Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ingatlan eladás fórum

Ingatlan eladás (beszélgetős fórum)


16. 25d0cf0696 (válaszként erre: 14. - 1977éva)
2010. febr. 25. 12:12
megnéztem ezt az ingatlan kalkulátort, és 300.000 ft-tal kevesebbet számolt, mint amennyiért áruljuk! ezek szerint én is reálisan látom! csak jönne már egy vevő!!!
15. dd82ac1cc1 (válaszként erre: 13. - C1e9612cd3)
2010. febr. 24. 17:12
pontosan
2010. febr. 24. 17:12
Én az ingatlankalkulátor alapján szabtam meg az árat.
2010. febr. 24. 16:03
párom ingatlan értékbecslő, és náluk az a szóbeszéd járja, hogy az idei évben még nem várható fellendülés az ingatlan piacon. Sőt, azt mondják, hogy lesz még a mostaninál is lejebb :(
2010. febr. 24. 15:21

kb. 1 éve hirdetjük a lakást interneten, újságban!

az elmúlt hónapokban még érdeklődő sem volt, nemhogy komoly szándékú vásárló!

és hát az ár! szerintünk reális, sokak mégis sokallják! az sem mindegy hol van az ingatlan! egy kicsi városban, mint a miénk irtózatosan nehéz!!!

11. 2c2de63135 (válaszként erre: 5. - 1977éva)
2010. febr. 24. 14:44

eladni nagyon nehéz, a piacon kb 25%-os visszaesés van, az eladók nagy része pedig elképzel egy árat, ami alatt nem szeretné eladni és igazuk is van. Szóval, ha te sem akarod olcsón eladni és nem vagy kényszerítve inkább várj. Most venni kell, nem eladni. Amúgy ezen megint jót kaszálnak majd egyesek!.....

nekünk apósom házát 2 éve egy banki kölcsönhöz felértékelte a bank, és most is kellett valamiért, olyan keveset mondtak, majdnem hanyat vágódtunk! (és a 2 évvel ezelőtti ár a reális, mi sem adnánk el, ha kellene akkor sem, most nem, várni kell.)

10. 2c6a8156bc (válaszként erre: 8. - Panni58)
2010. febr. 24. 13:19

Sokan szeretnének hitelt felvenni,de nem tudnak!

Sajnos kemény megszorítások lesznek ingatlanvásárlás terén!

Ami befolyásolja a vételt!

2010. febr. 24. 13:18

Sziasztok!

Sajna nekem is az a gondom,hogy képtelen vagyok eladni az ingatlanomat.Annyira nagy a kínálat és kevés a vásárló,hisz nincs pénz.Bízzunk benne,hogy egyszer csak sikerül eladni az ingatlanainkat és az eladó és a vevő is jól jár:)

2010. febr. 24. 13:14
Így van. Mi is árulunk egyet már fél éve. annyi készpénze nincs az embereknek, viszont hitelt meg vagy nem akarnak felvenni, vagy nem kapnak.
2010. febr. 24. 13:13

Nem is az ingatlanokkal van a gond meg az árukkal!

A hitel ami nagyon nehéz!

Márciustól pedig még siralmasabb lesz a helyzet!

Sok sikert az eladáshoz!

2010. febr. 24. 13:10
Most tavasszal megint mennek még lejjebb az árak. Ilyenkor tényleg venni érdemes, nem eladni, de ettől függetlenül lehet szerencséd!
5. 1977éva (válaszként erre: 3. - Kinni)
2010. febr. 24. 13:05
Nekem se sűrgős annyira, megvárom míg megkapom érte a kívánt összeget ettől félek, hogy még mindíg nem lábaltunk ki ebből a válságból az ingatlanpiac meg ugye áll. Na mindegy belevágok aztán lesz ami lesz.
2010. febr. 24. 12:59
Köszi szépen, azzal nincsen gond reális áron adom csak arra gondoltam én is, hogy jön a tavasz hát esélyt adok hátha elkel.
2010. febr. 24. 12:59

Mi fél éve áruljuk a lakásunkat. A helyzet siralmas. Én újságban és neten is hirdetek, plusz bent van 4 ingatlanirodában. Az a baj, hogy olyan keveset fizetnének érte, hogy annyiért nem adjuk. sok az eladó lakás, kevés a vevő, aki vesz az nagyon olcsón akarja. most venni érdemes nem eladni. Mi egyenlőre várunk.

Pont két éve adtunk el egy másik lakást,sokkal könnyebb volt, egymásnak adták az érdeklődők a kilincset.

2010. febr. 24. 12:54
Szerintem mindenképp érdemes felkeresni egy ingatlanközvetítőt, és emellett még a neten is hirdetni. Így sem lesz egyszerű eladnod az ingatlanodat, mert most nem igazán pörögnek a dolgok, de ha jó áron adod, akkor van rá esélyed. Az ingatlanos pl ebben is segít, meg le is fényképezi a lakást szuperül. Sok sikert:)
2010. febr. 24. 12:52
Sziasztok kedves HOXÁSOK! Arról szeretnék érdeklődni milyen most az ingatlanpiac? Mik a tapasztalatok, érdemes-e ingatlanközvetítőt megkeresnem vagy inkább ne. Minden érdekel aki mostanában adott el ingatlant. Köszönöm előre is a hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook