Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horoszkóp aszcendens fórum

Horoszkóp aszcendens (beszélgetős fórum)


ápr. 11. 07:38

A komplett képletedet kell nézni, sajnos nem elég a napjegy és az aszcenedens, mert rengeteg fényszög és konstelláció módosíthatja a személyiségedet.


A napjegyed az aktuális életedben segít téged, az aszcendens inkább a lelket milyenségét/irányultságát mutatja meg neked. Mivel a kor előrehaladtával kezdenek lehullani rólunk az "álarcok" és esetlegesen felvett szerepeink, ezért egyre inkább az aszcendensünkké, vagyis önmagunkká válunk. 🙂

5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 11. 04:20

Az aszcendens jellemzői 35-37 hét éves kor után erősödnek, jelennek meg inkább.

Az általános jellemzésére gondolsz ami nem illik rád? Azért ne úgy értelmezed hogy minden jellemző tuti mindenkinél meg van.

Egyébként érdekes dolog ez. Rám nagyon illik a bika ami vagyok, kivéve egy dolog. Anyukám kos, de semmi nem passzol rá. Férjemnek is eléggé passzol a csillagjegyének a jellemzése rá.

ápr. 10. 22:51
Állítólag az aszcendens meghatározása adja a pontos jellemzést valakiről.
3. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 22:39
Egy biztos: nem Skorpió az aszcendensed.
2. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 21:28
Én meg azokat nem értem, akik hisznek benne :D
ápr. 10. 20:52
Néha nem értem ezt a horoszkópot. Sokszor ír igazat, de van, amikor nem. Skorpió csillagjegyű vagyok, de nem tetszenek, nem szeretem a rossz fiúkat. Mit gondoltok, az aszcendensen is múlik? Az órát és a percet nem tudom, hogy pontosan mikor születtem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook