Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátlót szeretnék íratni (18 vagyok) és megbízható, lelkiismeretes dokit keresek Budapesten, ajánlanál? fórum

Fogamzásgátlót szeretnék íratni (18 vagyok) és megbízható, lelkiismeretes dokit keresek Budapesten, ajánlanál? (tudásbázis kérdés)


13. triniti94 (válaszként erre: 10. - Patapucs)
2013. ápr. 10. 22:09
kb mennyi időre előre kaphatok időpontot? 30.án(kedden) kellene megjönnie.de tuti késni fog szokásához híven és 29.éig el kéne intézni a gyógyszert+a rákszűrést
12. kszb (válaszként erre: 6. - Triniti94)
2013. ápr. 10. 12:44
azért a nőgyógyásznak mindent mondj el abból, amit itt leírtál! Kivéve, h hízási célzattal akarod a gyógyszert :) Az iylesmit nme szokták kedvelni, lévén, h valóban más- és más a szervezetünk, másképpen is reagálunk rá, illetve ezek a gyógyszerek nme hízó, vagy fogyókúrás célzattal kerülnek piacra. Az egy másik történet, h ettől függetlenül mindkét dolog lehet mellékhatása.
11. kszb (válaszként erre: 2. - Triniti94)
2013. ápr. 10. 12:40
ha jó a 7-es és a 173-as vonala, akkor én ajánlom neked a Fehérvári úti szakrendelőben (XI. ker.) dr Balogh Tibort! Hozzá járok, és maximálisan meg vagyok vele elégedve!
10. patapucs (válaszként erre: 9. - Triniti94)
2013. ápr. 10. 08:52

Sajna nálunk is hasonló a helyzet... .-((

Vidd, mert én csak egyszer voltam az SZTK-ban és akkor kérték.

2013. ápr. 10. 08:37
Azt is csináltatni akarok mert a családban anyai és apai ágról is volt már rák és aggódom h örökölhettem a hajlamot.Januári véreredményt is vigyem majd?
8. patapucs (válaszként erre: 6. - Triniti94)
2013. ápr. 10. 08:24

Értem.

Én nem híztam a gyógyszertő., de orvosi utasításra kezdtem szedni 16 évesen szintén menses gond miatt.

Szerintem egyébként nem a gyógyszer hízlat, csak étvágyat csinál. Szerintem anyud is ezért hízott. :-)


Azt az orvost nem ismerem. Az én dokimnak már csak magán rendelése van dr. Lőrincz István. Gyógybogyót viszont csak úgy írnak -tudtommal-, ha van egy évnél nem régebbi rákszűrés eredményed.

2013. ápr. 10. 08:17
Rosszul irtam a neved.bocsi patapucs:)
2013. ápr. 10. 08:14
4Éve menstruálok de sose volt rendszeres és majd meghalok a fájdalomtól már előtte 3nappal,legutoljára 3hetet késett+télen-nyáron egyaránt kimarad 1-1hónap azon kívül h a 28napos ciklusom átlagosan 35-38napos,már amikor a várt időben jön meg.de már volt rá példa h 2hónap kimaradt...2éve vagyok együtt barátommal(ő már kijelentette h hiába szedném akkor sem mond le a gumiról még pár hónapig) és 1x kellett a 72órás is,aminek annyi lett a következménye h egy ideig szó szerint ömlött belőlem,jobban mint előtte(1tampon+1vastag betét nem volt elég 20percig).Bevallom,erre nem vagyok büszke de már nem tudom visszacsinálni:) A gyermeknőgyógyászaton azt mondta a doki kb 1,5éve h addig nem is fog normálisan megjönni amíg nem leszek több mint 42kiló és elég nehéz híznom,elsősorban ezért szedném.Szóval nálam nem a hormonokkal van a baj hanem a súlyommal.Egyébként anyum is éveken keresztül szedte és annyi mellékhatása volt h felszedett 10kilót,de tudom most azt írnátok h mindenki más és másképp reagál a gyógyszerre:) Tehát nálam csak az a fontos h olyan orvoshoz menjek akiben megbízhatok,ha már anyum nem nyitott arra h eljöjjön velem(főleg h 15éves koromban sem volt az).Patapapucs,köszönöm a válaszodat,egy próbát megér.bár először Dr Dobos Györgyön gondolkodtam:)
5. patapucs (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2013. ápr. 10. 06:59

Volt rossz tapasztalatod?

A mi családunkban senkinél sem okozott eddig problémát.

4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Triniti94)
2013. ápr. 10. 06:53
Alaposan gondold meg, hogy belepiszkálsz-e a hormonrendszered, központi idegrendszered működésébe antibébi tablettával! Mindenkiben olyan kép él ezekről a tablettákról, mint a TicTacról vagy a C-vitaminról, annyira tömegtermék lett. Én nem szedném a helyedben...
3. patapucs (válaszként erre: 2. - Triniti94)
2013. ápr. 9. 23:54
Ha.jól tudom, akkor a IV kerületi rendelőben (SZTK) is rendel dr. Halász Domonkos. Ő megbízható, rendes, lelkiismeretes fiatal, de tapasztalt doki "bácsi". Hozzá nyugodt szívvel küldelek, a családom régről ismeri.
2013. ápr. 9. 23:24
elsősorban a 4.,a 15.kerületben,de még a 7/173-as busz vonala is megfelelne és csak állami finanszírozású...a Péterffy gyermeknőgyógyászatáról már vannak rossz tapasztalataim
2013. ápr. 9. 23:21
SEGÍTSETEK!!!!Fogamzásgátlót szeretnék íratni(18 vagyok) és egy megbízható, lelkiismeretes dokit keresek Bp.-en.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook