Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Imádunk vásárolni! fórum

Imádunk vásárolni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Imádunk vásárolni!

2009. ápr. 28. 09:09

Én leginkább a lakás szépítéséhez szeretek vásárolni, és a konyhában a dolgokat gyarapítani.

A ruhák vásárlására nem sok időt fordítok. Ha mégis, akkor azt fél nap alatt lerendezem, és a párommal intézem. Türelmesen vár, és meg mondja mi áll jól és mi nem.

Én párommal vagy anyósommal szoktam vásárolni menni. Anyósom ugyan olyan mint én, imádunk nézelődni az élelmiszerek, konyhai dolgok között. A párom a bevásárlást nyűgösebben viseli, de tűr. Mindig össze írom, hogy mit kell vennem, de meg kell néznem, hogy mire adom ki a pénzt és hogy mennyit.

2009. ápr. 11. 09:03
Én legszivesebben fehérneműt vásárolok!Imádok csemegézni a boltban!Barátnőimmel megyek és órákat el tudnék tölteni ott.A párom meg persze örül ha valami szexi cuccal térek haza!:-)
2009. ápr. 11. 08:22
Nagyon -nagyon szeretek vásárolni, sajnos:).
2009. ápr. 9. 08:44

én imádok vásárolni, főleg ruhákat, cipőket, fehérneműt, mindent. :)

De kajákat is szívesen vásárolok. Szeretek nézelődni, akciókat lesni stb.

Legtöbbször egyedül vásárolok, de van, hogy a párom is elkísér és egy szavam nem lehet rá, múlt szombaton is hősiesen állta a sarat, pedig nem kevés ruhát próbáltam fel.:)

2009. ápr. 9. 08:39
én szeretek vásárolni, csak már nincs miből :DDDDDDDD
2009. ápr. 9. 07:07

Én pont a napokban fogadtam meg, hogy ha beköltözünk az új lakába,akkor semmi igyekszem elkerülni a lomokat. Ráadásul rendszeresen lomtalanítani is fogok. Ha rendben tartod a cuccaidat, sokkal kevesebb dologra van szükséged.


Inkább kevesebb, jól variálható dologra szavazok!

2009. ápr. 8. 18:32
Muszáj magammal vinni a férjem.Minden marhaságot rám lehet sózni:)
7. spinneli (válaszként erre: 5. - Porcellán)
2009. ápr. 8. 00:38
én ruhát nagyon szeretek de valószínűleg nem termel elég ösztrogént a szervezetem, mert cipőt rühellek venni...fehérneműt szintúgy.
6. syria (válaszként erre: 5. - Porcellán)
2009. ápr. 8. 00:35
Megértelek. Kiegészítés: nem baj, hogy utálsz ruhát vásárolni, mert amilyen alakod van, Te is úgy lehetsz vele, mint én 25 kilóval ezelőtt. Akkoriban, ha az ólajtót vettem fel, abban is csinos voltam.
2009. ápr. 7. 22:03

Amit tipikusan utálok: ruhát vásárolni, ha néha ráveszem magam igyekszem több dolgot is beszerezni, hogy ne kelljen túl hamar jönni megint:-)

Amit szeretek: könyv, könyv,könyv, fehérnemű

2009. ápr. 7. 20:06
Mindent szeretek vásárolni, kivéve nadrágot. A 3. próba után már elegem van.
3. szanád (válaszként erre: 2. - Syria)
2009. ápr. 7. 19:00

Hát én is hasonlóan....

mire rászánom magam hogy elmenjek ruhát venni magamnak az legalább 2-.3 hét.., de akkor egyedül legtöbbször. Barátnőm nincs akivel esetleg elmehetnék, néha a férjem jön velem..

Az egyéb vásárlásokat mondjuk szeretem , de azt is gyorsan és legtöbbször célirányosan, nézelődni ritkán szoktam...

Én is kilólog a sorból úgy látom....)))

2009. ápr. 7. 18:37

Én egyedül szeretek vásárolni.

Leggyakrabban persze a napi bevásárlás van, de az csak rutin, különösebb örömet nem okoz, és nem is nagy nyűg.

Legjobban a háztartási, konyhafelszerelési boltok nyűgöznek le, annak ellenére, hogy utálok főzni.

A ruhaboltok totál hidegen hagynak, nekem szenvedés, ha a lerongyolódás határán már végképp muszáj vásárolnom.

2009. ápr. 7. 17:03
A vásárlásról szól és a nőkről. A saját tapasztalataimat írtam le. Miért szeretjük, mit szeretünk és mit nem? Kivel szeretünk menni és kivel nem szeretünk vásárolni? Hányféleképpen lehet! Jó-e az online mód?

Ugrás a teljes írásra: Imádunk vásárolni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook