Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikrek után új baba fórum

Ikrek után új baba (beszélgetős fórum)


2010. febr. 23. 23:12
A fiaméknál az ikrek után 2 év korkülönbséggel jött a 3. Az ikrek nagyon jól elfoglalják magukat egymással, az öcsike pedig mintha sose lett volna csecsemő, úgy nő fel mellettük. Persze, fordítva már biztosan másképpen fog alakulni. Azért én a 2,5-3 év korkülönbséget javasolnám.
7. 43287dec91 (válaszként erre: 6. - Eszi)
2010. febr. 19. 18:47
eddig úgy néz ki fiú lány...örülök neki nagyon mert nekünk nem lesz több gyerekünk és szerettem volna egy kislányt mindenképp...:o)
6. eszi (válaszként erre: 3. - 43287dec91)
2010. febr. 19. 18:31

Náunk az ikrek születésénél nem volt gond, mert nagy volt már a fiunk. de szerintem egy kétéves már sok mindent megért, én ilyen korkülönbségre gondoltam.

Az ikrek milyen neműek lesznek?

5. eszi (válaszként erre: 2. - C95c921ae7)
2010. febr. 19. 18:28

Lehet hülyekérdés volt:-) de tényleg ezt olvastam valahol, bár én sem tartom reálisnak.

Ha van benne valami, akkor viszont ha már három azonos nemű.. de mindegy is, az első kérdés a fontos

2010. febr. 19. 18:27
A korkülönbség jónak tűnik, ha van ennyi energiád(két 1 éves fiú mellett..
2010. febr. 19. 18:26
hát tiszta szívemből gratulálok neked, hogy be mersz mégegy babát vállalni! le a kalappal előtted. én most várok ikreket és van már egy 2 éves fiam. remélem ez így jó lesz korkülönbség szempontjából ,majd kiderül...szerintem hamarabb nem mert gondolod az ikrek rendesen lefoglalnak, így 2 évesen már többet megértenek és segíteni is tudnak, persze a maguk módján!
2. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Eszi)
2010. febr. 19. 18:26
Mi az, hogy ugyanazon szülőpárnak? Általában ez az eset áll fenn, nem? Mégsem mindig azonos neműek a gyerekek. Szerintem 50 % a fiú esélye most is.
1. eszi
2010. febr. 19. 18:23

Szerintetek ikrek után mi az ideális korkülönbség a kistesó születéséig.

Az ikreink 1 évesek, ha most teherbeesnék kicsi lenne a korkül. akkor jobban "befogadnák"?

Másik kérdés: Három fiam van (van egy 8éves az ikreken kívül, még egyszer nem szeretnénk ilyen nagy külöbséget) nagyobb az esély így egy következő fiúra, - Jó, tudom hogy elméletileg 50-50% de valahol azt olvastam, hogy ugyanazon szülőpárnak azonos nemű gyerekek nemzésére nagyobb az esélye, nálunk eddig bejtt, és most is kisfiút szeretnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook