Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha valaki azt mondja: nem szeret, Te hogyan viszonyulsz hozzá? fórum

Ha valaki azt mondja: nem szeret, Te hogyan viszonyulsz hozzá? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. febr. 21. 09:22
Sehogyan
2011. jan. 31. 22:33
elmondom neki az igazat: en sem szeretem! :)
2011. jan. 25. 23:54
elfogadom
2010. dec. 26. 13:36
Megkérdezném tőle, hogy miért nem.
44. Castellina (válaszként erre: 42. - Badonyimariaeva)
2010. aug. 6. 11:23
Ha szeretem, akkor ez nem számít. Az én szeretetemnek nem feltétele, hogy viszonozzák.
43. Kék
2010. aug. 4. 22:37

Az attól függ,hogy ki mondja,hogy(már) nem szeret!

(Rosszul esik,akárki is mondja,főleg ha nem tudom az okát sem!)

2010. aug. 4. 22:30
Akkor én sem szeretem!
41. eb2a9af90b (válaszként erre: 36. - Castellina)
2010. aug. 4. 21:58
Pontosan erről van szó,rosszul esik..
2010. júl. 21. 17:43

Mindenki nem szeretheti az embert :)

En sem szeretek mindenkit !

2010. jan. 29. 15:55

"Én sem szeretem Őt, márha itt tartunk, többek között azért is mert nagyon buta, és arra még büszke is. Na egy butával meg leállni "beszélgetni". . Nem is érti, hogy miről beszélünk. . "

...ezt hogy érted hogy "Buta" ?

Okosabbnak tartod magad nála?


...és ha ő valami csoda folytán azt mondaná, hogy nagyon kedvel Téged, akkor te "szeretnéd" őt?

38. 40163fd81d (válaszként erre: 14. - Cyntia)
2010. jan. 29. 14:40

Nem ,nem kell.

A szülinapodat tervezd úgy ,olyanra ahogy te akarod.

2010. jan. 29. 14:34

Sokkal rosszabb lenne, ha szemtől szemben nyájas lenne, a hátad mögött pedig intrikálna. Nyíltan megmondta, "kiteregette a lapjait".

"De ha konkrétan azt mondta nekem, hogy nem szeret, akkor azon Te mit beszélnél meg?"

Igenis Neked kell firtatnod, beszéltetned, mondjon konkrétumokat, mit nem szeret benned, mit szeretne, milyen legyél - aztán meglátod, mit tudsz változtatni, és mit nem. (Már persze, ha hosszútávú kapcsolatot szeretnél a fiával).

Legyen meg benned a jó szándék, és annak szellemében cselekedj.

Gondolom, Te is elvárod a férjedtől, hogy ne bántsa meg a szüleidet (még akkor sem, ha Te magad sem jössz ki velük túl jól).

Te vagy a "nyertes", Te "vetted el" tőle a fiát, próbáld meg nem bántani az anyósodat, a férjedre való tekintettel.

Másik: a férjedet kérd meg, hogy legalább egyszer "tegye helyre" az anyját, mondja meg neki, hogy ne bántson Téged, mert ezzel őt is bántja.

Nem muszáj imádni egymást, de (szerintem) utálni sem muszáj.

Egy dolog biztosan közös bennetek (de gyanítom, hogy több is :-) ): ugyanazt a férfit szeretitek.

2010. jan. 25. 10:30
ha olyan ember mondja, akibe szerelmes vagyok, nos, akkor az rosszul esik...
35. globus
2010. jan. 15. 21:13
Ha nem, hát nem. Több is veszett Mohácsnál :)
2010. jan. 15. 18:22
Semmit. tisztelném, mert egyenesen megmonta a véleményét és a kötelező etikett betartásával viszonyulnék hozzá a továbbiakban.
2010. jan. 15. 18:03
Nem tudom ki mondta és miért nem olvastam végig a topikot de lehet,hogy csak mérges volt és azért mondta.Én is jártam már így.
2009. okt. 26. 16:06

Én még mindig jobban díjazom azt, aki a szemembe meri ezt mondani, mint aki a hátam mögött teszi.

Nem veszem a lelkemre, hisz nem lehet mindenkinek megfelelni. Az szeressen, aki nekem is fontos!

31. Cyntia (válaszként erre: 29. - D9ffc8ac36)
2009. okt. 9. 21:53
De nálunk ez mindig több nap.. Nem egy óra..
2009. okt. 9. 21:51
Nem zavar.. Én úgy vagyok ezzel, hogy: aki engem nem szeret, nya**a ki a se**emet.. Az a fő, hogy az szeressen, akit én is, akinek számít a véleménye.. Azok az emberek engem eddig mindig is szerettek, és nekem ez bőven elég..
2009. okt. 9. 21:45
Nekem nem keseríti meg egyáltalán.Elmegy egy órára nagy ügy...A gyerek sokszor nekem sem megy.Tudod Én még küldeni is szoktam:addig menj mig van kihez!Ez fontos.Attól,hogy Én nem szeretem az anyját neki még mindig az anyja és addig látogassa mig tudja,mig van kihez mennie.Én főzök addig,elvagyunk a gyerekkel.Sok év eltelt mig Én is beláttam azt,hogy nem érdemes egy percig sem emiatt idegelnem magam.Azóta semmi probléma.Elmegy anyukához néha,kibeszélik magukat és siet haza...
28. Cyntia (válaszként erre: 27. - D9ffc8ac36)
2009. okt. 9. 21:32

Én ugyanígy teszek, de el kellene menni a csládjukhoz a születésnapomkor, mert az unokaöcsinek is akkor van.

A párom megy. Én nézhetek másik programot a gyerekkel. Hát így keseríti meg a mindennapokat.

2009. okt. 9. 20:42

Én 13 éves házas vagyok.Az anyósom szó szerint utál,lenéz(magának csak egy érettségije van:-)),2 perc komunkáció normális hangnemben aztán jön a szurkálás.A férjem mikor kihúzza a lábát csak fél percre is már kötekedik...Megoldottam.

Eleinte mindig veszekedtünk ezen,aztán közöltem a férjemmel,hogy nem vagyok hajlandó menni anyádnál,Ő bármikor jöhet nálunk ,szivesen látom-mondanom sem kell soha nem jön-vigyed a gyereket is csak a nagyanyja...de Én miatta egy percet sem fogok veled veszekedni,döntsd el,hogy melyik variáció a jobb.Évek óta nem megyek,még karácsonyra sem-mindig küldünk egymásnak ajándékot,sütit és élünk a mondattal:MESSZIRŐL JÓ EGYMÁST SZERETNI!:-)

26. d3c6e89fee (válaszként erre: 23. - Cyntia)
2009. okt. 9. 20:40
De amúgy nem vagy hü lye!
2009. okt. 9. 20:40
persze,hogy nem vagy.Azért ez mindenkinek sértené a személyét.Szerintem ne foglalkozz vele,mert rámehet a kapcsolat.
24. d3c6e89fee (válaszként erre: 23. - Cyntia)
2009. okt. 9. 20:40
Hát én fogalmam sincs, hogy reagálnék le egy ilyet. Erre az anyós viszonyra az elejétől figyelni kell, viszont ha ő ilyen, hogy mindenkit utál, akkor nem tudom lehet-e valamit tenni..
23. Cyntia
2009. okt. 9. 20:32
No de ugye nem én vagyok a hülye, ha egy ilyen (fent említett) érzésre így reagálok..???
22. d3c6e89fee (válaszként erre: 21. - Cyntia)
2009. okt. 9. 20:30

Jah h így asszisztál neki?:D nem értettem...

Húh ez így még rosszabb, ha a párod is az ő oldalán áll...:S

21. Cyntia (válaszként erre: 20. - D3c6e89fee)
2009. okt. 9. 20:25
Pont ezt mondom, hogy Ő az anyja pártjára áll. Csakis én vagyok a rossz szerinte, mert nem vagyok anyósommal mézes-mázos.. De ha egyszer nem szeret, hogy szeressem?
20. d3c6e89fee (válaszként erre: 17. - Cyntia)
2009. okt. 9. 20:21
És a párod mit szól ehhez a dologhoz?
2009. okt. 9. 20:09
az én anyósom nem akarta,hogy a fia elvegyen,de nem foglalkoztunk vele.Bennem emberére talált.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook