Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnap elkezdem a Dukan diétát........ fórum

Holnap elkezdem a Dukan diétát........ (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯
15978. MILKA7
2014. szept. 1. 18:42

Én ma kezdtem egy újra támadással.

Ügyes voltam eddig, bár még nincs vége a napnak, remélem nem csábulok el.

Nyáron habzsi-dőzsiztem, úgyhogy most teljes gőzzel újra előre.

Anno január 27-én kezdtem 115,6kg-val (húúú. biztos jól emlékszem?) és azóta a legkevesebb mért eredményem a 92 kg.

Hogy most mennyi lehetek, nemtom, biztos visszajött valamennyi, fosok mérlegelni :-(

Háezvan. . . majd nemsokára. . .

Úgyis sokszor rinyáltam, hogy kár, hogy nem ősszel kezdtem, hát most tessék, ősz van és én (újra) elkezdtem.

Bízom benne, hogy a botlás után kapok még egy esélyt és újra működni fog a Dukan-diéta!!!

Mindenkinek hajrá!!!

15977. erus_78
2014. szept. 1. 13:57

Kezdődik az ősz! Itt vagytok? Én holnap husinappal indítok!

Fogyásra fel! :)

Visszaszámlálás indul a jövő nyárig! Május végére jó nő szeretnék már lenni végre! :)

15976. Chelsey (válaszként erre: 15974. - Erus_78)
2014. aug. 20. 21:37
Csalással vagy anélkül, mínusz egy kiló, nagyon jó eredmény! Kivétel, ha a mérleggel csaltál :DDD
2014. aug. 20. 21:32
Hajrá Erus,legyen minden héten 1 kg mínusz!
15974. erus_78
2014. aug. 19. 06:33
Nos, letelt az 1 hét, kis csalásokkal, de -1 kg az eredmény... kezdődhet a második hét...
15973. erus_78 (válaszként erre: 15969. - Nyolcvan-ÖT-ven)
2014. aug. 17. 20:04

Hát én is kíváncsi vagyok rá, hogy mi lesz. Elég nehéz 2 gyerek mellett azt enni, amit szabad... és nem enni, amit nem szabad... Azért próbálkozom ezzel, mert imádom a dinnyét... bár elég sok szénhidrát van benne... De ma sem sikerült teljes mértékben betartanom, anyós főzött ebédet, de helyette nem ettem ma több megengedett dolgot...

Szeptembertől befejezem a dinnye evést, és kezdődhet a fehérje, és fehérje-zöldség evés... Erre a nyárra már úgysem fogytam le...

15972. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 15971. - Judit36)
2014. aug. 16. 22:23
Donnie_ naplójában olvashatsz róla részletesen.
15971. Judit36 (válaszként erre: 15967. - Erus_78)
2014. aug. 16. 22:00

:)

Milyen a lightos változat?

15970. .:Melcsi:.
2014. aug. 15. 07:54

Sziasztok,én is elkezdtem a tegnap a Dukán diétát, még elég tapasztalatlan vagyok de majd én is belejövök. 101,3 kilóval kezdtem, 6 napos támadó szakaszt írt elő a dukán kalkulátor..ha minden igaz március elseján el kell érnem az ideális testsúlyt ha mindent jól csinálok. Nem lesz könnyű, már sokmindent kipróbáltam, a 90 napos bevált de vissahíztam,azért is választottam ezt mert ez fokozatosan visszavisz a normális étkezéshez.

Gratulálok mindenkinek aki sikeresen végigvitte vagy jól halad és kitartást azoknak akik velem egy cipőben járnak.

15969. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 15968. - Erus_78)
2014. aug. 14. 22:00

Olvaslak Erus,de nem vagyok otthon ebben a lightos változatban,valahogy nem tudtam azonosulni vele,ezért nem szóltam hozzá.

Remélem neked bejön és sikerül fogynod vele!


Zuhanó mérlegnyelveket!

15968. erus_78
2014. aug. 14. 19:00

Merre jártok? Elfogytatok? :)

3. napomra -1,3 kg a teljesítményem, kíváncsi leszek a 7. nap végére... a célom a heti fél kg elérése... de mérleg függő vagyok, ezért minden reggel pattogok a mérlegre... :( Na nem baj, legalább látom, hogy fogyok. :)

15967. erus_78
2014. aug. 12. 22:19

Sziasztok!

Ma kezdtem a light-os Dukán diétát. Az első nap nem volt túl jó... felkészületlen voltam. Holnap már sütöm a csirkecombokat, és a joghurt tortám a hűtőben várakozik. Ezt a 7 napos váltakozást szeretném tartani szeptemberig, utána pedig felváltva husi és zölség-husi napokat akarok váltogatni. Nagyon jó lenne 20 kg-tól megszabadulni, másoknak sikerült, hát nekem is össze kell szednem magam most már.

168 cm vagyok, és 83 kg. Ha már elérem a 70 kg-ot, nagyon boldog leszek!

Mások sokkal többet fogyak itt, szóval nekem is össze kell szednem magam. Ha másnak sikerült, nekem is kell, csak kitartónak és türelmesnek kell lennem!

Hajrá mindenkinek! Fogyásra fel!

15966. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 15965. - Dobababa)
2014. aug. 11. 22:12

Dobababa,szerencsére még nem vagyok ebben a cipőben de billegek én is.Kicsit elengedtem magam és tényleg nehéz visszaállni a régi kerékvágásba.De muszáj!


Már többször megtapasztaltam,nem csak üres szlogen,tényleg minden a fejben dől el.De hogy mivel lehetne elérni,hogy a fej engedelmeskedjen,azt nem tudom pontosan.


Újboli és további sikereket mindkettőnknek!És mindenki másnak is!

15965. Dobababa
2014. aug. 9. 22:29
Sajnos nem tartottam be a megszilárdító szakaszra vonatkozó előírást és a leadott 24 kilómból 1 év alatt 20 kiló visszajött. :( :( :( Többször próbáltam újra elkezdeni a diétát, de mindig elbukom, valahogy a testem nem hallgat meg s én türelmemet vesztve újra össze-vissza kezdek enni (főleg szénhidrátokat). Ha valaki járt így mint én és mégis eredményesen újra tudta kezdeni, annak szívesen veszem a tanácsait.
15964. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 15962. - Kati66)
2014. aug. 7. 00:21

Szia Kati66!


Igazán szerencsés vagy,hogy időben sikerült felfedezni a problémát és így esélyed van a teljes gyógyulásra.Drukkolok,hogy minden rendben menjen és eredményes legyen a kezelés!


Sajnos,ahogy Milka írta,nemcsak a csirkehús,sőt nemcsak a hús a bűnös,amivel különböző hormon vagy egyéb más káros kemikáliák veszélyeinek vagyunk kitéve.Ha már levegőt veszünk(amit pedig muszáj...),ezzel hozzájutunk a káros anyagokhoz és fnem is tudjuk,hogy mennyi mindenhez és nem is tudunk ellene tenni.Ezért még jobban bosszant,hogy ügyeskedők meglovagolják ezt a reális veszélyt és a "BIO" jelzővel simán kifoszthatják azokat,akik affinitást mutatnak erre a fenyegetésre.Közben persze fogalmunk sincs,hogy mi a fenét eszünk-iszunk-lélegzünk be(ugyanaz a talaj,ugyanaz a koszos levegő,ugyanaz a légtér...).


Mindenkinek jó egészséget,mihamarabbi gyógyulást és zuhanó mérlegnyelveket kívánok!

15963. MILKA7 (válaszként erre: 15962. - Kati66)
2014. aug. 6. 22:21

Kedves Kati66!

Nagyon megrendítettek a soraid!

Szívből kívánom neked a teljes felépülést!

Egyébként, az említett okaid miatt teljesen elfogadható és érthető a diéta mellőzése, még így is szuper, hogy alig jött vissza valami.

Majd a gyógyulásod után ráérsz újra belevágni, már úgy is kezedben a kulcs, tudod mit kell tenned.

Amit a csirkéről írtál elég kétségbeejtő, főleg ha arra gondolok, hogy a helyzet nem jobb a pulykával, vagy a disznóval, vagy a marhával, stb-vel sem. :-(

15962. Kati66
2014. aug. 6. 12:54

Sziasztok lányok,

Nagyon rég nem léptem be ide a fórumra. Igazából feladtam már a diétát. A múlt év júniustól tartottam a diétát ez év húsvétig. Összesen 15 kilót fogytam, amiből 2-3at tettem vissza, amióta nem fogyózom már pedig sok édességet eszem. Egy időben újakezdtem, de közbejött, hogy egy csomót találtak a mellemben, ami utólag kiderült, hogy rosszindulatu volt, miután egy újabb mütét következett. Most abban a fázisban vagyok, hogy onkológia kezelésre várok. Szerencsére idejében voltam mütve, ezért semmi áttét nem Volt. A csomót úgy fedeztem fel, hogy mivel lefogytam, a csomó érezhetővé vált. Tehát ............. nagy segitségemre Volt Dukán bácsi diétája. Még csak annyit szeretnék mondani nektek, lányok, hogy vigyázzatok a csirke húsra, ne vigyétek túlzásba, hiszen a csirkék rettenetesen hormonkezeltek, és ez nekünk nagyon rosszat tesz. Sok sikert kivánok nektek. Higgyétek el, hogy megéri ez a kúra. Én is még mindig megsütöm a kis Dukán kenyeremet zabkorpából, és még sok más receptem át van állitva dukánosra, mert igy már jobban esik.

15961. juditphoto (válaszként erre: 15958. - Martika79)
2014. aug. 6. 10:15
Ugy orulok hogy irtal es elolvashattam :) kicsit kezdtem en is aggodni, mert 4 napos tamadas utan en is elkezdtem 2 hete a masodik szakaszt de meg sem mozdul a merleg:) de ezek szerint masnal is van ez igy, es megfog indulni;) en is meg negyet szeretnek leadni! Mindenkinek kitartast es csoda szep napot!
2014. aug. 5. 17:05

Sziasztok!


Hogy haladnak a friss támadók?


Éa a régi motorosok?


Mindenkinek kitartást és zuhanó mérlegnyelvet!

15959. Martika79 (válaszként erre: 15957. - Marylu93)
2014. aug. 4. 13:26
Mindent bele, szuperül fogsz kinézni!
15958. Martika79
2014. aug. 4. 13:24

Pont ma 1 hónapja kezdtem el a diétát, 5 napos támadóval. Kezdő súly 60 kg (159 cm ), az elő másfél héten lementem 56,6-ra, majd 2 és fél hétig stagnált, de most 54 kg vagyok!!!

2 hétig meg sem mozdult a mérleg, már kezdtem is kétségbeesni egy kicsit. Szóval ne adjátok fel csajok, mert nagyon megéri várni egy kicsit az eredményért!!! Még 4 kg-ot kell leadnom és jöhetnek a gyümölcsök, az már nagyon hiányzik, de ki kell bírni :)

15957. Marylu93
2014. aug. 3. 22:59
Sziasztok! újra itt... A táblázatban még régről bent vagyok. Volt egy szülésem közben. Holnaptól támadok.
15956. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 15955. - Dukanoseva)
2014. aug. 2. 20:11

Üdv a fórumon!

Kérdezz nyugodtan,amire tudok,szivesen válaszolok.


Hajrá mindenkinek,újaknak és régieknek egyaránt!

15955. dukanoseva
2014. aug. 2. 19:09

Üdvözlet Mindenkinek!

Ma kezdtem a támadó szakaszomat, ami 6 naposra van előírva. Induló súlyom: 89 kg és összesen 30 kg-tól szeretnék megszabadulni. Minden segítséget szívesen fogadok, különös tekintettel azok véleményére, akik szintén ekkora súlyfeleslegtől akarnak megválni, illetve már sikerült is nekik.

Szép estét!

15954. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 15952. - Juditphoto)
2014. aug. 2. 09:16

A könyv szerintem elengedhetetlen.Ez a diéta sokkal több annál,mint a kaják egymásutánisága!Fontos alapelvei vannak,azokra a receptes könyvben nem kapsz pontos útmutatást,a netes találatok pedig sokszor félrevezetőek lehetnek.Olvastam olyat is,akinek a diétáról fogalma se volt,de kritizálta és kommentálta.


Gratula a 4 kilóhoz,a többi is leugrik gyorsan !

15953. szeklice17 (válaszként erre: 15952. - Juditphoto)
2014. aug. 1. 22:52

Szia!

Aham, az előírt mennyiség (II. szakaszban napi 2 ek.) a kötelező és slussz. Többet nem szabad naponta.

Nagyon ügyes vagy, szépen haladsz, gyorsan lemegy a maradék is!

Olvadó kilókat! :)

15952. juditphoto
2014. aug. 1. 15:18

Hello-hello mindenkinek! Jo latni hogy masok

is kuzdenek :) eloszor is mindenkitol elnezest kerek hogy ekezet nelkul irok, de itt angol honban nem

ismerik:) mindjart egy kerdessel kezdenem! A konyvet nem vettem meg, csak a recepteset, ugy gondoltam eleg informaciot talalok a neten! Eloirt a napi zabkorpa mennyiseg amennyit kotelezo elfogyasztani, de ezen felul tobbet nem ehetek? Ez az egy dolog nem tiszta:) most tartok a 13 napnal, ebbol 4 napot tamadtam, azota 2. szakazozok! 8 kilo a celom ebbol mar 4 lement :) egy heten egyszer merek sulyt, igy nem izgatom fel magam plussz minusz dekakkal :) Sok sikert mindenkinek!!! Kitartas Csajok! :)

15951. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 15950. - MILKA7)
2014. júl. 29. 22:43
Veled együtt,min.ketten hiszünk!
15950. MILKA7 (válaszként erre: 15948. - Nyolcvan-ÖT-ven)
2014. júl. 28. 21:46

Igyekszem, próbálok,

tegnap ügyi voltam, ma már nem annyira :-(

Olyan jól esik, hogy te legalább hiszel bennem, köszi!!!

15949. nyolcvan-ÖT-ven (válaszként erre: 15936. - Mormota29)
2014. júl. 27. 19:36

Drukkolok Mormota29,hogy minden rendben legyen!

Ha javasolhatom,olvasd el a naplóm 5. bejegyzését!


Zuhanó mérlegnyelvet mindenkinek!

❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook