Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajánlanátok lelkiismeretes budapesti nőgyógyászt? fórum

Ajánlanátok lelkiismeretes budapesti nőgyógyászt? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 8. 12:27

Ja! és még annyit a dokiról: nekem nagyon szimpatikus volt benne az is, hogy amikor hívtam telefonon és elfoglalt volt, vissza hívott. Nevemen szólított már egy idő után, szóval tudta kiről van szó. És ahányszor mentem hozzá, képben volt velem és a babával kapcsolatban is.

A szülésnél pedig azonnal jött, amikor szóltak neki, hogy megindult. Kedd reggel mentem be a mentővel a kórházba, megvizsgált az ügyeletes és azonnal hívta is a dokit, aki fél órán belül ott volt. Pedig aznap a szakrendelőben volt ügyeletes, de átadta a nem sürgős betegeket.

2010. nov. 8. 12:23

Az én Fiam most lesz 1 éves, akkor még tartott a felújítás:-)

Elküldöm priviben az elérhetőséget. Ha beírod a neten a nevét, nagyon sok mindent találsz a dokiról. Fiatal orvos, szimpatikus, sokat viccelődik és még jóképű is:-)))bár ez a legutolsó szempont szerintem.

Szülésznő: én nem választottam. Viszont egy nagyon talpraesett nőhöz kerültem, iszonyú sokat segített a szülés alatt a dokival együtt. Utána is bejött a kórterembe meglátogatni a babát, és hiába nem csecsemős a babával kapcsolatosan is adott tippeket. A végén én adtam neki 20000 ft-ot. De csupán azért, mert tényleg végig velem volt és nagyon szimpatikus lett. Idősödő nő, sajnos a nevére már nem emlékszem, de nagyon megragadt bennem, hogy annak ellenére egyedül voltam a szüléskor (apa nélkül)nagyon bensőséges szülést sikerült nekik kettőjüknek teremteni és ezért hálás vagyok nagyon!

2010. nov. 8. 12:11
Egyébként van értelme szülésznőt fogadni? Ez mostanában nagyon divatos, hogy van orvosod is és szülésznőd is. Amikor Én szültem, ez még nem volt divat. Mennyit érdemes adni a szülésznőnek?
15. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 13. - Pankakukac)
2010. nov. 8. 12:06
Elküldöd a nevét és a telefonszámát?:)
14. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 13. - Pankakukac)
2010. nov. 8. 12:05
Igen, azt tudom hogy fel lett újítva. Akkor a Te babád hasonló korú mint a húgomé, mert Ő pont a felújítás előtt szült. Januárban lesz két éves a kislánya.:) Nagyon jónak tűnik, köszönöm szépen.
13. Pankakukac (válaszként erre: 12. - 73cdbfbb2c)
2010. nov. 8. 11:16

Egyáltalán nem szerintem. Szabadon választott a dolog és nem hiszem, hogy tudni fognak egymásról. Ha ezt a dokit választod, csak szülni mész hozzá, minden más vizsgálat a magánban vagy az SZTK-ban történik, ami a IV. kerületben van.

Azt tudni kell még, hogy a 8000-es magán ár 1 hónapra van. Tehát ez azt jelenti, hogy alap esetben, ha rendben van minden a terhességgel havonta egyszer néz meg a doki. Viszont ha esetleg valami miatt többször kell menni az adott hónapban, akkor már nem kér pénzt.

És most néztem utána, hogy már van lehetőség nála 4D-re is, ha jól láttam 12000 a babamozi akit érdekel esetleg.

És azt is most láttam, hogy az Uzsokiban készen van az átépítés, nagyon korszerű és jól felszerelt szülőszoba, vajúdó és kórtermek vannak. Amikor a Fiam született, akkor folyt az átépítés, nagyon kaotikus állapotok uralkodtak. Ezzel együtt én nagyon elégedett voltam, hát akkor most!

12. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 11. - Pankakukac)
2010. nov. 8. 11:05

Ez egy elég jó árnak tűnik. Ahol voltam kétszer magánrendelőben dokinál, ott egyszer 15.000-ret fizettem, a második alkalommal pedig 12.000-ret. A szülésre olyan 100.000Ft-ot tippeltem.:)

Akinél voltam, az is az Uzsokiban van egyébként. Nem ciki, hogy most más orvohoz megyek ott?

11. Pankakukac (válaszként erre: 10. - 73cdbfbb2c)
2010. nov. 8. 10:35

Tavaly úgy volt, hogy 8000 a magánban egy alkalom és ebben minden benne van. A szülés 80000 de tényleg csak ha minden flottul ment. Ha rendben van minden, akkor havonta kell menni, de én sokszor az sztk-ban voltam és ott persze nem kért semmit. Meg volt olyan vizsgálat, ami alapból más orvosnál 30000 ft, nála ingyen volt.

Az Uzsoki utcai kórházhoz tartozik a doki, nagyon meg voltam elégedve a kórházzal is, meg az ott dolgozók hozzáállásával is.

Tényleg csak ajánlani tudom!

10. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 4. - Pankakukac)
2010. nov. 8. 10:21
Egyébként mennyit kért? 10 éve szültem utoljára, úgyhogy nem vagyok képbe most az árakkal.:)
2010. nov. 8. 10:16
Köszönöm. Mindegy hogy sztk-s vagy magán, csak ne magánkórház legyen a háttere, mert ott 350.000-nél kezdődik egy szülés.
8. Pankakukac (válaszként erre: 7. - Monstro)
2010. nov. 8. 10:10
Az én dokimnak van mindkettő és nem vészes a magán ár sem nála. És ahogy írtam is, nem minden esetben oda hívott.
2010. nov. 8. 10:02
Az én dokim is hasonló, a szent imrés forumozók ódákat zengnek róla:) egy hibája van csak hogy nincs sztks rendelése
6. monstro (válaszként erre: 4. - Pankakukac)
2010. nov. 8. 10:00
Na akkor ez egy jó doki:)
5. monstro (válaszként erre: 1. - 73cdbfbb2c)
2010. nov. 8. 09:59
sztk-s vagy magán?
4. Pankakukac (válaszként erre: 3. - 73cdbfbb2c)
2010. nov. 8. 09:55

Sajnálom!

Én a fiamat tavaly szültem és nagyon meg vagyok elégedve az orvosommal. Apa nagyon messze dolgozik, így nem lehetett velünk a születésnél, de a dokim végig velem-mellettem volt és mindenben segített. Még a homlokomat is törölgette és a kitolásnál a hátamat tartotta. Már a terhesség alatt is nagyon meg voltam elégedve, ha nem volt fontos, nem a magánba hívott, hanem a szakrendelőbe és lelkiismeretesen minden vizsgálatra elmagyarázott mindent. A szülésért sem kért vészesen sokat és előre bocsátotta, hogy csak akkor kéri a fizetséget, ha a baba is, én is rendben vagyunk illetve meg vagyok mindennel elégedve.

3. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 2. - Pankakukac)
2010. nov. 8. 09:50

Szia! Mindegy hogy melyik kerületbe, csak jó legyen.

Most vagyok a harmadikkal terhes. Akinél az elsőt szültem, ahhoz soha többet nem mentem. Akinél meg a másodikat, az nagyon jó volt, de aztán lett egy bírósági ügye, most meg csak magánkórházban van, azt nem tudom kifizetni.

2. Pankakukac (válaszként erre: 1. - 73cdbfbb2c)
2010. nov. 8. 09:44

Szia!

Én a IV. kerületben tudom ajánlani a nőgyógyászomat, bár nem írtad, hogy mely területen keresel.

2010. nov. 8. 09:41

Szisztok!


Ajánljatok légyszíves szülész-nőgyógyászt Budapesten! Olyan dokit szeretnék, aki nem úgy tekinti a beteget mintha gépszalagon futna be, még nem fásult bele a munkájába, lelkiismeretes, és az 5000. szülése után is szereti a munkáját. Nem vág ki 3 perc alatt a rendelőből, ha kérdésem van nem ráz le, és nem olyan fásultan diktálja a baba ultrahangos adatait, mintha a totó eredményeket diktálná. Szóval terhesgondozásra és szülésre kéne.

Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook