Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 5 Minutes Trainer fórum

5 Minutes Trainer (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 10. 08:41

A futás roncsolja igazán az izületeket. Mindenhol erről írnak.

A fegyencedzésről most keresek cikkeket. :)

6. Krisz42 (válaszként erre: 5. - 93d2586711)
2013. ápr. 9. 15:25
Ezt írták a hasznâlati utasításon,ezt mondtâk reklâmban,stb.Egyrészt dögunalom volt,másrészt ha tv-t néztem közben és tovább csinâltam,az se használt.Persze azóta megjártam a konditermet is és rájöttem,h igazuk van azoknak,akik azt mondjâk,semmit nem érnek a gêpek,max.csak izületi problémák lehetnek tőlük.A konditeremben ezt tapasztaltam is.Így visszatértem a mozgáshoz,de mivel nem voltak órâim râ,mint régen,ezért olyat kerestem,ami hatèkony és nem időigényes annyira.Így lett a fegyencedzés és a futás.Számomra a futás kinn ég és föld a futópadon végzettel összehasonlítva,a fegyenc meg főleg a konditeremhez képest és még jobban is formál.
5. 93d2586711 (válaszként erre: 3. - Krisz42)
2013. ápr. 9. 14:45

Napi 10 perc? :D Ugye most csak viccelsz? Az mire elég?

Nekem van lépcsőző gépem, de azt bemelegítéshez használom...

2013. ápr. 9. 14:42
Az Oto Chiliről jókat írtak páran... Ez is hasonló, viszont 10 ezerrel olcsóbb. Igazából azok véleménye érdekelne, akik már kipróbálták. :)
3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - 93d2586711)
2013. ápr. 9. 14:04
Ên azóta nem hiszek az ilyeneben,mióta a férjem pár ève hazahozott egy jó minøsègű lêpcsőző gépet.Napi 10perc és izmos lesz a comb,fenék,vádli.Semmi hatása nem volt,pedig csinältam rendesen.
2013. ápr. 9. 14:03

Ez alacsony ár???


Nézd...ha hatékony, akkor hamarosan tele lesznek az apróhirdetések az "alig használt 5 Minutes gép eladó".


Ugyanis a hirdetések nem szólnak az elérhető izomlázról. Ha a gép tényleg ennyire hatékony, akkor az izomláz lesz annyira erős, hogy elmenjen az emberek kedve az egésztől.

2013. ápr. 9. 13:54

Sziasztok!


Próbálta már valaki ezt a kis gépet? Hasonlít az Oto Chilihez, de az ára lényegesen alacsonyabb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook