Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ide várok minden feleséget, akinek a férje katonai külszolgálaton van! fórum

Ide várok minden feleséget, akinek a férje katonai külszolgálaton van! (beszélgetős fórum)

12. barbi0325 (válaszként erre: 2. - Puli1)
2012. aug. 24. 07:11
????????????????????????????????????????????????????
2012. aug. 21. 10:02
Sziasztok!Az én férjem Szarajevóban van külszolgálaton.Azt szeretném kérdezni,hogy tudjátok-e,a devizafizetés mikor kerül utalásra?Sajnos a mosógépünk kezdi bedobni a kulcsot!4 gyermekünk van,és legjobban ezért érdekelne!Köszi a válaszokat!
2010. szept. 5. 12:48
sziasztok! kicsit furcsa kérésem lenne, de keresek valakit Afganisztánban. Ha esetleg van ismerősötök, esetleg férjetek kint, nagyon megköszönném ha felvennétek velem a kapcsolatot. Nagyon fontos lenne. megara1986@citromail.hu Előre is köszönöm!
9. Hollyka (válaszként erre: 3. - Andrea1977)
2009. aug. 24. 13:26

Szia Andrea!

Nagyon remélem, hogy már hazajött a párod, szívből kívánom hogy éppségben melletted legyen!

Az enyém most ment ki. Nekem most még nagyon nehéz, de élni kell a hétköznapokat, ha bízol magadban, az erődben, minden rendben lesz.

2009. jan. 11. 17:28

Sziasztok!

Nekem végülis "kisebb" a problémám mint nektek.De az én barátom most döntött úgy h katonának áll és nem hiszem mondjuk h majd idővel külföldre fog menni de Ti hogy fogadtátok mikor megtudtátok hogy katona a párotok?Mert én már most nagyon félek attól hogy történik vele valami baj pedig még besem állt.Meg én még tanulok "lefoglalom " magam de én am. is egy olyan ember vagyok aki törődést igényel mert a családomtól nem nagyon kaptam meg és a mostani barátom mindent megad nekem és félek attól hogy mi lesz majd ha ez megszűnik mert nem lesz itt...

2008. ápr. 7. 15:12

Az én párom hamarosan utazik 6 hónapra külszolgálatra. Először megy, tehát tapasztalatom nincs, ezért az érdekelne, hogyan lehet ezt kibírni?

Nekünk nincs még gyerekünk, a családom vidéken él, egy-két barátot leszámítva teljesen egyedül fogok maradni. Hogyan foglaljam le magam, hogy ne rá gondoljak minden percben? Mennyit változtatok a mindennapokban, mennyivel nehezebb nélküle?

6. puli1 (válaszként erre: 3. - Andrea1977)
2008. márc. 10. 05:17

Szia!Ja,hat az biztos hogy 2 gyerek mellett nem unakozol!!Hat amiota babat varok,en is lemondtam minden fele pasizasrol a hatam kozepere nem hianyzik.En nem tudtam elvegezni a tanfolyamot,mert hat 3 honap az nem eleg ido,es csa annyit voltam otthon.Hat en most szo szerint szet unom magam sokszor!

Ja,en azt hittem hogy egyedul vagy gyerekek nelkul,es unatkozol!!Akkor bocsi!

Mikor jon haza a parod?6 honapos egy katonai szerzodes?Hogy birod a hianyat,hogy nem lehet veletek???Nagyon nehez egyedul szellemileg.Es a gyerekek hogy viselik?Na majd irj!Kosz a jo kivansagokat!

2008. jan. 2. 09:02
Hülyeséget kérdeztem, látom katona és Koszovóban van.Az legalább nem olyan veszélyes hely.Mikor jön haza?
2008. jan. 2. 09:00
Szia. Hol van a párod? Katona?
3. Andrea1977 (válaszként erre: 2. - Puli1)
2007. okt. 13. 23:11

Szia!

Lehet egy ici-picit félre értettél,én nem azért nyitottam ezt a fórumot,mert unatkozok!Két gyerek mellet ez szinte lehetetlen!!!Nem vágyom más "pasira" én szeretem a férjem!Egyébként óvoda dekorációt készítek!Igyekszem lefoglalni magam!Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy kit hogyan visel meg a távollét lelkileg!Azért köszi,hogy írtál!Jó egészséget kívánok neked és leendő babádnak!

2. puli1 (válaszként erre: 1. - Andrea1977)
2007. szept. 23. 06:59

Szia!Menj el valami tanfolyamra,ami igazan erdekel.Az en pasim hajon dolgozik,mindig 4 honapos a szerzodese,persze mindig megyek nyaralni hozza 1 honapot vagy2 ot,de otthon nagyon uncsi.En most tudtam meg hogy terhes vagyok,ugy hogy mivel lesz most par honapom azt hiszem haza repulok es elvegzek egy masszor tanfolyamot,aztan meg itt Miamiba egy csomo penzt tudok vele keresni.

Jarj el tornazni,vagy uszni hogy mindig szep es sexy legyel mire az ember hazamegy!!De a legnehezebb dolgod neked van,hogy ha kibirod hogy ne pasizz akkor egy igazi tigris vagy.En sokszor ugy erzem hogy a pasim cserben hagy,hogy nem tolt velem eleg idot,pedig tudom hogy ertunk dolgozik,es tudom hogy milyen kemenyen!Csak a noknek mindig szukseguk van valakire aki mellettuk van,hogy erezzek a biztonsagot.De ha neked lenne valakid,akkor nem unatkoznal es nem kerdezned mit csinalj szabadidodbe!En megyek a tanfolyamra,meg a terhes tornaimra.Majd irj ha kitalaltal valamit

2007. szept. 10. 12:19

Sziasztok!

Azért nyitottam ezt a fórumot, mert az én férjem már másodjára van kint ilyen külszolgálaton! Kíváncsi lennék, ki hogyan éli meg a mindennapokat!Én két gyerekkel vagyok itthon!És ti?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook