Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Húsleves AMC edényben fórum

Húsleves AMC edényben (beszélgetős fórum)


6. honeywald (válaszként erre: 3. - Csemár)
2013. szept. 22. 11:40
:*
2013. szept. 22. 08:43
Én ugyanúgy főzöm, mint bármelyik más edényben. Gyakorlatilag ahogy csemár leírta.
4. salabakter (válaszként erre: 3. - Csemár)
2013. szept. 22. 08:15
A legjobb dolog,bármiben készül is:))
3. csemár (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2013. szept. 22. 06:30

Hideg vízbe beleteszed a húsfélét. Amíg a víz felforr, előkészíted a zöldségeket (vörös- és fokhagyma, zöldség, sárgarépa, zeller, paradicsom, paprika, borsó, zöldbab, egy szem krumpli)és beleteszed a forró vízbe a hús/csont mellé. Megvárod, míg újra felforr, sót vetsz bele, majd MINIMUMRA csökkented alatta a lángot (én a legkisebb kapacitású főzőlapot használom), és így hagyod gyöngyözni jó sokáig, akár órákig, míg meg nem fő benne minden. Azután úgy jársz el vele, ahogy különben is szoktál. (Én szűröm, tésztát/galuskát főzök bele, kicsi vegetát a végén, tálaláskor pedig beleteszem a lében főtt sárgarépát, zöldséget, krumplit.)

Évek óta főzök AMC-ben, a húsleves az egyik legjobb dolog, ami benne készül. :-)

2013. szept. 22. 06:13
Mindent egyben belepakolhatsz, a húst is, és a zöldséget is, és kis lángon főzd. Én már jó régen főztem ilyen edényben, de így emlékszem, hogy ezt csináltam. A hús is, és a zöldség is egyszerre puhult meg benne.
2013. szept. 22. 05:37

Sziasztok!


Fontos kérdésem volna!

Húslevest kellene főznöm ma AMC edényben, aminél csak az a bibi, hogy nem ismerem...milyen tűzön és meddig kéne fedő alatt főznöm??

Valaki tudja esetleg? Illetve pár jótanács is jöhet a levessel kapcsolatosan!


nagyon köszönöm!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook