Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeritek-e Gyuri bácsit a fűves embert? Van itt olyan nő, akinek a teája által sikerült teherbe esnie? fórum

Ismeritek-e Gyuri bácsit a fűves embert? Van itt olyan nő, akinek a teája által sikerült teherbe esnie? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
27. nita25
2010. febr. 24. 10:38

Sajna még nem. Holnap megyünk a 12 hetes genetikai uh-ra,remélem minden rendben lesz.Tegnap lázam volt és kicsit megilyedtem :(

Ti miota probálkoztok?

2010. febr. 24. 10:37

Gyuribácsi babaváró programja három lépésből áll, és ezekhez kínál megfelelő eszközöket:


1. Belső tisztítás


2. A méhfal megerősítése, a spermaszám növelése


3. Teakeverékek és irrigálás



Én az elsővel kezdeném, volt idáig 2 ismerős aki belső tisztítás után áldott álapotba került. (nekik nem volt tehet a gyerek...)

25. c75565e593 (válaszként erre: 24. - Nita25)
2010. febr. 24. 10:34

Főleg ha már megszületik a babátok...

És meg látja a babátokat..Gyuri bácsi biztos örülni fog...

És tudjátok már a baba nemét?

24. nita25
2010. febr. 24. 10:21
Köszönöm :) Párom is nagyon szerette a teáit,nem is gondoltam volna,hogy Ö is benne lesz,de a baboért mindent.:) Söt nyáron szeretnénk elmenni gyuri bácsihoz és megnézni a munásságait és megköszönöm neki,hogy segitett :)
23. c75565e593 (válaszként erre: 22. - 35491a860f)
2010. febr. 24. 10:19
:-)
22. 35491a860f (válaszként erre: 19. - Nita25)
2010. febr. 24. 10:17
Ebben egyetértünk. Fontos a méregtelenítés, nagyon is!
21. c75565e593 (válaszként erre: 18. - Nita25)
2010. febr. 24. 10:17

Szívből gratulálok!!!!

Jó olvasni...amit eddig írtál....

20. c75565e593 (válaszként erre: 17. - Bobett)
2010. febr. 24. 10:16
Előadásokat is szokott tartani ország szerte....cuki bácsika....azért gondoltam egy ilyen topikra, mert biztos vagyok abban, hogy nem egyedül vagyok, akit érdekel Gyuri bácsi teája.
19. nita25
2010. febr. 24. 10:15
Lányok szerintem tutira nem hülyeség!!! Ki kell pucolni a méreganyagokat a szervezetböl!
18. nita25
2010. febr. 24. 10:14

Én is irtam és irok is abban a topikban,és anno mikor teherbe estem leirtam a lányok ,hogy nekem a Gyuri bácsi teái is segitettek teherbe esni.

Én is és a férjem is itta a teát és söt még a vérvételem eredményei is sokkal jobbak volt mit valaha :) Én hiszek a gyogynövényekben és még a könyvét is megvettem.Sokat jártam a bank utcába már jol ismernek :)

17. Bobett
2010. febr. 24. 10:13

Sziasztok!

Egy időben a tv-ben is rendszeres vendég volt a bácsi valamelyik műsorban! Szóval szerintem sem kamu!

16. c75565e593 (válaszként erre: 12. - 35491a860f)
2010. febr. 24. 10:12
minden betegségre van teáuk....én is ki szeretném próbálni.....mert sokat olvastam erről a bácsiról.....nem hülyeség..szerintem.
15. 35491a860f (válaszként erre: 14. - C75565e593)
2010. febr. 24. 10:11
JÓ, köszike. Utána fogok járni, mert nekem másfajta betegségre kellene valami nagyon jó szer.
14. c75565e593 (válaszként erre: 12. - 35491a860f)
2010. febr. 24. 10:10

Figyelj én azt nem tudom....de nem kamu,de leírom a számukat kérdezd meg.


Cím: 1054 Budapest, Bank utca 6.

Telefon: (1) 269-3359, Fax: (1) 302-0962, Mobil: (30) 418-9412


Nyitva tartás:

H: 9-től 18 óráig, K-P: 9-től 17 óráig SZO: 10-től 14 óráig.


Munkatársaink:

Lopes-Szabó Zsuzsa, Tóth Ildikó, Fábián Gabriella, Nagy Klára, Schreiber Gabriella

13. c75565e593 (válaszként erre: 4. - Agis)
2010. febr. 24. 10:09
Olvasd el nita25 hozzászólását remélem meggyőz....
2010. febr. 24. 10:08

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy hogy lehet hozzájutni ezekhez a teákhoz? És mennyi ennek az anyagi vonzata?


Tudjátok egyszer nekem is ajánlott egy barátnőm egy "természetgyógyászt" ilyen-olyan bajokra, de csak a pénztárcám lett üresebb, mert a helyzet maradt ugyanolyan. Aztán ajánlottak egy másikat, hogy az ilyen jó, és olyan jó, ez a megye másik felében lakott, elmentem ahhoz is. Mondott ő mindent, csak azt nem vette észre, ami annyira nyilvánvaló volt, és arra ment ki a játék, hogy én minél több állítólagos gyógyterméket vásároljak tőle. Össze írta nekem, hogy kb. miket kellene szednem ahhoz, hőgy őszerinte makk egészséges legyek minden szempontból, és az amiket ő összeírt, árban csekély 50.000 Ft-ba kerültek volna HAVI szinten!


Mennyire megbízható ez a Gyuri bácsi?

Hogy lehet őt elérni?

Mennyibe kerülnek ezek a teák?

És más betegségekre is vannak teái, vagy csak meddőségre?

11. c75565e593 (válaszként erre: 3. - Nita25)
2010. febr. 24. 10:08

Végre egy pozítiv példa!

Gratulálok!

Egy másik fórumba elküldtem a linket és...volt egy hölgy aki föl volt háborodva, hogy ez baromság...stb...

A topik neve akiknek nehezen jön össze a baba....ott is írd le a sikeredet...

2010. febr. 24. 10:06
Vannak emberek akik mindent elkövetnek, hogy babájuk legyen....ez is egy lehetőség.....nem kell ezen nevetni.....nem vagyunk egyformák.....valakiknek segített...és hátha még fog is....de egy próbát megér!
9. PöttömPanna (válaszként erre: 4. - Agis)
2010. febr. 24. 10:05
Biztos nem a teától, hanem a benne lévő hatóanyagok erősítik a szervezetet.
8. c75565e593 (válaszként erre: 4. - Agis)
2010. febr. 24. 10:05

Primitiv vagy!

Sajnállak!

7. nita25 (válaszként erre: 4. - Agis)
2010. febr. 24. 10:04
A teának a lényege,hogy kipucoplja a mérgeket a szervezetetböl és a párodébol is :)
2010. febr. 24. 10:03

Egyre több olyan házaspár van, akik szeretnének gyermeket, de valamilyen oknál fogva elkerüli őket a gyermekáldás. Ennek oka lehet betegség, de sokszor azoknál is előfordul, akiknél semmilyen rendellenességet nem talál az orvos. Az ilyen "meddőségnek" hátterében állhat a stressz, az egészségtelen életmód, a helytelen étkezési szokások, a kevés mozgás vagy a szervezet elsavasodása.


Az ő számukra dolgozta ki Szabó Gyuri bácsi a következő programot. Hármas alapelven működik: 1. kitisztítja a szervezetet a káros anyagoktól, 2. erősíti a méhfalat és növeli a spermatermelést, 3. a nemi hormonok termelését serkentő gyógynövények fogyasztását javasolja . A lépések a következők:


1. Belső tisztítás

A nő és a férfi is igyon meg naponta egy-egy csésze teát, egyik nap csalánlevélből, másik nap diólevélből reggel éhgyomorra 6 héten keresztül.


2. A méhfal megerősítése, a spermaszám növelése

Az erős méhfal fontos a megtermékenyített pete megtapadásához. Ezért a leendő kismama hat hétig minden reggel és este igyon meg egy-egy mokkáskanálnyi fagyöngytinktúrát. A spermaszám növelése érdekében ez idő alatt a férfi naponta egy cukrozott, nyers fürjtojás sárgáját, barna sört, nyers vagy főtt zellert fogyasszon. Az első és a második lépést egyidőben is lehet végezni.


3. Teakeverékek és irrigálás

Sokszor már az első két lépés eredményt hoz, ha mégsem, így kell folytatni a programot: A férfi/női teakeverékeket mindkét félnek kell inni reggel éhgyomorra egy-egy csészével naponta, amíg a zacskó tea el nem fogy. Ezen kívül a nőnek minden este irrigálást (hüvelyöblítést) is végeznie kell. Ehhez az irrigáló teakeverékből egy púpozott evőkanálnyit 3 dl vízzel le kell forrázni, 20 percig lefedve állni hagyni, majd leszűrni. Olyan módon kell irrigálni, hogy a folyadék minél mélyebben hatoljon be a méhszájhoz (pl. fekvő testhelyzetben, feltett lábakkal), a teát a lehető leghosszabb ideig visszatartva. Az irrigálást a menzesz idején fel kell függeszteni! A program bármikor elkezdhető és gyógyszeres kezelés mellett is folytatható. A pozitív teszt után a vetélés elkerülése érdekében azonnal el kell kezdeni inni az erdei málnalevél teáját 12 héten keresztül, napi egy csészével. A málna a méhizomzat működését szabályozza, ezért szülés előtt 2 héttel is tanácsos inni napi egy csészével.

2010. febr. 24. 10:02
Én nagyon csodálom Gyuri bácsi munkásságát és nagyon is hiszek benne.De sajna kevesen vagyunk igy :(
4. agis
2010. febr. 24. 10:01

Teától gyereket? Nem inkább a férfitől..? :De



Szurkolok, hogy összejöjjön az a társaság, akire vágysz és akivel tudsz ezekről a dolgokról beszélgetni.

2010. febr. 24. 10:01

Szia!

Én ismerem :) És állithatom,hogy nekem a teái beválltak!! Ma már 12 hetes terhes vagyok.4 hétig ittam és rögtön teherbe setem :)

2010. febr. 24. 10:00

A kezdetek:

A családi fáma egy nagymamáról szól, aki ismerte a füvekkel való gyógyítás titkait. Bori néni a kiegyezés előtt, 1865-ben született, és egy kis észak-magyarországi faluban, Sajókazincon élt. A beteg emberek hozzá szaladtak tanácsért, szárított vagy friss növényekért, melyeknek hol a teája, hol a friss nedve bizonyult hatásos gyógyírnak. Hagyománya volt már ennek, hiszen Bori néni anyja, nagyanyja is így gyógyított azelőtt. Minden falunak, kis közösségnek megvolt akkoriban a javasasszonya. Tudásukat nemzedékről nemzedékre, kézből kézbe adták, ki tudja, mióta halmozódik az, talán évszázadok óta. Benne van a nép bölcsessége, tapasztalata, amit saját kárán és a maga hasznára tanult. Kilenc unokája volt Balogh Bori néninek, köztük is Gyurka a legelevenebb. Mikor már elég nagy volt, hogy hasznát vegye a nyári gyűjtésnél, vitte magával. Így tanulta a kisunoka apránként a szigorú tekintetű és hirtelen kezű nagymamától, melyek a gyógyító növények, melyiket mire lehet használni, mikor és hogyan kell szedni őket. Munka volt ez, nem is kevés, mindennapi tanulás. Bori néni 1942-ben halt meg, akkorra mindent megtanított az élénk eszű fiúnak. Így lett később belőle gyógyító füvesember.

2010. febr. 24. 09:59

Sziasztok!

Van egy bácsika aki állítólag sok gyermektelen párt segített hozzá, hogy gyermek áldás érje őket.

Pár fórumba elküldtem a linkjét a bácsikának, de sajnos látom, az emberek szkeptikusak..ezzel kapcsolatban....

Azok írjanak akik már kipróbálták Gyuri bácsi gyógyteáit..és kérek minden jó tapasztalatot....ezzel kapcsolatban...és olyanok is írjanak akik esetleg anyákká váltak a csoda tea fogyasztása által...

Remélem sokan írtok, és remélem, hogy sok nő hátha észbe kap, hogy a növényekben igen is van csoda és nincs lehetetlen..én hiszek a növények erejében...sajnálom a szkeptikusokat

Szép napot!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook