Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hypoxi trainer fórum

Hypoxi trainer (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
7. zöldfülű (válaszként erre: 6. - Sophialoren)
2007. jún. 5. 11:25
A kondi bérletet csak a bicaj miatt mondtam (legjobb, ha van otthon). Ha az ember napi 40 percet bringázik kb 20 km/h sebességgel (mindegy, hogy hol, legjobb persze normál kerékpáron, kint a szabadban), igazán jól megizzad, eléget testsúlytól függően 350-700 kcal-t, biztos, hogy már 10 nap alatt is veszít centiket, kilókat. Szerintem a hypoxi vákumhatása nem ad hozzá annyit a dologhoz, amennyivel többe kerül.
6. sophialoren (válaszként erre: 4. - Zöldfülű)
2007. jún. 5. 08:27
az igaz, hogy a konditeremben több testtájra is tudsz egyszerre edzeni, de azt ne felejtsük el, hogy a hypoxi bérlet 10-12 alkalom és a konditeremben ennyi nap alatt nem fog történni semmi...edzők, szakemberek is megmondják, hogy talán fél év után kezd látszani valami és az is csak akkor, ha egy héten mész legalább 3x. Ha én most 4 kg-ot lefogynék egy bérlet alatt, én lennék a legboldogabb!! (de nyilván nem fogok, mert most csináltam végig egy neera kúrát, ahol 10 napig nem ettem semmit és össz. másfél kiló ment le, tehát nekem nagyon nehezen bomlik, igaz, nincs is sok feleslegem)
2007. jún. 4. 21:33

Én két bérletet csináltam végig kb. 1-1,5 év eltéréssel. Az első hatásos volt, ezért is vágtam bele a másodikba. De az nagyon nem volt hatásos, annyira nem, hogy egyetlen centi sem ment le. Csodálkoztak is nagyon a szalonosok. Aztán ráfogták, hogy stresszelek és azért nem engedi el a testem a kilókat. Na, erre varjál gombot!

Így inkább itthon tornázom, meg igyekszem figyelni az étkezésemre.

2007. jún. 4. 17:33

Én is néhány éve csináltam végig egy kúrát (15 alkalom volt, azt hiszem). Nos, rajtam nem sokat változtatott, addig is sportoltam minden nap. Tán 4 kg-t fogytam, de azt a diétás étrendnek is betudhatom. A fenekem viszont totál kikészült tőle, fél évig nem tudtam 15 percnél tovább egy helyben ülni. Azóta vettem egy olyan szobabiciklit, amin mindenfélét állítgathatok és megtaláltam azt a pózt, amikor nem nyomja az ülés a farkcsontomat.

szerintem a pénzt, amit a hypoxira áldoznál, inkább egy fitness bérletbe fektesd, biciklizz ott 40 percet, és még más testtájra is tudsz dolgozni.

3. sophialoren (válaszként erre: 1. - Ildiko84)
2007. jún. 4. 15:27
Én egy jó pár éve csináltam végig egy bérletet és még egy pár alkalmat és most erősen gondolkodom, hogy újra belevágok. Akkor sem voltam túlsúlyos, inkább csak sport hiányában puhább és megereszkedettebb lett a bőröm, a húsom. És hát arra nagyon jó volt.Kilóban valóban nem sok ment le (talán 2kg) de kicsit átalakultam és ettől már egyel kisebb ruhákat is fel tudtam venni. És hát a fenék és comb bőröm sokkal jobb lett és a hasam is egy kicsit lejjebb ment. De először nehezen tudtam végigtekerni a 40 percet...és izzadsz mint a fene..mennyibe kerülne most Neked a bérlet?
2. zupo (válaszként erre: 1. - Ildiko84)
2007. jún. 4. 15:21

Én februárban csináltam végig egy 11+1 alkalomból álló hypoxi- kúrát. Narancsbőr ellen tényleg jó, valamivel szebb lett a bőröm. De azért túl sokat ne várj tőle.

Talán 1-2 cm körfogat csökkenést értem el combon és fenéken, de a súlyom egy grammal sem lett kevesebb.

Nekem ez a tapasztalatom, de halottam olyanról, akinek bevált.

2007. jún. 3. 15:45
Sziasztok!Szeretnék kipróbálni egy tíz alkalmas hypoxi kezelést, de előtte jó lenne megtudni, kinél milyen hatása volt? Igaz az egy-két ruhaméret csökkenés?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook