Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudathatnám a barátnőmmel, hogy a férjének szeretője van? fórum

Hogyan tudathatnám a barátnőmmel, hogy a férjének szeretője van? (beszélgetős fórum)

1 2 3
23. Mézes-Krémes (válaszként erre: 17. - Lea30)
2013. nov. 4. 13:51
Nem véletlenül bántja a lelked.
22. licsi
2013. nov. 4. 13:51

A legtöbb hozzászólót biztosan nem választanám barátnak, és nem is tartom barátnak. :( Milyen barátság az, ahol ilyen gyáván és önzőn állnak egy ilyen, a barátjuk számára fontos dologhoz? Nem tudom elképzelni, hogy azért ne szóljak a barátnőmnek, mert akkor megharagszik rám. Persze ha a többségnek ilyen laza és semmilyen a barátsága, hogy csak a jó dolgok és a receptcserék férnek bele, megértem.

Voltam hasonló helyzetben, amikor nekem szólt egy barátnőm (nem is a legjobb barátnőm), fel sem merült bennem, hogy rá nehezteljek, vagy bármilyen rossz érzésem legyen iránta. És örülök, hogy megtette. Gratulálok az ilyen "barátságokhoz", szégyen.

21. Mézes-Krémes (válaszként erre: 19. - Gerlemama)
2013. nov. 4. 13:51

Szerintem az itt fórumozók nagy része nem is tudja, hogy mi az, hogy barátság. Nekem két barátnőm van, és róluk tudom, hogy biztosan szólnának nekem. És én feltétel nélkül el is hinném nekik, mert tudom, hogy SOHA nem hazudnának nekem. És nem hagynák, hogy hülyének legyek nézve. Én se hagynám ezt fordítva, ha ilyenről tudpomásom lenne... Amelyik barátság egy ilyenért véget ér, az nem is volt barátság.


A barát pont azért barát, hogy ha kell szóljon, még akkor is, ha a hír vagy kritika nem tetszik a másiknak.

20. Mézes-Krémes (válaszként erre: 6. - Simple)
2013. nov. 4. 13:42
Ezzel én nem értek egyet. Egy igaz barátság ezen nem bukik el, és én attól aki a barátom elvárnám, hogy szóljon...
19. gerlemama (válaszként erre: 17. - Lea30)
2013. nov. 4. 13:29

Azt is mérlegeld, hogy ha megtudja a viszonyt és azt is h Te tudtad, valószínűleg nem lesz többé a b.nőd.

Persze az is lehet hogy ha megmondod neki akkor nem fog neked hinni és azt hiszi csak közéjük akarsz állni.

Én a helyedben ha tutira tudnám a viszonyt, csinálnék egy email címet, álnéven, arról írnék neki, mintha egy jóakarója lennék. Elég a bogarat a fülébe tenni, onnan már Ő maga is nyomozni, figyelni fog. Ha tudni akarja. Ha nem akkor nincs mit tenni.Van aki elfogadja ha megcsalják és él tovább mintha mi sem történt volna.

2013. nov. 4. 13:26
Egy kanyarral megtudhatja..Pl névtelenül-márha annyira szeretnéd hogy megtudja,vagy mert nem mered a szemébe mondani.
17. lea30
2013. nov. 4. 13:21
Én is csendes "társa" vagyok a helyzetnek, csak bántja a lelkem a csend a barátnőmmel szemben, de... folytassátok kérlek!
2013. nov. 4. 13:17
Sehogy!"Ne szólj szám,nem fáj fejem"-mondta anno Mrs.Lipton.És milyen jól tette.Tedd te is ezt.A férjnek sem szólnék.minek?Hogy tudja,hogy már nem titkos a viszony?Onnan már kicsit zsarolásszagú lenne.
15. hottie (válaszként erre: 1. - Lea30)
2013. nov. 4. 13:15
Én nem mondanám el.
2013. nov. 4. 13:14
Annó a fiam keresztapját csalta a nője. Megtudtam,de nem szóltam,és mivel a párom legjobb barátja,ezért a páromnak sem mondtam,ne nyomja a lelkét ugyanez a kérdés. 2 nap múlva mástól tudta meg,később kiderűlt,hogy tudtam,de ő nem haragudott rám,amiért csendben maradtam.
2013. nov. 4. 13:04
Esetleg a hapsival lehetne előbb beszélni... Nem árt az, ha tud róla, hogy már nem titkos a viszony. Talán színt is vall... De szerintem rossz hazugságban élni vkivel... És nekem sem esne jól, ha más tudná mi a helyzet, én meg semmit sem sejtenék... De még az is lehet, hogy a barátnőd már gyanítja a dolgot... Szerintem ennek valahogy ki kell derülnie...
2013. nov. 4. 13:01

Szerintem én tartanám a számat. ÉS nem csak azért, mert a rossz hír hozóját fejezik le...

Ami ellene szóló forgatókönyv: Ha te tudod, akkor neki is tudnia kellene, hiszen elvileg szorosabb a kapocs közöttük, mint közted és a férje között. Ha ő nem látja, akkor annak oka van: nem akarja tudni. Ha elmondod, akkor tudomásul kell vennie, reagálnia kell, kérdőre kell vonnia a férjét, aki vagy elhagyja, vagy kimagyarázza.. Nem neked fog hinni és nem lesz hálás.

Szóval van ez az oldala a dolognak...

2013. nov. 4. 13:01

Hú, hát nem tudom, hogy mit tennék, lehet nem mondanám el. Én viszont ha a feleség helyébe lennék, lehet, hogy jobb lenne ha tudnék róla.

Lehet, hogy a férjjel kellene beszélni, nem?

vagy nem tudom

nem tudom mit tennék

2013. nov. 4. 13:00
Sehogy,tudja meg mástól,tapasztalat.
9. gerlemama (válaszként erre: 1. - Lea30)
2013. nov. 4. 13:00
Honnan tudod, hogy az? Láttad? vagy milyen bizonyíték van rá. Sok minden lehet félreérthető.
2013. nov. 4. 12:59
Hát barátnőm tudott valamit egyszer régen az akkori pasimról, amit nem mondott el nekem. Utólag kb másfél évvel később mondta el... nagyon dühös voltam rá, hogy nem akkor szólt... Én speciel elvárnám a barátnőmtől, hogy szóljon. De a te barátnődet te ismered.
2013. nov. 4. 12:58
Sajnos én is kerültem már hasonlóan kínos helyzetbe.....Családon belül sajnos és méginkább nyomasztott a dolog amiről tudomást szereztem. Egy ideig nyeltem, hallgattam, mert rettenetesen bántott,hogy a nevelőapám félrelép.Amikor odahaza "kirobbantottam" a háborút, akkor meg belehaltam....Válás lett a vége. Édesanyám egyedül maradt....
6. simple (válaszként erre: 1. - Lea30)
2013. nov. 4. 12:58
Sehogy! Nincs jogod beleszólni más életébe!!!! Egyébként meg gondolj arra is, hogy mindig a rossz hír hozóját lövik le....
5. magykrisz (válaszként erre: 1. - Lea30)
2013. nov. 4. 12:57
Na igen, 22-es csapdája! Ebből nem lehet jól kijönni!
2013. nov. 4. 12:56

Sz@r ügy:(

Ha nem szólsz (de barátnőd rájön, hogy tudtad), azért leszel hibás. Ha szólsz, akkor lehet, hogy azért... (Tapasztalat.)

2013. nov. 4. 12:55
Te minek örülnél fordított helyzetben? Van rá bizonyíték is?
2. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - Lea30)
2013. nov. 4. 12:54
Miért kellene beleszólnod más életébe?
2013. nov. 4. 12:51

Lehet, hogy maradjak csendben, vagy inkább .. ???

Ti mit ennétek a helyemben, és hogyan?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook