Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hypoxi trainer fórum

Hypoxi trainer (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
37. Trudik
2008. okt. 12. 20:58
Gratu, nagyon ügyes vagy, és kitartó. Nekem a fő bajom az étrend átalakítás. Arra vagyok képtelen. Jó, h vega vagyok, és minden húsos dolog ki vab iktatva, de a hús a legkevésbé hízlaló a mai világban talán (zöldségek kivételével)... Most edzőterembe járok, de semmi változás, csak hulla fáradt vagyok tőle...
36. ujlany
2008. okt. 12. 10:10

igen, mindenki gyors eredmenyt var, mert hogy szinte vilagszerte azt igerik, hogy havonta 1-2 ruhameretet lehet fogyni. En ilyen emberrel meg nem talalkoztam.

En het honapig jartam, az elso honapban hetente ketszer, utana hetente 3-szor. Egy-ket alkalom persze kimaradt (sokat utazom), de ugy kb. 120 alkalommal voltam. (gondolom ennek az arabol kijott volna egy hasi zsirleszivas es semmi tobb, hat akkor mar inkabb a hypoxi)

Soknak tunik, es tenyleg nem meg egyik naprol a masikra, de nem hiztam vissza semmit, es nekem ez a legfontosabb.

De en tenyleg teljesen atalakitottam az etkezesemet, cukor semmi, zsirok mertekkel, teljeskiorlesu dolgok, es amit csak lehet en sutok-fozok, szoval pontosan tudom, hogy miben mi van.

35. Trudik (válaszként erre: 34. - Ujlany)
2008. okt. 12. 09:43
Én is találtam sok honlapot, ahol azt írják, h részletes állapotfelmérés, sakember segít...de a gyakorlat nem ezt mutatja, mert negatív visszhangok jöttek a fórumokon. Nagyon kevés olyan hozzászóló van, aki pozitívat ír a hypoxiról. Lehet, h túl gyors eredményt várnak, és azt hiszik, h összesen 1 db 10 alkalmas bérlet csodára képes...nem tudom...ki fogom próbálni minden esetre, és akkor kiderül. Te hányszor voltál össz, és mennyi idő alatt?
34. ujlany
2008. okt. 12. 05:20

Szia! Ahhoz, hogy valaki a szalonban hypoxi gepet hasznalhasson, ahhoz oktatason kell resztvenni, es ott ezt elmondjak. Szoval elvileg barhova megy az ember a vilagon, az eljaras nagyon hasonlo kellene, hogy legyen.

Lattam magyar website-okat is ahol kb. hasonloan irtak le, szoval otthon is vannak profik.

Ugyanakkor meglepett mas forumokon, hogy olyan hozzaszolasok voltak, hogy elment a szalonba egy illeto a megbeszelesre, es ott mondtak neki, hogy dietazni is kell, erre o mondta, hogy ja akkor minek koltsek hypoxira, ha dietazok akkor ugyis fogyok. Es ebben joparan megtamogattak. Pedig ez nem igy van, mert a hypoxi csak a zsirt egeti el, tehat amit altala fogysz az igazi fogyas.

Mar alig varom, hogy januar legyen, es mar folytatom is.

33. Trudik (válaszként erre: 31. - Ujlany)
2008. okt. 11. 23:29
Tényleg jó hosszú volt, de nagyon köszönöm, sok hasznos információ volt benne! :) Hát igen, meg is lepődtem, h Magyarországon ilyen?!?! De a végén írod, h Hollandia... Aki itthon volt, azok mindig olyan beszámolókat írtak, h nem jó állapotfelmérés, feltesznek 5 kérdést szóban, és ennyi. Itthoni tapasztalatairól senki nem akar részletesebben beszámolni, a személyes ismeretségi körömben pedig nem próbálta még senki. De neked nagyon köszönöm még egyszer a segítséget!! :D
32. ujlany
2008. okt. 11. 16:17
hu, bocsi, tenyleg hosszu lett.
31. ujlany (válaszként erre: 30. - Trudik)
2008. okt. 11. 16:16

Szia! probaltam osszeszedni, de tobb hozzaszolasban van, igy feladtam, inkabb leirom most.

Szoval nekem az elso alkalom egy oras megbeszeles volt, az elvarasaimrol, a varhato eredmenyrol, a dietarol amit folytatnom kell.

Testsuly, zsir%, viz% meres, es ha jol emlekszem akkor ot pontban lemertek a keruletemet, halal precizen, lemerve azt is, hogy milyen magassagban merte a pontot.

Zsirszegeny dietat kellett folytatni, viszont egyenre szabottan 1600-1800 kaloriat lehetett megenni. En eloszor 1800-zal kezdtem, mert az anyagcseremet be kellett lokni, aztan lementem 1600-ra (de ezt mar nem mondtam meg neki). Szoval ehezni nem kellett, de az etkezest atalakitani nagyon is, naponta hatszor kellett ennem, amirol elozor azt gondoltam, hogy en olyan elfoglalt ember vagyok, hogy ezt nem tudom megszervezni, aztan addig rugdosott a noci, amig igenis megszerveztem, es ma mar meg is halnek ha nem ehetnek naponta legalabb otszor :-)

A kovetkezo alkalommal felszerelt a combomra egy keszuleket ami merte a test(comb) homersekletemet. Azt mondta, hogy a hypoxi csak akkor lesz hatasos, ha a comb homerseklete legalabb 3 fokkal feljebb megy. Hat nem ment feljebb, mikor levetkoztettek, kiderult, hogy elmozdult az a mero, lecsuszott a combomrol. Ugyhogy kovetkezo alkalommal megismeteltuk, 4,5 fokkal lett melegebb a combom a hypoxi hatasara, mondta, hogy az bombajo, akkor eltalalta a programot. (amit o elotte a sulyom, a fizikai kondiciom stb,stb alapjan kikalkulalt) Meg most is emlekszem, hogy 4, 2 volt a programom, barmit is jelentsen ez. :-)

Ja, azt elfelejtettem, hogy zsiregeto zonaban kellett tekerni, ezt a ram szerelt pulzus merovel figyeltuk.

Amire szerintem meg erdemes figyelni, hogy nem szabad hagyni, hogy az ulest tul magasra allitsak, mert akkor a get hatasa a csipore, illetve a hasra mar tul kicsi lesz. (persze, ez testmagasassagtol is fugg, vilagos, hogy aki 180 cm magas, annak nem tudjak a legalacsonyabbra allitani az ulest, mert nem tudna tekerni) De szerintem amikor beallitjak az ulest, egy nagyon picit erdemes lefele csalni, mikor megkerdezik, hogy melyik ulesmagassagban kenyelmes a tekeres.

Ja, es nekem hetente volt sulymeres, es havonta cm meres. CM szempontjabol az elso honap volt a legjobb, utana mar mindig kevesebb cm ment le, aztan egy ido utan mar nem is kertem, hogy merjek, mert mentek lefele a kilok, es kisebb ruhameretekre kellett valtanom.

A csajszi egyekent azt is mondta, hogy a hypoxirol azt mondjak, hogy 90% megy le a test also felebol es 10% a felsobol, de ez nem igaz szerinte. Hypoxi nelkul 40% megy altalaban derektol lefele, es 60% a felsotestbol, hypoxinal o ugy tapasztalta, hogy pont forditva van.

Igy lehet, hogy en vagyok a szerencses kivetel mert nekem tenyleg csak 10% ment le a melleimbol, viszont ezzel egyutt sajnos a felkarom is vastagabb maradt mint kellene.

Szoval tokeletes megoldas nincs, de nekem ez nagyon bejott.

hat nagyjabol ennyi. Jo lenne masok tapasztalatat is hallani, mert ez igy most csak egy tortenet ami velem esett meg, raadasul Hollandiaban, szoval nem tudom otthon hogy csinaljak.

Ja, meg annyit, hogy nekem talan szerencsem is volt, mert pont erre a nore volt szuksegem. Megmondta az elejen, hogy ha nem produkalok fogyast, kidob es nem foglalkozik velem, ugyhogy nagyon akartam fogyni. Eleinte sokat balheztunk mert nagyon lassan ment, es gyanakvo volt, de aztan rajott, hogy a nem tul kiemelkedo eredmenyeim ellenere nagyon kitarto vagyok, ugyhogy a negyedik honaptol mar hagyta, hogy ugy alakitsam at a dietamat, ahogy akarom.

Ja, es en heti ketto alkalommal kezdtem, szerintem az nem sokat er, a heti harom sokkal jobb.

30. Trudik (válaszként erre: 29. - Ujlany)
2008. okt. 10. 12:35
Ha tudod, akkor légyszi keresd elő, szívesen elolvasnám a beszámolót! :)
29. ujlany (válaszként erre: 28. - Trudik)
2008. okt. 10. 04:00

Szia! Szerintem nagyon sok mulik a szemelyzeten, mert az a lefontosabb, hogyan allitjak be a gepet.

Ha akarod elokeresem egy masik topikbol a beszamolomat az elso hypoxis megbeszelesrol. (bar kicsit hosszu)

sok sikert.

28. Trudik (válaszként erre: 27. - Ujlany)
2008. okt. 9. 22:31
Én is ki fogom próbálni. Remélem beválik! :)
27. ujlany
2008. okt. 9. 18:34

ja, meg annyit, hogy nem szabad elhinni amit mondanak, hogy havonta egy ruhameretet lehet fogyni meg ilyenek. En a legjobb eredmeny amit a szalonban lattam 6 honap alatt 20 kilo, es az a holgy eleg massziv volt.

Sok ido, sok penz,de mukodik.

26. ujlany
2008. okt. 9. 18:31

en is jartam es mindenkinek csak ajanlani tudom.

Igaz, a tulaj dietetikus is volt, es dietaznom is kellett,es megszenvedtem azert hogy fogyni tudjak, de a dieta es a hypoxi combinacioja segitett.

82,50-rol 72-re fogytam le het honap alatt. Azt mondta, hogy en voltam minden idok leglassabban fogyoja (igaz, hogy szinte mindig ugyanabban az utemben)

Rakoltottem 400ezer forintot, eletem legjobb beruhazasa volt. 2007 novembereben hagytam abba 72 kiloval, a ma reggeli sulyom 71 kilo. Nem voltak az egy evben nagy ingadozasaim, 1-1 kilo, ha elengedtem magam, de teljesen megvaltozott az etkezesem, igy mindig visszaall a sulyom, ha az uj es normalis modon taplalkozom.

Tenyleg jo szivvel tudom ajanlani, en jovore ujra jarni fogok, hogy meg 4-5 kilo lemenjen.

sok sikert mindenkinek.

25. Trudik (válaszként erre: 24. - 02fba30999)
2008. okt. 9. 16:36
Fogyás miatt jársz, vagy narancsbőr eltűntetése miatt? Ez az első bérleted? Hányszor voltál már? Fogytál centiben, kilóban?
24. 02fba30999 (válaszként erre: 23. - Trudik)
2008. okt. 9. 11:08

Szia Trudik!

Én sima toppban megyek és fontos hogy nem feszülős melegítőben. Mert a vácum nem tudna jó hatást kifejteni ha rádfeszül a naci. Nem diétázom. Hetente minimum 2x érdemes járni vagy 3x a jobb és gyorsabb hatás érdekében. :)Nekem bevállt és nem is hallottam senkitől hogy rossz lenne. Szerintem próbáld ki mert érdemes.

23. Trudik (válaszként erre: 22. - 02fba30999)
2008. okt. 9. 10:29
Mik a tapasztalataid a hypoxiról? Diétázol is? Milyen sűrűn jársz? Milyen ruhában kell ezt csinálni?
2008. okt. 9. 10:18

Kedves Trudik!

Tudok egy nagyon jó helyet a Duna Plázában a szoli stúdióban nagyon jó a kiszolgálás és a 20 alkalmas bérlet is csak 25e ft a többit nem tudom én ezt vettem. Ez az üzlet az autómosóval szemben van a pláza oldalából nyílik Napstúdió a nevük alapvetően szolárium de van Hypoxiuk is. Telefonszámuk 0620-258-9960

21. Trudik (válaszként erre: 19. - Orih)
2008. szept. 3. 15:14
Budapesten tud vki mondani nekem jó helyet, ahol van hypoxi? Ahol esetleg volt már vmelyikőtök, akinek hatásos volt! És mennyibe kerül ott? Kösz a segítséget! SÜRGŐS!!! :)
2008. szept. 1. 22:41

Én 3 éve csináltam végig egy bérletet (Vácon, akkor került 20.000Ft-ba), akkor nem volt súlyfeleslegem, rendszeresen túráztam, bicikliztem, de ezt nem mondanám azért olyan rendes sportolásnak. Kg-ban, ha jól emlékszem kb. 2-3 kg ment le, viszont cm-ben jóval több. Én elégedett voltam vele és a bőröm nagyon szép lett tőle.


Számomra nem volt megerőltető fizikailag, "ülős" hypoxi volt, olyan, mintha egy szobabiciklit körbevettek volna egy búrával.:)


Csak azért nem mentem újra, mert azért elég húzós.

19. Orih
2008. júl. 6. 09:26

Haly!


Hypoxi kezelésre fizettem be kb. 2 hete barátnőm eredményes alakváltozása láttán...5 alkalom után az eredmény: mindenhonnan: -6cm

Hozzáteszem, h nagyon édesszájú vagyok..nem tudtam lemondani a finomságokról..az én "diétám" annyi, h délután 14 óra után nem eszem (max 1-2 gyümölcsm zöldség)..fontos, h kezelés után ne étkezzünk (szerintem), hanem sok folyadékot igyunk! Igazából cm-ben látszik az eredmény, de iszonyat látványos 4-5 alkalom után...ráadásul találtam 1 helyet, ahol 27eFt a bérlet (ami 13 alkalomra szól, ezenkívül, ha akarsz még bérletet, akkor a következő fenntartó bérlet nekd már csak 20eFt)..csodálatos lett a bőröm, a lötyögő hasam egyre keményebb..és mondom mindezt, h a 13 alkalomból még 8alkalom vissza van...

18. msco
2008. ápr. 8. 07:19

Bella12 hova jártál kezelésre?


A hypoxi nem nyújtja meg a bőrt?


Olvastam, hogy van fekvő, álló tekerős hípoxi, ez utóbbiból többféle is. Mi a különbség az S120-as és a prof. hípoxi trainer között? Az S120-at csak 1 helyen lehet elérni, viszont külföldön csak ez van.

17. zazuca (válaszként erre: 15. - Bella12)
2008. ápr. 7. 09:41

Szia!

Végig csináltál egy bérletet és ezeket az eredményeket sikerült eléni?

Nem semmi!

Tudnál egy kicsit mesélni róla? Hogyan kell elképzelni egy "edzést"?

16. zazuca (válaszként erre: 14. - 4ab67f870d)
2008. ápr. 7. 09:39

Igen azt olvastam, hogy nem éppen olcsó a jegy sem, a bérletről meg nem is beszélve.

Elképzelhető, hogy alakt függő az egész?

A szaunát én is szeretem, csak mivel nemrég költöztünk Biatorbágyra nem tudom, hogy hol van rá lehetőség.

Akaraterő?! Elkezdeni nehéz mindent, de utána már könnyen megy.

2008. ápr. 3. 18:49

Sziasztok!

Én minden tavasszal veszek egy bérletet, a narancsbőrt szépen karbantartaja, ja és felülről nem megy le semmi.

Az első után a fenék: -5 cm, comb-2,5, csipő 4 cm.

Azóta is sokat segit, de persze kell a diéta is mellé, de a sima testmozgás nekem nem volt elég.

Kiegészitőnek tökéletes.

Naracsbőröm azóta sem jött úgy vissza, mint előtte volt.

14. 4ab67f870d (válaszként erre: 12. - Zazuca)
2008. ápr. 3. 16:09
Ettől csak a pénztárcád lesz vékonyabb... Hetente többször járok konditerembe, rendszeresen találkozom olyanokkal, akik csinálták, de eddig még senkinek nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Amúgy az ottani edzők programban ajánlják: speciális diéta és más sport mellé kiegészítőnek, plusz szauna. De mindenki a csodában hisz az akaraterő helyett:-))
13. 4ab67f870d (válaszként erre: 6. - Sophialoren)
2008. ápr. 3. 16:06
Ha nem eszel, a szervezeted raktározásra fog beállni, azért nem fogysz... Ahhoz min. egy hónapig nem lenne szabad enni, hogy kezdjen látszódni. De akkor is az izommal indulna...
12. zazuca
2008. ápr. 3. 15:57

Helló!

Ki szeretném próbálni én is a hypoxi kezelést.

5 kilótól kéne megszabadulnom a szülés után ennyi maradt.

Esetleg van valakinek infoja, hogy milyen?

Frissebb hozzászólásokat várnék.

Köszi!

2007. jún. 8. 12:10
Hát azért én megpróbálom, már tegnap futottam 4 km-t. Amúgy én is mindig beleunok max. két hét után :( Hátha most kitartok, vettem egy kissé szűk fürdőruhát, júliusban már abban szeretnék nyaralni menni! Úgyhogy most belehúzok.
10. sophialoren (válaszként erre: 9. - Ildiko84)
2007. jún. 6. 15:20
Pedig eddig ez a legolcsóbb, amit írtál. Itt Bp-en 22 ezer a legolcsóbb!! Nekem az otthoni torna nem jön be, mert mindig találok valami más elfoglaltságot helyette. Csak az első 3-4 alkalommal vagyok lelkes!!!
2007. jún. 6. 15:09
Köszi szépen a tanácsokat! Egy tíz alkalmas bérlet 18000-be kerülne! Háát nem tudom, azért vannak kétségeim, hogy nem mindenkinél hatásos. Most vettem meg a rubint rékás dvd-t 30-30 perc kar-has-fenék, lehet kipróbálom egy kis diétával, a hypoxit meg elnapolom. Azért sok az a 20000 forint.
2007. jún. 5. 11:29
5 éve nagyon sokat vártam tőle, tízszer voltam, mellette csak húst és zöldségeket ettem, és rajtam nem sokat változtatott. Kg-ban nem fogytam semmit, a combom 1 vagy 2 centivel lett vékonyabb. Én kihagynám a helyedben!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook