Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha megszüntetem egy bankszámlámat, és az egyenlegem pluszt mutat, akkor visszautalják nekem az összeget? fórum

Ha megszüntetem egy bankszámlámat, és az egyenlegem pluszt mutat, akkor visszautalják nekem az összeget? (tudásbázis kérdés)

12. emagdi (válaszként erre: 11. - EsztyMorgan)
2014. szept. 1. 14:26
nem tudom mikor adtad fel a levelet, de semmit nem vesztesz, ha már most felhívod őket :)
11. EsztyMorgan (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2014. szept. 1. 14:23
Rögtön a feladástól számított következő naptól. Még azért várok pár napot, de csüt-péntek környékén rájuk csörgök az biztos.
10. emagdi (válaszként erre: 8. - EsztyMorgan)
2014. szept. 1. 14:21

hát, ezzel csak az a baj, hogy ki tudja mikor kapják azt meg, mikor dolgozza fel a helyi "gizike", stb :(

azért ha már több mint egy hete vélhetőleg náluk van a papír (posta max 2 nap) akkor már én rákérdeznék hogy hol akadtak el :)

9. emagdi (válaszként erre: 7. - EsztyMorgan)
2014. szept. 1. 14:20

de amikor telefonon nyilatkoztál, hogy meg kívánod szüntetni a számlád, akkor pontosan milyen dátummal szüntetted meg a számlád? a megszűnéstől számított pár napon belül meg kell, hogy kapd a pénzed.

ha nem kaptad meg még, akkor hívd fel őket, és kérdezd meg hol a pénz :))

(teljesen igazd van amúgy, azért 80 eurót nem szabad veszni hagyni)

8. EsztyMorgan (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2014. szept. 1. 14:19
Beszéltünk telefonon. Mivel a városomban ilyen bank nincs (KDB) az ügyintéző hölgy mondta,h írásban adjak be egy kérelmet. Ez megtörtént, de mondjuk azóta hívni se hívtak pedig ígérték.
7. EsztyMorgan (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2014. szept. 1. 14:18

Amit utoljára kaptam bankszámla kivonatot, ott pluszban voltam: 81 EUR. Aztán fel is hívtak, szóval mínuszban nem vagyok az tuti.

Oké, nem "nagy összeg" de minden pénz jól jön. :)

6. emagdi (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2014. szept. 1. 14:17

mondjuk neten egész biztos fent van a kondíciós lista, abban meg benne van. :)

de amúgy valóban egyszerűbb telefonon megkérdezni

5. EsztyMorgan (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2014. szept. 1. 14:16
Bankszámla számot adtam meg.
4. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - EsztyMorgan)
2014. szept. 1. 14:16
menj be személyesen a fiókba, ott meg tudják ezeket mondani vagy hívd fel őket, lehet el se fogadták a megszüntetést, lehet vontak még díjakat róla, bármi lehet és ezeket csak ők tudják :-/
2014. szept. 1. 14:15

a számlamegszüntetéskor nyilatkoznod kell, hogy pénztárban veszed-e fel az összeget, vagy átutalást kérsz (bankszámlaszámod megadod).

gondolom aznap elindítják.

2014. szept. 1. 14:13
Évekkel ezelőtt volt egy banknál számlám.. mivel csak egy régi hitelemet vonták, így nem is törődtem vele. A hitelt visszafizettem, de maradt rajta kb. 81 EUR. Kb. két hete írásban kértem, hogy megszüntetném a számlámat (felhívtak,h szeretnék e élni ezzel a lehetőséggel). Ilyenkor kb mennyi idő mire átutalják nekem az összeget?
2014. szept. 1. 14:11
Ha megszüntetem egy bankszámlámat, és az egyenlegem pluszt mutat, akkor visszautalják nekem az összeget?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook