Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Robust Titan elliptikus trainerről milyen tapasztalatotok van? Mennyire hatékony, mennyire zajos? fórum

Robust Titan elliptikus trainerről milyen tapasztalatotok van? Mennyire hatékony, mennyire zajos? (beszélgetős fórum)


7. Lara anyuja (válaszként erre: 6. - Mosolyka2)
2011. márc. 6. 13:32
Igen, sajna nem olcsó!n Amit én kinéztem 100.000,-Ft. Nagyon régóta spórolok rá, de mindíg mire döntést hoztam, feljebb ment az ára :(. Szóval, belekellene vágnom, csak bizonytalan vagyok a márkát illetően. Szülés utáni súlyfelesleget meg még egy kicsit szeretnék ledolgozni vele a magam tempójában :)
6. Mosolyka2 (válaszként erre: 5. - Lara anyuja)
2011. márc. 6. 11:51
A márkáját nem tudom, mert igazából ez konditeremből lett kihozva, ott lecserélték újra, így kötött ki nálam. Férjem szerint nem olcsóság, igaz én nagyon olcsón megúsztam, mert 20 e forintért vettem.
5. Lara anyuja (válaszként erre: 4. - Mosolyka2)
2011. márc. 6. 09:00
Köszönöm! Akkor belevágok. Neked milyen trainered van?
2011. márc. 5. 13:38
Szia! Nekem nem ilyen ellipszis trénerem van, de a tapasztalataimat meg tudom osztani veled :) 1 éve vettem meg, ami fő szempont volt hogy mágnes fékes legyen. Maga a váltás az hangosabb, a működése nem, lehet mellette tv-t nézni :) 1 éve kb 2 perc után köpte ki a tüdőmet, most azért már tudok 25 percet is menni és utána kiköpni a tüdőmet :)) Nincs olyan porcikád ami ne mozogna rajta, én a kezdeti nehézségeken túllendülve már szeretem. Amikor élőben megnézed azt is vedd figyelembe hogy stabil legyen, nehogy billegjen mikor jobban beindulsz rajta. Véleményem az, hogy nem érdemes ezen spórolni, mert a csapágyai hamar felmondják a szolgálatot, ami olcsóbb mint pl tescos az nem véletlenül olcsóbb.
3. Lara anyuja (válaszként erre: 2. - Szurkekiseger)
2011. márc. 4. 14:22
Is-is. Itthoni használatra szeretnék egy elliptikustrénert és a keresgélésben ez a márka akadt fent a hálómon. Bármilyen tapasztalatot és ötletet szívesen vennék...
2011. márc. 4. 14:20
hello, konkrétan erröl a márkáról érdeklődsz vagy általában ezekről a gépekről?
2011. márc. 4. 14:07
Robust Titan elliptikus trainerről milyen tapasztalatotok van? Mennyire hatékony, mennyire zajos? Stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook