Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pszichopaták tisztelik egymást? Hogyan viszonyulnak egymáshoz? fórum

A pszichopaták tisztelik egymást? Hogyan viszonyulnak egymáshoz? (beszélgetős fórum)


1 2
45. a97b9a4e4e (válaszként erre: 43. - Miss Angel)
2021. márc. 25. 14:26
De amugy nem akartalak megbantani. Csak vicceltem. Megha nem is sikerult vmi tul jol. ;) Nem vagyok standup comedy, na :D Inkabb egy Marvel kepregeny. Az olvas bennem aki csak akar. Meg azt amit akar :D
44. a97b9a4e4e (válaszként erre: 43. - Miss Angel)
2021. márc. 25. 14:09
Mert? :D Mert kivancsi vagyok a végére? Gyakorlati ember vagyok. A tettek visznek elore bennunket. Nem a szavak. :) De amugy tenyleg unatkozok most egy kicsit. Beallt a derekam, aztan nem nagyon mozoghatok. Vagy legalabbis nem birok. Ha akarnék se. :S
43. Miss Angel (válaszként erre: 41. - A97b9a4e4e)
2021. márc. 25. 14:04
nagyon unatkozhatsz :D
42. Miss Angel (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 25. 14:04

mivel moderáltak bennünket,így csak pár mondatot írok,finoman és el is búcsúzom...



"De lehet, hogy te is azt mondod őszintének lenni milyen uncsi, sokkal jobb sumákolni, szövetkezni, ármánykodni stb mert olyan izgi lesz az életünk tőle. Ez még annak is lehet a jele, hogy te magad is rajta vagy a spektrumon, mert látszólag téged sem érdekel az ha ártasz másoknak."


így reagáltál a hozzászólásomra,aminek az értelmét teljesen kiforgattad.

Nem azt irtam ,hogy izgi a sumákolás az ármánykodás szinészkedés stb,és az öszinteség meg unalmas.

de aki nem látja,mi folyik körülötte és milyen a világ,milyenek az emberek akik körülveszik,az vagy vak v naiv v mindkettő.

Én azt irtam,nem "divat"ma már őszintének lenni és a többség igyekszik olyannak mutatni magát,ami közel sem ő.Ezt se magamra ,sem rád nem értettem,konkrétan.ÉS ehhez tettem még hozzá,hogy szimplán ettől még nem pszichopata egy ember.

és nem tartom "izginek" ezt az egészet,hanem inkabb nagyon szomorúnak,csak ettől még nem változik semmi...


egy tanacsot adnék még igy a vegere: ha fórumot nyitsz,ne forgasd ki a masik szavait,mert ettől nem a másik fél lesz ellenszenves.Plusz tiszteld a maik véleményét,hidd el,ettől lesz sikeres a fórumod és kapsz esetleg valaszokat arra,amire szeretnél.És ez nem kioktatás csak egy jó tanacs.


sok sikert

2021. márc. 25. 14:00
Na, hogy allunk? Ki mit valasztott? :) Igy sose derul ki mi tortenik a szobaban. :( Vagy legyek en az egyik psziho? :) Jatsszuk mar le :D
2021. márc. 25. 13:41
A kettő két külön dolog, bár van sok hasonlóság.
2021. márc. 25. 13:38

Nyilván én sem tudok mindent. Sosem lehet eleget tudni, amíg él az ember tanul, szokták mondani :)


Ilyen felállással én még nem találkoztam, hogy két pszichopata hogyan viszonyul egymáshoz, amit leírtam csak feltételezések. Ezért szeretném nálam szakavatottabbak véleményét hallani.


Ez egyébként kapcsolódik a világ irányításához is, mert ha a pszichopaták nem ellenségesek egymással hanem együttműködők, akkor mi átlag halandók nagy bajban vagyunk. Nézzünk csak körül milyen a világunk most. Ilyen világban szeretnénk élni szívünk szerint?

38. unom
2021. márc. 25. 13:16
A pszichopata az új nárcisztikus?
2021. márc. 25. 12:40

De ha annyit tanulmányoztad, hogy nem tudod, hogy tisztelik-e egymást, vagy sem? Vagy ez az utolsó hiányzó puzzle darab, amit egy fórumon kellett megkérdezned? :-)


(Amúgy valószínűleg a kollégáid is levágják, hogy a főnök agyában nem stimmel valami, csak a magyar kultúra része az is, hogy a munkahelyen kussolsz, és örülsz hogy húzhatod az igát valahol, mert ha kirúgnak, úgysetalálszmást...)

2021. márc. 25. 12:31
Ti mind a ketten pszichopatak vagytok. :) Mar csak bekéne ulni a szobaba :D Lenne jobb kezetek felol egy vibrator, bal felol egy szamurajkard, melyiket valasztanatok? :D
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Miss Angel)
2021. márc. 25. 12:12

Ha nem tudod értelmezni amit írtam miért veszekszel velem?


A te hozzáállásoddal akkor mindenki pszichopata vagy senki sem az. És szerinted nem is érdemes foglalkozni a témával, hagyni kell a pszichopatákat szabadon garázdálkodni és ártani az embereknek, társadalomnak.


Egy dolog, hogy néhányszor az ember színészkedik, de a pszichopatáknak folyamatosan maszkot kell hordaniuk. Érted már a nagy különbséget? Mert ha nem tennék rögvest leesne az embereknek, hogy valami óriási probléma van velük. Ez nem választás kérdése náluk hanem muszáj kérdése.


De lehet, hogy te is azt mondod őszintének lenni milyen uncsi, sokkal jobb sumákolni, szövetkezni, ármánykodni stb mert olyan izgi lesz az életünk tőle. Ez még annak is lehet a jele, hogy te magad is rajta vagy a spektrumon, mert látszólag téged sem érdekel az ha ártasz másoknak.


És én pont azt írtam, hogy a munkahelyen senki nem vágja, hogy a főnök az. Ez csak max olyan embernek mehet, aki mint én, sokat olvasott róluk és tanulmányozta a viselkedésüket.


Írtam a szem témáját például. Nézz bele egy pszichopata szemében és semmit nem tudsz kiolvasni. Míg ha belenézel egy neurotipikus szemében sokminden bele van írva. Sőt olykor zavarba is jönnek ha mélyen belenézel a szemükbe. Ilyen a pszichopatákkal nincs.


Próbálj megijeszteni egy pszichopatát például úgy, hogy mögé osonsz és a feje mögött egyet tapsolsz. Minden normális ember megijedt, testük megrándul. Ilyen a pszichopatákkal nincs.


Vagy ásíts egyet a közelükben. Az ásítás ugye ragályos. A pszichopatákra viszont nem ugyanaz.


Ha annyit tanulmányoztad a témát mint én akkor oktass ki!

34. Miss Angel (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 16:34

ha meg azon lovagolsz,hogy nem írtam semmit eddig,mivel nem értek egyet:


csak egy-két dolog:

a pszichopata ember soha nem fél,nem szorong,ezt ugyan honnan veszed.Vagy,szerinted a főnököd pszichopata,mert szerepeket játszik és jól tudja manipulálni a körülötte lévő embereket,vagy az alkalmazottait.Hát kapaszkodj meg,ettől ő még nem pszichopata :D


akkor ennyi erővel mindannyian pszichopaták vagyunk,mert ki az,aki még életében nem volt arra kényszerülve,hogy szerepet játszon? még ha nem is akarjuk,de muszáj ,az élet sajnos néha rákényszerít bennünket,nem mindig mutathajtuk azt a külvilágnak,amilyenek valójában vagyunk,ezt most nem fogom fejtegetni,de a világ sajnos így működik és így működnek az emberek,sokan ha nincsenek rákényszerülve is mást mutatnak magukbol,mint amilyenek valójában.Az embereknek kb 90 százaléka,ha nem több.Ha mindenki frankón "őszintén"játszana,mindenki könnyen ki is ismerné a másikat,tökéletesen működnének az emberi kapcsolatok ,mindenki csak azt engedné magához közel,aki hozzá illik,aki számára nem veszélyes,aki számára megfelelő minden szempontból.És egy csodás és egyszerű világban élnénk :)


végtelenségig lehetne ezt elemezgetni...de minek,aki ért az úgyis ért,aki nem az nem.


még egy gondolat a végére:ha ennyire könnyen jellemezhetőek lennének a pszichopaták,akkor könnyen ki is lehetne szúrni őket,de pont azért nem lehet,mert ők is rendelkeznek hasonló vonásokkal,tulajdonságokkal,mint mások.Így elvesznek a többi ember között.Aztán majd,mikor közelebb kerülsz hozzá,akkor derül ki róla,kicsoda.Messzire kerülné őket mindenki,ha ennyire elhatárolhatóak lennének másoktol.

2021. márc. 24. 16:32
Ez inkább egy hatalommániás pöcsegérnek hangzik, aki nem képes uralkodni a hangulatingadozásain, nem pszichopatának...
32. Miss Angel (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 15:57

fröcsögni itt te fröcsögsz

mondom,először tisztában kellene lenni a pszichopata szó fogalmával,aztán kiirni egy ilyen fórumot ;)

31. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 15:18

Hűha.. nem semmi.

Férfi/nő vagy?

2021. márc. 24. 15:15
Ugyanakkor a szemek. A pszichopaták szeméből nem lehet semmit kiolvasni! Mindenki máséból igen! Tehát talán az a legkönnyebb módszer a pszichopata azonosításában!
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - 7af8e3c9a1)
2021. márc. 24. 15:12

Igen. A főnökömre egyértelműen illik a leírás :)


Kicsit közelebb kerültem hozzá (már amennyire lehet egy pszichopatához) és bevallotta, hogy egész nap színészkedik, szerepeket játszik. Hol nagyon kemény az alkalmazottakkal, hogy megveregeti a vállukat. Ez a húzd meg ereszd meg taktika pedig a neurotipikusokat tökéletes alázatosságra és hűségre neveli. Mint egy jó gyerek. Olyasmi mint a Stockholm szindróma. Munkahelyen senki nem mondana rosszat a főnökről, annak ellenére, hogy egyértelműen abuzív. A főnök mindig megmagyarázza miért volt olyan bunkó, agresszív, tiszteletlen stb. És mindig igazat adnak neki mert a főnök nagyon meggyőző. Én vagyok az egyetlen akivel nem működnek a cuccai mert átlátok rajta. A nővérem is ilyen abuzív ember mellett halt meg és nagyon jól kiismertem ezeket a tulajdonságokat már a férjében. Az agresszió, a félelem hiánya, a hazudozás, a manipuláció, mindent amit mondasz ellened felhasználása stb ódákat zengnek! Nagyon gyorsan kiszúrom ki a pszichopata!

28. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 15:09
Valószínübb, h az egyik erősebb lesz. Más szitukban is általában van erősebb és gyengébb.
27. Guruljka (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 15:07
Valahogy én ezt nem hiszem.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Guruljka)
2021. márc. 24. 15:03
Még ha így is van, a végeredmény valószínű ugyanaz lesz. Nem találnak egymáson fogást ezért kénytelenek lesznek összefogni és együtt leigázni más (szerintük) gyengéket. Az életük viszont édes nekik, így nem kockáztatják meg a másik legyilkolását mert akkor az egész tervüknek, céljaiknak lőttek. Így tényleg csak az együttműködés marad.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - A97b9a4e4e)
2021. márc. 24. 14:54

Teljesen mindegy, aki a helyükbe lépett volna valószínű pont olyan pszichopata. A normális emberek nem akarnak ilyen szintű hatalmat, dominanciát. Ehhez tényleg pszichopatának kell lenned. A normális embernek elég a mellérendeltségi viszony.


Hitler és hasonlók minden bizonnyal pszichopaták voltak, hiszen empátiával rendelkező ember nem képes emberek millióit a halálba küldeni saját kis hatalmi játszmájuk miatt. A bűntudattól megőrülnének.


Sajnos a világot alakulására túl nagy befolyással vannak ezek a személyek. Emiatt képtelen a demokrácia fennmaradni és húz mindig a diktatúra felé a világ. Napjainkban is ez a tendencia, hogy mindenhol kezdünk átmenni diktatúrába. Csak ez most a tőkések, dúsgazdagok diktatúrája lesz akik a háttérből, alapítványokon keresztül mozgatják a szálakat és kezükben van a média, a politika, az egészségügy, a mezőgazdaság, tehát minden amitől függsz.

24. Guruljka (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 14:50

De a pszichopata sosem vallja be (fel sem fogja), hogy ő pszichopata.

Ha egy helyiségbe ülteted őket, mindegyik úgy akar regnálni, hogy ő az egyetlen normális.

23. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 14:47

Személyesen is ismersz ilyeneket? Megfigyelni gondolom úgy tudod.

Engem sok minden foglalkoztat szociológia/pszichológia területén, de ők pont nem. :)

Az érzelemmentes önző szar életükre nem vagyok kíváncsi. :D

2021. márc. 24. 14:24
Azt tudtatok hogy Mussolini dedunokaja a Lazioban jatszik? Remeljuk nem olyan pszichopatan mint a dédi. :D
21. a97b9a4e4e (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 14:16
Voltak egy paran akiknek megszuletni is kar volt. Bar lehet nelkuluk is ugyanolyan sz*r hely lenne ez a mostani vilag. Ha nincs egy Mussolini vagy egy Hitler, lehet lett volna helyettuk más.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 7af8e3c9a1)
2021. márc. 24. 14:01

Komolyan mondom nem unalmamban írtam ki a kérdést.


A pszichopaták témája régóta nagyon foglalkoztat. Megfigyelem őket, tanulok róluk stb. Szerintem titkon ők vezetik a világot és mindig is ők vezették.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Miss Angel)
2021. márc. 24. 14:00

Üres fröcsögés helyett írnál is valamit? Vagy inkább pszichopata taktikát alkalmazol?


Tessék. Mivel nem értesz egyet?

18. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 13:47
Úgy látom kb annyira unod magad ma mint én :D
17. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 13:32

ennyi marhaságot rég olvasram így egybe


egyaltalan hogy jutott eszedbe ez a kérdés,nem is értem....vagy egy egyszerű trollkodás?


amugy érdemes lenne utánanézned a pszichopata szó jelentésének,mert sztem még azzal se vagy tisztában

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - A97b9a4e4e)
2021. márc. 24. 11:36

Abban nyilvánul meg, hogy manipulálnak, kihasználnak másokat saját céljaik elérése érdekében és nem éreznek bűntudatot. Dominanciára éhes emberek, szeretik irányítani a körülöttük lévő embereket, mert csak eszközként tekintenek rájuk és nem mint érző lényekre.


Ugyanakkor a megfélemlítéstől sem riadnak vissza, ha már más technikájuk nem működik. Tulajdonképpen bármit bevetnek a céljaik érdekében, nincs határ.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook