Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Teherbe estem egy nős embertől... fórum

Teherbe estem egy nős embertől... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
363. tumbo2 (válaszként erre: 347. - Mimy63)
2022. szept. 28. 12:55
senkinek nincs joga ítélkezni más fölött.ezt a lányom féltestvére mondta az apjáról.30 évig voltam vele,még szerencséje volt,mert ,én a gyerekeitől sem akartam elválasztani,sem pedig vele együtt élni.én jól el voltam magamban.szerette a lányát meg persze engem is.de én magányos típus vagyok.
362. liliom10 (válaszként erre: 361. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 28. 09:46
Szia ! Hogy vagy ? És az életed hogy alakul ? Remélem, úgy, ahogy szeretnéd !
361. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 360. - Liliom10)
2022. jún. 15. 17:47

Köszönöm ☺️

Az az igazság, hogy kellett úgy 1,5 hónap mire visszataláltunk egymáshoz. Én nem mondtam neki a válást, pedig sokszor mesélte mik mennek otthon. Elege lett abból is mégjobban és ő maga jött rá, hogy nem akar még egyszer elveszíteni.

Úgy érzi hiba volt ott gyermeket vállalni, mert akkor már nem működött a kapcsolatuk de majdnem 8 éve együtt voltak és ő már évekkel korábban szeretett volna apa lenni. Kérdeztem akkor miért várt ilyen sokat? Akkor még nagyon szerette a menyasszonyát (1 év után jegyezte el) de a nő nem akart se házasodni sem gyereket. Aztán várandósan engedte, hogy elvegye.

A gyereket imádja, pont azért bánja néha, mert úgy érzi, nem azt érdemelné, hogy így nőjön fel.

Én még nem igazán élem bele magam a szép közös jövőbe de bízom benne, hogy igyekszik mindent megtenni értünk.

360. liliom10 (válaszként erre: 359. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 15. 16:37

Nem ismerek magamra, mert válásellenes vagyok, főleg,ha kisgyerek is van. De a Ti esetetekben úgy érzem, a leendő apukának a házassága tévedés volt, és ő ezt egyre erősebben érezte, tudta, csak gyenge volt. Úgy tűnik, eléggé összeszedte a bátorságát, mivel nem akarja leélni boldogtalanul az életét, és már a neje sem. Ráadásul az is segített neki a több lelkierőhöz, hogy hamarosan megszületik a 2. gyermeke, akinek az édesanyját szereti.

Drukkolok Nektek ! :)

359. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 358. - Ágio8405)
2022. jún. 15. 16:12

Hazudnék, ha azt mondanám hogy nem érdekel. Haragszom még persze kicsit de nem szűnt meg teljesen amit iránta éreztem.

Többször próbált beszélni a feleségével, aki belátta, hogy nem működik ez a kapcsolat azóta sem hogy visszament hozzájuk. Állás miatt amúgy is költözni akar, ahova a férje megmondta neki korábban is hogy nem megy vele. Most egyedül, azaz a gyerekükkel költözne el és elválna. Lassan megy a beszélgetés otthon de megint a válás felé mennek a dolgok. Végül a felesége nem vinné olyan messze a gyereket csak fél órára lennének tőlünk.

A szüleivel is szépen lassan rendeződik a dolog. Anyukájával az utóbbi 2 hétben tudott beszélni a dolgokról, elkezdett nyitni felé újra. Részletesebben elmondta mi is a probléma a házasságukban és már nem szégyelli elmondani az anyjának ha a felesége úgy beszél vele, mint a kutyával. A mama csak azt szeretné ha nem úgy válnának el, hogy a gyerek előtt üvöltöznek aki sír az apja után.

Viszont azt is mondta már az anyukája, hogy ha ennyire nem lehet kommunikálni a feleségével akkor adja be a válást.

358. Ágio8405 (válaszként erre: 357. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 15. 13:15
Na az jó. Hogyhogy rászánja magàt? Ő veletek akar lenni? Te most hogy àllsz ehhez?
357. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 356. - Geranna7)
2022. jún. 15. 13:10

Kedves Geranna.

Jövő héten megyünk ultrahangra, de eddig rendben volt minden☺️

Apuka jön velünk. Úgy néz ki válni fognak. Persze én nem élem bele magam ezekbe, majd ha tényleg megtörténik.

Nagyon sokat beszéltünk az egész helyzetről. Én csak azt szeretném, hogy a fiamnak a legjobb legyen ☺️

2022. jún. 13. 06:31
Helló! Mi uság? Nől a kis babó? Gondolok rátok. :)))
355. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 354. - Piroxén)
2022. máj. 15. 17:27

Az előző párommal készültem a meddőségibe... A kivizsgálások alapján a volt párommal nem volt gond, nekem vannak eü gondjaim, amik mind akadályozták, hogy teherbe essek.

Hónapokig figyeltem a peteérésemet is, az volt, de mégsem lett sose baba. A férjjel nem igazán védekeztünk de azért odafigyeltünk hónapokig. A második hónapban, hogy szándékosan próbálkoztunk, összejött a baba. De mi sem hittük volna, hogy ez megtörténhet, csak így, ilyen hamar. A pozitív tesztem utáni napon mentek volna aláírni a válási papírokat, de az ügyvéd lemondta családi okok miatt. Az e-mailek továbbítva lettek nekem, nem kértem ő küldte magától és teljesen ki volt akadva.

Majd 3 hét múlva mikor tudtak volna menni, előtte nap a felesége meggondolta magát.

Nem azzal kecsegtetett, hogy vihetem a férjét és boldog életet a közös gyerekhez...

Együtt közösen otthon megbeszélték és az ügyvéd előtt is nyilatkoztak arról, hogy közös felügyelet stb lesz. Majd közölte, hogy semmit nem fog aláírni, minden kérésnek ellentmond, el fogja húzni a dolgokat amíg lehet, addig is elköltözik a gyerekkel a szüleihez, 1,5 órára tőlünk.

2022. máj. 15. 15:10

Ajjaj..Szerintem te még saját magad is elhiszed a kis ferdítéseidet.


"A mi fejünkben ott volt az a kép, amivel a feleség is kecsegtetett, közös nevelés a nagyfiúval és mi is családot alapíthatunk." -tényleg?? beleegyezett, hogy másik családot alapítson a férje veled, akiről mégcsak nem is tudott és els em váltak? Erről eddig nem meséltél. Kecsegtetett? Te valamit nagyon be akarsz magyarázni magadnak...


"Ez a kis bébi előbb jött jóval a tervezettnél, de valamiért ennek így kellett történnie."


Pár hsz-el leljebb, még azt írtad már a meddőségibe készültél? Most akkor hogy is van ez? Akkor véletlen lettél (előbb) terhes vagy hónapok óta próbálkoztok??


Na ezeket légyszi tedd helyre, mert nagyon kis kedvesen és kultúráltan válaszolgatsz itt mindenkinek csak az a baj, hogy a képébe hazudsz a hozzászólóknak, de szerintem saját magadnak is, hogy szépítgesd az azt az aljasságot, amit ezzel a díszpéldánnyal elkövettetek.

353. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 352. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 13. 23:49

Igen, sajnos hiába nekem a saját gyerekemre kell gondolnom, megszerettem az ő fiát is. Nem szeretném ha a váláskor (már ha lesz!) ő olyan szinten háttérbe kerüljön, hogy megutálja az apját és minket.

Bután csináltuk, tudjuk mi is!

A mi fejünkben ott volt az a kép, amivel a feleség is kecsegtetett, közös nevelés a nagyfiúval és mi is családot alapíthatunk. Ez a kis bébi előbb jött jóval a tervezettnél, de valamiért ennek így kellett történnie. Ő az, aki miatt sosem tudnám megbánni a történteket.

352. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 350. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 22:15

Nem tartozol magyarázattal senkinek, nekem sem.

Én olyan vagyok aki nem szereti az ilyen felfogást. Attól elfogadom, nem az én életem.


Viszont, ha ő olyan jó apuka aminek leírod, akkor nem hozza a gyermekét olyan helyzetbe, amibe hozza az új baba születésével.

Illetve, ha már azzal a házassággal befarolt, nem hozok egy újabb gyereket kellemetlen helyzetbe. Egyiknek, vagy mindkettőnek csak vasárnapi apja lesz.

Lehet a 2 gyerek ellenségként néz majd egymásra és nem szerető testvérként.

Nyilván az elsőszülöttnek kevesebb fog jutni, egy számára idegen nő gyermeke miatt.

351. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 347. - Mimy63)
2022. máj. 13. 22:08

A történetben szereplő apa csodás apja az első gyermekének, nem csak ő, hanem a fia sem bírná, ha ilyen ritkán látná.

Közös felügyeletet írtak volna alá, fele-fele időben lett volna velük a gyerek.

Anyukának az is a szívfájdalma, hogy az apjához jobban ragaszkodik a gyerek. Egyikünk sem szeretné hogy ez a kapcsolat megszakadjon.

350. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 345. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 13. 21:49

Nekem is lett volna több nős "udvarlóm", sose mentem bele ilyen játékokba... Mi először barátok lettünk és ez alakult szerelemmé. Én nem akartam, nem vagyok egy érzelmes típus, mégis megtörtént.

Igen, továbbra is tudom, hogy minimum várnunk kellett volna a babával is, míg elválik. Sőt, nyilván magával a kapcsolattal is...

Nem szapulnám én azt az áldott jó asszonyt, de már a munkatársak is azt beszélik, hogy beszél vele, mert kihallatszik a telefonból, ahogy üvölt vele, hogy biztosan nem túlórázik hanem velem van....


Amit a következő hozzászóló is ír, nagyon is a gyerek a visszatartó erő itt. Ha ő nem lenne, a szülei se akadtak volna ki és őt sem érdekelné, lelépne és ha kéne otthagyna mindent a nőnek.

349. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 344. - Liliom10)
2022. máj. 13. 21:39

A felesége megmondta neki, hogy ő nem fog semmit változtatni, csak azt akarja hogy a férje újra szerelmes legyen belé és tartson ki mellette, küzdjön érte...

Ha nem ér haza "időben" hívogatja, üvöltözik vele a telefonban, személyesen is otthon, amint belép. Ha kimegy az udvarra megetetni a kutyát vagy a tárolóban pakolni már megy utána pár perc múlva, mert megrögzötten azt hiszi, hogy biztosan velem telefonál. Sőt ha késik, vagy előbb be kell mennie dolgozni akkor is mindig "velem" van.

Nem igazán értjük miért "jó" így neki ez a házasság, de ők tudják...

348. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 343. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 13. 21:34

A fórumot kb fél nappal a szakításunk után hoztam létre. Akkor persze, hogy lelkileg durva állapotban voltam, 8 hetes terhesen.

De még mindig inkább lennék egyedülálló anya, mint hogy egy rossz kapcsolatban maradjak bárkivel is!


Esélyt nálam a gyerek miatt kapna, DE kizárólag válás után. És egy megcsalást sem hazudozást nem néznék el neki...

347. mimy63
2022. máj. 13. 19:51

A történet erkölcsi oldalához nem szeretnék hozzászólni, nem tisztem ítélni, megítélni embereket és a tetteiket.

Egy dolog, amiért írok. Nem tudom, hogy ez a férfi valójában mit érez, mit akar, de!!!

Nőként könnyebb kimondani: el kell válni. Könnyebb, mert ma még a mi országunkban nagyrészt az anya kapja meg a gyereket(gyerekeket). Az apának marad a 2 hetente egy hétvége, meg a szünidőkből egy kicsi. Jó esetben. Rossz esetben még ezért a kis időért is harcolnia kell, mert sajnos nem egyszer a láthatás ilyen-olyan okkal történő akadályozásával ütnek az exek az exen.

Nem minden apának elég a láthatási idő. Vannak még olyanok, akik ha eddig minden nap részesei voltak a gyereke, gyerekei életének, az nem elégszik meg azzal, hogy majd 2 hét múlva szombaton láthatja.


Szóval nem mondom, hogy a történetben szereplő férfi 100%, hogy ezért maradt, de nem is olyan elképzelhetetlen.

346. Ágio8405 (válaszként erre: 345. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 13. 15:10
Teljesen egyet értek.
345. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 344. - Liliom10)
2022. máj. 13. 14:32

Nem tudhatom a részleteket természetesen.

Csak mindenki magából indul ki, ha véleményt formál, így tettem én is.

Sosem kezdtem volna nős pasival. Pedig volt, aki még tetszett is. Viszont én úgy gondoltam, ha a feleségéről így beszél, megcsalná, akkor miért lennék én kivétel?Aki fair elválik és akkor keres mást.

Tehát senki házasságába nem rondítanék, és főleg nem szültem volna, szülnék gyereket.

Felelőtlennek érezném magam, a gyerekemmel szemben is.

És itt sem törnék pálcát FI. indítóval szemben. Mondanám kinek mi fér bele, magánügy. DE állandóan szapulja a feleséget, aki mellett ott marad a férje, ha x nővel csalja is, akkor mégsem lehet olyan rossz a pasi részéről.

Ne mondja nekem senki, hogy car élete van valakinek a felesége mellett, van 1 új nő az életében, ahova oda is költözhetne, de nem teszi meg.

Az tuti nem a gyerekük miatt van, hogy nem mozdul ki abból a kapcsolatból.

Megérdemlik egyébként egymást. Zsák és a foltja a FI. indítóval.

344. liliom10 (válaszként erre: 343. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 13. 10:35

Ez is lehet. De a nők között is vannak szemetek, hazudósak, hűtlenek, nemcsak a férfiak között. És ha ilyen tulajdonságok nincsenek is, de a feleség ( bármelyik) szinte érzelemmentes, nem érezteti, hogy szereti a férjét,csak szidja, semmit nem tesz a jó házasságért, bármelyik normális férfi kiszerethet belőle, és megszerethet más nőt. Lehet, hogy itt ez a helyzet.

Ettől függetlenül egy gyenge, gyáva férfi a leendő apa, aki sem a válópert nem indítja meg, sem a saját anyjával nem mer szembeszállni. Pedig lehet, hogy FI-vel összeillenének hosszú távon. Mi nem tudjuk a részleteket az életükről, a férfi házasságáról, nejéről sem.

343. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 342. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 06:16

Az csak egy példa volt, hogy részeg volt. De, hogy a feleségének is hazudik az szinte biztos.


Ha nem bocsájtottál volna meg neki, (lehet ez nem is tudatosult benned) nem született volna meg a fórum, nem keresnél mentségeket a pasinak, nem a feleségről írnál minden cart, hogy ilyen, meg olyan szemét és hülye is ráadásul, hogy annak a töketlennek elnéz mindent.

U.akkor leírtad a múltjával együtt te is visszavárnád, hogy az új gyereke mellett legyen. Naiv vagy,ráadásul még egy ilyen alaktól vársz gyereket, akit ismerhetnél, hogy nem a felelősség nagy mestere, gyáva, hazudozós.

342. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 340. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 13. 00:02

Én mit bocsájtottam meg neki? Erre tényleg kíváncsi lennék.

Teljes mértékben megértem azt is, hogy nem tudta csak úgy otthagyni a fiát (igaz eljött, de szenvedett).


A felesége tud korábbi félrelépésről ami jóval a gyerek előtt volt, így nem engem hibáztat, hanem a férjét. Kapja otthon az ívet miattam, de a nő sose engem szid hanem őt, miért tette ezt vele...


Mivel nem szokott inni, mert mindig vezet, ezért ha akarná sem tudná előadni hogy leitattam vagy bármi.

341. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 339. - Aszparagusz)
2022. máj. 12. 23:56

Aha, megbocsájt... Nyilván azért bukott ma le egy másik pasival :D


Apuka éppen ezt várta, hogy az asszony találjon magának valakit és őt engedje el... Mondjuk én ettől még nem leszek csak úgy vele. De mint már sokszor írtam, a gyereket tiltani soha nem fogom tőle.

340. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 338. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 17:23

Mindketten át vagytok vágva, mint az a bizonyos macska a

palánkon. Miért te nem bocsájtottál meg neki?

Két naiv nője van. Mindkettőtöket hülyére vesz.

Mindkettőtöknek eljátssza a hattyúhalálát. Neked , hogy milyen szemét a felesége, a feleségnek meg valószínű, hogy te vagy a rámenős, ivott azt sem tudja mit csinált. Rámásztál. Ő nem is akarta ezt a gyereket.

Azon imádkozz, a babád ne az apja jellemét örökölje.

339. aszparagusz (válaszként erre: 338. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 16:20

Miért lep meg?

A leendő gyereked apjának is úgy néz ki, hogy megbocsájt a felesége.

Nem dobta ki, együtt vannak.

2022. máj. 12. 16:11

Ha a feleség kidobja az sem jelenti azt, hogy befogadom. A gyerek miatt nem küldöm el, de ha velem is kapcsolatot akar, azért tennie kell(ene).


Szimplán csak meglep, hogy vannak nők/feleségek, akik meg tudnak bocsájtani egy ilyen szintű félrelépést.

337. Ágio8405 (válaszként erre: 330. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 13:14
Ezt így ebben a formában nem.
2022. máj. 12. 12:57
Azért csak szeretnéd, ha a feleség kidobná, odadobná neked. Meg is érdemelnéd ezt a "férfit". Vagyis megérdemelnétek egymást.
335. júliusi (válaszként erre: 330. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 09:43
Én Ezt mar nem... de van ilyen, tudok hasonlorol
334. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 333. - Globus)
2022. máj. 12. 09:14

Igen, szerintem ez a legrosszabb az egészben. Hogy a feleségének nem lehet és közben...😕

Különben azóta a feleség tudomást szerzett a várandósságomról. Tegnap a kisgyereknek mondta, hogy "lehet apád már csinált magának másik családot". De eddig nem kérdezett rá. Szóval én nem tudom, ha ilyet gondolnék a férjemről, hogy másnak gyereket csinált, nem hagynám annyiban.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook