Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudathatnám a barátnőmmel, hogy a férjének szeretője van? fórum

Hogyan tudathatnám a barátnőmmel, hogy a férjének szeretője van? (beszélgetős fórum)

1 2 3
53. 6b006fc769 (válaszként erre: 52. - 6b006fc769)
2013. nov. 4. 16:14
Igazából attól tartok jónak egy barátságot, hogy a benne lévők elfogadják azt, ami van, nem akarnak beleszólni, iránytani, az örömkor együtt örülnek, a bánatkor pedig vigaszt nyújtanak egymásnak.
52. 6b006fc769 (válaszként erre: 51. - Mézes-Krémes)
2013. nov. 4. 16:11

Nem is tudom. Valahogy kevesebb az idő család mellett a barátkozásra. Ritkulnak a találkozások, nincs intenzív információáramlás, lazul a kötelék. A szeretet és az elfogadás nem szűnik meg, csak nem mindennapos az átélése.

Egyébként barátnőmnél nincs arra szükség, hogy megmondjam, hogy nem akarom, hogy beleszóljon, hiszen nem teszi. Valószínű, hogy azért vagyunk barátnők, mert erről is egyformán gondolkodunk. Volt, hogy utólag mondta, hogy látta előre, hogy rossz iránya haladok (párkapcsolatról volt szó) és jót nevettünk rajta, hogy úgyis hiába beszélt volna.

51. Mézes-Krémes (válaszként erre: 50. - 6b006fc769)
2013. nov. 4. 15:58

Hát nagyon jó, hogy így együtt vagytok a férjeddel, gratulálok. :) Bár nem gondolom, hogy ez kizárná a barátságot. Miért ne működhetne a kettő együtt?


Ha én nem akarom, hogy a barátnőm beleszóljon valamibe, akkor egyszerűen közlöm vele, és ő ezt tiszteletben is tartja.

50. 6b006fc769 (válaszként erre: 43. - Mézes-Krémes)
2013. nov. 4. 15:47

A korábbi kapcsolataim idején voltak, akik ismerték örömömet-bánatomat. Mióta a férjemmel vagyok, azóta mi képezünk egy egységet, ő a legnagyobb szövetségesem, örömöm s bántom ismerője. És nem azt mondom, hogy tökéletes a kapcsolatunk, vagy tökéletes a férjem, hanem azt, hogy közelebb vagyunk egymáshoz, mint baráttal valaha lehettem. Nekem ezt jelenti a házasság. Egyfajta véd- és dacszövetség is.

Ebből kiindulva én nem szeretném, ha külsős megpróbálná felnyitni a szememet, mert nincs rá szükségem. Ha tudom, hogy van valami, akkor azért, ha nem akarom tudni, akkor meg azért. Ha fel kell nyílnia akkor az legyen az a természetes folyamat, ami magától beérik. Ha meg alkalmi titkos eltévelyedés lenne, akkor nem is látom szükségét, hogy egy "jóakaró" beleszóljon. Talán mert nem akarom tudni, talán mert semmi köze hozzá, talán mert nem kell azon csámcsognia a barátaival, hogy mit tudott meg, mit hozott a tudomásomra és én milyen hülye voltam, hogy nem hittem el/nem vettem komolyan...

Egyébként nem hiszek a "jóakaró"-kban. Ők általában az önnön okosságukkal vagy nemeslelkűségükkel vagy igazságérzetükkel vannak eltelve, nem azzal, hogy az igazság esetleg több kárt okoz, mint amennyi haszna van.

49. Mézes-Krémes (válaszként erre: 46. - Csillubaba)
2013. nov. 4. 15:46
Ő lesz a hibás? Biztos ő vezette be a férjének a szaporítóját másik nőbe... pfhhhíííjjnye valamiért nem értem ezt. :)
2013. nov. 4. 15:40
Én megmondanám neki, forditott esetben is ezt várnám el!
47. gribedli*** (válaszként erre: 44. - Mézes-Krémes)
2013. nov. 4. 15:39
Oh, sosem lehet elég elővigyázatosnak lenni!:D
2013. nov. 4. 15:37
szerintem ne szólj neki, bár nem ismerem a barátnődet, de ha olyan elvakult a férjével akkor még te leszel a hibás
45. Mézes-Krémes (válaszként erre: 42. - Csillubaba)
2013. nov. 4. 15:34

Az utóbbi talán...?! :)

Én mindig megmondom amit gondolok annak, aki a barátom. És van. Tény, hogy nem sok. De nem is kell több...

44. Mézes-Krémes (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2013. nov. 4. 15:33
Hú, de szövevényes ez már... :D
43. Mézes-Krémes (válaszként erre: 37. - 6b006fc769)
2013. nov. 4. 15:33
Nem a párkapcsolatomat "beszélem ki", egyszerűen arról van szó, hogy van az életemben 1-2 olyan ember, aki ismer. Ismeri örömömet, bánatomat. És igen, ebbe beletartozik a szar, vagy éppen jó kapcsolatom is.
2013. nov. 4. 15:31

és mi van ezzel a mondással?


"kétféle ember van : aki mindig megmondja amit gondol és akinek vannak barátai."


na ebben a helyzetben melyik érvényes?

41. Mézes-Krémes (válaszként erre: 37. - 6b006fc769)
2013. nov. 4. 15:30
Ezt én nem így látom...
2013. nov. 4. 15:18
Szerintem is egyértelmű,h elmondanám.Testvéremnek is elmondtam,h a bnője megcsalta,mikor megtudtam.A lâny szemében én voltam a szemét,de nem érdekelt,a bátyâm fontosabb volt és neki jólesett,h szòltam.
39. gribedli*** (válaszként erre: 37. - 6b006fc769)
2013. nov. 4. 15:10
Mindenről nem, vagy azok nem, akik nem számítanak. Megcsalás gyanújánál szólnék 1-nek, akivel 2személyes "kém-társaság" vagyunk, ő is szólna nekem, hogy kit kell figyelni, ennyi. A többieknek semmit nem kötnék az orrára. Sőt, nekem jöhetnének hőbörögni is, talán még be is sértődnék rajta, hogy: "közöd??":D
38. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 37. - 6b006fc769)
2013. nov. 4. 15:04
Így van.
37. 6b006fc769 (válaszként erre: 30. - Mézes-Krémes)
2013. nov. 4. 15:03
Tudod, szerintem eljön az ember életében az az időszak, amikor a barátok nem tudnak mindenről, mert a párkapcsolatomat nem beszélem ki senkinek. Mert az a kettőnk dolga, lehet valaki bármilyen jó barát is, oda már nem engedem be.
36. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Mézes-Krémes)
2013. nov. 4. 14:56
Ez igen, ha azt vesszük, hogy a gyanú elsősorban az érintett fejéből csattan ki, első, hogy megosztom A baráttal, barátnővel. Meglátjuk mit szól? Ne fordítva legyen! Az azt jelentené, hogy nem bíztam meg benne, amikor felébredt bennem a gyanú, ezért ő is elgondolkozhatna azon, hogy talán ezt miért csináltam, nem?
2013. nov. 4. 14:46
Én mondjuk annak idején örültem volna, ha valaki felnyitja a szemem :)
2013. nov. 4. 14:39
kerek-perec
33. 9bbc382386 (válaszként erre: 21. - Mézes-Krémes)
2013. nov. 4. 14:12

Pontosan.Nálunk is ugyanez a helyzet.Egy barátnőm van és ha ilyet mondana azt az érdekemben tenné,nehogymá más tudja akkor én ne tudjam.

Ilyen fórumot az indít akinek másképp kell megoldania,mint írtam alább--kanyarral.

Hisz nem olyan a barátnői viszony.

2013. nov. 4. 14:11
Ha cáfolhatatlan bizonyítékod van, beszélj a pasival. Adj neki KIS időt, hogy döntse el, mit akar, és beszéljen a barátnőddel. És mondd meg, ha nem teszi, te fogod megtenni helyette. Ha gyáva, és nem tesz semmit, nyugodtan állj a barátnőd elé. Jobb, ha a pasitól tudja meg, de ha az nem mondja, akkor neked kell.
31. gribedli*** (válaszként erre: 29. - Mézes-Krémes)
2013. nov. 4. 14:11
Mondjuk nem nyuzsognek az ilyen baratnok, ahogy irtad, az ember osszekeveri a kedves ismerossel. A komoly baratno soha nem fel attol, hogy levagjak a fejet mert megmondta, de az ilyen nem is susmorgasra indul, hanem mar kepekkel felszerelkezve, vagy minimum hely/ido egyeztetessel jon. Nem csak ugy beszel bele a vilagba, hogy xy azt mondta...
30. Mézes-Krémes (válaszként erre: 27. - Gribedli***)
2013. nov. 4. 14:03
Mondjuk milyen barát az, akinek nem tudsz az aktuális magánéleti gondjairól? :)
29. Mézes-Krémes (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2013. nov. 4. 14:02
Hát biztosan nem küld levelet, az tuti. Nem is tudom, ez hogy lehet egyáltalán téma...?!
28. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Mézes-Krémes)
2013. nov. 4. 14:00
Az lehet, de az ilyen barat nem kuldoz nevtelen levelet. Besegit a nyomozasba is, vagy sajat maga mar kinyomozza.
2013. nov. 4. 13:58

A nevtelen level olyan gaz, szerintem aki ilyet ir, ha baratsagbol irja, vallalhatja is a nevet. Ha meg szemetsegbol, az csak a szereto vagy egy irigy lehet.


Panna jol mondta, mindenki tud a sajat szarvairol, nemigazan kell a megmento hadjarat, az tudja eloszor, akivel tortenik, csak sajat maga sem akarja latni. Vagy mar lerendeztek maguk kozott a felek es azert nem szol, mert akkor is pontosan tudja.


Csak susmusolasra nem adnek. Ha nincs bizonyitek, akkor megint olyan az egesz, mintha irigysegbol csinalna az, aki felnyitja "kegyesen" a baratno szemeit.

2013. nov. 4. 13:56
Lea, szerintem ülj le egy finom tea vagy kávé mellett a barátnőddel beszélgetni. Mondj el neki mindent. Mond el azt is, hogy eddig miért nem osztottad meg vele, amit tudsz. Hidd el, ha tényleg barátok vagytok, ha fáj is neki, meg fogja érteni, és később hálás lesz, hogy annyira mellette vagy, hogy vállalt ennek a hírnek a közlését. A szarban meg legyél ott mellette, ha elrúg, akkor is.
25. Mézes-Krémes (válaszként erre: 22. - Licsi)
2013. nov. 4. 13:53
Teljesen igazad van. Amúgy az emberek többsége a kedves ismerősöket keveri össze a barátsággal. Mert igen, egy kedves ismerősnek nem szól az ember, mert nem az ő ügye, nem az ő dolga. A barát meg igenis szól, és fejbe kólint akkor is, ha hülyeséget csinálsz, ha szarul áll a ruhád, vagy híztál pár kilót, és jobb lesz, ha figyelsz magadra stb. :)
24. licsi (válaszként erre: 21. - Mézes-Krémes)
2013. nov. 4. 13:52
Egyetértek! :) A barátság akkor is barátság kell legyen, amikor baj van, és szükség van a másik támogatására, segítségére, nemcsak az igazmondására.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook