Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudathatnám a barátnőmmel, hogy a férjének szeretője van? fórum

Hogyan tudathatnám a barátnőmmel, hogy a férjének szeretője van? (beszélgetős fórum)

1 2 3
83. selena78 (válaszként erre: 67. - Piszkepapir)
2013. nov. 6. 16:15
És ha ő nem akar csomagolni?
82. ittmost (válaszként erre: 77. - Gribedli***)
2013. nov. 6. 16:10

Az előzőben leírtam,h mitől más leírva.

De úgy látszik,csak én vagyok olyan emberekkel körülvéve,akik hajlamosak a szóban elhangzott dolgokat félreérteni,vagy nem emlékezni rá,csak némi darabokra,amik összerakva más jelentéssel bírhatnak.(egyébként:magamat is beleértve.Én is csak ritkán jegyzek meg vmi beszélgetést szó szerint,márpedig itt fontos,h mi hangzik el.)

Oké,csak velem van ez.,úh erről többet nem is írok,nem győzködök senkit az írásról.


Pont ez az:lehet egy normális,diszkrét levelet írni.Nem tolom az arcába,h baj van,h a hirtelen sokkot ott,előttem keljen megélnie.Hanem módja van rá,h magában átgondolja,mit is akar tenni,és közben akár hangosan szidjon engem,vagy bárkit.

és utána eldönti,h azt írja vissza,h :kösz,h szóltál,ne foglalkozz ezzel többet. És akkor le van zárva,nem téma ez köztünk.

Vagy át tudja gondolni,hogy mit akar megkérdezni,és nem csúszik bele egy olyanba,h:hogy néz ki az a mocskos krva..miylen volt a férjem arca..szorosan ölelte? Mert EZT nem tőlem kell megtudnia,és főleg nem az én szemszögemből,h én hogyan láttam,illetve hogyan tudom előadni,h mit láttam,hozzátéve az én rosszallásomat,vagy szubjektív benyomásaimat..

81. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 80. - Ittmost)
2013. nov. 6. 16:10
Ok!Félreértettem!Névtelen levélre értettem.DE akkor sem hiszem,hogy egy ilyen dolgot,levélben kéne elmondanom.
80. ittmost (válaszként erre: 76. - 4fbd4b2862)
2013. nov. 6. 16:01

:-o

NEM névtelen levélre gondoltam.Olyanra,amit pontosan tud,h tőlem van.


TÉNYLEG nem tudom,mi abban a sunyi,ha valamit írásba adunk.

Szóban a legtöbb ember baromira nem emlékszik,h pontosan mi hangzik el.

És nagyon nem mindegy PÉLDÁUL ha én azt mondom szóban,h:félreérthető helyzetben láttam a férjedet..és ő ezt úgy értelmezi,h láttam konkrétan,h mondjuk csókolózik mással.Pedig nem azt mondtam,de lehet,h ő így emlékszik rá hallás után,és akkor otthon meg nekiesik a férjének,h látott a barátnőm téged csókolózni egy másik nővel.És kész is a kaka.Holott ha csak olvassa,h "félreérthető helyzet",abból még lehet otthon normális beszélgetést kezdeményezniük,és megbeszélni,hogy mi is volt ,vagyis meghallgatni,mit mond a férj.

79. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 77. - Gribedli***)
2013. nov. 6. 14:27
A baráti társaságunkban van egy lány,a jó ég tudja mióta vannak együtt a faszijával.Mindig félrejárt,néha a mi segítségünkel....el-elgondolkoztam,mi lenne ha szólnék a lánynak,de aztán rájöttem,hogy tök felesleges árulkodnom,mert mondhatok akármit,sosem hagyja el a paliját.
78. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 77. - Gribedli***)
2013. nov. 6. 14:00
Így gondolom én is.
77. gribedli*** (válaszként erre: 76. - 4fbd4b2862)
2013. nov. 6. 12:56
De ha nem kell semminek kiderulnie, mert ala is irod esetleg, akkor is jobb szemelyesen. Mert miert lenne mas, ha levelben irom, mintha elmondanam? A level az egy keretlen dolog. A tarsalgast meg le lehet allitani, ha elfajul. A levelet meg vegigolvasod, de nincs ott az iroja, hogy rogton kerdezhess, stresszesebb, kimeletlenebb. A nevtelen leveleket meg bosszubol irigyek es szeretok szoktak irni, nem a joakarok
76. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 74. - Ittmost)
2013. nov. 6. 11:53
Nekem azért nem jön be az írás,mert ezt olyan ööö,hátulról jövősnek (sunyinak) gondolom.Akkor inkább face to face(ha lehet választani)Ja,és ha később kiderül,hogy én,a legjobb barátnő írtam a levelet....
2013. nov. 6. 08:59
Egyszerűen...Meg kell mondani neki...
74. ittmost (válaszként erre: 71. - Gribedli***)
2013. nov. 6. 08:49

Nem bírom megérteni,h mért dühös mindenki az ÍRÁSRA,ahol sokkal jobban meg lehet fogalmazni,mait akarunk,és nem száll el a szó,a másik újra át tudja olvasni,míg szóban esetleg olyan dühös lesz,h hiába beszélünk,akár egész mondatokat sem hall meg.tapasztalat.


"Bocs, az ertekrend? Mi koze masnak a masik csaladjan BELULI ertekrendjehez? Meg az, hogy kulsos feltetelezi, hogy a benne levok nem szoktak megbeszelni dolgokat, ez total kivagja a biztositekot."mm..hát igen.

Aber:ha az én irányomban úgy beszél a barátnőm,mintha tök rendben lenne minden,meg ajnározza a férjét,akkor én azt feltételezem,h nem tud a csalásról.Azt nem gondolnám,h ennyire képmutató lenne előttem.És nem az,h feltétlenül elmondaná,h csalva van,de valószínű nem ömlengene,h milyen klassz férje van.

Ha ő ömleng,én meg bólogatok,az részemről képmutatás.Vagy nem találkoznék vele,vagy megmondanám,h ne említse előttem a kapcsolatuk részleteit,mert nem tudom rezzenetlen arccal végighallgatni,ahogy ő szeretné

73. Mézes-Krémes (válaszként erre: 62. - Csillubaba)
2013. nov. 5. 09:29
Onnan tudom, hogy az én barátom pontosan jólt udja, hogy nem hazudnék neki. Aki pedig annak tart, annak nem kell a barátsága... :)
72. gribedli*** (válaszként erre: 69. - Ee1dc9ba06)
2013. nov. 5. 08:29
Ez nem ér! Aki A-t mond, mondjon B-t is:))) ha ennyire te voltál a hibás, az a kis plusz nem játszik be. Végülis elhajtottad!:)
71. gribedli*** (válaszként erre: 59. - Ittmost)
2013. nov. 5. 08:25

Ez igy nem jo. Nekem baratno soha nem irna ilyen levelet, mert elmondana szoban. Ha egy "kedves ismeros" irna, annak meg feldugnam...


Bocs, az ertekrend? Mi koze masnak a masik csaladjan BELULI ertekrendjehez? Meg az, hogy kulsos feltetelezi, hogy a benne levok nem szoktak megbeszelni dolgokat, ez total kivagja a biztositekot.


A megcsalasok 90%aban az erintett mar tudja. Es egy reszuknel mar kozos megegyezesbol hagyja is. Vagy addig hagyja, mig ossze nem gyujtott eleg penzt, hogy lelepjen, vagy mert tul sok penzt hagyna ott stb.

70. gribedli*** (válaszként erre: 50. - 6b006fc769)
2013. nov. 5. 08:18
Ez igy van. A tolvajbecsulet nelkul megette a franc, es Ha felmerul egy-egy kerdes, azokban a kapcsolatokban, ahol megvan a tolvajbecsulet, szoktak rendesen valaszolni. Akkor is, ha a valasz nem tetszo.
69. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 4. - Alidamolnar)
2013. nov. 5. 00:50
Én nem bánnám, akkor legyek hibás... Persze. Voltam is már. Mondjuk, nem tudom, akkor mennyire lettem volna hibás, ha elmondom a csajnak, hogy a férje történetesen engem is meg akart dugni, csak elhajtottam, mint a magzatvizet. Ebből milyen balhé lett volna....
2013. nov. 5. 00:48

Imádom a Született feleségeket, abban mondja Gaby, hogy eszébe sem lenne egyik barátnőjének sem elmondani, ha a tudomására jutna, hogy csalna a férje... na de a pasi egy életre megemlegetné, amit tett:))

Nagyjából én is inkább a pasival beszélgetnék el kicsit szigorúbban.

2013. nov. 4. 17:29

Ha tényleg a barátod, ülj le vele, és mondd el neki.

Én beállítanék egy üveg tequilával meg egy vödör jégkrémmel, és segítenék csomagolni. A barátnőim tuti hinnének nekem, se fénykép, se semmiféle bizonyíték nem kellene, és ez fordítva is igaz.

66. 6b006fc769 (válaszként erre: 64. - Ittmost)
2013. nov. 4. 17:15
Persze, hogy nem baj. Nem vagyunk egyformák.
65. ittmost (válaszként erre: 62. - Csillubaba)
2013. nov. 4. 17:15

A szerelem vaksága..az ilyeneknek,akik a saját szemüknek sem hisznek,tehát teljesen hiányzik belőlük a józan ész,felesleges bármit is mondani.


Mondjuk szerintem ez egy olyan fokú emberi hülyeség,h nekem pl.egy ilyen csaj nem tudna a barátnőm lenni,ha ennyire hm..szűkagyú.

64. ittmost (válaszként erre: 61. - 6b006fc769)
2013. nov. 4. 17:12

Nem baj,ha neked nem tetszene.

És az sem,ha te ezt úgy értelmezed,h szarkavaró levél.

Az én barátnőim tudnák,hogy ezek a szavak pont azt jelentik,amit leírtam,se többet,se kevesebbet.

És hogy ezentúl nekik van dolguk a problémával,ha akarják...és hogy azért iylen kevés az infó,mert nem érzem úgy,hogy meg kéne ítélnem az ő kapcsolatukat az alapján,amit megtudtam.

Az is igaz,h én nem feltételezném a kevés barátnőmről,h szart akarnak kavarni,és szerintem ők sem rólam.

63. 6b006fc769 (válaszként erre: 62. - Csillubaba)
2013. nov. 4. 17:12
Igaz:) A tipikus "Most akkor nekem hiszel, vagy a szemednek?!"
62. csillubaba (válaszként erre: 49. - Mézes-Krémes)
2013. nov. 4. 17:07

és honnan tudod, hogy elhinné???

Vannak olyan nők akik még a párjuknak is jobban hisznek mint a szemüknek vagy a fülüknek. Sose hallottál ilyenről?

61. 6b006fc769 (válaszként erre: 59. - Ittmost)
2013. nov. 4. 16:53
Ilyen levél nekem nem nyerné el a tetszésem. Mert kevés az információ, az is esetleges, de ugyanakkor felszólít arra, hogy valami helytelen cselekedetét olvassam úgy a párom fejére, hogy azt sem tudom mi az. Szóval ez számomra kimondottan szarkavaró levél.
60. kisj
2013. nov. 4. 16:47

Ha tényleg a barátnőd, akkor jobb lenne, ha elmondanád neki amit tudsz.

Ha nem szólsz rámehet a barátságotok is.

A megcsalások meg mindig előbb-utóbb kiderülnek. Meg az is kiderül, ha Te csendestárs voltál.

59. ittmost (válaszként erre: 1. - Lea30)
2013. nov. 4. 16:45

Én írnék neki.

Úgy kezdeném,h azért írásban,mert így pontosabban össze tudom szedni a gondolataimat,és ő többször is vissza tudja olvasni,h pontosan mit is mondtam.

Azt írnám kb,hogy:

tudok/hallottam valamit a férjedről,amiről azt gondolom,hogy általában nem illik bele egy jó párkapcsolatba.Ezzel együtt nem értékelném,amit csinált,mert nem tudom,nálatok mik a normák. Mindenesetre olyasvalamit csinált TUDOMÁSOM SZERINT,ami szerintem megbeszélni való volna egy kapcsolatban.Attól tartok,ez a dolog bánatot fog neked okozni.Ha szükséged van rám,melletted állok.

Több részletet nem mondanék,beszéld meg vele.

58. ittmost (válaszként erre: 21. - Mézes-Krémes)
2013. nov. 4. 16:39

Én is ezt gondolom.

Elvárom egy baráttól,hogy szóljon,és én is szólnék neki,akkor is,ha utána kidob engem.

57. 6b006fc769 (válaszként erre: 55. - Krisz42)
2013. nov. 4. 16:34
"Elég furcsa ismerőseid lehetnek,ha az a legfontosabb,h más mit szól" szerintem itt valami baj lehet a csatornában, mert az információval, amit meg akartam osztani, nem erre akartam rávezetni.
56. 6b006fc769 (válaszként erre: 55. - Krisz42)
2013. nov. 4. 16:30
Volt szerencsém néhány jóakaróhoz, akik úgy gondolták, hogy nekem van közöm valakihez. Szóval köszönöm, de nem kérek belőlük.
55. Krisz42 (válaszként erre: 50. - 6b006fc769)
2013. nov. 4. 16:25
Elég negatív êlmênyed lehetett,h nem hiszel a jóakarókban.Én nem csâmcsogtam a bátyâmon,nem is volt min,egyébként sem értem,h min lehetne csámcsogni?Elég furcsa ismerőseid lehetnek,ha az a legfontosabb,h más mit szól.Nekem az igazság fontosabb lenne,de mivel olyan a kapcsolatom a féjemmel,nagy az esély,h elmondaná,ha más kellene neki.El is várnám,mert egy affér se fér bele,ami felett szemhunyás van,mert az mindent magával rántana a bizalomtól kezdve.
54. Mézes-Krémes (válaszként erre: 53. - 6b006fc769)
2013. nov. 4. 16:21
Akkor mégis egyformán gondolkodunk erről! Mert igazat adok neked. De azért amiről a fórum szól nagyon gáz, azt latolgatni, hogy névtelen levelet írni az állítólagos barátnak, meg a háttérből beszélni a pasassal, az már bőven beleszólás szerintem, az undorító fajtából...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook