Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hypoxi trainer fórum

Hypoxi trainer (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
127. testtudat (válaszként erre: 115. - Honeywald)
2011. ápr. 22. 21:03
azért nézd meg hol ilyen olcsó ez a minőségi edzés, 2 csillagos a hely vagy 4 ...személyre szabott a program, vagy mint a szolárium, szabadon választott, s még valami a legrégibb modell vagy esetleg az amiben túlnyomás is van.... s még jobb ha több féle ehhez a gépcsaládhoz tartozó géppel dolgoznak, minden esetben a vendég alkatának - "körte" vagy "alma" - megfelelően... a test érték, akkor is ha mi magunk nem vagyunk vele elégedettek...nem mindegy hogy kire bízzuk a kezeléseket :)
126. testtudat (válaszként erre: 116. - Mesmer)
2011. ápr. 22. 20:58
Igen csináld végig, mert mind a testnek, szellemnek s mind a léleknek is jót tesz...persze csodák nincsenek :) 1 bérlet az kb 4 hét, mert heti 3 alkalom ajánlott - minden másnap, hogy pihenjen is a szervezet...a helyes étkezés itt is kell, elengedhetetlen, különben csak a bőröd s valamelyest a centik "szépülnek" Keress olyan ülő gépet - amennyiben körte alkat vagy - amelyik túlnyomással is dolgozik, ez a legjobb a cellulit gyors javítására...persze neked is hozzá kell tenned a magad segítségét...minimum 3 fehér dolgot kerülj, vagy mértékkel fogyassz: cukor, liszt, só
125. testtudat (válaszként erre: 119. - Trusi)
2011. ápr. 22. 20:52
az imént írt válaszaimban már jeleztem, az ér problémákkal küzdőknek azokat a gépeket ajánlom, ahol vagy fekvő helyzetben kis, rövid ideig tartó vácuummal, edzenek, vagy az ülő pozícióban történő edzésnél a gép új tipusú, vagyis tudja a vacuum és a túlnyomás váltakozását - s nekik a problémák miatt csak a kis vácuumot és a magasabb túlnyomást, ajánlom. A jó tréner tud személyre szabott programot adni...szóval min 3 csillag legyen a stúdió benyomása....
124. testtudat (válaszként erre: 120. - Ujlany)
2011. ápr. 22. 20:45
az erős ér problémákkal küzdőknek 2 gép típus ajánlott, az egyikben fekvő pozícióban kerékpározunk, a másik az ülőnek egy olyan új változata, amiben túlnyomás is van...dagadó vizesedő lábaknak a legjobb gyógyír, ráadásul a legszebben és leggyorsabban javítja a cellulitet a bőrön :)a nőknek elsősorban a túlnyomás az ami javítja a kötőszövetét- szinte visszapréseli a vizet, a méreganyagokat a bőr külső rétegeiből a keringésbe, hogy aztán intelligens kiválasztó szerveink megszabadítsák testünket a rég, lerakódott, cipelt "szeméttől"
123. testtudat (válaszként erre: 121. - Fisi)
2011. ápr. 22. 20:33
Egyetértek - lehet gyengébb kötőszövetű erekkel is használni a gépeket, gyulladt erekkel azonban nem ajánlott gépbe ülni, egyáltalán a test semmilyen gyulladásos állapotával nem érdemes ezekben a gépekben edzeni, amennyiben a célzott zsírégetés a cél. Nagyon jó méregtelenítő hatásúak az edzések, hiszen a keringéssel dolgozunk :) Fontos, hogy a tréner hozzáértő legyen, tudja az emberi test egyszerű összefüggéseinek alapvető működését, s nem árt ha a lélekbe is lát. Mi nők hajlamosak vagyunk sokszor magunkat is becsapni....A túlsúly is a fejekben dől el először, e gép család csak segítség a cél holisztikus elérésében
122. testtudat (válaszként erre: 121. - Fisi)
2011. ápr. 22. 20:24
Az említett ér problémákkal küzdőknek elsősorban arra szeretném felhívni a figyelmüket, hogy több - a régi modellekkel együtt 6 - gép típus is létezik e név alatt. Nem mindegy melyik gépbe ülnek, milyen programot kapnak, hány percet edzenek,s a tréner aki a gép mellett áll milyen életmódbeli - az edzést kísérő táplálkozás, kiegészítő mozgás,napi életvitel stb - tanácsokat ad. Vannak 1-2-3 vagy 4 csillagos szállodák is amikor választunk csillag számot, nagyjából tudjuk mit kapunk...így van ez e géppel és az üzemeltetőjével is :)
121. fisi
2011. ápr. 13. 21:57
Lehet visszérrel csak nem túl erős vákummal,illetve ez is a visszér milyenségétől függ. a trainernek ezt tudnia kell! Hol érdeklődtél? A csavarok sem gond sőt erősődni fognak az oldalszalagok,csak jót tesz.Milyen gépük van?
120. ujlany (válaszként erre: 119. - Trusi)
2011. ápr. 12. 15:45

szia, a ket csavar nem akadaly.

A visszerrol megoszlanak a velemenyek. En valahol azt olvastam, hogy erosen visszereseknek nem ajanljak, mashol meg azt, hogy jot tesz a visszereknek, mert kiszivja a vert a venakbol.

Szoval, a legjobb ha teszel egy probat, es meglatod, hogy erzed magadat utana.

Egy biztos, nekem mind a ket labamat mutottek melyvenas visszerrel, de semmi gondom a hypoxival, pedig mar vagy 2 eve csinalom.

119. Trusi
2011. ápr. 12. 14:19
Sziasztok! szeretném én is kipróbálni, de nem tudom a visszereknek mennyire tesz jót ill., hogy a térdemben van 2 csavar, így tekerhetek-e. a szalonban nem tudták megmondani. tud nekem vki segíteni ez ügyben? köszi
118. mesmer (válaszként erre: 117. - Ujlany)
2011. ápr. 7. 21:23
ok :)
117. ujlany (válaszként erre: 116. - Mesmer)
2011. ápr. 7. 18:21
tenyleg :-)
116. mesmer
2011. ápr. 7. 11:55
Sziasztok! Én tegnap voltam először hypoxizni. Nem tudom eldönteni, hogy végigcsináljak-e egy bérletet. Kb 6-8 kiló van rajtam feleslegben. Napi tornával, helyes étkezéssel lassan kúsznak le a kilók. Viszont a bőröm nagyon rossz állapotban van, emiatt a bőröm feszességén, narancsbőrön szeretnék javítani ezzel a géppel. Vélemény? Tényleg hatásos?
2011. márc. 12. 13:29
18alkalmast veszek, metr most 30% kedvezményx jár rá :)
2011. márc. 9. 21:13
első alkalommal ingyenes :)
113. fisi
2011. márc. 9. 20:09
Biztos! szurkolunk!Hova mentél,melyik város melyik szalon? A próba benne van a 12 alkalomban?
2011. márc. 8. 06:33

sziasztok!

én most fogom kipróbálni, nálunk 12alkalmas bérlet van.. remélem sikerrel járok! :)

szurkoljatok

2011. márc. 3. 13:06

sziasztok!tegnap megvolt az első tekerés. sajna nem volt nagy számolgatás előtte,megmérték a kilókat és ennyi.izzadni izzadtam,de így,h 10 éve nem ültem bicajon meg sajnos semmi más mozgást kívánó tárgyon,így szerintem simán is izzadtam volna. :)

a lány kedves volt,elvileg ki volt a falra téve egy bizonyítvány,h elvégezte a tanfolyamot. heti 3ra megyek,majd elmesélem,h mi történik,és h ezen a helyen milyen a tekerés! :)

110. ujlany (válaszként erre: 109. - Mmártás)
2011. febr. 26. 17:01

szerintem is a harom a legjobb, regen en is ugy csinaltam, most csak ketto megy hetente, esetleg egy harmadik, ha ugy jon ossze a hetem.

Nem hiszem, hogy elrontja a beallitasokat. Mondjuk nalunk Hollandiaban ugy csinaljak, hogy letesztelik, a kivalasztott program jo -e neked. A combra erositenek egy hofok merot, es ennek a vegere 3 fokkal melegebbnek kell kell lennie. Ha az megvan, akkor jo a program.

Azt figyeld meg, hogy h elkezdesz tekerni, mikor kezd kapcsolgatni a vakum (hany perc utan).

sok sikert!

2011. febr. 23. 14:33
köszönöm! :) remélem,h a 3 alkalmat be tudom zsúfolni!20-alkalmas bérletet vettem,egy picit aggódom,h nem kimondottan hypoxi szalonba megyek,hanem egy szoli stúdió a 13-kerben...nem tudom,h a szolis csaj ért-e majd mindenhez?? :( esetleg jár valaki oda? elsőre szimpatikus volt,elmondott néhány dolgot,de még nem próbáltam ki,majd hétfőn.most próbálom megjegyezni,h a beállításokról mit írtok,picit gyanakvó vagyok,de olyan jó árban volt,h nem tudtam ellenállni...remélem,h nem lesz rám igaz az "olcsó húsnak...."közmondás! :)
108. fisi
2011. febr. 22. 21:05

Igen, én is egyetértek. bár már az előzőekben leírtam, de csak megerősíteni tudom mennyire jó és hatásos. Nekem az a tapasztalatom,hogy heti 3 alkalom kell ha fogyni akarsz, max.4, de 3 is elég és érezni fogod. Ha sok az energiád a "köztes "napokon csinálhatsz más mozgást is, de én úgy tudom, és így is csinálom, hogy ha hypoxizol aznap más mozgást nem szabad csinálni.

sok sikert! :)

107. nijntje
2011. febr. 22. 13:08
Használ! Én a 8-ik alkalomra megyek ma, 15-ös bérletet vettem, és eddig sokat javult a narancsbőr helyzet, és a nadrágjaim is lötyögnek kicsit. Nem árt mellette egy laza diétát betartani, de ezt ajánlani is fogják.
2011. febr. 22. 13:02
sziasztok! valaki használja esetleg a h.t.-ert?szeretnék venni bérletet,de nem tudom,h kidobott pénz,vagy tényleg használ??előre is köszönöm!
105. fisi (válaszként erre: 104. - Ujlany)
2011. febr. 20. 22:01
azt hiszem,az se mindegy milyen a gép.új, vagy régebbi tipus. ahová én járok ott régebbi gép van és ott két dolgot állítanak nekünk.a gépen a vákum erősségét és azon belüli programot,és külön használnak még egy órát amivel a zsírégető zonánkat nézik,meg hogy hány kalóriát égetünk.
104. ujlany (válaszként erre: 103. - Fisi)
2011. febr. 20. 20:12

koszi :-)

Az a kerdesem, hogy a gepen harom parametett allitanak amikor beulok, vn ugye a programom ami fut (2,4) es van egy harmadik ertek amit allitanak, ami valakinek 75, valakinek 80, vagy eppen 85.

Azt szeretnem tudni, hogy mit allitanak be ezzel vegulis, es hogy mi alapjan allapitjak meg, szamitjak ki, hogy kinek 75, 80, 85 stb.


nagyon koszi elore is.

103. fisi (válaszként erre: 102. - Ujlany)
2011. febr. 20. 19:37
mi a kérdésed?holnap megyek hypoxizni és megkérdezem neked ha szeretnéd.
102. ujlany
2011. febr. 20. 15:21

sziasztok! en is ugy gondolom, hogy az ott dolgozok nagyon sokat segitenek. En velem is pont ugy van, ahogy didzsee leirta. A trainerem (vegzett dietetikus is) gyakran all a gep mellett mig tekerek, atbeszelunk mindent, ha jol megy, biztat, ha nem megy jol, akkor ugy bekerdez, hogy mindjart osszekapom magam.


Azt szeretnem kerdezni, van-e valaki, aki szalonban dolgozik, es ert a gep beallitasahoz. Lenne egy kerdesem egy "szakemberhez".

101. didzsee
2010. júl. 14. 15:12

Személy szerint nekem a legtöbbet a trainer-em segített a hypoxis tekerések alkalmával..

Az első perctől kezdve figyelt rám, megmért, elmondta mikor mit egyek, s mit ne, az edzések alatt végig ott volt mellettem, s szépen összeismerkedtünk, jókat beszélgettünk. Ha valamilyen banálisnak vélt kérdésem merült fel, azt is nyugodtan feltehettem neki, ugyanakkor ha látta rajtam, hogy inkább egyedül lennék, akkor kezembe adott egy könyvet, vagy újságot, vagy csak egyszerűen kettesben hagyott a gondolataimmal. A vendégek időpontjait is úgy alakította ki, hogy egyszerre max. 2 vendég legyen a szalonban, így ha osztódnia is kellett, azt is simán össze tudta hangolni.


Fentiekhez hozzá tartozik, hogy relatív kicsi, saját tulajdonú üzletét vezeti, s tisztában van vele, hogy ő akkor tud hiteles lenni, ha azokat a termékeket / gépeket, mely szolgáltatásokat "árulja", először mindig a saját bőrén próbálja ki. S ennek megfelelően is cselekedett, s cselekszik ma is.


Nekem így tudott a leghatékonyabban segíteni abban, hogy újra elkezdjek rendszeresen mozogni, "élő lelkiismeretemként" emlékeztessen, ha nem ittam eleget, megdicsérjen, ha több cm "olvadt le rólam", s rákérdezzen, hogy "mit műveltél Te magaddal??" amikor nem figyeltem oda a helyes táplálkozásomra.


Amikor pedig eljött az a pont, mikor az állóképességem már elég jó volt, s elértem azokat az eredményeket, melyeket célul kitűztünk, nem restellte azt mondani, hogy keressek egy másik helyet, menjek izmot dolgoztatni, mert az a következő lépcső, mely előttem áll....

2010. jún. 15. 10:50
Összességében nekem az a véleményem, hogy ha valaki mozog és valamelyest diétázik, akkor is fogy és formálódik az alakja. Ez egyfajta egészséges életmód. Ha csak a diétát tartod be és csak simán biciklizel, akkor is lehet fogyni. A hypoxi egy eszköz arra, hogy legyen egy kis kerete az egész folyamatnak/fogyásnak, mozgásnak és lehet, hogy egy kicsit gyorsítja. És pont emiatt nagyon jó, ahogy elnéztem a hozzászólók többségétől, mert éz jó érzést kelt az emberben. A hypoxis diétás papírt ha megnézitek, teljesen tiltja a zsíros ételeket, és egyfajta reform étkezésre ösztönöz: ne vegyítsd a fehérjét a szénhidráttal, és adott időben egyed őket. De azért ne sokat. Sok zöldség - gyümölcs mindenhez és kész a recept. Ez már önmagában egy fogyókúra. Azaz szerintem fejben dől el minden. Én továbbra is hiszem, hogy mozogni kell és a reform konyha egészséges. És ami a legfőbb, hogy hypoxi-tréningek befejezése után is ugyanazt az életmódot kell folytatni, amit alatta (életmód váltás), különben nem ér semmit, csak ideig-óráig. Azaz a plusz kilók felszaladnak hamar. Sokkal hamarabb, mint amennyi időt és erőfeszítést rászánunk az edzésre.
2010. jún. 13. 22:27
Jah szivesen ha van kerdese valakinek valaszolok am :)
2010. jún. 13. 22:27
Sziasztok en most kezdtem masodszor a hipoxit, egy het piheno volt a ketto kozott. Regen mar voltam ketszer es hat most se volt rossz az elso utani eredmenyek igaz a kg eredmenyek azok lassabban mennek le mint a kg. De azert mentek, A vegere 5,4kg ment le es ossz cm-be pedig 58centi. En szemeim is kimerevedtek mikor monsta a csaj. Engem kezdeskor lemert megmert, illetve a felenel is es a vegen. A kg eredmenyt pedig minden alkalommal merte. Most egy hete kezdtem a kovetkezo 15os alkalmat. Az elso kezdesenel voltam 87kg most amikor kezdtem mar 80 voltam. Ennek a vegere szeretnek majd ugy 74 lenni, nagy kitartassal lehet is. Amugy mindegy mit eszel csak az a lenyeg h. delig egyel szenhidratot delutan meg csak feherjet. En ugy szoktam h. reggel eszek kenyeret aztan mar csak jogurt, leves vagy valami aprosagot. De ha ehes vagyok akkor valamit bekapok, de este hat utan azert mar nem eszek, vagy hamarabbtol is. Sok folyadekot iszok, es a hipoxi alatt is kapok teat amig tekerek azt kell innom. Mondjuk en szlovakiai vagyok es hat itt sokkal dragabb, en 15 alkalmat most akciosan fizettem 154Eur ami hat Ft-ben 41 500Ft...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook