Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan utalhat át nekem pénzt olyan, akinek nincs bankszámlája/bankszámlaszáma? fórum

Hogyan utalhat át nekem pénzt olyan, akinek nincs bankszámlája/bankszámlaszáma? (tudásbázis kérdés)

11. homern (válaszként erre: 9. - Noorah)
2011. nov. 15. 16:31
Neked nem kell vele foglalkozni,2 nap múlva hozza a postás a pénzt és kész :)(munkahelyre,haza,ezt te mondod meg)
2011. nov. 15. 16:23
Ha ismeri a neved,címed, bankod+számlaszámodat--bemegy a bankfiókodba és készpénzben befizeti a számládra.Én így csinálom a befizetés ingyenes, és azonnal a számládon van,ha olyan a szerződésed-a bank sms-t küld.
9. Noorah (válaszként erre: 8. - Homern)
2011. nov. 15. 16:19
Áh, ilyenekkel én nem foglalkozom, akkor menjen csak a bankba, az gyorsabb is. ;)
8. homern (válaszként erre: 5. - Noorah)
2011. nov. 15. 16:16
Bemehet a bankodba hogy többen is írták,ott közvetlenül,készpénzben befizetheti a számládra.A másik lehetőség,hogy postai rózsaszín csekken befizeti a lakcímedre,neked meg kiviszi a pénzt a postás.Neked ez nem jár költséggel,neki +300ft kezelési (vagy milyen :) ) költség.
2011. nov. 15. 16:14
Ha nincs bankszámlája akkor sehogy, de kp-ban befizethet a te számlaszámodra
2011. nov. 15. 16:13
huh, köszi a gyors válaszokat, akkor jól gondoltam! :)
2011. nov. 15. 16:13
Egy lány vett tőlem valamit vaterán - életében először - de itt elakadt, én meg nem tudom mit lehet ilyenkor csinálni, csak a postás megoldást ismerem. Ha bemegy az OTP-be, segítenek neki? Tud utalni, vagy a számlámra pénzt tenni (úgy hallottam az a leggyorsabb fizetés) vagy így csak postán tud pénzt küldeni a számlaszámomra?
2011. nov. 15. 16:13
Igen, mint Michelle.r írja.
2011. nov. 15. 16:12
Bemegy a bankba és annyit mond, hogy szeretnék erre a számlaszámra pénzt utalni.
2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Noorah)
2011. nov. 15. 16:12
Bemegy a bankodba és ott befizeti a számládra. Azonnal rajta van a számládon.
2011. nov. 15. 16:11
Hogyan utalhat át nekem pénzt olyan, akinek nincs bankszámlája/bankszámlaszáma?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook