Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hypoxi trainer fórum

Hypoxi trainer (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2012. máj. 4. 18:33

Igazából mire jó ez?Annyira hihetetlen h valaki tényleg ettől lefogyott..

Nekem egyre inkább az lesz a meggyőződésem, h diéta+ heti 2x, 3x edzés, + heti 1x infraszauna.

2012. máj. 4. 18:31

Sziasztok!

Nekem nincs sok tapasztalatom a témában, eddig 3-szor voltam hypoxizni.. Nagyon kedvesek a lányok a szalonban, de az étkezési/ivási/dohányzási szokásaimról egy szó sem esett..Ráadásul én has-csípő tájékról szeretnék fogyni( 2-3 kg felesleg van rajtam), és ott van rajtam a "búvár ruha" is, de rájöttem h én ettől fogyni nem fogok, jobb lett volna fenékre,lehet h ott feszesített volna...???

2012. márc. 15. 20:39
Sziasztok! Sokat olvastam -többek között- ezt a fórumot is, mielőtt neki álltam hypoxizni, mert tudni akartam, hogy milyen szolgáltatásra és eredményre számíthatok a pénzemért és jól fel is készültem :) Én egy vidéki Hypoxi Stúdióba járok és azt kell modnanom, hogy az alapos felkészültésem mellett is maximálisan elégedett vagyok!:) A stúdióban 4 féle Hypoxi gép is található (S120-"ülő", L250-"fekvő", Vacunaut - "sétálós" és HDC - "masszázságy"). Én elősorban narancsbőr ellen küzdök és így formázni, feszesteni szerettem volna comb-fenék tájékon, így nekem egy 8 alkalmas S120 ülő tekerős és 4 alkalmas HDC masszázságyas bérletet javasolt a coachom. Az első edzés előtt elbeszélgettünk az elvárásaimról, problémámról, arról, hogy korábban alkalmaztam-e már hatásos módszert (NEM) és megvizsgálta a problémás területet, összeállította az edzéstervemet, valamit le is mért (mellkas belégzés-kilégzés, derék, csípő, fenék, comb feszes és comb laza, vádli) és megmértük a súlyomat, ezeket természetesen mind rögzítette is az edéznaplómba. Átbeszéltük a diétát (nekem nem nagyon kell extrán visszafognom magam, mert nincs túlsúlyom és alapjáraton elég egészségesen étkezem, sok gyümölcsöt, zöldséget, salátát, kevés száraz húst eszem, péksütit soha, lisztet csak teljes kiőrlésűt stbstb, inni mentes vizet, ízesítetlen zöld teát, csalánteát stb., de nyilván a hypoxis napokon tartom az előírtakat),de az edzőm véleménye szerint elsősorban lúgosítanom tanácsos, úgyhogy le is cseréltem a sima mentes ásványvizemet enyhén lúgos pH-júra (8.0 körül) és kaptam tőle egy táblázatot az ételekről és arányaikről meg persze utána a neten is kinyomoztam és igyekszem a lehetőségeimhez mérten így étkezni. Minden alkalommal kapok pulzusmérőt (ellenőrizni, hogy a zsírégető tartományban tekerek-e: nekem elég nehezen megy fel a pulzusom a kívánt 125re, inkább 110-120 között mozog 80Wos érték és 75ös tekerés mellett is, ezen meg már nem jó szerinte emelni, hogy ne izmosodjak túl:) és kapok bőrhőmérséklet mérőt is a combomra. Narancsbőrös, rossz keringésű bőrömnek megfelelően nagyon alacsony mindig sajnos a kezdeti hőmérsékletem (általában 26,5C és ez 27-28C szokott másoknak lenni elvileg), de szépen felmegy az edzés végére (általában 33-34Cra, tehát 7-8C-ot nő, ami elvileg nagyon jó, mert így tovább is tart a hypoxi hatás). Minden edzés előtt meg kell mérnem magam, be kell diktálnom a súlyom és a bőrhőmérsékletemet is felírja az edzési lapomra. Eddig 7 alkalommal voltam: 6szor tekertem és egy masszázságy, a következő holnap lesz megint masszázs :). Természetesen mellette csinálom a diétát és lúgosítást, ahogy írtam (de a lúgosítást nem viszem halálosan túlzásba), reggel-este krémezek, váltózuhany, luffa szivacs, napi 2,5-3l folyadékot iszom és a hypoxi kezelések után tekercselek melegítő cellulitkrémmel. Az eddigi eredményekkel elégedett vagyok, formásabbnak, tónusosabbnak látom és feszesebbnek érzem a kényes területeket (comb, fenék), valamint enyhébbnek a gödröcskéket, nade még vannak... Az edzőm szerint a 12 alkalom végére el fog úgy tűnni, hogy csak a bőröm összenyomásával lesz látható, háááát majd meglátjuk, bízom benne, de túl szép lenne :). Persze utána sem állhatok le, úgy beszéltük, hogy utána hetente 1szer járnék szintfenntartásra és néznénk, hogy ez így elég-e, illetve természetesen mozognék mellette meg krémezgetnék. Tehát nekem eddig teljesen pozitívok a tapasztalataim és a fórumban korábban leírt 4-5 csillagos színvonalat tapasztaltam (pedig a leírt tapasztalatok alapján sokkal roszabbra voltam felkészülve), ráadásul az árak is jók (12 alkalmas bérlet itt 22000, tehát teljesen elviselhető). Persze nyilván olcsóbb, mint Budapest. Majd a végén azért még beszámolok a végeredményről és a szintentartásról, hogy mennyire működött. De az biztos, hogy ezért illetve e mellett is tenni kell és nyilván ez sem csodamódszer. Viszont már most többet elértem így, mint eddig évek alatt a kemény sporttal, teekercseléssel és diétával. Nektek is sok sikert és kitartást kívánok! Üdv
154. fisi
2012. febr. 27. 21:35

Szia Szerdzso!


Nem tudom,kipróbáltad-e már a gyalogolós hypoxit,de ha nem találtál akkor nyugodtan ülj bele egy ülősbe, és ha jó helyre mész hidd el lemegy vele a hasad. Nekem soha nem volt lapos hasfalam, de aztán szültem néhányszor és fiatalabb se lettem, de ha hypoxizom és úgy fogyok szuperül lemegy a hasam.Már sok mindent kipróbáltam ez ügyben így tapasztalatból beszélek. Épp most rázom én is "gatyába" magam.Heti 3 hypoxi két torna. Persze ez nem mindig jön össze de minimum 2 hypoxi az mindig.

Szóval a lényeg,hogy ülve is jól dolgozik hasra!

2011. dec. 10. 21:24

Üdv mindenkinek!


Úgy gondoltam, hogy Budapesten ki szeretném próbálni a Hypoxit. Néztem vannak ingyenes próbalehetőségek. Én nem a kifejezetten üldögélős meg fekvős Hypoxit keresném hanem mint az előző hozzászólásban a Vacunaut fajtát. Annál úgy tudom egy futópadon kell sétálni és az kifejezetten hasra fogyaszt. Budapesten hol van ilyen lehetőség, ahol azt ki lehetne próbálni. Fekvős és üldögélősből találtam többet is, ingyenes kipróbálással, de engem jobban ez a sétálós edzés érdekel. Budapesten hol van ilyen, segítsetek?!

152. f1konok
2011. nov. 7. 20:01

Szegeden találsz szakértőt, és a Vacunaut Hypoxit is ajánlom speciálisan a hasi fogyasztásra!!!!!!!

Hajrá pocakosok!!!

151. f1konok
2011. nov. 7. 19:59

Szeretnék néhány dolgot hozzátenni a korábbi "szakétői" nyilatkozatokhoz, mi ezzel is foglalkozunk.

A Hypoxi vákumterápia lassan 20 éve az egyik legjobb módszer a cellulit elleni harcban. Nem csak fogyasztást és bőrfeszesitést, de méregtelenitést is végez! Sajnos csak akkor, ha megfelelően képzett személy kezeli a gépet! Ezt onnan lehet megállapitani, hogy az első kezelés előtt kikérdez étkezési ivási dohányzási stb szokásaidról. A Hypoxi üzemeltetők egy csoportja ilyen.

A vákum erőssége semmit nem jelent.

A gép beállitása bőrtipus keringési tipus edzettségi fok.és egyébek alapján történik, attól függően hanyadik alkalom, és milyen változás történt már.

Sajnos csak ha jó szemmel választotok, úgy lesz eredményes, de az utasitásokat be kell tartani.

Csodaváróknak nem ajánlott!!!!

Ne kezdjen bele olyan, aki fekve szeretne Claudia Schiffer lenni!

150. ujlany (válaszként erre: 149. - 6087d9753d)
2011. aug. 26. 13:36

szia! en is azt gondolom, hogy a 30-as vakum az nagyon sok. En a szalonban, ahova jarok, senkit sem ismerek aki 30-as vakummal edzene. A 25 a max. amit lattam, hallottam.

En 15-on es 2-on vagyok mostanaban, egyszer mikor nem figyeltek felraktam en is a vakumot 25-re meg 30-ra, az szamomra tul sok volt, ugyhogy en biztos szolnek, ha egyszer az lenne a tervuk, hogy emeljunk rajta.

Kerdd meg oket, hogy csinalhasd 20-on.

Az nem baj, ha a vakum egyfolytaban megy, az olyanfajta gep akkor. (ket honapja en is olyanon edzek).

Mint irtam lejjebb, nekem melyvenas visszer mutetem volt mindket labamon, viszont az elmult 4 evbol kb. 3-at hypoxiztam es nincs kulonosebb gondom, de en is odafigyelek ra, hogy mikor faj, stb.

A zsibbadast olyan vakum szinten en teljesen megertem (es aterzem...)

2011. aug. 26. 12:07

Sziasztok!

Nekem olyan problémám van, hogy volt másfél éve egy elég komoly labserulesem. Terdtol-bokáig vas van bent, 9 csavarral rögzítve. Futni nem ajánlatos, a biciklizest ajánlottak. Úgy gondoltam kipróbálom a Hypoxi-t. 2. Alkalommal voltam és 30-as vakumra állítottak, amit kicsit sokaltam... Nekem egyfolytaba dlgozott a vakum, 30 percig. Bőséggel nincsenek a labamon, de sűrű kis hajszalerek vannak. Az orvosom nem kérdeztem meg járhatok-e erre, valaki meg tudna mondani nem arthatok-e a labamnak ezzel? Mert most eléggé zsibbad a lábam lehet megerőltető....!? Előre is köszönöm!

148. mosolygós arc (válaszként erre: 135. - 9f63999049)
2011. aug. 8. 12:09

Jó tipp, nekem bevált:

veszel gumiköpölyűt, 4 db kb 3-4000 ft+ masszázsolaj, én csiliset használok. Amilyen sűrűn tudod, köpölyűzöd magadnak a problémás felületet min. 30 percig. Én heti2-4 alkalommal tettem, 1 hónapon keresztül, a narancsbőr eltűnt. nem kell bedőlni mindenféle hülyeségek sok pénzért. Emellett heti 3-4 torna, nekem 9-9 km futás, meg este 6 után semmi szénhidrát. Ezzel le lehet adni pár kg (nálam 4 kg. Meg sok vizet inni (min 2 l)Használ, próbáljátok ki!

147. wasp (válaszként erre: 145. - Ujlany)
2011. jún. 26. 19:12

Én kérdezgettem őket közbe, hogy nem kellene-e már valamit látom, de mondták, hogy majd a végén...

Kg-ban sem fogytam semmit, ha igen, az azért 1-2 cm eredményt mutatott volna. Szóval az én testemnek ez az egész totál hatástalan volt. :(

A programokat nem tudom, volt nagyjából 10-15 percet vákum nélkül tekertem, változó beállítások voltak, 1-2 perc vákum-ill. anélkül, vagy 30 perc teljes vákum. Nem tudom ezzel mennyit segítettem.


Érdekes, hogy 2-3 hónapja próbálok update szerint kajálni, és heti 4-5-6 torna Rubint Réka, és az látszik...


Kinek mire reagál a teste, változó...csak az a bajom, hogy ez a hypoxi nem volt olcsó próbálkozás.

146. wasp (válaszként erre: 144. - Nixi77)
2011. jún. 26. 19:08

Reklamáltam, kaptam egy kondibérletet... :(


Vannak programtípusok, a nagy szaktudás annyi, hogy testsúly stb alapján belövik, hogy neked melyiket állítják be. Van akinek tényleg hatásos, és látványos, de van akinek semmi...hát én az utóbbi kategória voltam...:(

145. ujlany (válaszként erre: 143. - Wasp)
2011. jún. 24. 12:44

az tenyleg furcsa. Mondjuk en reklamalnek, de nem a vegen, hanem mar a kozepen.

Es lehet, hogy tenyleg csak at kellett volna beszelni a dietat.

Tenyleg, kg-ban fogytal? Mert a igen, akkor hatasos volt a dietad, ha nem, nem. (hiszen a dieta fuggetlen a hypoxitol). Tehat ha kiloban fogytal, de centiben szinte semmit, akkor minden alapja megvan a reklamacionak.

Egyebkent le tudod irni, milyen programod volt? Hany percig voltal fix vakum nyomason, es mikor kezdett ki-be kapcsolgatni a vakum, es hany percig tartott?

144. Nixi77 (válaszként erre: 143. - Wasp)
2011. jún. 24. 12:33

Szia! Köszi a választ, most kicsit megnyugodtam.:)

Az, hogy a megfelelő kezelést kapom-e nagyon jó kérdés. Nekem nem úgy tűnt, hogy nagyon testre szabott programot állítottak volna be.:S Hát, kíváncsi vagyok az eredményre. Apropó centik... Nekem azt mondták, hogy mivel nincsen sok felesleg rajtam, ezért centiben nem nagyon lesz változás, inkább tónusosabb leszek, mert laza a kötőszövetem. Mondjuk itt már felmerülhet bennünk a kérdés, hogy akkor miért vannak ilyen reklámszövegek, hogy egy ruhaméret csökkenés bla bla. Mondjuk hihetetlenül is hangzik, de az egy nadrágméret és a között h egy centi se megy le, van különbség... Főleg mivel nem kevés pénzbe kerül a dolog. Az, hogy semmi nem ment le rólad tényleg durva, már csak azért is mert a diéta meg a mozgás önmagában is segít.Valamit ott tényleg elrontottak. És reklamálni sajnos tényleg nincs értelme.:S

143. wasp (válaszként erre: 142. - Nixi77)
2011. jún. 22. 14:38

Az egyik barátnőm is így járt, hogy amíg hypoxizott, addig jobban látszottak az erek a lábán, de amint befejezte az x alkalmat, pár hónappal utána visszaállt.

Amúgy tuti a megfelelő kezelést kapod?


Csak amiatt kérdezem, mert én is jártam hypoxizni, és a csaj se akarta elhinni, de rólam 0,5 cm se (!!!) ment le. Valószínűleg szarul állította be a gépet, mert valaminek meg kellett volna mozdulnia. A diétát tartottam közbe mozogtam is a kieső napokon, szóval valaminek történnie kellett volna, de semmi :(

Persze ha reklamálnék, akkor megmondanák, hogy nem tartottam a diétát, vagy bármi, csak nem az ő hibájuk lenne....

142. Nixi77
2011. jún. 22. 14:17

Sziasztok!

Ma voltam először hypoxiban, nagyon kedvesek és segítőkészek voltak a szalonban. De amikor hazajöttem azt vettem észre, hogy néhány helyen a lábamon jobban látszanak az erek és nem nyújt valami szép látványt.Lehet valaki visszeres a kipoxi trénertől??!!:S:D

Szerintetek hagyjam abba vagy el fog múlni? Esetleg alacsonyabb nyomáson kéne tekernem? Ha valakinek van hasonló tapasztalata, vagy hypoxis szalonban dolgozik kérlek írjon. Kicsit kétségbe estem...

141. Hajcy
2011. jún. 16. 18:37

Sziasztok

nem érdekelne valakit egy 24000 Ft helyett 9600 Ft-ért 6 alkalmas fekvő Hipoxy bérlet a Pharao Sun-ban, V.kerület Jókai téren?(októgon kb 2 perc)


2 bérletet vettem,nem tudom lejárni, 2011. augusztus 22-ig fel kell használni.


Szerintem ez tökjó ár érte.

140. Angiex
2011. jún. 8. 15:58

Sziasztok,

megírnátok, hogy melyik szalont ajánljátok a XI. kerületben? :)

Köszönöm előre is!

139. guerin
2011. jún. 2. 22:44

Sziasztok!

Tud valaki a 17.,18., vagy a 19. kerületben hypoxi-s helyet? Köszi!

138. ujlany (válaszként erre: 137. - 9f63999049)
2011. máj. 21. 18:07

de ez baromsag!!!! (mar bocsanat)

es nem a vakum erossegetol fugg az hogy mennyire hatasos.

A megfelelo programot kell kivalasztani neked. Az fugg attol, hogy milyen a borod minosege, allapota stb.

Nekem azt mondtak, hogy pl. egy neger holgynek, akinek sokkal "erosebb a bore" es nehezebb kiszivni a vert a borfelszinehez, teljesen mas program kell mint nekem.

A masik, amit nekem csinaltak amikor elkezdtek, hogy csinaltak egy borhomerseklt merest. Allitolag a hypoxi csak akkor hatasos, ha a borfelulet legalabb 3 fokkal emelkedik a kezeles alatt.

En javasolnam, hogy menj be egy masik szalonba, mint aki tokre erdeklodik,de sosem csinalta meg. Ha ok is ugyanarra a programra tesznek mint ebben a szalonban, akkor csinald tovabb, ha nem, akkor valts szalont.

137. 9f63999049 (válaszként erre: 136. - Ujlany)
2011. máj. 21. 18:02
már mondtam nekik,de ők azt mondják,hogy a kilók alapján kell beállítani a gépet,és ezt nem szabad emelniük.Mármint vákum hatást,meg ilyenek..de sztem majd szólok nekik,hogy emeljék csak nyugodtan.Visszérre nem vagyok hajlamos,azt a 40 percet meg simán letekerem erősebb vákumban is.Megyek holnap is :P
136. ujlany (válaszként erre: 135. - 9f63999049)
2011. máj. 20. 23:06

szerintem semmit.

lehet, hogy ok nem a megfelelo beallitasokat hasznaljak neked.

Ha mellette dietazol meg sportolsz, akkor muszaj fogynod.

en megmondom oszinten (3x) 31ezer forintert ugy ereznem, hogy jogom van megkerdezni a hypoxistol, hogy most mi van es valamin valtoztasson.

2011. máj. 20. 22:18

én is járok hypoxira,a 11 kerben,most fogyasztom 3. bérletem,én 10 alkalmast szoktam venni 31 ezerért kb,ebben wellness használat is benne van.

Én imádom ezt a módszert,de sztem valami nem stimmel nálam,még mindig full full naribőrös vagyok mindenhol :S és mintha híztam is volna,pedig alig eszek valamit,és rengeteget iszok,ja és már naponta járok infraszaunába is,hypoxi napokon meg 2szer is bemegyek szaunázni,edzés előtt és után is 1 órát.A bőröm tapintásra sokkal jobb,simább,de a tükör még mindig mutatja azokat a fránya gödröcskéket :S én heti 3szor járok,a kieső napokon itthon edzek,biciklizek.. szóval nem értem mi van :S ha még ilyen marad az alakom,üsse kő,ha nem megy le semmi centiben se,de legalább a naribőr tünögetne már el :S még krémeket is használok rá,ilyen cellulit elleni krémeket,azok se 2 ft-ba kerülnek :S szerintetek mit csinálok rosszul? vagy mit kéne tennem? szeretem ezt a hypoxi-s mókát,de így,hogy nem igazán látom a naribőr eltünését,így nemtudom vegyek e még ezek után újabb bérletet ..:S

2011. máj. 14. 13:17
Én tegnap voltam először itt 16. kerben:) nagyon kedves volt a csaj, mindent elmondott amittudnom kell és egy pár percig mellettem ült hogy figyelje jol csinálom e.. igazából nekem nem a fogyás lenne a cél, mert 52 kiló vagyok és 170 centi, szóval elég vékony, de nagyon csúnya a bőröm a fenekemen meg a lábamon és csak ezen szeretnék segíteni. szerintetek mennyit kéne járnom, hogy eredményes legyen?
133. poci19
2011. ápr. 23. 12:29
Sziasztok. Én is szeretném kiprobálni csak elég drága.. Ha veszek egy 12 alkalmasat akkor az fog látszodni? mellette kondizok és diétáznék is. 62kg vagyok. 55szeretnék lenni de olyan nehéz ettől a pár kg-tol megszabadulnom..:(
132. testtudat (válaszként erre: 108. - Fisi)
2011. ápr. 22. 21:28
heti 3 edzés, s a köztes napokon be lehet iktatni más típusú mozgást...amennyiben nagyobb a túlsúly, mint 8-10 kiló érdemes eleinte csak ezt az edzésformát használni, köztes napokon ha lehet szintén tartva a diétát, az étkezési időpontokat - reggeli, ebéd, vacsora - a mennyiségeket, valamint az éjfél előtti alvást.
131. testtudat (válaszként erre: 109. - Mmártás)
2011. ápr. 22. 21:23
ami fontos, az alkatodnak megfelelő géptípust és kezelést kapd... s nem az erős vákuum fogyaszt :)pl a 10-es vácuum melegíti legjobban a bőrt, s ahhoz hogy elégjen a zsír meleg, jó vérkeringésű bőrfelületre van a testnek szüksége...ebben segít ez az edzésforma...egyszerre holisztikus,kíméletes kis időszükséglettel.... add meg a testnek ami kell, s a test teszi a dolgát :)
130. testtudat (válaszként erre: 110. - Ujlany)
2011. ápr. 22. 21:18
Igen a minden másnapi, azaz heti 3 edzés ajánlott azoknak akik eredményt szeretnének elérni a centiméterek fogyásában, s bőr minőségének javításában.havonta 2,5-3,5 kg fogyás mellett 2,5-3,5 cm-rel lehet keskenyebb a derék a választó diéta betartásával edzés előtt 1,5-4 órával szénhidrát és zöldség, utána, nem előbb, mint 2 órával fehérje és zöldség...utána szénhidrát bevitelt kerülni kell, különben nem lesz hatásos a célzott zsírégetés...amikormár elérted a kívánt formát nagyon hsznosak a fenntartó edzések, hetente 1-2 alkalommal, betartva mellette a napi diétát...kávé fogyasztása előtte min 1,5 órával és utána 6-8 órával tilos
129. testtudat (válaszként erre: 101. - Didzsee)
2011. ápr. 22. 21:11
örülök, akkor te 4 csillagos helyen voltál :)
128. testtudat (válaszként erre: 111. - Mmártás)
2011. ápr. 22. 21:10
a jobb stúdiók és jobb trénerek a következőket végzik el az első alkalom előtt: személyes beszélgetés és egy állapot felmérési adatlap kitöltése, a test több / derék, has, popsi, comb, esetleg térd / - súly problémás - helyén a centiméterek mérése, súly mérése, személyre szabott program és életmód s táplálkozási tanácsadás...ezt mind kellett vona, hogy kapd az edzés mellé, ha nem akkor nem 4 csillagos....
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook