Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Injekciós zsírbontás fórum

Injekciós zsírbontás (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. nov. 8. 22:12
Itt a Hoxán írnak a kavitációs zsírbontásról és hogy mennyire nem mindegy hogyan és hol,ki csinálja. Az valamivel szimpatikusabb mint ez a szurkálós...(még csak tervezem a kavi. kipróbálását).
2020. dec. 22. 09:24

Sziasztok)


Valaki volt esetleg mostanában injekciós zsírbontáson?

2020. máj. 29. 21:40

Sziasztok!


Valaki aki esetleg mostanában volt és megosztaná a tapasztalatait?

78. nyussy (válaszként erre: 76. - Katica1980)
2015. nov. 15. 14:20

SZia Katica :)


Meg tudnád mondani ,hol voltál injekciós zsírbontáson, melyíik Szalonban? Köszönöm!!!!


u.i.: a hatás meddig tart és ár? :)


Köszi :*

77. angelic smile (válaszként erre: 76. - Katica1980)
2014. dec. 1. 18:45

"Nem nagyon szoktam a hozzászólásokat kommentálni" - hogy tehetted volna??? Hiszen most regisztráltál. :DDD

Jaaaajjjj! Csúcsszupi, hogy külön ezért tetted! :DDD


Figyeltél az étkezésedre és nem fogytál? Hát ez nehezen hihető! Ha azt írtad volna, hogy zabáltál világba, DE!!! sportoltál és nem fogytál, na azt elhiszem. De hogy ha a kettő együtt jelen van, nincs olyan ember, aki nem fogy.

2014. dec. 1. 13:37

Sziasztok!

Nem nagyon szoktam a hozzászólásokat kommentálni , de egyszerüen nembírom már szó nélkül a negatív gonoszkodó kritikákat.Én először 7 éve a fiam születése után voltam injekciós zsírbontáson. Világéletemben sportoltam, de mivel a terhességem vezélyeztetett volt az orvosom letiltott mindenféle sporttól. Így aztán sikerült 30 kg-ot felszednem a terhesség alatt. Ahogy telt az első hat hét a szülés után rögtön visszatértem a sporthoz, figyeltem az étkezésemre de hiába. Akkor döntöttem úgy, hogy kipróbálom az injekciós zsírbntást. Látványos átalakuláson mentem keresztül , de ehhez persze több kezelésre volt szükségem. Nekem a zsír a hasamon és a csípőmön rakodott le. Mérni soha nem mértem magam , de végre rámjöttek a ruháim és újra nőnek éreztem magam. Aztán teletek az évek sportolgattam is rendszeresen , de hiába, mert enni viszont nagyon szeretek és a kilók hol jöttek hol mentek. Ismét azt injekciós zsírbontás mellett döntöttem és ismét sikeresen lefogytam. Ez az én tapasztalatom! Nekem már kétszer segített!

2014. okt. 16. 13:20
Sziasztok! Úgy látom a helyzet változatlan itt! Én továbbra is elégedett vagyok a kezeléssel.Bárki bármit mondjon nekem hatott. Azóta a barátnőm is elment,és neki is szépen látszik! Én csak ajánlani tudom mindenkinek!
74. angelic smile (válaszként erre: 72. - Tahiti)
2014. okt. 11. 11:21
Akkor kapjuk a fotókat? :) Én már nagyon kíváncsi vagyok rá! :)
2014. okt. 10. 08:09
a saját oldaladra tudsz felrakni:)
72. Tahiti (válaszként erre: 71. - AncsyGSX-R)
2014. szept. 30. 22:39
Jelenleg mèg azt sem tudom, hogyan lehet ide képet feltenni, nem hogy " fotosoppolni":)))))) .
71. AncsyGSX-R (válaszként erre: 67. - Tahiti)
2014. szept. 30. 08:52
Igen,az előtte utána képek azért sokat elárulnának...én is kiváncsi lennék :) ha nem photoshoppal készülnek persze :)))
70. angelic smile (válaszként erre: 69. - Tahiti)
2014. szept. 24. 08:00
De aranyos vagy! :) Nagyon szépen köszönjük! :)
69. Tahiti
2014. szept. 23. 23:19
Persze, sztem jövő heten elkezdem, aztán mondjuk a 3-4 . kezelés körül szívesen jelentkezem, bízva abban, hogy addigra jól làtható eredménye lesz........
68. angelic smile (válaszként erre: 67. - Tahiti)
2014. szept. 23. 20:37
Kérhetünk előtte-utána képeket? :)
67. Tahiti
2014. szept. 23. 19:23
Sziasztok, rég jàrtam erre, közbejött egy terhesseg es szules:)))... Viszont látom elszabadultak az indulatok, es a kèt , pozitív tapasztalattal rendelkező hozzaszolot "gyanusitjatok", hogy fals névvel, csak reklámozzák a dolgot, mert érdekük fűződik hozza. A ket pozitív tapasztalat amugy 3, ( ha vki veszi a fáradságot es "visszalapoz" láthatja.., ráadásul az egyik szóban forgó hozzászóló tőlem érdeklődött privát üzenetben a tapasztalatomrol, tehát tuti nem bennfentes....), szóval en voltam talán az elso aki pozitívat irt erről a kezeléséről, es nem azert mert bármi érdekem fűződne hozza, en is egy kisebb vagyont fizetek 1 kezelesert, csak ez legalább hasznal, nem úgy mint sok-sok más, ami esetleg olcsóbb, de semmi eredménye. En pont most készülök ujra elkezdeni , ugyhogy majd leírom a friss tapasztalatokat, hogy szules utan, vagy 10 kilo plusszal mire megyek:)))....
66. angelic smile (válaszként erre: 63. - Rékuci1980)
2014. szept. 18. 22:29

Kiről pletykáltam? Jól vagy?

Egyszerű megjegyzés volt, mert vannak olyanok, akiknek véges a pénztárcájuk, nagyon el vannak keseredve és az utolsó reményüket egy ilyenben látják. Az ilyeneket egyébként büntetném, és ha utána olvasol a Ptk-ban, megérted, mire gondolok.

2014. szept. 18. 13:38
Többen is írtak, akiknek volt eredménye, igen. De meddig tart a hoxán egy fals névvel regizni?
2014. szept. 18. 13:37
Szerintem a két pozitív válaszoló csak reklámozza a dolgot hogy menjen el minél több ember, valószínű ebből él. Egyébként nekem elég volt a két szerencsétlenebbül járt kommentelő :-( Biztos hogy nem áldozok rá, miután van akinél 3-4 alkalom SEM hozott eredményt... És ezek nem filléres dolgok!
2014. szept. 4. 13:13

Amennyiben nked nincs probémád mért pletykálsz másokról és ilyen témákról! Olyan dologról beszélsz amiről azt sem tudod mi. Én nem teszek fel képetmagamról a netre és nem érdekel, hogy ez neked tetszik-e vagy sem.

Lezáva

2014. aug. 30. 13:31
Ugyanúgy többen is írtak akiknek volt eredménye!
61. angelic smile (válaszként erre: 60. - Rékuci1980)
2014. aug. 11. 21:35

Igazad van, semmit nem veszíthet az ember, csak jó sok pénzt! :DDD

Arc nélkül miért ne tehetnél fel képet? Nem az arcodból fogytál. :) Ki ismerne meg?

Nekem nincs rá szükségem, most híztam, 53 kg vagyok, babát várok.

De azt hiszem, egy olyan ember tudná igazán meggyőzni a fórumozókat, aki már átesett egy ilyen jellegű "eseményen" és valóban hatásosnak tartja. :) Többen is írták ugyanis, hogy nincs eredménye.

60. Rékuci1980 (válaszként erre: 59. - Angelic smile)
2014. aug. 11. 14:09
Figyelj , bocs de nem szívesen teszem fel a képem netre! Nekem hatott! Nem kötelező kipróbálni, de én a saját tapasztalatom írtam le! Több kezelésen voltam , én fogytam és szebb lett a bőröm sokkal. Más kezelés nálam nem használt! De azt is tudom, hogy ez rajtam is múlik,hogy segítsem a folyamatot diétával, kis odafigyeléssel.
59. angelic smile (válaszként erre: 58. - Rékuci1980)
2014. aug. 4. 15:18
Mutatnál nekünk előtte-utána képeket?
2014. aug. 4. 12:15
Étkezésben azért oda kellene kicsit figyelni! Ezt is elmondják! Nekem hatott! sok kezelést kipróbáltam de semmi hatása nem volt. Nyugodtan vágjon bele mindenki , szerintem működik!
57. angelic smile (válaszként erre: 56. - AncsyGSX-R)
2014. júl. 23. 14:46

Miért nem kértek képeket azoktól, akiknek bevált?

Nem hiszek a módszerben, már csak azért sem, mert gondolj csak bele! Ha valóban van változás (7 kiló fogyás után nyakig felhúzni a gatyát? eltűnt a narancsbőr? ugyan már! :DDD), akkor azt mindenképpen büszkén mutogatnák, ha nem is a saját képek között, titkos naplóikban biztos. :)

Van, akinek csak ezen a fórumon van hozzászólása.

56. AncsyGSX-R (válaszként erre: 55. - Gardosj)
2014. júl. 23. 13:35
akkor kb úgy jártál,mint én szerintem...nekem azt mondták,én vagyok a 10000 ből egy akinél valamiért nem ok a dolog...neked pontosan mit mondtak? nagyon kiváncsi vagyok,kérlek írj!!!!
55. gardosj (válaszként erre: 54. - AncsyGSX-R)
2014. júl. 1. 07:24
4-en vagyok túl. De szerintem én itt feladom. :-(
54. AncsyGSX-R (válaszként erre: 52. - Gardosj)
2014. jún. 20. 15:02
mennyi az az első X kezelés? négy-öt hat? én a negyediken vagyok túl három napja és várom a csodát..eddig sajna nincs eredmény nálam :(
53. Rékuci1980 (válaszként erre: 52. - Gardosj)
2014. jún. 12. 08:27
Szia! Én sem láttam az elsőnél semmit csak belazult az egész. Ittam a folyadékot , betartottam a megbeszélteket és egyszer csak láttam.
52. gardosj (válaszként erre: 51. - Rékuci1980)
2014. jún. 6. 07:20

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem a tapasztaltabbakhoz, hogy lehetséges-e az, hogy az első X kezelésen 0 (nulla) cm változás, és hirtelen egyszer csak beindul? Vagy nálam ez a módszer egyszerűen nem működik?

Köszi!!!

J.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook