Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol kapható Jordan fogkefe? fórum

Hol kapható Jordan fogkefe? (tudásbázis kérdés)


9. MeaGirl (válaszként erre: 7. - SF)
2012. jún. 22. 13:16
Sziasztok. Csak most olvastam ezt a beszélgetést, és gondoltam szólok, hogy én egyre több Jordan fogkefével találkoztam több budapesti patikában is, sőt a madaras hiper-szuperben is kapni ilyet! Remélem segítettem az infóval, ha még aktuális.
8. M0ncsa (válaszként erre: 7. - SF)
2011. júl. 21. 15:55
hu hol az a patika??? elkuldenek valakit a csaladbol, hogy vegyen. Holnap jon ocsem, Szloveniaba, elhozhatna! Sos tudnal valaszolni? akar privibe?
7. SF
2011. júl. 21. 15:41

Hát ez az, hogy a legjobbak, mégis azt a sok vackot árulják.:-( Most láttam a patikánkban, de csak kemény volt, nekem meg puha kellene. Azt mondják, ez is csak véletlenül van, nem rendelnek többet:-(

A neten találtam még, de horror áron. Nem tudom, mi legyen...

6. M0ncsa (válaszként erre: 5. - SF)
2011. júl. 21. 14:45
en meg par eve talaltam a szent istvan koruton (5. keruleti oldal) kb feluton egy illatszerboltban. fel is vasaroltam a keszletuket :D nem tudom, tartanak-e meg, de egy probat meger... a Jordan fogkefeg a legjobbak, a kemenyet szeretem, es nagyon szomoru vagyok, hogy tunik el a piacrol :(
5. SF (válaszként erre: 4. - Topifi)
2011. jan. 8. 17:21
Ez a márkája. Egy teljesen hétköznapi, ritka csomózású, cikkcakkos sörtéjű fogkefe. Nekem fogmosásra tökéletesen bevált:-)
2011. jan. 8. 10:26
Milyen a jordan fogkefe?? mire jó??
3. SF
2011. jan. 8. 10:07
Senki? Azt reméltem, valahol kapható még:-(((
2. SF
2010. dec. 3. 10:23

Régebben nagyobb bevásárlóközpontokban lehetett kapni a klasszikus ritka csomózású, cikkcakkos sörtéjű fogkeféket. Most fogyott el a készlet, és nem kapok sehol pont ugyanilyet, csak drága, használhatatlan vackokat.

Nem tudjátok, neten kívül hol árulnak ilyet?

1. SF
2010. dec. 3. 10:22
Hol kapható Jordan fogkefe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook