Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan viszonyuljak az anyoshoz? fórum

Hogyan viszonyuljak az anyoshoz? (beszélgetős fórum)


23. tumbo2
2022. nov. 28. 09:29
ki kattant rá erre az anyósos témára?
2022. nov. 28. 09:20
Talán egy darabig sehogy, aztán majd ha megjön az esze meglátod.
2022. nov. 28. 08:37

Igaz. Dontottem. Befejeztem vele. Unokajat majd latja kepen.


Eddig turtem. Rendesen ruhellem.

20. Panna.33 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 15:25

Akkor?

Ami nem megy, nem kell erőltetni.

19. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 15:23
Hát ne menjetek.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Rabankari)
2022. nov. 27. 15:16
Igen, en is pont ezen agyalok, h nem megyek karacsonykor sem a kicsivel. Csak az apost sajnalom.... A ferjem tesoja a keresztapja is, de mondjuk amiota megszuletett egyszer sem irt, h h van akeresztfia. :D
17. rabankari (válaszként erre: 15. - 8d00a82c06)
2022. nov. 27. 14:48
Persze,nem,ebben igazad van.
16. rabankari (válaszként erre: 14. - Érdekes73)
2022. nov. 27. 14:42
Persze,valahol is az,de valszeg nem sejtette, hogy az anyja alkalmatlan arra hogy az udvarra kivigye a gyereket.
15. 8d00a82c06 (válaszként erre: 13. - Rabankari)
2022. nov. 27. 14:40
Fel,de azèrt nem olyan egyszerű lelkileg a fèrjed anyját feljelenteni.
14. Érdekes73 (válaszként erre: 12. - Rabankari)
2022. nov. 27. 14:38
Szerintem a férj is ugyanolyan hibás mint az anyós...Totyogós kisgyerekre vigyázni kell.Ilyen helyeken történnek "véletlen" halálos balesetek...
13. rabankari (válaszként erre: 11. - 8d00a82c06)
2022. nov. 27. 14:37
Fel kellett volna azonnal jelenteni!
12. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 14:36

Me menj oda ,ha a férjed akar, menjen egyedül.

A legjobb tényleg az lenne ha megszakítanál vele minden kapcsolatot,a férjed meg,mivel az édesanyja találkozzon vele,ha úgy érzi.

Azok után hogy veszélyeztette a gyereked életét meglepő, hogy ez felmerül,hogy odemenjetek-e,szerintem én már úgy leordítottam volna,hogy írni sem merne.

Igazából a férjed van két tűz között,ne hagyd hogy közétek férkőzzön.

11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 10. - K-né Zsóka)
2022. nov. 27. 14:35

Tudod ki lenne kedves egy ilyennel akibe annyi felelősség sem szorult,hogy nem engedi a gyerekre a kutyát!!

Örüljön,hogy nem tèpi meg!

10. K-né Zsóka (válaszként erre: 8. - 8d00a82c06)
2022. nov. 27. 14:32
Mert kicsivel másabb ember mint az anyós esetleg. Nem muszáj azonnal bunkónak lenni. Tisztán, világosan kell beszélni, határozottan a tudtára adni, hogy mi a helyzet.
9. temmp (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2022. nov. 27. 13:46
En is ezt tennem!
8. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - K-né Zsóka)
2022. nov. 27. 13:23
Mièrt ne lehetne bántó??
7. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 13:18
Ne menjetek. Egy formális karácsonyi jókívánság belefér azért, akár szóban vagy írásban, ahogyan még kommunikáltok. A karácsony családi ünnep, és ti már külön család vagytok. Sose menj olyan helyre, amitől kiráz a hideg.
2022. nov. 27. 13:12
Akkor ne menjetek! A karácsony nem a szenvedésről szól, az egymás megtűréséről. Oda menjetek, ahol érzitek a szeretetet, ahol jól érzitek magatokat. Ezt így megmondhatod anyósodnak is, nem bántó módon, de világosan.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
2022. nov. 27. 12:26

Ferjem is ignoralja. Mar irt neki az anyos vagy 10 uzenetet, de nem valaszol. Egyebkent mi nagyon jol kijovunk aferjemmel, egyedul az anyos miatt veszekszunk, ha veszekszunk, mert semleges volt mindvegig. Tehat nekem mondjuk mondta, h igazam van valamiben, de pld az annyjaval szemben nem ment sose. Most ez nagy szo, h ignoralja...


Neki sincs kedve menni Karacsonykor. Nekem meg triplan. Es nagyon eroltetettnek erzem, hogy most azert menjek es tegyek ugy, mintha semmi sem tortent volna, mert Karacsony van...

4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 12:12

Jesszusom! A kutyatámadás nagyon durva, hogy nem tudtak vigyázni a kicsire.

De többi sem piskóta, kerüld nagy ívben.

Férjed mit szól a történésekhez?

3. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 12:01
Jó messzire menekülnék gyerekestől a férjtől és az egész retyerutyájától.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 27. 11:55

Egyedül odamennèk.

Közölnèm vele,hogy most kuss!

Kiordìtanám a fájdalmam ès otthagynám,mint cart a gazba.

Emèssze meg.

Ez lenne az utolsó hogy látott.

2022. nov. 27. 11:28

Sziazstok, picit lehet hoszabb bejegyzest irok, de szeretnem, hogy leirjatok, mit gondoltok, mert en mar elfogytam. Leirok par dolgot, pontokban, ami gyorsan eszembe jut. A ferjemmel 11 eve vagyunk egyutt.


1. A kapcsolatunk elejetol sokszor ugy tett, mintha nem lennek ott. Beszelk hozza, nemnez ram. A fiat SZAJON puszilja es kozbe engem nez, hogyan reagalok. 35 eves. 🤢


2. Mikor elkoltoztunk az orszag masik vegere, feljottek minket megnezni az apossal es a 1 barati parral. Alberletben laktunk, amit nem en rendeztem be. Egesz ido alatt: ez igy nemjo, ez a szekreny menjen amoda, stb, es mikor a konyhaban volt a baratnojevel, en a folyoson, hallottam, h mondja: ennek nincs izlese...


3. Mig ossze nem hazasodtunk (6 ev jaras utan) egesz ido alatt azt hajtogatta, hogy o meg nem akar nagyi lenni, ha meglatott egy golyat, azt mondta h hess. Es ezt akarhol hangsulyozta, elottunk a barati tarsasgba, a szuleim elott.


4. 3 evig sikertelenul probalkoztunk lagzi utan, es mikor vegre sikerult, a bejelentesnel mikor megtudta, h aprilisi baba, azt mondta h, JAAAAJ, HULYE GYERMEK LESZ.


5. Parszor felhivtam terhesen, hogy miujsag, engem sose hivott, mindig kezdte, h minek ez meg az a butor. Mondtam, h mi majd eldontjuk, hogy mi kell. :) Mar nem vette a telefont. :D


6. Megszuletett a kisfiam, es 2 hetre ra eljott "segiteni" en hulye meg bele mentem. Szo szerint szules utani depresszioba estem miatta. Egy dolgot kihuzok a sok kozul: ugy ereztem magam ithon, mintha vendegsegbe lennek, o meg egy csaszarno, es meg a baratait is, akik itt laknak elhivta a tudtom nelkul. Aludtam a kisfiammal, mikor arra keltem fel, hogy valaki akonyhaban az asztalomnal pandemia alatt, maszk nelkul nevetgel. A ferjem munkaba volt, o se tudott rola. Es aztan meg hallom a baratnomtol, akinek az anyosa az enyemmel baratno, h azt beszeli, milyen depresszios vagyok es nem adom neki oda a gyerekemet.


Es amik frissek:

7. A ferjem eltitkolta, hogy tanuskodott 4 evvel ezelott az anyosnak kolcson kivetelenel. Most tudtam meg, mikor autot szerettunk volna venni, hogy nem adnak, mert az anyos nem fizette januartol es tilto listara keruot a ferjem 4 evre. Termeszetesen mi fizettuk ki. Megcsalva ereztem magam es atverve, mert mar hazasok voltunk mikor az anyos raszedte a ferjem....


8. E miatt mar nagyon at lepte nalam a hataraimat, mert h engem bant 11 eve, ok. Leszarom. De a csaladomba mar ne nyuljon. Erre, elmentunk haza a szuleimhez, az anyosek fel orara laknak kb, es mondtam a ferjemnek, h en nem megyek az annyahoz, menj a kisfiunkal. 20 honapos. Elmentek, es vagy 10000000x mondtam, h a ket nagy farkast mindig zarjak el, mert nem bizok a kutyakban. En addig fel se megyek az udvarra, mig nem zarjak el. Na mind1. Az anyos persze meresz volt, mivel nem voltam ott, kivitte a ket nagy kutyahoz, akik termeszetesen a kisfiamra tamadtak. Megharaptak a combocskajat, kiszakitottak a mellenyet 3 helyen, a hata is ott kimarva, nyaka, fule.....

A ferjem bent volt, arra ment ki, hogy a gyermek ordit, de ugy, h nemkap levegot. Az anyos meg azt hazudta neki, h nem tortent semmi. Csak megijedt, mert ra madtak a kutyak. Majd itthon vettuk eszre csak a sebeket ESTE mikor ment furodni.


Sok van haljatok, rendgetek provokacio, de ez az utolso ketto mer kiverte nalam total a biztositekot es LATNI SEM AKAROM. A ferjem is ignoralja. Na de jon a Karacsony, fogunk menni a szuleimhez. Nemtudom hogy legyen a latogatasuk. Egyszeruen nem visz ra a lelek, hogy oda menjek. Egyedul a kisfiamat a ferjemmel meg biztos nem engedem.


Igazan igyekeztem MINDIG, soha nem provokaltam, soha nem bantottam, mindig segitettem, takaritottam, kedves voltam, nyaltam a segget meg akkor is, ha o lekezelo volt.


Csak az apost sajnalom, mert o jo ember. Egy nagy vallalkozo, aki most sajnos iszik, es tonkre van. Igen, az anyos tehet rola sajnos, mert elkepesztoen gonosz ember.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook