Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek-e megbízható, lelkiismeretes, normális, alapos, szakmailag tuti jó nőgyógyászt Budapest XVIII. kerületben vagy a környékén? fórum

Ismertek-e megbízható, lelkiismeretes, normális, alapos, szakmailag tuti jó nőgyógyászt Budapest XVIII. kerületben vagy a környékén? (tudásbázis kérdés)


6. vigike (válaszként erre: 5. - Fdóri)
2013. júl. 6. 19:06
Itt nálunk az SZTK-ban tudomásom szerint három nődoki van de ilyen nevűt sajnos nem ismerek. Lehet, hogy Pestszentimrén rendel. Azért köszönöm! :)
2013. júl. 5. 21:00

Dr. Tolnai Lajos

Hozzá jártam terhesgondozásra, előtte utána, éves vizsgálatokra. Nem láttam még nála normálisabb nődokit... XX. kerületben volt, úgy tudom most a XVIII. kerületben van az SZTK-ban.

4. vigike (válaszként erre: 3. - Agnik1)
2013. júl. 5. 18:15

Sajnos nagyon sok a panasz a nőgyógyászokra! Sokan nincsenek megelégedve azzal akihez járnak mert vagy nem szimpatikus a viselkedésük vagy nem tartják elég jó szakembernek az illetőt.

Én úgy gondolom, hogy egy nőnek nagyon fontos az, hogy kihez megy.

3. Agnik1 (válaszként erre: 1. - Vigike)
2013. júl. 5. 18:03

Én nem ismerek, de pont most szerettem volna egy ugyanilyen kérdést feltenni...

Így a válaszokat én is megköszönném:)

2013. júl. 5. 18:02
na ja... majd kiirja, hogy tripperes volt
2013. júl. 5. 17:57

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni!

Tudtok-e megbízható, lelkiismeretes, normális, alapos, szakmailag tuti jó nőgyógyászt a XVIII. kerületben vagy környékén. Elsősorban olyan orvost keresek akihez SZTK alapon (akár kórházba is) el lehet menni vagy másodsorban magánorvost.


Ha ajánlotok valakit akkor kérlek írjátok le, hogy miért őt ajánlottátok, mik a tapasztalataitok róla és milyen problémával mentetek hozzá.


Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook