Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hypoxi trainer fórum

Hypoxi trainer (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. máj. 25. 13:12

Sziasztok!

Nagyon sok előzménye van a hypoxinak, hogy igazán hatásos legyen. Ha ti olyan helyen vagytok ill. voltatok, ahol semmit sem mondtak el nektek az a lehető legrosszabb és nyugodtan korholjátok le a recepcióst!!!

Nagyon hatásos eljárási mód, ha tényleg elmondanak nektek mindent és tényleg odafigyelnek rátok. Ahol én dolgoztam, ott sokat fogytak a lányok, mert lelkiismeretes volam/voltunk. Lehet 1 sőt akár 2 ruhaméretet fogyni 10-15 alkalom alatt, megfelelő tájékoztatás mellett. Nagyon szívesen leírom, hogy mire kell figyeljetek, ha érdekel valakit. A lényeg, hogy bárhol is vagytok követeljétek ki magatoknak a megfelelő bánásmódot és tájékoztatást, mert aki ezzel foglalkozik, KÖTELESSÉGE, hogy tudja!

2009. máj. 25. 13:07

Sziasztok!

Én még új vagyok ezen az oldalon és ezen a fórumon is. Olvastam a véleményeket a hypoxival kapcsolatban. Én 3 évig dolgoztam hypoxi szalonban, így behatólag tudok nektek nyilatkozni. Ha van kérdésetek nyugodtan írjátok meg!

65. esztie (válaszként erre: 64. - Göncöl)
2009. máj. 14. 15:23
Hát sok szerencsét!
2009. máj. 10. 12:29
Sziasztok, én most kezdtem el Vácon járni 17 ezer volt 12 alkalom hypoxi+ 1havi kondibérlet, szerintem ennél olcsóbb megoldás sehol sincs, kivácsi leszek, nekem 2 éve hatott, akkor 2 hónapot csináltam végig, most is így tervezem.Nekem a legproblémásabb a combom amiből sose tudtam még lefogyni, de ez plusz az edzés tud segíteni.
63. esztie
2009. jan. 30. 18:02

Sziasztok, remélem még nézitek majd a hozzászólásokat.

Én eddig a Duna Pláza Aréna Fitness nevű termébe jártam tornázni, mivel kiemelkedően jó aerobic órák vannak. nézegettem a honlapot és ott láttam ezt a hypoxit. Gondoltam, most úgyis kicsit unom az órára járást, nem árt pár kiló mínusz, illetve narancsbőr-kezelés, kipróbálom.

Itt a 10 alkalmas bérlet 25.000 Ft. A gép egy kis helyiségben van, ahol a gép mellé mindenféle cuccok le vannak pakolva, hol a takarítónő jön be, hol a recepciós, a tévén nincs csak sima antenna, úgyhogy vagy csak hang vagy csak kép van. Bár délutánonként, amikor én járok, tulajdonképp tök mindegy, hogy a Mónika show vagy Józsi barát megy. Na nem is ez a lényeg.

A kezelést megelőzően semmilyen kérdést nem tettek fel, semmit nem mértek le, egyedül annyi információm volt, hogy a helyiségben ki van téve egy nyomtatott papírra, hogy menet közben igyál meg minimum fél liter vizet. Egy kezelés 50 percig tart.

Szerintem nálam mindannyian jobban jártatok. Nekem még 2 alkalmam van, nagyon unom az egészet, tök fölösleges volt. Aki egyik alkalommal rámadta a "szoknyákat" egyik alkalommal megjegyezte, h: igazából ő nem érti, hogy én miért járok.

A beszámolóitok után végképp nem értem az egész edzőterem hozzáállását és egyáltalán. full gáz az egész.

Na ennyi egyelőre, várom a reakciókat :)

62. ujlany
2008. nov. 13. 09:07

hu, orulok, hogy masnak is bejott a hypoxi. Ezek szerint tenyleg nem a modszerrel van baj, hanem hogy pancserek is foglalkoznak vele.

Egyebkent a vacushaper tenyleg jonak tunik, igaz tobbet kell dolgozni (szenvedni :-)), de en mar most ugy erzem, hogy a ruhaim bovebbek.

Egy honapnyi idot adtam magamnak, hogy lassam a hatasat, mivel a dietat most nem veszem tul komolyan. (viszont se zsirosat, se cukrosat nem eszem)

2008. nov. 10. 14:53
SZIASZTOK, EN IS HOZZASZOLNEK A HYPOXIHOZ, EN GYORBEN JARTAM EGY BERLETET, {20ALK. 35000}, ES NAGYON SZIMPATIKUS, ES SZERINTEM PROFI KEZELESBEN VOLT RESZEM. MEGMERTEK HALAL PONTOSAN, KB 8 PONTON, SULY TESTZSIR, STB, ES ELOTTE MEGKERDEZTEK MINDENT, ELSOSORBAN AZ ELVARASAIMROL, ILL TAPL. SZOKASAIMROL, ES ARROL, HOGY A PENZEN KIVUL, MILYN ALDOZATOKRA VAGYOK KEPES, TEHAT MENNYIRE FONTOS SZAMOMRA A VALTOZAS.EZ TETSZETT.. AZTAN ELMONNDTAK A FELTETELEIKET, MARMINT, A CSOKKENTETT SZENHIDRAT TARTALMU DIETAT, A VIZVFOGYASZTAST, ES A HETI 3 ALKALMAT, ES AZT, HOPGYHA MINDEZT NEMTUDOM BETARTANI, AKKOR EL SE KEZDJEM...EN ELKEZDTEM, ES VOLT DIATETIKUSUK, AKI 8E. FT-ERT IRT EGY 4 HETES DIETAT. EZZEL MENT VEGIG A BERLET, MINDENT BETARTOTTAM, ES KILOBAN IS ES CM-BEN IS NAGY VALTOZAS MENT VEGBE, A BOROM IS NAGYON SZEP ES FESZES LETT. Szerintem nem csodat kell varni, hanem betartani, es komolyan venni amit kernek, es akkor sikerul a training, es elmagyarazta a csaj, h. nem azert kerul ennyibe, mert ez csodakra kepes, hanem azert, mert adott ido alatt, sokkal tobbet el lehet vele erni, mint ey hagyomanyos eddzessel, bor, feszesseg stb. en egyetetek, mindenkinek csak ajanlani udom.. csinaljatok, es vegyetek komolyan!!
60. Trudik (válaszként erre: 59. - Dorka29)
2008. nov. 7. 10:04
Kerestem a neten, de nem találtam sehol, csak külföldi oldalakon...
59. Dorka29 (válaszként erre: 58. - Trudik)
2008. nov. 6. 14:08
Én nem tudom, csak képen láttam korábban egy katalógusban.
58. Trudik
2008. nov. 5. 23:13
Ilyen VacuShape van Magyarországon? Jobban tetszik, mint a hypoxi! :)
2008. nov. 4. 22:28

Megnéztem, aztán rájöttem, hogy képen már láttam ilyet, de a neve nem volt ismerős.


Ezek szerint azt is lehet állítani, hogy milyen gyors legyen a "futópad" és milyen legyen a dőlésszöge is... Azért ez sokkal nehezebb és jobban variálható, mint a hypoxi.

Majd írd meg az eredményeket, kíváncsi vagyok!

56. Dorka29 (válaszként erre: 55. - Ujlany)
2008. nov. 4. 22:18
Köszi, megnézem!
55. ujlany (válaszként erre: 54. - Dorka29)
2008. nov. 4. 22:15

szia! Igen, lehet, hogy en is ereztem ilyet a hypoxi alatt egy eve, csak mar elfelejtettem. De ez nagyon allat, mert a hypoxi alatt a vakum -10 (volt nekem....), itt meg csak a bemelegites alatt -10, aztan 15 percig -15. Mikor atkapcsol, akkor olyan mintha a bugyidat, nadragodat egyszerre probalna lerantani rolad :-))Es ez nem tolja-nyomja a vert, "csak" vakumban tart.

itt talaltam egy kisfilmet rola

[link]

54. Dorka29 (válaszként erre: 53. - Ujlany)
2008. nov. 4. 22:05

Szia! Nem is hallottam még erről.


Nekem a hypoxi is olyan erősnek tűnt az első két alkalommal, aztán megszoktam.:)

53. ujlany
2008. nov. 4. 21:44

sziasztok! en ma a szalonban kiprobaltam a vacushapert. Nagyon hasonlit a hypoxihoz, csak kemenyebben kell dolgozni a 30 perc alatt. De nagyon hatasos.

Amiert ajanlom, ha van lehetosegetek, mert nem kell annyi pontos elokeszites mint a hypoxihoz.

Csak sziv a vakum, mint az allat :-) es olyan erzesed van, mintha derektol lefele a sulyod minimum ketszereset cipelned, es ugy kell gyalogolni.

Hat jokat lehet nevetni neha, mikor probalsz gyalogolni az emelkedo vakumban. :-)

sok sikert a hypoxihoz is mindenkinek.

52. Dorka29 (válaszként erre: 50. - Dorka29)
2008. nov. 4. 21:42
persze, hogy bicikli:)
51. Dorka29 (válaszként erre: 47. - Trudik)
2008. nov. 4. 21:42

Én nem írtam negatívat, csak azért írtam, hogy azért itt merőben másként van, mint Hollandiában.:)


Tényleg, azt nem is írtam, hogy én minden másnap mentem, legalábbis így lett előirányozva, de a hétvégékre többnyire "szünetet" kértem, mert nyár volt és sokszor mentünk kirándulgatni hétvégén.

50. Dorka29 (válaszként erre: 45. - Cskata)
2008. nov. 4. 21:38
Nekem is így mondták. bocs, ha félreérthető voltam. Szóval, még a bicilitől is eltiltottak a hypoxis napokon, de egyéb napokra meg melegen ajánlották a személyi edzőt.:)
49. cskata (válaszként erre: 47. - Trudik)
2008. nov. 4. 20:19

én szegedi vagyok, szóval itt járok majd egy helyen. (14 alkalom = 28.000 Ft)


Valójában volt még 30.000 Ft-nyi üdülési csekkem, ami a héten járt volna le, így az elsődleges szempont az volt, hogy megszabaduljak tőlük..:) jobb híjján választottam a hypoxit, mert én is megoszló véleményeket hallottam róla - de így asszem (saját tapasztalat nélkül) nem adtam volna ki ennyi pénzt rá.. de most az üdülési csekk miatt lényegében "ingyen" van, így kipróbálom..:)

kaptam egy leírás-szerűséget, hogy mikor mit szabad/nem szabad enni + utasítást napi 2,5-3 liter folyadék elfogyasztására. Egyelőre ennyi - ma csak egy 15 perces próbán voltam még.. hétfőn kezdem igazán.

48. Trudik (válaszként erre: 47. - Trudik)
2008. nov. 4. 19:32
És mennyiben került a bérlet?
47. Trudik (válaszként erre: 46. - Cskata)
2008. nov. 4. 19:32
OK, légyszi akkor írd le a tapasztalataidat, kíváncsi vagyok, h te mit mondasz róla, eddig csak negatívat hallottam. Hova vettél bérletet? Vmi spec diétát tartasz?
46. cskata (válaszként erre: 43. - Trudik)
2008. nov. 4. 18:03

szió!

én jövőhéten kezdem (ma vettem bérletet), ha gondolod, szívesen tájékoztatlak az eredményről..:)

(14 alkalmas bérlet, heti 3szor kell mennem)

45. cskata (válaszként erre: 38. - Dorka29)
2008. nov. 4. 18:00

szia!

ahol én voltam ott azt mondták, hogy (a hypoxis napokon legalábbis) egyáltalán nem szabad edzeni, de még busz után is csak lassan fussak..:D

úgyhogy most nem igazán értem a személyi edzős témát..

44. Trudik (válaszként erre: 41. - Dorka29)
2008. okt. 27. 21:20
Köszi!
43. Trudik (válaszként erre: 42. - Tandi25)
2008. okt. 27. 21:20
Köszi szépen a beszámolót! :) Mostmár kezdek afelé hajlani, h akkor próbáljam ki a hypoxit, ha huzamosabban Hollandiába megyek! :D ujlány tapasztalatai voltak eddig csak pozitívak. Majd talán tavasszal, ha a tél során megereszkedik a bőröm, v egy kis fogyi után, h a narancsbőr eltűnjön...addig marad a diéta! :)
42. Tandi25 (válaszként erre: 39. - Trudik)
2008. okt. 26. 22:59

Szia Trudik! Itt is találkozunk! :)

Akkor röviden én is leírom a tapasztalatomat. Idén próbáltam ki, március- április körül, és sajna, én se pozitív dolgokat tudok mondani. Emberileg normálisak voltak, figyeltek rám, de centizés- mérés nem volt... Én egy 20 alkalmas bérltet vettem, 35.000 Ft- ért... A bőr túnusát javította, csökkent a naribőr valamennyit, de én is úgy éreztem, h egyáltalán nem ér annyit, amit elkérnek érte.

Azt nem tudom most már megmondani, h alapjáraton nem jó a módszer vagy csak velem nem törődtek eléggé... Mindenesetre sztem ennyi pénzt inkább költs másra, bármilyen mozgásra, mert én kidobott pénznek érzem. Sajnálom, h nem tudtam jobb hírekkel szolgálni! :(

Ha mégis erre adod a buksid, sztem mindenképp olyan helyre menj, ahonnan tuti beszámolód van, h igenis mindent megmérnek, vizsgálnak, stb.

Lehet, kicsit szkeptikus vagyok, de sztem a fogyások nagy része inkább a diétának köszönhető, mintsem ennek a gépnek. Nekem is max. 1 kg volt a mínusz, és kicsit lazább gatya. A várt csoda sajna elmaradt....


Bocsi, kicsit hosszú lett...

41. Dorka29 (válaszként erre: 39. - Trudik)
2008. okt. 26. 21:28
Vácon, 2005-ben.
40. ujlany
2008. okt. 26. 14:57

sziasztok! En jovo heten kedden ujra kezdem, mar nagyon varom.

tegnap voltam a szalonban es mar uj gepuk is van. Ez egy gyaloglo gep (lepcsozo) ugyanezzel a vakum technikaval.

Dorka, igen, nalunk is ugy van, hogy semmilyen sport nem megengedett a hypoxi elotti orakban. De nekem nem a pulzust mondtak, hanem azt, hogy ha a szervezet raall egyfajta zsiregetesi modszerre, akkor az mar nem fog megvaltozni 8 oran belul, magyaran a hypoxi nem tudja beinditani a zsiregetest a sajat modjan, igy hatastalan marad.

de lehet, hogy csak kabitottak.

mindenesetre nagyon be vagyok lelkesulve, hogy az elet igy hozta, es mar most el tudom kezdeni.

39. Trudik (válaszként erre: 38. - Dorka29)
2008. okt. 23. 22:35
Köszi a beszámolót! :) Végre még vki! :D Te hova jártál hypoxira? Bp-en vhol?
38. Dorka29 (válaszként erre: 33. - Trudik)
2008. okt. 23. 22:10

Talán azért nem akarnak beszálmolni, mert nincs nagyon miről.

Nekem is majd leesett az állam, amikor olvastam ezt a részletes leírást. Nálunk ilyen?! De neeem, ez Hollandia.


Nálam az első alkalom előtt kitöltöttek egy kérdőívet, betegségekre kérdezett rá, étkezési szokásokra. Majd elmondta, hogy jó, de edzenem is kéne mellette (akkoriban naponta futottam, 4-5 km-t, de más nem volt), és közölte, hogy CSAK úgy jó, ha az ő személyi edzőjüket fogadom fel. Na, ez azért már elég üzleties válasz volt, és amúgy sem tudtam volna megfizetni a hypoxi mellett.


A gép beállításával sem nagyon foglalkoztak, azt azért elmondták, hogy ha lejebb-feljebb van az ülés, akkor más területről történik a fogyás.

Az egyetlen, amire nagyon figyeltek a pulzus. Még azt is "megtiltották", hogy biciklivel menjek hypoxizni, mert akkor magasabb a kezdő pulzus és nem lesz fogyás.


Egy bérletet jártam le, az elején, félidőben és a végén mértek meg. Mint már korábban is írtam, elsősorban centiben volt mérhető a változás, kg-ban nem nagyon, és a bőröm nagyon kellemes tapintású, szép, rugalmas lett.


Többet nem tudtam megengedni magamnak, ezért nem folytattam, de meg voltam elégedve az eredménnyel.


Nem most volt már, így ennyire emlékszem.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook