Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeritek-e Gyuri bácsit a fűves embert? Van itt olyan nő, akinek a teája által sikerült teherbe esnie? fórum

Ismeritek-e Gyuri bácsit a fűves embert? Van itt olyan nő, akinek a teája által sikerült teherbe esnie? (beszélgetős fórum)


2017. márc. 20. 11:47
Szia.Pesten sajnos nem tudok.Tatabányán a Lolllok Zoltán nőgyógyász és endokrinológus.Nagyon jo híre van.A fagyöngyöt iszom...pénteken volt egy hete hogy tart.Már csak 5 hét.Ma kellett volna megjönnie...de eddig csak egy kis pici barnás pirosas volt.
2017. márc. 20. 06:22

Sziasztok lányok!😊

Mi újság, hogy vagytok?

Megy a teázás?

Egy jó endokrinológus- nőgyógyászt tudtok esetleg ajánlani Pesten?

2017. márc. 14. 17:20
A györgytea.hun rendeltük mi is.
2017. márc. 14. 17:20
A méhpempőt én nem tudtam megenni mert hányás íze van és kibokákúltam 😔Én e vitamint szedek pluszba.
113. 9c1bea05b7 (válaszként erre: 112. - N.Angyalka)
2017. márc. 14. 12:35
Nincs mit, sok sikert!😊
112. N.Angyalka (válaszként erre: 111. - 9c1bea05b7)
2017. márc. 14. 12:14
Köszönöm☺ Meg is rendelem!! És bízok a legjobbakban
111. 9c1bea05b7 (válaszként erre: 110. - N.Angyalka)
2017. márc. 14. 11:03
Györgytea.hu😊
110. N.Angyalka (válaszként erre: 107. - Fülimüli84)
2017. márc. 14. 10:22
Komoly bajotok nincs akkor szerencsére, pláne ha a teával helyrehozható és nem kell egyéb beavatkozás!😊 Én kicsit lelkileg kivagyok már... Szorítok nektek!☺☺ Még 1 kérdés...hol érdemes megrendelni? Mivel olvastam olyat, hogy Gyuri bácsi nevével visszaéltek és ki tudja mit árultak...Találtam 1 megbízhatónak tűnő helyet...de ki tudja
2017. márc. 14. 08:35

A méhpempő is nagyon szépen vastagítja a méhnyálkahártyát!😊

Én azt is tolom, plusz Avivázok.

108. 9c1bea05b7 (válaszként erre: 102. - Fülimüli84)
2017. márc. 14. 08:31

Nekünk még van a teákból, fele fogyott el 4 hét alatt.

Amúgy nekünk a dió ízlett jobban.

Próbálok nagyobb adagokat használni, mert a csapott kanállal több mint 2 hónapig kitartana a 6 hetes kúra.😂

107. Fülimüli84 (válaszként erre: 106. - Fülimüli84)
2017. márc. 13. 21:28
Bocsanat javitok nem méhnyakhártyám hanem méhnyálkahárytám😁😁
106. Fülimüli84 (válaszként erre: 105. - N.Angyalka)
2017. márc. 13. 21:27
A teák amúgy nem rossz ízűek.Izesítés nélkül kell inni...de nem vésze.A dió kicsit szarabb mint a csalán de tényleg nem rosszak amúgy😊Mi áprilisban lesz 2 éve hogy próbálkozunk ...párom eléggé gyógyszer ellenes így nem kellett győzködnöm ő rendelte is meg😁Mond parodbak hogy legalabb te hadd csináljad ha ő nem is.Amugy voltunk dokinal egyikünknek sincs baja annyi hogy nekem picit vékony a mehnyakhartyam de nem veszed.ezen meg a fagyöngy pont segit😁
105. N.Angyalka (válaszként erre: 104. - Fülimüli84)
2017. márc. 13. 20:58

Fülimüli84 Köszönöm szépen!😊 Akkor már csak mert kell győzöm a szerelmem...Igazából ártani csak nem fog...max ha nagyon rossz ízű akkor kidobni a...

Ti dokinál jártatok?

104. Fülimüli84 (válaszként erre: 103. - N.Angyalka)
2017. márc. 13. 19:40
Szia.Én azt mondom nem árt.A teáknak mint pl egy egyszerű kamilla is gyogyitó hatása van.Akkor már miért ne😊Én is 3 szakban járok dolgozni..párommal mi se tudtuk mindig reggel inni...de akkor is elkezdtük.Mi már a 2ik lépésnél tartunk.Én azt amondó vagyok kezdjétek el.Ártani nem árt és legalább nem gyógyszer.Nekem már azon segitett például hogy ne barnázzak...mi úgy voltunk parommal egy próbát megér😊bármi kérdésed van még írj nyugodtan😊
2017. márc. 13. 18:10
Sziasztok! Sokat olvastam a babaváró teáról...csupa jókat...a férjem kicsit hitetlen a teával kapcsolatban...hiába próbálkozunk sajnos nem sikerül a teherbeesés,ezért próbálom puhítani h rendeljük meg, hisz nincs veszíteni való(én hiszek a gyógynövények hatásaiban)...a problémám az hogy elég össze- vissza dolgozok(hol éjszaka, hol nappal, kevés pihenőidővel) így nem tudom érdemes e egyáltalán belekezdeni...!?? Persze félek a csalódástól...
102. Fülimüli84 (válaszként erre: 101. - 9c1bea05b7)
2017. márc. 13. 13:08
Szia.Nálunk 6hét és 3 nap alatt fogyott el de a csalánból maradt kicsi még.Nem ertem hogy de a dió hamarabb elfogyott.nah mindegy a teák elfogytak.multhét csütörtök ota megy a fagyöngy tinktúra.lehet másnak bejon de nekem nagyon nem...eléf pocsék az ize...de mindent a célért😁😁Annyi van eddig hogy én mensi elott 10 nappal elkezdek barnazgatni.piciket.Most 7 napom van a nem várt mensiig es lekopogom eddig még nem barnázom😁😁Hát meglátjuk🍀🍀😁😁Kiváncsi leszek Nektek segit e.Szeretem olvasgatni mások tapasztalatait😁
101. 9c1bea05b7 (válaszként erre: 100. - Fülimüli84)
2017. márc. 13. 08:19

Szia!😊

Na, mi a helyzet nálatok?

Hol tartotok a teakúrában?

Mi még az első fázisnál,lassabban fogy, pedig csapott evőkanállal adagolom, ahogy írták.

1-1 csomag fogyott el 1 hónap alatt, úgyhogy nálunk nem megy le 6 hét alatt.

Te már tinktúrázol, ugye?

Tapasztalatok?

2017. febr. 25. 07:11
Sziasztok.Remélem nem baj hogy becsatlakozom hozzátok...de kiváncsi vagyok másokra,akik használták vagy épp használják a babaváró tearendszert.Mi is elkezdtük párommal inni.Áprilisban lesz 2 éve hogy próbálkozunk,egyikünknél sincs komolyabb baj....nekem talán egy picit a méhnyálkahártyám ami néha vékonyabb a kelleténél...de még belefér a határba.Úgy gondoltuk megpróbáljuk Gyuri bácsi teáit...hátha...nagyon sok jót hallottunk róla.Az első szakaszban vagyunk,hétfőn volt 1 hónapja hogyy isszuk.Kb jövőhét végén fogynak el a dio-meg csalánlevél teák.Aztán jön a 2ik szakasz.Nagyon kiváncsi vagyok lesz e siker😊
2017. febr. 23. 18:02

Szia!

Mi 2 hete isszuk, még nagyon az elején tartunk.

Viszont ismerősi körben sokaknak bevált.

Csak jókat hallottam róla!😊

2017. febr. 17. 09:39
Sziasztok! Valaki tud véleményt mondani a teával kapcsolatban!? Mostanság próbálkozik vele valaki?! Gondolkodom hogy kipróbáljuk hátha....
97. csodacsuzli (válaszként erre: 95. - Yda)
2014. jún. 24. 14:18
Szia, nem tudom, még aktuális-e, de itt mindent megtalálsz: [link] :)
2014. máj. 4. 08:26
cask olvasasbol ismerem.mert nem otthon elek.
95. yda (válaszként erre: 91. - Yda)
2014. jan. 20. 09:51

Ismételten kérem a segítségeteket. Nagyon szeretnénk már kistestvért.

Megvettük a babaváró tea-csomagot, viszont a lányom eltüntette valahova a hozzá mellékelt étkezésre vonatkozó tájékoztatót. Ha valakinek megvan, vagy csinálta és emlékszik rá - akár priviben is - megköszönném, ha leírná nekem.

2014. jan. 17. 22:15
Most nincs időm elolvasni az össz hsz-t, lehet, h már vki írt ilyen infókat. Én voltam többször Bükkszentkereszten, mert nagyon szép és kedves hely. A Bükki Nemzeti Park területének egy részén is termelnek gyógynövényeket, megnéztük azt is, voltunk a gyógynövényházban (isteni illat van) nagyon segítőkészek az alkalmazottak és volt szerencsém Gyuri bácsival is beszélgetni,nem is egyszer. Nagyon aranyos ember, sokat tud, és amit tud szívesen átadja és nagyon hihetően értelmesen. Nemrég rendeltem tőle teákat, van amit csak ott termesztenek, és olyan tiszta a levegő és szépen gondozzák, dolgozzák fel a növényeket, h szívesebben veszek onnan mint boltból.
93. yda
2014. jan. 17. 21:40
Senki sem tud segíteni?
92. 993dda84ef (válaszként erre: 90. - F386fcbc1b)
2014. jan. 16. 17:59
:)))))))
91. yda
2014. jan. 16. 17:51

Segítséget kérnék!!!

Megvettük a tea-csomagot, viszont a lányom eltüntette valahova a hozzá mellékelt étkezésre vonatkozó tájékoztatót. Ha valakinek megvan, vagy csinálta és emlékszik rá - akár priviben is - megköszönném, ha leírná nekem.

Az első gyerekre 3 évet vártuk. Nem ezzel a teával, de spontán összejött, akkor még erről nem is hallottam. A kistestvér 1.5 éve nem jön. Pedig már nagyon szeretnénk.

2013. szept. 30. 15:31
Ha ezt tudják a teái, mit tudhatott az öreg fiastalabb korában....!?
89. vicuska555 (válaszként erre: 88. - Csodacsuzli)
2013. aug. 16. 20:18

Sziasztok!

Nekünk masfél hónap teázás után és egyszeri Clomid (Clostilbegyt) kezeléssel összejött a terhesség. Addig két éve próbálkoztunk siker nélkül.

Sajnos 8 hetes terhesen kiderült, hogy a petezsák üres.

88. csodacsuzli (válaszként erre: 87. - Izzie07)
2013. júl. 11. 20:39
Mi 3 év próbálkozás után kezdtük el inni, és a 3. lépés (irrigálás) vége felé sikerült:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook