Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szorongás, stressz, rosszullét... Hogyan lehet ebből kijönni gyógyszer nélkül? fórum

Szorongás, stressz, rosszullét... Hogyan lehet ebből kijönni gyógyszer nélkül? (beszélgetős fórum)


2021. aug. 9. 07:56

Gyere falura / tanyára , van meló bőséggel, kidolgozhatod magad a jó igazi természetben!!


És pihenhetel is!


Van Lovarda, birka és tehéngazdaság, horgásztó, vadászház, hegyek , bográcsozás, ökörsütés, kalandpark, quad, kenu, szép templom,

Minden van!!!


Ja és én a Főnök ! 🤠


Na ennyit mondok , ki kell kapcsolódni néha!!!

2021. aug. 9. 07:48
Tényleg fontos, hogy lekösd magad. Ne is legyen időd gondolkozni azon, hogy mi a bajod. A sport, a kirándulás, bármilyen hobbi hasznos. A virágok gondozása is nagyon megnyugtató. Én citromfű teát szoktam inni. Régebben a Valeriánát (gyógynövényes) is szedtem, de már nem kell.
2021. aug. 8. 17:08

Foglald el magad és ne agyalj a rossz dolgokon.

Sport, programok és minden rendben lesz!

5. Auróra2010 (válaszként erre: 4. - Auróra2010)
2021. aug. 7. 14:33
bocs, 2 és 3 hsz-ben.
2021. aug. 7. 14:32
Ugyanazt akartam irni, amit a 2 és 4 hsz-ben leirtak.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 7. 13:53
Nehezen. Ha ismered a kiváltó okot, valahogy azon kellene változtatni, ha tudod, megszüntetni. Én egyedül voltam a problémáimmal, súlyos beteg is lettem mert nagyon nehéz volt megbirkózni a csapásokkal. mert ugye ilyenkor jönnek zsinórban. De ha neked van egy támogató családod, vagy legalább egy társad, akkor valamivel könnyebb lehet. de sajnos mindenhogy nehéz. csak az ok megszüntetése lehetne a megoldás, de tudom hogy az esetek nagy többségében ez lehetetlen. Sajnos tudom.
2021. aug. 7. 13:24
Sportolj!
2021. aug. 7. 13:03

Sziasztok!

Folyamatos stressz , és szorongást érzek. Mindenen aggódok, stresszelek és szorongok. A legapróbb dolgoktól is.Munka ,magánélet, betegségektől való félelmek. ÉS ez fizikai tünetekkel is jár. Szívdobogás, remegés, homályos látás , zsibbadás . Szeretném ezt leküzdeni. De gyógyszer nélkül.

Az izmaim megfeszülnek nem tudok lazítani még éjjel is pörög az agyam.

Kinek van ötlete, alternatív dolgokra gondolok. Hogyan lehet az agyamban rendet tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook