Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet Crocs papucsot kapni? fórum

Hol lehet Crocs papucsot kapni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. máj. 30. 14:45

Elég sok helyen lehet már Crocs cipőket/papucsokat kapni!

Westend, Árkád, www.tranzitshop.hu, de még sok más helyen is szeritnem, nekem hirtelen ennyi jutott eszembe.

46. Gcross
2008. aug. 13. 05:56

Én itt Dubaiban vettem a feleségemnek és a kislányomnak egy-egy párat darabját kb 600Ft-ért.

Külsőre megkülönböztethetelen, bízom a kínaiak "szakértelmében", hogy akkurátusan lekoppintották az anyagát is. Szerintem az originál gyár is ott van kínában tehát ezt nagyon könnyen megtehetik. Ha valami gáz lesz vele (pl.büdösláb effektus :)egyszerűen kidobjuk és passz.

45. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 42. - Lampsy24)
2008. júl. 26. 10:22
tényleg az,közben nekünk is sikerült beszerezni a kisebbik lúrkónak is,de köszönöm a bolttippeket
44. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 40. - Leva777)
2008. júl. 26. 10:22
Felnőtt 9900 ftmgyerek 7900 ft:)
2008. júl. 20. 12:44
Nyíregyházán is lehet kapni.
2008. júl. 20. 12:39

Debrecenbe 3 helyen lehet hapni: Piac utcai Puma, Siesta,Százlábú boltokba. Eredeti!

Én is most vettem nagyon kényelmes.

2008. júl. 14. 22:50
:-) az nem is olyan sok:) és úgy kell megvenni, h "ez mindenhez passzol" nekem is ez a jelmondatom, aztán ha hazamegyek örülök ha pár ruhát találok ami tényleg jól néz ki vele:-) de nem baj... így gyűlnek lassan...
2008. júl. 14. 22:28
Én épp ma láttam Debrecenben a Piacz utcán a Siesta márkaboltban. Nem tudom, hogy eredeti-e, de kb. 10 000 ft-ba került.
39. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 38. - 451d525bd6)
2008. júl. 14. 20:39
én ép sex és new yorkos csillogót szeretnék mellé alkalminak:))
38. 451d525bd6 (válaszként erre: 37. - Ccd9bb7d17)
2008. júl. 14. 20:16

Hát nekem ilyenem nem lesz:-) egy ideig, örülök, hogy nektek kényelmes és találtatok egy olyan cipőt amit tényleg szerettek:-) én meg csak tipegek tovább a magassarkúmban néha úgy érzem magam mint a Szex és New York-ból léptem volna ki:-)

De mindenki mást szeret, anya vágyik egy ilyen cipőre, azt hiszem, hogy meglepem vele:-)

37. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 32. - 451d525bd6)
2008. júl. 14. 19:47
térd és rövidnacikkal hordom.lehet randa de kényelmes.
36. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 34. - 7abb7adbf0)
2008. júl. 14. 19:46

én is imádom,a kicsi fiamnak kerestem mert mint irtam apuja hozott nekünk ,csak sajna az övé nem jó méretre sikeredett így most van egy sötétkék eladó 33as méretem de kb 35nek fele meg szerintem:):))


a lábam nekem nagyon rossz minden kényelmetlen de ezt imádom...

35. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 33. - Klimpírozi)
2008. júl. 14. 19:45
egyébként beütöttem a crocs nevet mielőtt itt kérdeztem,és amiket kiadott és a környéken van,Debrecen,Nyxiregyháza stb felhívtam telefonon,a debrecenibe be is mentem de nincs nekik és ami van az nem crocs sajnos...amit itt az elején ajánlottak a lányok,ott tényleg lehet kaponi de sajna azt nem adta ki simán a ggli de meggyőztem:)
34. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 31. - Ccd9bb7d17)
2008. júl. 14. 19:36

A West End (Budapest) földszintjén van egy Overland üzlet (Világjárók) mindenféle és -fajta, szinű, méretű, tehát gyerek, női, férfi Crocs van nekik. Nem sajnáltam rá a pénzt, pont egy ilyen beleugrósra volt szükségem.


Nekem ilyen kényelmes, kellemes cipőm nem volt még sosem. Az anyaga egyébként nem műanyag, hanem szerintem gumi, tényleg nem izzad bele a láb, itthonra is jó és utcára is. Az utcán még eddig mindig megkérdezték tőlem, hogy hol vettem a cipőmet.

Mosógépben ugyan még nem mostam /és nem is fogom/, de minden este át- és kiöblítem.

Szuper.

2008. júl. 14. 17:41
a googleba beütüd, máris kapod az eredeti forgalmazót, már ha eredetit akarsz vásárolni...
2008. júl. 14. 16:59
Felnőtt nő mivel tudja felvenni azt a cipőt? vagy csak az én szememben tűnik hatalmasnak? és "ocsmánynak"?:-)
31. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 30. - Fc543e8c90)
2008. júl. 14. 16:50

volt egy kis vita itt szóval nem fejteném ki nagyon:)


van a crocs nevezetü crocs,nos ezt jól megirtam,szóval rajta van az embléma,a krokodilos,és rá is van irvaa crocs márkanév.az anyagát nem lehet összehasonlitani a másikkal,egy antibakteriális anyag ami csak a crocsnál van egyedülállóan.mivel nekem van mindkettő,vagyis kicsifiunknak mérethiány miatt gagyit vettünk átmenetileg:)

az ehhez képest borzasztóan műanyagbol van.



a különbség kb annyi mint egy bőrcipő és egy műbör között ha hasonlíthatok.....



sz.....u,ha olvasod légyszi ne köss újra bele a műanyag szóba,kérdezték és válaszoltam,nem akarom újra töröltetni.köszönöm!

30. fc543e8c90 (válaszként erre: 29. - Ccd9bb7d17)
2008. júl. 14. 16:43

Már ezt is hamisítják? :)

Mi a különbség a kettő között?

29. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 28. - Fc543e8c90)
2008. júl. 14. 16:01

az nem crocs valószinüleg,de köszi:))

már rábukkantam:)

2008. júl. 14. 15:53
A múltkor az egyik Humanic üzletben láttam ilyet.
27. lily3
2008. jún. 12. 19:27
Én is kínaiba vettem(ez elött soha nem vettem kínait,mindig siestában stb.járt)A többi gyereknek láttam a lábán és tetszett nagyon,nem gondoltam hogy ilyen van eredetiben is.Most azon gondolkodok "megeszi" majd a lábát ez a gagyi műanyag?Tényleg antibakteriális az eredeti?Szerintem Nyíregyházán nem is lehet kapni.De majd utána járok...Köszi a kérdést."okosabb" lettem.
2008. jún. 12. 13:12
Milyen az a "tömény műanyag" ? És milyen, amelyik nem "tömény" ? Tényleg nem akarok kötözködni, adj érte nyugodtan tízezret, ha neked megéri, nekem tökéletesen bevált az ezerforintos is.
25. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 24. - Emagdi)
2008. jún. 12. 10:48

a reklámok szerint egyedülálló,és antibekteriális meg mittudomén...biztosan van benne valami,de mint tudjuk hogy a reklámokban minden szép és jó....ezeket szelektíven szoktam hallgatni-olvasni:)


Nem azt akartam mondani hogy csak eredeti cipellőket adok a lúrkókra,siestájuk sem volt soha ennek ellenére odafigyeltem mi van rajtuk.Kifejezetten ebböl a tipusbol nem akarom rájuk adni állandó-napi használatra mert tuti nem jó nekik a tömény műanyag.Viziszandinak vagy effélének okés,de nem jó állandóan.Mint irtam míg nem veszek valahol van a kicsimnek egy,nem a legrosszabb,a város cipőit végigtapogattam hogy puhább legyen,de ha összehasonlítom ég és föld,viseletre is...


Most ebböl a kérdésböl crocs közvéleménykutatás lett,nem ez volt a szándékom,csak gondoltam hogy a sok ember közül bizti tudják többen országszerte és tudtátok is,szóval köszönöm.

24. emagdi (válaszként erre: 21. - Ccd9bb7d17)
2008. jún. 12. 10:39

igen, van nagyon sok utángyártott típus, valószínűleg azért forgalmazzák azokat is a boltok, mert olcsóbban tudják adni, és úgy jobban megveszik a népek :)


nem tudom, hogy milyen a crocs cipők anyaga, de sokan dícsérik hogy tényleg jó.

namármost az igaz, hogy az utángyártottaknak biztos nem ugyanaz az anyaga.

23. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 22. - F7cbe21b45)
2008. jún. 12. 10:38
Bocsi,nekem a kínai nem kell belőlle,hidd el hogy rosszabb,abban a tömény műanyagban nem járatom a gyerekem és ez most nem nagyzolás.Nem az a lényeg hogy nem szakad szét...
2008. jún. 12. 10:35
Minden kínai boltban kapsz kb. 1000 Ft-ért. Hidd el, semmivel sem rosszabb, mint az eredeti. Tényleg nem értem, hogy van képük ennyit elkérni érte. Nekem kínai van,már 1 éve nem szakadt szét, pedig otthon mindig abban vagyok, állati kényelmes, mosógépben mosom ha koszos lesz, és ebben sem izzad jobban a láb, mint más papucsban.
21. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 19. - Emagdi)
2008. jún. 12. 10:35
Lehet hogy van,elhiszem.Az a baj,hogy én Debrecenben jártam be az összes hiperszupermulti izéket,szóval plázátol kezdve az ujonnan nyilt nagyonszupernagy üzletekig,de nem ez a márka volt,holott volt ahol így hirdették.nekem az anyaga miatt számít,mert ez tényleg jó a többi nagyon műanyag ahogy néztem és próbáltam.Szóval itt nem volt.a Crocs oldalán megadott boltokat is hívtam és képzeld,jópárban ott sem amin meglepődtem,aztán meguntam emiatt.A mountexet nem tudtam,de találtam Debiben egyet,felhívom van e mert ha lehet felpróbáltatnám a lúrkómra,de ha nincs akkor rendelek neki egyet.
20. kaaskopje (válaszként erre: 17. - Ccd9bb7d17)
2008. jún. 12. 10:20
:))
19. emagdi (válaszként erre: 13. - Ccd9bb7d17)
2008. jún. 12. 10:18

pedig pl csak itt az árkádban is van 2 olyan bolt, ahol tutira van. (azt nem mondom, hogy minden modell és minden méret, de vannak crocs papucsok).

de amúgy a mountex boltokban van a legnagyobb választék.


tavaly még én is oda voltam, hogy veszek egyet, de aztán nem volt olyan szín a méretemben amilyet szerettem volna, így elmaradt a vétel. most már nem bánom, mert szerintem kizárt, hogy ezt a klasszikus klumpa fazont felvenném.

viszont vannak tök jól kinéző papucsok (pántosak, és nem bumfordi kinézetűek), lehet hogy egy olyat beújítok:)

amúgy a webről is lehet rendelni www.crocs.eu, ha esetleg a kiválasztott szín v fazon nem lenne a boltban.

18. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 16. - Kaaskopje)
2008. jún. 12. 10:17
Nekem sem stílusom,és még "divatos" cipőm sem volt soha,de életemben az egyetlen ami olyan minth asemmi nem lenne a lábamon.És tényleg nem ízzad,ezért vennék olyat a lúrkónak is nyárra...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook