Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hypoxi trainer fórum

Hypoxi trainer (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
187. testtudat (válaszként erre: 184. - MiSchumi)
2013. ápr. 7. 21:47

Kedve Mishumi,


Te most egy Autopmatic gépen edzzel. nem tudom hány éves vagy, de ha nem vagy 28 alatt és nem vagy sportoló kifejezetten jó vénákkal akkor a V3 program NEM NEKED való. V 2 vagy V1 is elegendő, függ az erősség a vénáid állapotától. A P7 elfogadható, bár látni kellene a kötőszövetedet meg tudni kellene a korodat stb. A 75-ös ellenállás magas, mert lehet, hogy max 70 elegendő - ez függ a kilóid számától de az egyetlen, ami viszont nagyon fontos és meghatározza a megengedhető ellenállást az az, hogy milyen magas pulzus mellett edzzel? Ugyanis ettől függ, hogy égetsz-e zsírt, ha túl magas a pulzus számod akkor nem fogsz zsírt égetni. A fordulatszám sem lehet nagyobb, mint70, az ideális 60-70 közötti - szintén a jó pulzus szám a cél. Ha megírod a korodat megmondom milyen max pulzus számmal edzhetsz. A Hypoxival nem izmokat építünk, hanem zsírt égetünk célzottan az alső testről. Mérik minden edzés előtt a súlyodat? Kellene :) Végső kérdés hány percet biciklizel? Max 30 lehet, mert a nők 96 %-nak ez a 30 perc a szírégető fázis maximuma. Egy esetben edzhetsz tovább, ha mérik a combod testhőmérsékletét és nem melegszik minimum 2 fokot a combhőd a 30 perces edzés alatt. Amennyiben nem mérik és mondjuk 40 percet bicikliztetnek, akkor átverés az edzés, legalábbis Hypoxi-szakmailag. A stúdió alkalmazottai nem a gyár által képzett emberek. Kaptál életvezetési tanácsadást az edzések mellé? Kaptál táplálkozási tanácsadást az edzések megkezdése előtt. Ezeket mind elvárhatod a pénzedért, mert a jó szakmai stúdiókban ez is benne van a bérlet árában.Az eredmény ennek az életmódváltó táplálkozásnak, folyadékfogyasztásnak függvénye is. Szép estét, kérdezz nyugodtan a jövőben is :)

186. testtudat (válaszként erre: 185. - Honeywald)
2013. ápr. 7. 21:28

Kedves Honeywald,


Szeretném felhívni a figyelmedet, hogy nem az erős vákuumtól fogsz fogyni a Hypoxi kezelések alkalmával. Az nők esetében 20-asnál erősebb vácuumot csak a 28 év alatti sportolóknak adunk. Ezt a módszert évekig vizsgálták a salzburgi orvosi egyetemen és a feltaláló nem javasol erős vácuumot a hölgyeknek. Sokkal fontosabb fogyás szempontból, az hogy hány percet biciklizel, emelkedik-e minimum 2 fokot a combod hőmérséklete, milyen fordulatszámmal és mekkora ellenálláson edzel. Fontos még hogy a kísérő intézkedések, mint pl hogy megfelelő minőségű és mennyiségű vizet igyál vagy hopgy ne igyál kávét a hypoxi edzés előtt és után, valamint előtte szénhidrát + zöldség, utána fehérje+ zöldség ajánlott. A jó Hypoxi-coachok egy igazi életvezetési tanácsot adnak, követik minden alkalommal az edzés előtt mérve a súlyodat, 7-8 alkalmanként pedig mérik a test körfogatát is cm-ben. Tudják, mert a gyár által lettek betanítva, hogy a vendég nem a magas vákuumtól fogy. Például a cellulit is jobban alakul a 10-es vákuummal, mert ez jobban melegíti a kötőszövetet. Az indokolatlanul magas vákuum, stresszt okozhat a szervezetnek és a stressz hatására a szervezet megmakacsolja magát és nem engedi a fogyást. ha kérdésed van nyugodtan írj :)

2013. márc. 18. 15:11

sziasztok!

én multhéten voltam próba napon, ma voltam előszőr...tökéletes helyre járok ugy érzem! :)

csak ugye a kötőszövet állapotától függ h hanyasra állítják a vákumot benne (10, 20 vagy 30, férfiaknak szokták a 40et), így ott kell reklamálni ha tul gyenge pl.. nekem 30as lett (sajnos tul erős, nehezen fogyó... :P ), de 20at irt be a csaj a bérletemre, ez ma derült ki, de a másik hölgy aki volt átírta nekem 30ra..jó, hogy észrevettem... a másik, hogy előtte nyirokcsizmában fekszem 20percet vagy félórát, az olyan, h a lábat alulrol lefele,mell alatti résztől elkezdve a hasat és a feneket érinte pedig fentről lefelé massziroz.. imádom :D a nyirokrendszert bizsergeti kb, elindul a zsirégetés is, és a méregtelenités..azonnal mész utána pisilni, majd a hipoxy után egyenesen futsz :D

nekem nagyon bejött, én 18alkalmas bérletet vettem. április közepéig járom le heti 3x..majd megosztom az eredményeket is :)

sok puszi mindekinek

2013. márc. 6. 23:59

Sziasztok!


Tudnátok nekem segíteni?kicsit elkeseredtem, mert olvasgattam a fórumot és kezdem úgy érezni,hogy nem jó helyre járok hypoxira:(

V3P7 75ös programban vagyok, erős kötőszövet és egyetlen egy kérdésem lenne,a mire sajnos nem kaptam választ,hogy milyen tartományban tekerjek:(azt mondték minél magasabb annál jobb:(

a válaszokat előre is köszönöm

183. szedon
2013. márc. 4. 13:06
Sziasztok. Tiszaújvárosban tud valaki hypoxi kezelést, alakformáló szalont ajánlani?
182. testtudat (válaszként erre: 179. - Ujlany)
2012. okt. 9. 16:39

Kedves Ujlány!


Sajnos nincs tapasztalatom vele.Ezek mind csak utántzatok, a Hypoxi utánzatai.Amiben lépcsőzől, az nem tesz igazán jót a térdizületeknek, mert amikor szív a vácum akkor a súlyod 30%-al megnő, vagyis egy 80 kg-os nőnél már 101 kg nehezedeik a térdiztületekre a szívás alatt. Amikor meg nincs alátámasztva a popsid nincs igazán zsírégetés, mert a szervezet nincs abban a nyugalmi állapotban ahol a gerincet alátámasztve - pl fekve, vagy ülve - tud dolgozni. Jól godoljd meg mire adsz ki pénzt, testünk csak egy van erre az életre és az egyik legnagyobb kincs - ha egészséges :)


Szép napokat!

testtudat

181. ujlany (válaszként erre: 180. - Testtudat)
2012. okt. 2. 09:43

koszi!


ezek szerint van amit maskepp latsz, mint a szalon ahova jarok. :-)


koszi, hogy leirtad a velemenyed!

szep napot neked is.

180. testtudat (válaszként erre: 179. - Ujlany)
2012. okt. 2. 08:40

Kedves Ujlány!


Nincs tapasztalatom a kérdezett géppel.


Minden vacuumos kezelésnél azzal a módszerrel jutsz jobb eredményhez ahol a vacuum kezelés közben mozogsz is, mert mozgás közben más a vér minősége. Oxigéndúsabb, ettől viszkózabb vagyis jobb a sejtek számára./ összehasonlításként amikor nem mozogsz akkor a véred minősége olyan mint egy tó vízminősége, amikor mozpogsz olyan, mint egy gyors pataké :) / Fontos, hogy edzés közben legyen jó alátámasztása a gerincnek, tehát fekvő vagy ülő helyzetben végzett vacuumos edzések jobb zsirégető eredménnyel bírnak.Ez azért van, mert alátámasztás híján a szervezet egyensúlyozni kénytelen és ez valamilyen mértékű stresszt ad aminek következtében nem lehet olyan hatásos a zsírégetés.Zsírégetés a stresszmentes környezetben a legkönnyebb, mint ahogy szírégetőbb egy gyorstempójú séta, mint egy futás :)


Szép napokat :)


testudat

179. ujlany (válaszként erre: 176. - Testtudat)
2012. okt. 2. 08:04
Szia! A vacushaper-rel is van tapasztalatod?
178. testtudat (válaszként erre: 164. - Zsuvesz)
2012. szept. 26. 23:27

Kedves Zsuvesz!


Akkor a Te géped elsősorban a combok miatt, az amiben túlnyomás is van, nem csak vácuum. Remélem van elérhető közelségben - sok sikert. :)

177. testtudat (válaszként erre: 165. - Zsuvesz)
2012. szept. 26. 23:24
Kedves Zsuvesz! Milyen lett az eredmény?
176. testtudat (válaszként erre: 175. - Hiuzlany)
2012. szept. 26. 22:23

Kedves Hiúzlány!


Válaszom kicsit megkésve, a pontok szerint:

1. Ez az edzésforma sosem pénzkidobás, mert egyedi módon, megváltozott klimatikus viszonyok között / vácuum és túlnyomás váltakozása / edzel és a célzott zsírégetés mellett a legjobb ér és szívedző tréning.

2.Miután ez az edzésforma méregtelenít is hiszen javítja az anyagcserédet valamint a vér és nyirokkeringésedet ezért érdemes évente 2-szer 2 hónapos kúrát tartani, mégpedig évszak váltásnál, tavasszal és ősszel. 40 felett 3-3 bérlet ajánlott fél évente.

3.Semmilyen edzés alatt nem kellene folyadékot inni. Előtte és utána lehet illetve a 40 fokban nyáron lehet 1-2 kortyot edzés közben is.. nem nagy mennyiséget egyszerre...ezt mondja az ősi indiai gyógyászat is az Ayurvéda.

4. Vacunaut - kifejezetten az alma alkat edző gépe, vagyis azé aki hasra hízik csak, vagy "úszógumit" visel a derekán. Körte alkatnak ritkán van rá szüksége általában 45 felett, amikor már hasra is hízik a hormonok változása miatt. Arányt látatlanban nem tudok mondani. Igen a vacunaut is jót tesz a narancsbőrnek és ez a leghatékonyabb a célzott zsírégetésben az alma alkatnál.Itt is fontos a diéta és az elv ugyanaz. Krémet soha semmilyen hypoxi edzés előtt nem használunk, ezt soha nem tanítjuk a jó coachok ilyet nem ajánlanak, csak az aki okosabb akar lenni a gép feltalálójánál :)Fontos hogy a bőröd lélegezzen az edzés alatt és a krém eltömíti a bőr szerkezetét, a hőmérséklete sem tud olyan mértékben emelkedni, mint természetes állapotában.Ha ahőmérséklet nem emelkedik rendesen nem lesz olyan hatékony a zsírégetés. Még valami a zsírégetés csak mozgás közben van.. a krémek nem égetik a zsírt. Sem az edzés előtt közvetlenül, sem utána nem használunk semmilyen krémet, tekercselést vagy szaunát. Ez az edzésforma önmagában megteszi azt amit kell és nem jó belezavarni a működésébe. Fontos, hogy az edzés utáni 6-8 óra hagyja hogy történjen az amit a szervezet az adott sejtintelligencia miatt tud....nem kell megerőszakolni több oldalú támadással. Ezek a kiegészítő kezelések a köztes napokon jók és akkor hatványozottan használnak :) step by step a szervezet nem szereti a stresszt semmilyen formában. Az öltözködés ennél az edzésnél alsó ruházatnak biciklisnadrág és hosszú újjú pamut poló.

5 Narancsbőr ellen a HDC vagyis a masszázs a leghatékonyabb az S120 vagy a L250 egyformán jó.

A vékopbnyabb nem fogyni kívánó nőknek én is az L250-est szoktam ajánlani, ha kisebb a popsid akkor az kevésbé fogyasztja le viszont tényleg emeli :)Az S120 is emeli, de erősebben fogyaszt derékon alul a túlnyomásnak is köszönhetően. Ez utónbbit jobban szereti a női bőr szerkezete, mint a vácuumot. Ezért a vácuumból sosem adunk nőnek túl magasat, max 20-ast ha erős a kötőszövete és fiatal :) ráadásul az erei tökéletesek :)A cellulitre a 10-es vácuum a legjobb, mert az jobban melegít, mint a magasabb vácuum, a magasabb vácuum mindig magasabb stresszt ad. A mi célunk cellulit setén a kötőszövet hőmérsékletének az emelése nem a stressz emelés.

szép napokat :)

175. hiuzlany (válaszként erre: 173. - Testtudat)
2012. aug. 29. 23:41

Kedves testtudat!


Köszönöm a válaszod és akkor ha nem probléma, lenne 1-2 kérdésem, amik felmerülnek bennem és a coachaim nem tudják rájuk a választ, így mégkérdem tőled is, hátha tudsz nekem segíteni! :(

Rólam annyit érdemes tudni, hogy márciusban vettem az első 12 alkalmas hypoxi bérletemet (8 hypoxi, 4 vacuum ágy), amit heti 3 alkalommal jártam le 4 hét alatt. Célom végig a narancsbőr elleni küzdelem volt, mert alapvetően vékony vagyok, fogyni nem akartam különösebben. Az S120as gépben voltam 8 alkalmat és a Vacunautban 4szer. Végig tartottam a diétát, sőt lúgosítottam is a lehetőségeimhez mérten. Én úgy tudtam, hogy az edzés alatt fél liter vizet meg kell inni, így ezt is betartottam. Narancsbőr elleni készítménnyel az S120as kezelés alatt sosem kentem magam, csak utána (vérpezsdítős-tekercselőssel). A Vacunautban viszont cellulitis elleni masszázskrémet már a kezelés előtt felkentem.

Az első bérletem után azt javasolta a coachom (még itthon volt az okleveles hypoxi edzőm), hogy szintfenntartás végett járjak még egy bérletet heti 1-2 alkalommal. Ez végül 16 alkalom lett: 8 alkalom hypoxi gép ( 5 alkalom S120 és a végén 3 alkalom L250) és 8 alkalom Vacuanut. E mellett kezdtem el spinningelni, de természetesen a nem hypoxis napokon, vagy kényszerhelyzetben úgy, hogy délelőtt 11kor hypoxi, este 8kor spinning, így eltelt 8-9 óra és a hypoxi zsírégetésébe így ez nem zavart be. Onnantól, hogy csak heti 1-2szer hypoxiztam, de mellette már spinningeltem is 2szer kb., elkezdtem fogyni is, pedig ez nem volt a célom eredetileg (de azért persze nem bántam :). Ez a 16 alkalom 3 hónapig tartott, így kb. egy hónapja nem járok már, csak sportolok és egészségesen étkezem. A bőrömről: nagyon sokat javult már az első bérlet végére, de természetesen messze volt a tökéletestől. Nem hypoxis napokon heti 1szer infraszaunáztam is, váltózuhanyzok mindig stb. Tehát mást is megteszek a cél érdekében :). A második bérlet végére még szebb lett: szinte tökéletes, alig látszik már a narancsbőr.

Akkor ha nem bánod, összeszedném pontokba a kérdéseimet, amire a szalonban nem tudtak válaszolni, illetve nem volt alkalmam megkérdeni, hátha Te tudsz nekem segíteni :) Előre is nagyon köszönöm, hogy veszed a fáradságot és végigolvasol!

1. Van-e értelme egy intenzív, heti 3szori, 12 alkalmas kúra után "szintfenntartás" címen más mozgás mellett (és nem egy napokon!) mindössze heti 1-2szer járni hypoxira 3 hónapig? Vagy ez inkább pénzkidobás volt? (volt, amikor így éreztem, de összességében elégedett vagyok, de lehet, hogy lehetett volna jobb eredménnyel is csinálni, csak nem tudom, hogy hogyan).

2. A jövőre nézve van-e annak értelme, hogy jövőre végigcsinálok megint egy bérletet, azaz egy 12 alkalmas, intenzív kört heti 3szor? Ha addig sportolok és egészségesen étkezem, szaunázok, mekkora esély van arra, hogy visszajön a narancsbőr/romlik a bőröm tónusa? Tehát mennyire tartós és hosszan tartó egy ilyen hypoxis kezelés sorozat? Van-e értelme 1 év múlva ismételni egyet? Mert állandóan hypoxira járni biztos nem fogok (sem anyagilag, se időben nem fér bele és olvastam is, hogy 4 hónap után hozzászokhat a szervezet), de ha kell, időnként megismétlem (de csak ha kell :).

3. Edzés alatt akkor most meg kell inni fél l vizet vagy sem? Én úgy tudtam, hogy igen, de Te az egyik hsz-ban nemet írtál :)

4. A Vacuanut kezelésről keveset tudok és nem is tudtam rendesen utána olvasni:

-Mennyire hatékony ez narancsbőr ellen?

-Ha veszek egy 12 alkalmas bérletet, véleményed szerint milyen arányban legyen hypoxi gép és milyen arányban ilyen vacunaut gép? Nekem azt mondták, hogy nagyon hatékony, ezért emeltünk a 2. bérletre az arányon.

-A Vacunaut kezelésnél is tartani kell a klasszikus hypoxi diétát? Hiszen az elve nem ugyan az ennek a gépnek.

-Illetve ennél sem szabad krémeznem magam kezelés előtt?

-Ennél is félhosszú/hosszú, lazább nadrág az ajánlott vagy ennél lehet tapadós is?

5. Narancsbőr ellen az S120 vagy az L250 a jobb? Én egy bérletet végig az S120ban töltöttem (+ Vacunaut), de a második bérletem utolsó 3 alkalmára áttett a coachom (aki nem okleveles hypoxis, csak betanult...) az L250be, mert hogy az nagyon jó a kezelés végén n.bőr ellen és megemeli a feneket. Mi a véleményed?


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. Még egyszer nagyon megköszönöm, ha tudsz esetleg a kérdéses dolgokkal kapcsolatban segíteni, mert én végig úgy éreztem, hogy mindent megteszek, de sok maradt így is a talány :)

174. testtudat (válaszként erre: 159. - Szedon)
2012. aug. 8. 22:24

Valószínű nem a legszínvonalasabb stúdióba jársz edzésekre ha megteheted próbálj meg váltani és olyat találni ahol a pénzedért jó szakmai tudást és törődést is kapsz. Mérni pedig kell :) kg-okat minden edzés előtt. Cm-eket az első edzés a 7. vagy 8. és a 12. edzés előtt. Menses előtt, idején nem mérünk cm-eket, mert nem lesz jó eredményed a szervezet vizvisszatartása miatt. Diéta: előtte szénhidrát-zöldség, legalább 1-4 órával / reggel 1 este 4 óra, napközben 2 óra kb/

Utána 2-3 órával fehérje-zöldség. Tilos az edzés után a szénhidrát, gyümölcs, alkohol vagy kávé fogyasztása. Sok szerencsét hogy találj egy jobb stúdiót :) és szép eredményeket

173. testtudat (válaszként erre: 160. - Hiuzlany)
2012. aug. 8. 22:09
Mindnek előtt a saját érdekedben azt tanácsolnám, ha szereted a hypoxi edzéseket, akkor ne hagyd abba azért mert a kedvelt tréner nincs melletted. Nagyon jót teszel magadnak ezzel az edzésformával. Időnként önzőnek kell legyünk az életben, mert a testünknek is meg kell adjuk ami jár neki. Szeretnék segíteni, trénerek tudásának hiányosságait kiegészítve a fórum adta lehetőségekkel. Az edzések előtt alatt, tilos bármilyen cellulit eltűntetésére kikiáltott krémet használni. Amikor a tréner ezt ajánlja, az azt jelenti, hogy nem ismeri elég alaposan a test anatómiáját és a hypoxi hatásmódszerét. Különben is alapszabáűly, mozgás nélkül nincs zsírégetés, az meg nem valami nagy mozgás hogy felkenjük a krémet:) Az eredmény kg-okban is fontos lenne, két edzés között 20-40 dkg amit átlagosan, személyi adottságoktól függően leadunk. Mérni edzések előtt kell. A kilógrammokat, minden edzés előtt a cm-eket szointén edzés előtt,de nem minden alkalommal. Ajánlott az első előtt, a 7. vagy 8. előtt és 0 12 előtt. Eleinte lassúbb a változás, mert először a test méregtelenít aztán az 5 alkalom körül már erősebben éget zsírt, az eredmény is látványosabb ahogy haladsz előre az edzések számával.Fontos hogy amelyik napon spinningre mész aznak ne hypoxizz. A diétához néhány jó tanács: fontos a mennyiség, ez 2 ökölnyinél nem több egyszeri étkezésnél, az összetétel szénhidrát és zöldség vagy fehérje és zöldség - legalább a hypoxis napokon. Még valami fontos az étkezések időpontja, reggel reggeli, délben ebéd és este 6 körül a vacsora. Sok türelmet, szép eredményeket. :)
172. testtudat (válaszként erre: 161. - Zsuvesz)
2012. aug. 8. 21:53
Gratulálok hogy sikerült egy szakmailag képzett stúdiót találnod :)Egy apróságot tanácsolnék, a méréseket minden esetben az edzések előtt végezzék, mert így pontosabbak aze eredmények, mind cm-ben mind kg-ban. Fontos még hogy minden edzés előtt kell kg-ot mérni, lehetőleg ugyanabban a ruhában és ugyanazon a mérlegen - még valami a mérleg helyét sem jó változtatni.Két edzés közötti súlyvesztés 20-40 dkg lehet igy 10 alaklommal kb 2,5 kg a fogyás. A cm-ket is mindig az edzés előtt mérjük, de ezt nem kell minden alaklommal. Ajánlott az első alkalom előtt a 7. vagy 8. alkalom előtt és a 11-12 alkalom előtt ismét.Soraidból azt olvasom, Te nagyon jó vendég vagy tudod, hogy csodák nincsenek,meghallod a siker receptjét. Kívánom ezt az élet más területén is érd el.Szép napokat :)
171. testtudat (válaszként erre: 162. - Zsuvesz)
2012. aug. 8. 21:38
Nyár van és mindenki szabadságon meg levegőn van és ez így van rendjén. Szeptemberben ismét megtelnek a stúdiók, de a lelkesedésednek köszönhetően addigra Neked már még szebb bőröd és szép eredményeid lesznek :)Fontos: edzés 30 perc maximum, szénhidrát-zöldség előtte minimum 1-3 órával, fehérje-zöldség utána nem előbb, mint 2-3 órával, elegendő jó minőségű folyadék, e hagyományos edzések, szauna,stb csak más napokon......ami fontos még az egy étkezésnél elfogyasztott étel mennyisége...ha lehet ne legyen több, mint a két kezed ökölbe szorítva. Ősi kínai bölcsesség, minden ember tudhatja mennyit ehet, ha ránéz a két kezére...a gyomor 3 ököl méretű és arányosan minden egyes embernél csak 2 ököl méretűre szabad megtölteni, mert hely is kell a gyomorban az emésztéshez. Eleinte lehget, hogy nehézt lesz csökkenteni az adagokat, de kb 1 hét és hozzászoksz :) Még valami nyáron este 7 után, télen este 6 után már nem eszünk semmit, ha fogyni vagy tartani szeretnénk a súlyunkat - még gyümölcsöt sem :)
170. testtudat (válaszként erre: 163. - Hiuzlany)
2012. aug. 8. 21:29
Gratulálok :) Fontos, hogy a hypoxis napokon a spininget mellőzd, mert hypoxi edzés előtt és után 6-8 órával semmilyen sport nem ajánlott. Miért? Mert a hypoxiban már 4 perctől zsírtégetsz és a 30 percnél mikor kiszállsz akkor éred el a zsírégető fázis maximumát. Ha nem mész más típusú, hagyományos edzére, nem eszel szénhidrátot és nem iszol kávét az edzést követő 6-8 órán belül, akkor még ebben a 6-8 órában is zsírt égetsz, csak már csökkenő intenzítással. Az eredmény az edzés alatt elégetett és az azt követő 6-8 órában elégetett zsírból tevődik össze kb 30-70 %-ban, vagyis az edzés utáni 6-8 óra is ugyanolyan fontos, mint az edzés :)
169. testtudat (válaszként erre: 164. - Zsuvesz)
2012. aug. 8. 21:21
Gratulálok :) "Ahogy kinn úgy benn, ahogy lenn úgy fenn" ezt mondják a kínai bölcsek. Amikor a combodon szebb lesz a bőr, tűnik el a cellulit akkor az arcodon is szebb lesz mert egy keringés és ugyanazon ember. Ez az edzésforma nem csak célzottan fogyaszt, hanem tetőtől talpig, kivül és belül is javítja a keringésedet, vagyis tetőtől talpig szépül és egészségesebb lesz a bőröd.További szép eredményeket :)Kávét kerüld az edzős napokon :)
168. testtudat (válaszként erre: 165. - Zsuvesz)
2012. aug. 8. 21:16
Fontos, hogy elsősorban azokon a napokon tartsd be az ajánlott diétát, amikor van edzésed. Az edzés nem lehet hosszabb 30 percnél. Előtte min 1 órával ne egyél semmit, inni is csak az edzés előtt vagy után szabad, de sosem hideget és csak jó minőségű nem szénsavas vizet.Az alapdiéta amit be kell tartani, edzés előtt 1-3 órával szénhidrát zöldséggel, edzés után csak fehérje és zöldség.Edzés után nem ajánlott a szénhidrát fogyasztása, valamint semmi olyan élelmiszeré aminek magas a glikémiás indexe pl KÁVÉ, GYÜMÖLCSÖK. Ezeket azokon a napokon eheted ihatod, amikor nem mész edzésre. lelkileg segíteni fog, hogy nem kell állandóan mindenről lemomndani, csak hetente 3 napon amikor edzésre mész. Sok türelmet és eredményt önmagadhoz :)no meg jó egészséget.
167. testtudat (válaszként erre: 166. - Gombiagi)
2012. aug. 8. 21:08
Szeretném felhívni a figyelmedet tilos minden nap hypoxi edzésre járni. Heti 3 alkalom javasolt, vagyis az egyik napon edzel a másik napon szünetet tartasz. nem az edzések száma, hanem a részedre beállított edzésprogram, a megfelelő diéta és kellő mennyiségű folyadék fogyasztás fog eredményt hozni. Ez olyan eredmény lesz, ami tartósabb lesz, mint a mindennapos edzésekkel a testtől kierőszakolt változás....csak lépésről lépésre, mert a test kényes darab, nem szabad megerőszakolni... elsősorban minőség és nem teljesítmény orientált :) a működése
2012. júl. 10. 23:51

Sziasztok!

Én már 3. bérletemet kezdem Győrben (tavaly januárban kezdtem az elsőt (12 hypoxi és 6 vákumos kezelés) ezzel 60,3 kg-ról 57,5-re fogytam le 1 hónap alatt és a lábamon a bőr csuda szép lett!:)

Majd még azon évben tavasszal ismét lejártam egy 4 hetes korlátlan hypoxi bérletet, és egy Rádió Frekvenciás kezelés. Sajnos a tél alatt, mivel nem mozogtam semmit visszajött minden, így most egy nagy elhatározás elé jutottam, miszerint ennek véget vetek:) Úgyhogy most elkezdtem egy korlátlant ismét (ami akciósan most 5 hétig tart) és még 6 RF társul. 61,4 -ről kezdtem 1 hete, minden nap járok vasárnap kivételével és most 59,7 vagyok. Hozzátartozik, hogy diétázom is, és napi 3 liter a folyadékbevitelem átlagosan. (Update szörppel néha megspécizem, ha már unom a víz ízét:) )

Ez az én történetem, én idáig elégedett vagyok. :)

165. Zsuvesz
2012. jún. 8. 21:47

Megmértem a centiket, térd -4cm comb -3cm, derék -2cm. :)

Hétfőn kezdem a következő bérletet, kiegészítve valamilyen lightosabb diétával amit tartani is tudok majd. Jó lesz :)

164. Zsuvesz
2012. jún. 7. 07:32

Holnap lesz az utolsó. Az már biztos, hogy feszesebb lett a combom, és simább a bőröm, ill 2 kiló lement. Tudom ez nem sok, de be kell vallanom, csak hypoxival, nem mozogtam mellette, illetve az evéssel sem voltam szigorú magamhoz.

A centiket majd holnap mérem, de tutira megérte, sőt folytatom, mert nekem a combom a leggázosabb, s ez pont ezen segít a. Nekem tetszik :)

2012. máj. 30. 15:09
A méreckedésről annyit, hogy mindenem csökkent, csak az a 2 paraméterem nőtt, aminek nőnie kell a feszesedés miatt (fenék bizonyos pontja, ahogy emelkedik és vmelyik combkörméret - a feszes vagy a laza, a másik pedig csökkent, ahogy kell). Szóval a bőröm és a számok is alakulnak, biztos, hogy a hypoxi hatása is, de szerintem a rendszeres spinningé is. Hajrá!
162. Zsuvesz
2012. máj. 24. 23:07
Látom ez a fórum, illetve a hypoxi már nem pörög úgy, mindegy én továbbra is lelkes vagyok, s alig várom az első bérlet végén a méreckedést :)
161. Zsuvesz
2012. máj. 18. 08:54
Hali mindenkinek. Kezdő fórumozó vagyok... Hétfőn (14-én) mielőtt belevágtam volna a hypoxiba, elolvastam a fórumot az elejétől és hát sok negatív tapasztalatot találtam. Ez persze nem tántorított el, elkezdtem. Már az első benyomás is tök jó volt. A helyszín és az emberek nem voltak számomra ismeretlenek hiszen a szépségszalont más szolgáltatásuk miatt havi rendszerességgel látogattam. A tréner nagyon kedves, közvetlen, első alkalommal elbeszélgettünk, hogyan kéne étkezni, mit kéne innom, és hogy a legfontosabb a lugosítás! Erre mondott is pár jó módszert, hogy tudok leghamarabb jobb eredményt elérni... De nem ez a lényeg. A kezelés 30 percig tartott, végig ott ült mellettem, figyelte hogyan csinálom, mi a ritmusom, megmutatta, hogy tudom erősíteni, vagy visszábbvenni... A végén volt a méreckedés, minden adatomat felírta, s mondta, hogy ez akkor a próba volt, és hogy a következő alkalomtól számoljuk a 10-es bérletet, amit vettem így a 10=11. Én negyon meg voltam elégedve, ma megyek harmadszor, a centiket még nem mértem, de a kezdősúly 73,5 ről már most 71,9-re lement. Nem csináltam mást, mint betartottam amit mondott. Ahogy ő mondaná ez a módszer ha betartja az ember egy csoda.
2012. máj. 16. 15:54

Sziasztok! Időközben lejártam az első bérletemet és a második felénél tartok. Igazából most sem vagyok elégedetlen, de több bérletet nem fogok venni, mert a 2. bérletem második alkalmakor kiderült, hogy az edzőm felmondott és elment külföldre dolgozni :( Eléggé megvislet a dolog, mert nagyon megkedveltem és tényleg nagyon odafigyelt rám, ahogy ezt írtam is. Ha előbb tudtam volna, hogy el fog menni, vszínűleg nem adtam volna ki még egyszer 22000ft-ot a köv. bérletre... Na mindegy. A szalonban dolgozó másik akkreditált hypoxi edző viszont nekem nagyon antipatikus, túl idős is, egyáltalán nincs jó formában és nem tűnik a szakértelme sem túl meggyőzőnek nekem (engem kérdezgetett a narancsbőr elleni krémezések és a hypoxi együtt alkalmazásának rejtelmeiről, hogy mondhassa a vendégeinek...). Így most egy olyan lányhoz járok, aki tul.képpen nem is hypoxi coach, csak ott dolgozik, ő tesz be a gépbe az előző coachom által nekem kialakított programok alapján, ami persze azzal jár, hogy a tegnapi, 7. alkalommal is ugyan az volt a programom mint legelőször, szóval semmit nem változtat, hiszen nem is ért hozzá... Hát e miatt eléggé elment az egésztől a kedvem már. Amúgy szebb lett a bőröm, ez biztos, de azért még mindig vannak gödrök és szerintem ezek nem is fognak elmúlni. Fogyni én egy grammot sem fogytam a hypoxitól, bár nem is ez volt a célom, de azért érdekes, mert mindent betarottam, és amióta csak heti 1-2szer hypoxizok szintfenntartás címen, elkezdtem mellett heti 2-3szor sportolni is (spinning), na azóta fogytam 2 kilót (egy hónap alatt), holott nem is akartam, sőt... Szóval nekem a spinning jobb fogyasztó. Alakformálásra azért szerintem jó a hypoxi, de nem mindegy, hogy milyen szalonban, biztos vagyok benne, hogy megfelelő szakember nélkül egy nem megfelelően beállított program és a diéta hiánya nem vezet eredményre, ezt a többieken is látom...

szedon: ez a lány engem sem mért le egyszer sem, most kértem meg, hogy legközelebb ugyan vegye már a fáradtságot...

159. szedon (válaszként erre: 156. - Aletheia)
2012. máj. 16. 12:41
Nekem is hasonló rossz tapasztalatom van. Másfél hete kezdtem a hypoxit. Természetresen mielőtt belevágtam a neten utánna néztem mindennek aminek csak lehetett, és találtam is nyiregyházán egy szalont ahol volt gépük , ingyenes próba lehetőségen voltam és a bérletet is nagyon kecsegtető áron adták. Így elmentem kipróbálni. A hölgy nagyon segítő kész volt. Így meg is vettem a bérletet. Már a 5. kezelésen vagyok túl , de eddig még csak meg sem mértek, pedig már szóvá tettem az első alkalom után. Semmi féle elbeszélgetés nem , se személyre szabott edzét, amikor pedig a diétát kérdeztem azt mondták hogy abszolút nem szükséges. Hmm, érdekes. Ráadásul nem tudom hogyan, de a gép burkolata felsérette az oldalamat egy kb 8 cm-es vágás van rajta, biztos vagyok benne hogy ott történt mert tekerés közben éreztem h fáj. Ezek után az eredménytelenség garantált, bár azt nem értem hogy fogják így megmondani hogy mennyi ment le centiben ha arra sem vették a fáradtságot, hogy lemérjenek.
158. fisi
2012. máj. 15. 20:45

Hát jó volt olvasni hiuzlány tapasztalatait!

Ahova én járok ugyanilyen precízen dolgoznak és eddig még nem hallottam,hogy máshol is van ilyen jó stúdió. Nálunk hőmérő ugyan nincs,de a hőmérséklet így is jól érzékelhető.mondjuk akik jobban melegednek azoknak a végén még a vádliján is folyik az izzadság. itt is van kezelőlap amin minden adat meg van rólunk, és ha kihagyunk valamiért és újra megyünk csak előveszik is máris tudnak mindent. Nálunk hexapoláris rádiófrekvenciás zsírbontás-börfeszesítéssel, aroma terápiás testtekercseléssel vagy spa méregtelenítéssel lehet kombinálni a hypoxit és erre vannak kombi árak is. persze aszerint javasolnak,hogy kinek mire van szüksége. Az öltözőben szauna, ami jól kiegészíti a hypoxi hatását és az árban benne van. szóval én egy elégedett visszajáró vendég vagyok.

Ja, és most újdonság,hogy ajánlanak olyan természetes alapanyagú fogyás csökkentő étrend-kiegészítőket, amivel kényelmesen(éhezés nélkül) és jojó effektust kizárva lehet fogyni. persze ezek se működnek mozgás, számomra hypoxi nélkül. Én kicsit ellazultam az elmúlt 2 évben amire mindenki azt mondta,hogy csak az én fóbiám tök jól nézek ki. most, 7 kilóval kevesebbel már értik mi volt a gondom,de előtte se a férjem,se az anyám, se a gyerekeim másokról ne is beszéljek nem értették mi a gondom. És ami a legjobb,hogy a hasam amit utálok(sose volt lapos és a sok terhesség ezen nem javított) szuperül lement, VISZONT a melleim megmaradtak!(na ez is a hypoxival lehetséges csak! )

Nálam nagyon bevált ez a hypoxi-rádiófrekvencia-étrend-kiegészítő kombináció.

Mindenkinek csak javasolni tudom!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook