Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hypoxi trainer fórum

Hypoxi trainer (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
97. csacska.macska (válaszként erre: 96. - Fermina Daza)
2010. jún. 9. 09:24

Sziasztok!


Én is most keztem a hipoxyt, és ahogy elnézem az előző hozzászólásokat, háát nem biztos, kogy a legjobb helyet választottam... :(

Nekem adtak egy háromoldalas lapot, amiben nagyjából le van írva, hogy mit mikor ehetek, és ennyi. Nem mértek meg, azt sem tudom, hány kg voltam, mikor elkezdtem...de cm-ben sem.

Azt azért az előző hozzászólásokból kiderítettem,hogy a megfelelő tartományban tekerek, 120-130 közötti pulzussal. Ma majd megnézem a vákum erősségét,meg megkérdezem,hogy milyen progi. Az biztos, hogy nekem laza a kötőszövetem, ezért is kezdtem el járni, mert olyan petyhüdt a bőrőm, plusz azért van némi felesleg is rajtam, de az is a comb és fenék részen. Kb 3-4 kg.

Azért ezt a szalont választottam,mert itt van a szomszédba, és 15ezer a 10 alkalmas bérlet. De nem igazán mondtak el semmit.

Ha valakinek vannak jól bevált receptjei a fehérjés ebédekre és vacsorákra, azt szivesen venném :)

Köszi

96. Fermina Daza (válaszként erre: 94. - Ujlany)
2010. máj. 21. 15:01

Én 68kg-mal kezdtem, és 67-tel fejeztem be 3 hónap után, 168 cm magas vagyok. Talán egy fél méret csökkenést mintha éreznék, 40-es a méretem. Úgy döntöttem, hogy nem veszek még egy bérletet.

A programokról annyit, hogy V3P7-tel kezdtem, és V3P9 után V3P11 jött. Nincs többféle program közötte. A V állítólag a kötőszövetet jelenti, a P pedig a vákum erősségét. A V2 a laza kötőszövet, a V3 pedig az erős, nekem ezeket mondták. Per pillanat sajnálom nagyon a pénzt is és az energiát is amit ráfordítottam. Még nem találtam másik helyet, de ha valaki tud ajáénlani jó helyet Budapesten a IV. kerületben vagy valahol a közelében, esti nyitvatartással, azt szívesen venném. Köszi. Ja, és sok mentes vizet iszom, kb 2-3 l-üt naponta.

95. ujlany
2010. máj. 4. 19:14

meg annyit, hogy en mar nem csodallom, hogy nem fogysz egy dekat sem, hiszen nem is a zsiregeto znonadban tekersz.

gyorsan leneztem a B.A. honlaprol hogyan kell kiszamolni:

220 - (minusz) életkor X (szorozva) 0.65 = alsó érték

220 - (minusz) életkor x (szorozva) 0.75 = felső érték

A 150 az messze a kb. 135 felett van, aminel feljebb nem szabadna menned.



En ha jol emlekszem 84 kg-val kezdtem es 72 kiloval fejeztem be, max. 129-es pulzusszam es 75-os tekeresszamot kellett produkalnom.

Emlekszem egyszer amikor ugy ereztem, hogy tul lassan fogyok en is elkezdtem gyorsabban tekerni,nem is fogytam semmit sem. Es kozben probaltak a szalonban is a lelkemre beszelni, hogy ne tekerjek igy, mert igy csak a kondiciomat javitom, de nem egetek zsirt.

94. ujlany (válaszként erre: 93. - Fermina Daza)
2010. máj. 4. 19:03

Jezusom...

elarulod, hogy hany kilo vagy?


(a gep ugyanaz, az enyem V2 P4 volt)

2010. ápr. 22. 23:50

Köszi a hozzászólást. Közben tisztáztam a tulajjal is az aggályaimat. Konzultált a gép szerelőjével és azt mondta, amit te is, hogy ki-be kell kapcsolnia a gépnek, azaz most nem működik jól, ki is hívta a szerelőt.

Már gondolkodtam másik szalonon, hogy elmegyek és valóban kipróbálom máshol is. Ahová most járok annak az az előnye, hogy nagyon közel van, és én csak este tudok járni.

Én 80W-tal kezdtem és a pulzusomra azt mondták, hogy 125-145 között legyen, de inkább a felső határon. A tekerésszámot szokták kérdezni, és mondták, hogy kb a W-nak megfelelőt kell tartani. 2 és fél bérletnél tartva most 100W-on tekerek és a tekerésszámom kb 100-105. Kb 6-8 alkalom után emelgettük a W-ot 5-tel. Alacsonyabb W-nál mindig magasabb volt a tekerésszámom, azaz 90-100 között. Tulképp magamnak is feltekerhetném a W-ot, de nem teszem. Bár a pulzusom nem mindig megy fel 150-re, sokszor lent marad 130 körül. Nem tudom miért nem megy feljebb. Pl. ezért tekertük legutóbb már 100W-ra, hátha.

Nem volt más mérés, csak a cm-rel a derék-, has-, csípő- és combkerület, és a kg. Azaz sem bőrfelszín vagy zsír vagy egyéb mérés nem volt. Annyit mondtak, hogy ha bepirosodik a combom és meleg az a jó. Hát nem mindig szokott, de mérve nincs.

Ja, az én programom V7-P11, nem tudom a tied milyen gép volt, mert nem ugyannak tűnik.

Azt hiszem tényleg meg kell próbálnom máshol is, hogy lássam a különbséget.

92. ujlany
2010. ápr. 21. 18:14

Szia! En sokat hypoxiztam, es regen bele is astam magam a gep beallitasanak rejtelmeibe. Most neztem meg azt az internet oldalt, ahol en megtalaltam, sajnos mar levettek onnan az ilyen jellegu infokat.

Egy biztos, ha a gep nem megy le nullara akkor biztos nem jo, mert akkor vegig vakumban tekersz es nincs meg az a szivo-tolo hatas.

Talan erdemes lenne felhivni egy masik szalont es bejelentkezni egy ingyenes kezelesre, ha van nekik ilyen, es megnezni, hogy milyen programra allitanak be.

(Az en programom 2,4 volt, de nekem soha nem ment 10 fole)

Az is erdekes lehet, hogy hany wattra allitjak be a gepedet? 75? 80? Megengedik, hogy azt tekergesd magadnak?

Mennyire tekersz gyorsan vagy lassan? Kell tartanod egy bizonyos pulzus- vagy tekeresszamot?ja es meg annyit, hogy megmertek az elso kezeles alkalmaval, hogy mennyire emelkedik fel a borfelszined homerseklete a hypoxi kezeles alatt?

Ezek mind fontosak, es hozzajarulnak ahhoz, hogy hatasos-e a kezeles vagy sem.

2010. ápr. 20. 13:56
Sziasztok! Olyannak a véleménye érdekelne, aki tudja hogyan működik a hypoxi gép. Én ülő gépben tekerek február eleje óta, nagyjából 3-szor egy héten. Most a harmadik bérlet felénél tartok, azaz 25-ször voltam. Az elején megállapítottuk, hogy erős kötőszövetem van, szóval felkészültem, hogy lassabban fog beindulni a változás. Elég jól ki is tartottam a második bérlet végéig, sőt a harmadikat is megvettem. Gyakorlatilag semmit nem fogytam, bár tudom, hogy nem is erre megy ki az egész. Viszont ami jobban bánt, hogy a centik sem mennek le, azaz nem kell kisebb ruhákat hordanom. Na mindegy, gondoltam, megveszem a harmadik bérletet is, hátha beindulok végre. Végülis szeretek tekerni. A harmadik alkalom után elromlott a gép. Amikor újra tudtam menni, azóta, a legutóbbi 2 alkalommal viszont teljesen másképp működik a gép. Azaz vagy most rossz, vagy eddig volt rossz a bő két bérlet alatt. 40 percesek az alkalmak. Szóval, régebben úgy működött, hogy az első kb. 10 percig a 10-esen állt a mutató folyamatosan. Utána elkezdett feljebb menni 20-ig majd egészen 30-ig, de FOLYAMATOSAN ki-bekapcsolt a 40.perc vegéig, azaz felment 20-ig aztán le 0-ra, majd a 20. perctől felment 30-ig majd le 0-ra és ezt csinalta végig, azaz fel majd le, többször rövid időn belül. Megkérdeztem, hogy ez így jó-e, azt mondták, igen, kiszívja a levegőt majd befújja a levegőt, ezért van a nyomásváltozás. Ok, gondoltam. Aztán jött a legutóbbi 2 alkalom: első ~10percig folyamatosan 10-en megy, majd felmegy 20-ra, és ott is megy ~10 percig, nem kapcsol le közben. Majd felmegy 30-ra és megy ~20 percig. És egyszer sem kapcsol le 0-ra a tekerés alatt. Megkérdeztem, hogy most mi van... A tekerés alatt megiszom kb másfél liter vizet, rövid gatyóban (bikini bugyi) megy az edzés. Nagyjából betartom a javasolt diétát, azaz a hypoxis napokon az edzés előtt 2-8 őrával nem eszem fehérjét, max 2 órával előtte egy kis szénhidrátot eszem. Majd az edzés után nem eszem szénhidrátot, csak fehérjét, max zöldségekkel. És ezt az edzés utáni két étkezés alkalmával teszem. És mindezek mellett gyakorlatilag semmit nem változtam. Nem igazán van narancsbőröm, a szülés után megmaradt némi zsírt szeretném a hasamról eltüntetni, amiért szívesen teszek is, szeretek biciklizni, a hypoxit ajánlották. Hát ennyi a történet. Kiváncsi vagyok, hogy mit gondol egy hozzáértő. Köszi.
90. fisi
2010. ápr. 11. 16:46

Andrea,köszi a figyelmeztetést, de az én ismerősöm volt.Valójában senki nem szereti,ha a nyakában lihegnek és ezt ahová én járok remekül oldják meg, de nem hagynak egyedül és én ezt jónak tartom.Ha bármi gondod van ott vannak és pl. folyamatosan figyelik a pulzusomat és közben is állitanak a gépen ahhoz, hogy a legoptimálisabban égessem a zsírt.

Egyébként meg az a véleményem, hogy nincsenek nagy ár diferenciák, de ez egy személyre szóló kezelés ami megkívánja a tréner jelenlétét ezért a pénzért.Minden nap mások vagyunk és másképp reagálunk egy ilyen kezelésre. Ha nincs melletted a tréner, hogy tud megfelelő kezelést adni?

Én ezért javaslom, hogy olyan helyre érdemes menni ahol ezt megkapod.

Jó fogyást és formálódást!:)

2010. ápr. 6. 15:01

Sziasztok én mindenkinek ajánlom a hypoxit én 53 éves vagyok most voltam 14.alkalommal szerintem szuper. Érzem a bőrömön hogy sokat változott. A derék és comb méretem sokat csökkent. És ami csoda hogy a lábamon a viszerek is kezdenek eltünni amit mindenféle csoda krémmel kentem eddig hasztalanúl.


UI: FISI ne az ismerősöd ismerősének a tapasztalatait írd le mert nem biztos, hogy jók. Én például nem szeretem ha edzés közben a nyakamon vannak. Viszont szeretem hogy kb féláron van mit máshol.


Sok sikert mindenkinek és kitartást az edzésekhez!

88. fisi
2010. ápr. 2. 21:20

Szerintem ülőbe menjél az nagyon jó. Magam részéről nem hiszek a fekve mozgásban. Viszont nézz körül mert lehet, hogy olcsónak tűnik a hely de egy ismerősöm is volt ott és azt mondta, hogy nem túl jó, nem igazán foglalkoznak az emberrel.Nem tudom, hátha van másik mis elérhető közelben Neked. Szaunázni kifejezetten utána jó. Nagyon jól kiegészíti a hypoxi hatását!

Sok sikert!

2010. márc. 28. 10:47

Sziasztok!



Most szeretnék hypoxi bérletet venni. Nagyon megosztott véleményeket olvastam, de szeretném kipróbálni .



viszont nem tudom, hogy melyik lenne a hatásosabb, az ülő vagy a fekvő.


A fekvő drágább, viszont azt olvastam, hogy a fekvő hatásosabb..?? de vajon annyival meg is éri az árát?


Találtam Pesten 20 alkalmas bérletet 22 000,-ért a duna plázában, ez ülő.


Fekvő pedig 13 alkalom, 35 ezer, mondjuk ez 30 perces, az ülő pedig 40 perc lenne.


Ha hatásosabb lenne a fekvp, akkro még rá szánnám azt a pénzt, mondjuk nem tudomm, hogy mennyire lenne az igy , hogy 10 perccel kevesebb is az edzés, és 7 alkalommal kevesebb


Valaki tudna nekem segíteni tapasztalat alapján, mert komolyan nem tudom, hogy melyik legyen, és már szeretnék minél előbb elkezdeni:)


Infraszaunába is fogok járni, amugy azt közvetlen elötte, vagy utána lenne jó, vagy jó ugy is m, ha azokon a napokon megyek a fekvő infrába, amikor hypoxiba nem..?

2010. febr. 10. 15:36
Sziasztok! Én mindenkinek csak ajánlani tudom az Örs vezér térnél a Gyakorló utcában (4/a) Irénkét! Én évek óta küzdöttem súlyproblémákkal stb-stb. . Ő teljesen rugalmas, mindenben segít, megtanítja, hogy mit hogy kell csinálnom egész nap. Neki köszönhetően több méretet fogytam! Kg-ban és cm-ben is karcsúbb lettem, a bőröm pedig feszes. Azóta is visszajárok időnként. Volt fél év, amikor kihagytam és ráadásul össze-vissza ettem mégis minimálisat híztam vissza és azt sem úgy, mint korábban! A kezeléseket nála lehet kombinálni infraszaunával is, ami nálam meggyorsította az egész folyamatot. Kedves, aranyos és tényleg szívén viseli mindenki fogyását.
85. IßyOO7 (válaszként erre: 84. - Fisi)
2010. febr. 8. 18:01
Szia!Hova jársz Hypoxizni?
84. fisi
2010. febr. 4. 09:28

Sziasztok!

Én lelkes "Hypoxis" vagyok! Amikor elkezdtem heti 3szor jártam, és mivel erős kötőszövetű vagyok látványos változás a 2. bérletnél lett. Ahova én járok nincs tv és szerintem jó mert tévézni otthon is tudok. Itt végig ott vannak mellettem nézik a zsírégető zónámat és menet közben is állítanak a tekerés erősségén, hogy eredményes legyek és vagyok is! Én úgy tudom, hogy semmilyen krém nem jó a hypoxiban mert az eltömíti a pórusokat és nem lesz a kezelés hatásos, viszont nekem is azt mondták, hogy a hosszú nadrág jó a kezeléshez, ez segíti a meleget bent tartani és a hatást fokozni. Itt is van szauna és isteni utána ráadásul érzem mennyire jó a kettő együtt.

Szerintem ha valaki "rákap" a hypoxizásra akkor ez egy életforma része is lehet. Én heti egyszer kétszer biztos járok, hogy megtartsam amit már elértem és ez jól működik. Jók a trénerek! Bérletenként ellenőrizzük a testvíz, izom és zsír százalékomat. Ez jó kontroll. Ha nem iszom elég mentes vizet rögtön jelzi a mérleg! Persze sportolok mást is de ez így nagyon bevált nekem. MINDENKINEK CSAK JAVASOLNI TUDOM!

83. misz
2010. jan. 27. 18:58

Én pár éve csináltam meg egy sorozatot. Szigorúan betartottam a javasolt étrendet, és persze jártam hypoxizni. 3 hónap alatt ment le 5 kg. Centiben inkább volt jelentős a változás. Nem híztam vissza, de le se ment a befejezés után semmi több.

Összességében nem bánom, hogy megcsináltam.

82. IßyOO7 (válaszként erre: 81. - Ee50b7c391)
2010. jan. 26. 21:48
Szia!Köszi,hogy írtál!Én nem is fogyni szeretnék,inkább bőrt feszesíteni,méregteleníteni.
2010. jan. 26. 21:25

Szia!Én tavaly tavasszal jártam le egy bértetet,mikor vége lett iszonyat nagy fogyás volt mérhető centiben, de kilóban nem,kicsit el is voltam keseredve a mérleg miatt de a ruháim mást mutattak, majd 3 hónap alatt magától lement rólam 14 kg, nem tornáztam mert nem volt időm és nem is koplaltam. Ugyhogy én csak ajánlani tudom, beindit valamit a szervezetben ami még akkor kezd csak el dolgozni igazán mikor már rég nem is jársz!!

Hajrá,tuti bejön :)))

2010. jan. 26. 20:37
Sziasztok!Van közöttetek olyan,aki már kipróbálta a hypoxy trainert?Érdekelne a véleménye!
79. Kubaba (válaszként erre: 71. - Ildi911)
2010. jan. 20. 13:01

Kedves Ildi!

Én Budapesten a Nyugati tér 9. 1 em. 3sz jártam hypoxitrainingre 2x 10 alkalmas bérlettel. Nyugati-Wellness Studió 2 hölgy vezeti, nagyon kedvesek és ami még fontos volt számomra, hogy a 40 perc alatt videó-t nézhettem, így jobban elterelődött a figyelmem. Nekem azt ajánlották, hogy a nadrág alá cellulitisz krémet kenjek fel és így sokkal hatásosabb volt. Centiben és kg-ban is csökkent a méretem. Ha gondolod megadom a tel.számukat.

Csilla

78. ebandi
2009. dec. 11. 18:24
én ma voltam a 3. alkalommal, a héten kezdtem. nagyon jó, tényleg a hangulatom is jobb lett. egy 10es bérlethez kaptam még ajándékba egy ultratone kezelést, infraszaunát és hullámmasszázst. én már érzem,hogy laposabb vagyok (kilóban olyan 1kg minusz lehet), de ez betudhatom annak is, h betartom az étkezést, és szénhidrátot már hipoxi után nem veszek magamhoz. nem hiszem, hogy olyan nagyon-nagyon látványosan fogynék majd a végére,de azért kíváncsi vok,és reménykedek...nekem pl.csak bugyiba kell lennem, azt mondták,hogy a vákuum így tudja kifejteni a hatását, és a narancsbőr ellen is így hatékony. egyébként debrecenben van a szalon, és nagyon kellemes a légkör,odafigyelnek mindenkire. kaptam egy csomó étkezési tanácsot,mintakajákat...
77. Csol
2009. dec. 11. 14:36

Kedves Didzsee!

Köszi a választ.

76. didzsee (válaszként erre: 73. - Csol)
2009. dec. 8. 11:16

Jah, a nadrág kérdés: nálam ez nem volt kérdés, mert az első alkalomra már úgy mentem, hogy megbeszéltük, hogy pamut, hosszú, bő szárú nadrágot vigyek.... jó használt melegítő, vagy régi pizsama alsó is, mindegy, hogy milyen vastag (nyilván, ha nagyon, akkor belesül az ember).... de azért kell a hosszú, s bő, mert a vákuum a nadrágon belül dolgozik.... s rövid nadrágnál kiszökne a levegő, tehát az nem jó.

Nekem valahogy így magyarázta el a Trainer-em.


A program erősségét nem változtatták (legalábbis én nem tudtam róla) kb. a 3. bérlet elejéig.... mert akkorra már sokkal jobb volt az állóképességem... Ahogy én kilogikázom a dolgokat: nálam, aki előtte nulla állóképességgel ment oda, ha kezdetben változtatták volna a vákuum erősségét, több izommunkára lett volna szükségem, s így nem a megfelelő célt értem volna el, mert ugye a hypoxi nem arról szól, hogy lefollyon a fél óra alatt minden izzadtság rólad, s lógjon a beled, sokkal inkább egy kellemes enyhe mozgás, ami a szöveteidben lévő vért mozgatja meg.... sőt, nem is a tekerés ideje alatt fejti ki legnagyobb hatását a szervezetedre, hanem utána, 6-8óráig. (ezt kell segíteni fehérjebevitellel)


Szóval, egy biztos: mint minden más mozgás, ez is teljesen egyénre szabott.... mert az, hogy valakinek minden alkalommal állítottak az erősségen, abszolút lehetséges.... ha neki arra volt szüksége. Nekem nem. S ahogy ő, én is csak a saját tapasztalataimat tudom elmesélni, leírni.

75. didzsee (válaszként erre: 73. - Csol)
2009. dec. 8. 11:06

Kedves Csol!


Az első változás, amit érzékeltem, a hangulatom következett be. Igen, jobb kedvem lett...úgy általában.


Aztán eltelt az első 10alkalmas bérlet, s már tudtam, hogy feltétlenül folytatni szeretném.

Ugyan a mérleg nyelvében nem bíztam, mert nem éreztem különösebb fogyást, testi változást.... mérlegelésnél aztán mégis kiderült, hogy jó irányba haladok.. lefelé mozdult, 1 kilóval kevesebbet mutatott. :) a centik meg: hoztam a jó átlagot, 2 cm mínusz mindenhonnan, ahol ezt hypoxival lehetséges (derék,has,csípő,fenék,comb). Plusz, ami nekem fontos volt, hogy elkezdtem inni, s ez az eredményemen is meglátszott... mármint, nagyobb százaléka lett a testemnek a víz.... jippi, jippi :D

Mivel heti 3szori alkalommal kezdtem,ez kb. 3-3,5 hét alatt történt.

Nekem ez jó kezdetnek bizonyult.


Emellett kell megjegyeznem, hogy tekerni mindig reggel jártam, előtte egy órával elrágcsáltam némi háztartási kekszet, tekerés után pedig természetesen a sok víz mellett csak fehérjét igyekeztem enni 6-8 órán keresztül. Addigra viszont már este lett, s akkor meg azért nem akartam szénhidrátot bevinni a szervezetembe.... (Ez persze nem mindig jött össze, lévén az őrült melegben le-lecsúszott 1-1-jégkrém. Tehát mondhatjuk, hogy nem vettem véresen komolyan a diétát mellé... de mindig ügyeltem rá, hogy mit eszek... s ez igen nagy változás volt nálam, mert előtte ettem, amihez hozzájutottam, közel sem ilyen tudatosan, mint manapság.)


A további bérleteknél ez a változás folytatódott.


Lehet azt mondani, hogy nem fogytam sokat. De nem is a nagymértékű súlyvesztéss volt az elsődleges célom..... mivel 160centim mellé izmos testalkattal vagyok megáldva, s jelenlegi, 64 kilómnál kevesebbel viccesen is néznék ki... :)


Viszont, én úgy gondolom, aki min. 8-10kilótól szeretne megszabadulni, az a hypoxinál eredményesebb módot is találhat, mert ezt a szerkezetet elsősorban nem erre találták ki...


ez az én véleményem.

74. tomka1 (válaszként erre: 73. - Csol)
2009. dec. 5. 10:47

Sziasztok!


Én most fejeztem be egy 10 alkalmas bérletet, de sajnos nekem nem ment le 1cm se! Én csak a fogyás miatt mentem nem volt narancsbőröm, lehet, hogy arra jó de fogyásra nekem nem használt! Ugyanannyi a körfogatom mint előtte. Pedig figyeltem az étkezésre, 18 után nem ettem és a folyadékbevitelre is (mondjuk azzal nem volt gond mert amúgy is sokat iszom) Tudtok esetleg valamit javasolni ami tényleg használ? Már voltam ultracontour kezelésen is ott se ment le semmi, csak megy a pénz és semmi hatása, már nagyon el vagyok keseredve :((

Üdv:Ani

73. Csol (válaszként erre: 72. - Didzsee)
2009. nov. 26. 16:40

Szia!


Jó, hogy van új hozzászólás:) Én most kezdtem el, így próbáltam viszonylag 'friss' véleményeket, tapasztalatokat találni a neten, nem sok sikerrel. A régebbiek között több volt a negatív mint a pozitív vélemény...így kezdtem kissé szkeptikus lenni.

Amennyiben jól értettem, nyáron kezdted el és meg vagy elégedve az eredménnyel.

Megírnád, hogy hány alkalom volt és centiben/kilóban mennyi ment le? Neked rövid vagy hosszú nadrágot javasoltak és változtatták a programot 3 alkalom után? (Az olvasottak alapján úgy gondoltam van jelentősége a rövid nadrágnak, de velem közölték a helyen ahova járok, hogy ez nem lényeg, hozzak hosszú, bő nadrágot...)

Előre is köszi a választ.

2009. nov. 25. 21:36

Sziasztok!


Bár nem igazán pörög most a fórum, mégis érdemesnek látom, hogy saját, pozitív véleményemet megosszam Veletek....

Idén nyáron találtam rá erre a lehetőségre, s természetesen igyekeztem lakhelyemhez közel elő helyet találni, ahol tekerhetek..... a narancsbőr akkoriban kezdett kialakulni a lábamon, fenekemen, az egy éve tartó "nemmozgásomnak", mivel a folyamatos napi 14 órás munka, s 7 napos munkahét mellé nem fért bele a testmozgás.... Viszont éreztem a tunyulást, az ellustulást, s emellett a mozgás mellett döntöttem! hát, mit mondjak.. NAGYON NEM BÁNTAM MEG! :)

Párom már a 2. alkalom után megjegyezte, hogy simább, puhább lett a bőröm...

Kezdetben persze lassúnak tűnt a változás, de nem hagytam abba, s mivel figyeltem az étkezésemre, s a megfelelő mennyiségű folyadék bevitelére, plussz a hypoxi mellé hullámmasszázst és infraszaunát is alkalmaztam, a 10 alkalmas bérletek zárásaként mindig jött a centi, meg a mérleg (testsúly, testzsír, s víz mérése) elértem, hogy mára nagyobb állóképességgel, több kiló mínusszal, s még mindig napi14 órás munkával ezerszer jobban érzem magam a bőrömben!


S olvasgatva a hozzászólásokat, valóban egyet tudok érteni azzal, hogy nagyon nem mindegy, hogy milyen helyre megy el az ember lánya.... nekem szerencsém volt /van! :D

szép estét,

dj

71. ildi911 (válaszként erre: 69. - Korall24)
2009. okt. 16. 11:13

Sziasztok,


Szeretnék valami megoldást találni a narancsbőr kezelésre. Olvastam negatív és pozitív véleményeket a hypoxiról, de mégis kipróbálnám.

Tudnátok ajánlani helyet Budapesten (inkább belváros), ahol tapasztalataitok alapján megfelelő kezelésben lehet részem?

Esetleg tudja valaki hol lehet megtalálni a vacushaper-t?


Köszi, Ildi

70. göncöl (válaszként erre: 69. - Korall24)
2009. máj. 26. 10:37

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, csak sajnos ez fél órás program, nem mondthatom hogy legyen 45 perc :( igen 3 alkalmanként szokták erősíteni a programot, és felmegy a vákum 25-ig, akkor ez rendben van:) viszont nekem azt mondták egy melegítő a jó, ez baj szerinted? én abba szoktam. Úgy szoktam járni hogy egyik nap hypoxi másik nap edzés(kardio-bicikli,gyors gyaloglás, kicsi lépcsözés,evezés,hasizom) , szerintük az a jó, ha kombinálom az edzéssel, szerinted? akkor majd igyekszem egy szaunát is beletenni, mert a finn az jár a bérlethez. Csak nagyon meleg van:)

Pulzusmérő hypoxi alatt nincs de tudom mi a zsírégető tartományom, viszont ott nem azt szokták mondani, hogy abba tekerjek, hanem valamit még ott a kijelzőn kiíír és annak kell 50 és 70 között lennie, ahogy tekerek.

2009. máj. 26. 09:11

Ahogy csinálod az tökéletes. Előtte kb 1-2 órával egyél vmi egyszerű szénhidrátot pl tökéletes:

-teljeskiörlésű kenyérből készült szendvics,sonkával v. sajttal és sok zöldséggel, de elég csak 1 db

-főzelék hüvelyesből kenyér nélkül feltéttel, ha nem puffadsz a hüvelyesektől

-cukormentes müzli tejtermékkel

A lényeg, hogy tartalmazzon szénhidrátot mert így a szervezetednek lesz energiája zsírt égetni. Csak figyelj oda, hogy ne közvetlenül előtte fogyaszd

Utána fehérjedús táplálkozás. Ami azt jelenti, hogy:

pl.-hal, csirke,pulyka

-tejtermékek

-tojás

-fehérjeturmixok

-zöldséggel nyugodtan, csak arra figyelj, hogy szénhidrátot már ne. Ez azért fontos mert a fehérje segíti az izom épülését és ha több izmod van akkor könnyebben is fogysz.

Amire még oda kell figyelni:

-pulzus: nálunk volt pulzusmérő és remélem ahova te jársz ott is van. Kérdezd meg a zsírégető tartományodat és figyelj arra, hogy mindig abban tekerj.Lehet, hogy nem fogsz gyorsan menni, da a hypoxinál nem is az a lényeg, mivel a vácum a kulcsa a zsírégetésnek

- Fontos: laza rövidnadrág!

- fél liter víz közben

- heti 3-4 alkalom a legoptimálisabb, ha 3-nál kevesebbszer mész nincs akkora hatása, de ha négy-5 alkalomnál többször akkor felesleges.

- A vacuum: nézd az órát a 25-öt minimum el kell érnie a 15-20. perc után függetlenül a programtól, ha nem ereszt a gép, ilyenkor szólj!

-A programodat 3 alkalmanként erősíteni kell, ez személyre szabott programot jelent, nem tudom te miben vagy.

Hirtelen ennyi jut az eszembe. Ja és lehetőleg ne sportolj mást a hypoxi alatt és ha tudsz heti 1x szaunázz.

Nagyon hatékony és sokat segít a hypoxi a narancsből eltűntetésében és a fogyásban is. Én is sokat fogytam tőle annakidején. S mióta nem használom sajnos megismertem a narancsbőrt :(

Viszont még egy jó tanács: max kb 40 alkalom az ami használ. ha ezen túl vagy térj át másik sportra mert onnantól szerintem pénzkidobás, s pár hónap múlva újra használhatod. De csak azért van így mert a szervezeted hamar megszokja és kb 40 alkalom után már nem égeti annyira a zsírt.

Ja és egy alkalom 45 perc minimum legyen

Remélem tudtam segíteni, ha kérdésed még lenne nagyon szívesen válaszolok.

Üdv. :)

68. göncöl (válaszként erre: 67. - Korall24)
2009. máj. 25. 19:19

Szia!

Nagyon megköszönném ha leírnád a dolgokat, bár ahova én járok ott rendesen, de ki tudja lehet kihagytak vmit. Azt tudom, hogy közbe meg kell inni fél liter vizet és hogy lazább nadrágba kell menni. Én 12 alkalmas bérletet járom éppen, most lesz a 10., fél órás egy alkalom. Azt tudom még hogy előtte szénhidrátot kell enni, de hogy az mit jelent pontosan és mennyivel elötte azt nem tudom, meghogy fehérjét utána. Igyekszem késő délutánonként járni 5-6 körül és utána szoktam enni kefires salátát virslivel vagy tojással vagy sajtot, felvágottat norbi kenyérrel. Ez így jó szerinted? Még1 bérletet lehet fogok venni, mert lehet kombinálni az edzéssel és úgy sokkal olcsóbb a 2 együtt.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook