Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tudnék ebből még jól kijönni? fórum

Hogyan tudnék ebből még jól kijönni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
4. Mireille71 (válaszként erre: 2. - Birebora)
márc. 29. 18:54

A férjemmel már évek óta nem vagyunk együtt, már évek óta nem vagyunk, de jó a kapcsolatunk, erről is beszéltünk. Azt mondta, hogyha megmondaná a lányunknak, hogy mit gondol problémájáról, akkor a gyerek 18 éves koráig le lenne tiltva, ezt pedig nem igazán szeretné.

Nem tudom, hogy mennyi ami elvárható egy jó nagymamától. Én igyekszem hetente több órára is tehermentesíteni a lányomat.

márc. 29. 18:51
Lehet szülés utáni depressziója van. Remélhetőleg ha a hormonok kicsit csillapodnak tisztábban fogja látni a képet. A férjével esetleg nem tudsz beszélni hogy ő mit gondol? A alnyoddal is ülj le őszintén beszélni.
2. birebora (válaszként erre: 1. - Mireille71)
márc. 29. 18:46

Én is nagymama vagyok. Rajongok az unokáimért. Ahogy tudjuk hozzuk, visszük őket. Mi nagyon aktív nagyszülők vagyunk. A lányodat nem értem, nagyon csúnyán reagálja le. Le vagy százalékolva, fájdalmaid vannak mégis dolgozol.


Sajnálom:( Nem tudok tanácsot adni, nem irigyellek. Velem egyszer beszélnének így nem is tudom mit tennék. Megértem, hogy el vagy keseredve, férjed mit mond?

márc. 29. 18:35

Az unokám négyes fél hónapos. Lányom nagyon szép él a férjével, kifejezetten jó körülmények közt.

Sajnos amikor a pici született nagyon náthás voltam, így a megbeszéltekkell ellentétben nem tudtam menni segíteni neki. Karácsonykor újból nagyon csúnyán köhögtem így akkor is le mondtam a család látogatást. Természetesen a köztes időben amikor jól voltam mentem és boldogan nagymamáskodtam. Mégis amikor a baba hat hetes volt már megkaptam, hogy én vagyok a legszarabb nagymama.

Igyekszem menni amikor lehetőségem van rá, hogy el tudjon menni edzeni, szaunázni, kikapcsolódni.

Mivel a héten megint lemondtam egy látogatást ezért most áll a bál. Családi kör e-mailt küldött, hogy neki mekkora szüksége lenne a támogatásra.

Az apjával és az öccsével megbeszéltük hogy biztos, csak nagyon fáradt, mert rossz napja volt a picinek. (Jelzem, bejárónője van, bébiszittere is, a férje maximálisan kiveszi a részét a babázásból, és egy full modern gépesített lakásban él).

Én nagyon nem vagyok egészséges 81 %-ra le is vagyok százalékolva, ennek ellenére teljes munkaidőben dolgozom szinte elviselhetetlen fájdalmat között.

Ma üzenetben közölte velem, hogy húsvét hétfőn nem is akarnak már hozzám jönni vendégségbe, mert én nem reagáltam az ő problémájára.

Tényleg nem tudom, hogy hogy tudnék ebből még jól kijönni, nagyon el vagyok keseredve.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook