Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan lehet csökkenteni a pcos tüneteket (szőrösödés, hajhullás, hízás...)? fórum

Hogyan lehet csökkenteni a pcos tüneteket (szőrösödés, hajhullás, hízás...)? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
12. Heni88
2008. dec. 29. 17:55
akkor akármelyik dokihoz mehetek attól hogy én nem az ő körzetébe tartozom?köteles engem kezelni,mert erre nem úgy működik hogy én oda megyek ahova tetszik,hanem ahova tartozok helyileg.vagy csak magándokit választhatok én?
2008. dec. 29. 17:52

érdekes.

én mindenesetre elmennék másik nőgy-hoz, mert a tüneteid nem javultak és kicsit fura a gyógyszer is.

Ha hajlamod van cukorbetegségre, inkább diétát kéne előírni, nem rögtön egy gyógyszert tá.

+ a nőgyógyászati oldal ezzel koránt sincs megoldva, mert a női hormonjaidra nyilván semmi hatással sincs a Merckformin.

10. Heni88
2008. dec. 29. 17:51
úgyhogy szerintem csak kísérleteznek rajtam,én meg csak aggódok hogy vajon lehet e gyerekem vagy sem
2008. dec. 29. 17:49
de,aki azt monda,hogy ha fájdalmaim nincsenek,csak a szokványos tünetek,akkor majd az endokrinológis beállít vmi gyógyszert nekem
8. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Heni88)
2008. dec. 29. 17:47
és az endokrinológus véleményével meg a gyógyszerrel, amit felírt nem kellett visszamenned a nőgyógyászhoz?
2008. dec. 29. 17:45
a nőgyógyász diagnosztizálta a pcot és ő küldött el endokrinológushoz.már nem is egy labort meg hormonszintméréseket csináltak,de csak ezt a gyógyszert írták fel.nem vok cukorbeteg,csak a hajlamot örököltem állítólag.eddig a legmagasabb cukrom 10.8volt
6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Heni88)
2008. dec. 29. 17:41

menj el egy jó nőgyógyászhoz, végeztess laborvizsgálatokat, hormonszintmérést, és a nőgyógyász eldönti majd, nálad milyen terápia kell.

Nem is vagy cukorbeteg? Akkor mivel magyarázta a doki ezt a gyógyszert???

2008. dec. 29. 17:38
ezen már én is gondolkodtam,sőt ez már nem az első dokim.az elsőt otthagytam,mert nagyon brutális volt.azt sem várta meg hogy léevegyem a ruháim,hanem majdnem letépte.utána meg szinte kidobott a rendelőből,mondván hogy sokan vannak még.
4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Heni88)
2008. dec. 29. 17:37

a Merckformint cukorbetegeknek adják! Nem igazán PCO-s gyógyszer.

PCO-ra inkább a Diane35-öt írják fel. (nekem az tette rendbe)

2008. dec. 29. 17:35
orvost változtatnék
2. m.gery (válaszként erre: 1. - Heni88)
2008. dec. 29. 17:17

Szerintem válts dokit!

Nem tudom pontosan, hogy mennyiben múlnak teljesen a tünetek, de valamilyen pozitív változásnak történnie kellett volna már az 1 év alatt.

2008. dec. 29. 17:10
sziasztok!új lány vagyok itt, és azt szeretném kérdezni, hogy mit lehet tenni a pcos tünetek ellen, ha már semmi nem segít?20éves múltam és 2007. októberében diagnosztizálták nálam a pcot. felírták a merckformint, azóta is szedem, és semmi javulás nem történt. az endokrinológusom meg nem mond semmit, csak vizsgálatokra küld, de az eredményeket csak mindig hónapokkal később nézi meg, mert nehéz nála időpontot kapni. kérlek segítsetek:(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook