is létezik a jelenség. Csak nem túl "macsó" ezt reklámozni.
73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Fox Mulder)
2022. febr. 27. 20:16

Testi szükségleteket hogyan oldjátok meg?

Aszkézis van, vagy alkalmi kapcsolatok?

72. Fox Mulder (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 20:14
Határozottan. A szűk baráti körömben két férfitársam is akad, akinek elege lett az ismerkedésből. Félreértés ne essék, egyikünk sem általánosítja vagy utálja a nőket, nem erről van szó. Csak simán olyan volt a "leosztás", hogy ennyi elég is volt.
71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Fox Mulder)
2022. febr. 27. 20:08
Akkor a férfiak körében is létezik ez a jelenség.
2022. febr. 27. 20:04
44 éves vagyok. Voltam házas, volt élettársam, barátnőm. Minél több nőt ismertem meg, utána annál inkább nem éreztem magam szarul egyedül. Mire lett egy befutott, kényelmes, nyugodt életem, pont 0 lett a motivációm, hogy bárki után loholjak egy métert is. Ez lett az eredmény.
2022. febr. 27. 20:01
Hogy néz ki a gyakorlatban, mondjuk heti szinten ez az összejárás?
2022. febr. 27. 20:00
Már hét éve elváltam.
2022. febr. 27. 20:00
Az ember előbb-utóbb rájön, hogy úgyis egyedül fog meghalni. ;)
2022. febr. 27. 19:59

Kulcsszó: a kényelmem és szabadságom.

Ezeket én is a párkapcsolat elé helyezem. :)

2022. febr. 27. 18:57
Akkor tedd most meg és senkivel ne foglalkozz ki mit mondd!! Sztem úgyis rajon az ember h nem egyedül akar meghalni...
64. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 18:53
Érdekes téma. Egy válás után, 44 évesen sztem én se akarnék már senkihez se alkalmazkodni, senkit jobban megismerni. Legalábbis pár évig biztos nem. De aztán újra megint :)
2022. febr. 27. 18:30

Ez is lehet a része, hiszen régebben nem szerelemből házasodtak, hanem inkább a ketten könnyebb elv alapján lettek összeterelve. Viszont szerintem ezen már túlléptünk.

Egy bizonyos kor után az ember jobban ismeri magát, az igényeit, és kevésbé mazochista is. Nekem még gyerekem sincs, ennek ellenére teljesen jól elvagyok magamban is. Van társaságom, munkám, és persze családom is, úgyhogy nem érzem magam magányosnak. Nyilván, ha igazán megakadna valakin a szemem, és nagyon vonzónak találnám (nem csak fizikai értelemben), akkor valószínűleg csinálnék neki helyet az életemben, de egy langyos viszonyhoz, csak azért, hogy elmondhassam, hogy van partnerem, nincs kedvem. Ennél én sokkal többre becsülöm a kényelmem és a szabadságomat.

62. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 17:46
Szerintem jól teszed. Még annyit, nem vagy egyedül, a lányoddal élsz. Majd ha jön az igazi és akarsz, változtatsz.
61. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 17:42
Én 6 éve élek egyedül.Nem könnyű sok tekintetben.Mégis jól érzem magam így.Nem mondom hogy nem hiányzik egy társ,de nem minden áron.Persze van férfi az életemben.Sokan furcsán néznek amikor kiderül ,mi csak összejárunk.Nem érdekel,nekünk jó így.Eddigi kapcsolataim a szokásos módon zajlottak.Sok évem ráment ezekre,tanultam belőlük.Most az együtt töltött idő csak jót ad.Ha te most ezt érzed,akkor jó így.Fiatal vagy, találhatsz még olyat aki érdekel.Szimpatikus hogy nem akarsz mindenképpen valakit magadnak.
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Érdekes73)
2022. febr. 27. 14:22
Így már értem. :)
59. Érdekes73 (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 14:11
18+ időtöltés is belefér nemcsak kézenfogva andalogtok :)
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Érdekes73)
2022. febr. 27. 14:10
Milyen az a felnőtt együttjárós buli?
57. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 14:07
Nincs abban semmi rossz szerintem ha nem akarsz újra férjet/élettársat. Ismerkedjél aztán majd kialakul. Találhatsz olyat aki szintén nem akar együtt élőset ha neked és a lányodnak ez felel meg. Közös programok, hosszú hétvége , felnőtt együttjárós buli.
2022. febr. 27. 13:16

1998-ban váltam el a Férjemtől akitől 2 Fiam van! Azóta voltak hosszabb rövidebb kapcsolataim,de 6 éve élek egyedül és nagyon jó nekem így!

Van egy 11 éves Kislányom,aki egy kapcsolatomból született,a Fiúk már nagyok voltak,de nem akartam az Apukától semmit,mint utólag kiderült jól döntöttem :)

Imádom a gyermekeimet,teljesen kitöltik az életemet!

Semmiért és senkiért nem adnám fel ezt a szabadságot,mindent kiteremtettem egyedül a gyermekeimnek akik imádnak,és nekem elég,sőt ez a legfontosabb :)

Én döntöm el,hogy mit főzzek,mit vegyek,milyen lesz a szoba színe amikor festetek :)

Saját magam veszek autót ( amikor cserélni kell ) és úgy élek,ahogyan én akarok!

Sok sikert neked!

2022. febr. 27. 12:37
igen, én is
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook