Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultra gyors zsirbontás és testtekercselés fórum

Ultra gyors zsirbontás és testtekercselés (beszélgetős fórum)


29. Chicho (válaszként erre: 21. - Sysy66)
2010. febr. 1. 22:34
Azóta vannak eredmények?:) Kíváncsi vagyok....:P
28. IßyOO7 (válaszként erre: 27. - 4b6a2525df)
2010. jan. 29. 09:24
még nem álltam neki a keresésnek
27. 4b6a2525df (válaszként erre: 26. - IßyOO7)
2010. jan. 28. 22:49
Találtál Pesten?
26. IßyOO7 (válaszként erre: 25. - Sysy66)
2010. jan. 28. 22:00
;-)ok!
25. sysy66
2010. jan. 28. 21:51
szia azt sajna nem tudom de tuti hogy ott tobb helyen is van. ird be a keresőbe
2010. jan. 28. 21:50
És Budapesten???;o)Sziasztok!;-)
23. sysy66 (válaszként erre: 22. - Chicho)
2010. jan. 28. 21:49

persze nagyon szivesen.

a nagyosta mellett van egy virágbolt és az fölött az elso emeleten. egy kapualjba kell bemenni de ki is van irva.szio :D

22. Chicho
2010. jan. 28. 20:52
Szia. Megkérdezhetem, hogy Kőszegen hol van pontosan ez a szalon ahol csináltatod a kezelést? Engem is érdekelne:)
21. sysy66
2010. jan. 28. 20:24
ma ismét voltam áramos kezelésen. olyan izomlázam lett mint állat:D és ismét egy cm jött le mindenhonnan:D
20. Dinus82 (válaszként erre: 19. - Sysy66)
2010. jan. 28. 11:03
Örülök a sikerélmények. :) Csak így tovább. :)
19. sysy66
2010. jan. 27. 15:51

szia képzeld voltam ma ezen a zsirbontáson plusz tekercsen.

a combombol 2 cm a hasamból 3 cm a vádlimbol szintén 1 dc jött le..

hihetelten. és a narancsborom ami tegnap még ott volt ma már nem látom:D:D:

és még három kezelés két naponta egy. viszont ilyen áramosra mindennap megyek azi s nagyon jo volt. rendesen ugrált a lábam:D:D

2010. jan. 27. 09:38

Hát, akkor Ő szigorúbb, mint én. :) Ennek pont az lenne a lényege, hogy drasztikus fogyókúra nélkül, úgynevezett passzív tornával (fekszel, az izmok mégis dolgoznak) formálj az alakodon. Ezért írtam én, hogy egészséges diétát érdemes betartani, de nem kell mindent megvonnod magadtól.

Az ivást úgy oszd be, hogy egy nap alatt fogyjon el kb 2,5 liter folyadék.


Persze lehet, hogy akihez mész, más fajta géppel dolgozik, mint ami nekem van, ezért az Ő tanácsait se vesd el azonnal.

17. sysy66
2010. jan. 26. 20:40

akkor a két hétben amig a kura tart azt mondta a holgy hogy mellozzem a lisztet cukrot stb. és utána is?

basszus akkor alig lehet enni vmit...:(

:D

16. sysy66
2010. jan. 26. 20:39
szalonnát és töpörtyűt nem eszem hál istennek nem szeretem..::D::D
15. sysy66 (válaszként erre: 13. - Dinus82)
2010. jan. 26. 20:38
és ugye holnap megyek délre. elotte sokat kell inni? vagy csak utáána
2010. jan. 26. 19:18
Persze a genetikán is sok múlik. Ha valaki nem tudja tartani az elért eredményt, az nem azért van, mert a szervezet ellustul, hanem mert megvan rá a hajlama.
2010. jan. 26. 19:17

Ellustulni nem fog a szervezet, de kell tenni érte, hogy az elért eredmény megmaradjon.

A sok folyadékra nem csak addig van szükség, amíg tart a kúra, hanem utána is.

Azt is szokták tőlem kérdezni, hogy kell e mellette fogyózni. Szerintem egy egészséges diéta betartása csak segíthet. Gondolok itt arra, hogy szalonna, meg töpörtyű helyett fehér húsokat kellene előnyben részesíteni, de ne vond meg magadtól azt amit szeretsz. Én pizzáztam is közben. :)

A kezelés vérbőséget, anyagcserét fokoz, ezen alapul a méregtelenítés. Szinten tartás végett azért évente 1 vagy 2 kúra szükséges lehet. Ez attól is függ, hogy ki mit engedhet meg magának.

12. sysy66
2010. jan. 26. 19:08

még egy kérdést szeretnék feltenni neked.

mivel te ezzel foglalkozol és talán te is kezeled magad ezzel a géppel. mi a tapasztalat? ellustulhat a szervezet vagy inkább ez egy lökés neki ami után még jobban méregtelenit majd mivel a régi zsirok és mérgek kiurultek az ugynevezett pufferek? köszi

2010. jan. 26. 19:05

Egy próbát ez is megér. Már maga a kényeztetés jól tud esni. :) Én azért javaslom, hogy holnap fogj egy centit mérd meg a combod kerületét azokon a helyeken, ahonnan fogyni szeretnél, írd fel valahova (hátha a csaj nem foglalkozik ilyennel), és a legvégén megint mérd meg magad.

Csak arra vigyázz, hogy ne ess abba a hibába, hogy minden nap méricskélsz, mert akkor csalódni fogsz. Nekem volt olyan vendégem, aki a 3. alaklom után abbahagyta, mert nem látta az eredményt. Szíve joga így dönteni, de csodákra sem mi, sem a gépeink nem képesek. :)

10. sysy66 (válaszként erre: 7. - Dinus82)
2010. jan. 26. 18:58
igeen mindenképp mondom neki majd. nekem még a lábszáraim is nagyon gázosak mert elég lassu a nyirokkeringés és inkább ott van narancsbőrőm. de már rég ota és se a torna nem segit semmi. remélem ez majd hat.
9. Dinus82 (válaszként erre: 8. - Sysy66)
2010. jan. 26. 18:57
Nincs mit. Örülök, hogy tudtam segíteni. :)
8. sysy66 (válaszként erre: 7. - Dinus82)
2010. jan. 26. 18:56
köszi nagyon aranyos vagy hogy ennyi mindent irtál:D
2010. jan. 26. 18:37

Károsnak nem mondanám, de én hagynám a szervezetet kicsit pihenni is 1-1 kezelés között. Én úgy szoktam időpontot adni a vendégeknek, hogy egyik héten hétfő, szerda, péntek, másik héten kedd, csütörtök, így pont 4 hétig tart egy kúra.

Gondolom több tappancsot (elektródát) fog rád ragasztani a csaj. Kérd meg, hogy ne csak a narancsbőrös felületre tegyen, hanem oda belülre is, ahonnan le szeretnéd faragni a felesleget.

Én mindig kikérem a vendégek véleményét is, honnan szeretnének fogyni. :)

Én magamon is szoktam alkalmazni. Centiben mérhető fogyást lehet tapasztalni. Én minden vendégemet lemérem az első kezelés előtt, meg az utolsó után, így láthatják, hogy értünk e el eredményt. A saját eredményem derékból 5 cm, csípőből 3 cm, combból 2 cm. De ne felejts el legalább 2,5 liter folyadékot meginni naponta. Elvileg a kezelés után azonnal menned kell majd pisilni, mert fokozza az anyagcserét. :)

2010. jan. 26. 18:26

igen a heti 5 szerintem is sok

a csaj ugy kalibráta nekem hogy holnap ilyen áramos kezelés amikor tapaszokat raknak az emberre, ez egy orás. utána testtekercselés ami szinlén egy ora,?

narancsborom nem sok van talán az egyik lábamon egy fél tenyérnyi sem. de én inkább feszesiteni szeretném mert a belso combomrol nem tudom leffaragni a felesleget, neked mi a vélemyényed?

akkor a mindennapi kezelés káros?

2010. jan. 26. 18:18

Szia!

Az ultra gyors zsírbontás mit takar pontosan?

Interferenciás áram, vagy vákuum masszázs, vagy valami egyéb?

Azt tudnod kell a narancsbőrről, hogy 3 stádiuma létezik. 10 alkalmas kezeléssel 1 stádiumot lehet vissza fejleszteni. Tehát nincs garancia arra, hogy tökéletes lesz az eredmény.

A minden nap nekem kicsit soknak tűnik. Én heti 3 alkalmat szoktam javasolni.

2010. jan. 26. 17:31
végul is az lenne a kérdésem hogy kinek volt ilyen ? meg az hogy ha vége a kurának nem jon e kamatostul vissza a narancsbőr?
2010. jan. 26. 17:21
szia én kőszegre megyek most féláron van ez .
2010. jan. 26. 17:10

Szia!


Megkérdezhetem h melyik szalonba mész?Én is tervezem a tekercselést.

2010. jan. 26. 16:59

sziasztok holnap megyek ultra gyors zsirbontásra ami egy orás és utána testtekercselésre ami szintén egy óra. és ezt minden nap. 10 napos kura.

ki volt már ilyenen ? nem vagyok tulsulyos csak vannak olyan helyeim ahonnan a zsir nem mozdul még tornával sem és azt mondják eltunteti a narancsbort.

én attol félek hogy a test nem szokik ehhez hozzá? már ugy értem hogy utána nem fog ellustulni? és mindig igényeli majd ezt a kezelést? vagy elég egyszer egy évben elmenni erre a 10 alkalmasra ami összesen 30000. ft

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook