Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kerültem a pokolba fórum

Hogyan kerültem a pokolba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan kerültem a pokolba

1 2 3
80. bionet58 (válaszként erre: 79. - 39694c0c70)
2012. márc. 24. 14:20

Remélhetőleg, vagy nagyon tehetetlen. Minden esetre ha fórumot indít valaki, és tanácsra vár, illik ránézni, milyen megoldások vannak.

Létezik még egy magyarázat, ha rájött az az ember és rettegésbe tartja.

2012. márc. 2. 15:10

Ahhoz képest, hogy a fórumindító több, mint egy hónapja indította a topikot, azóta rá se nézett a hoxára!!

Feltett egy kérdést, segítséget várva, majd nem reagált, nem válaszolt.

Csak remélni merem, hogy él és virul. Talán már a gondjai is megoldódtak.

Bízzunk benne!

78. eva200
2012. márc. 2. 13:13
Csak Roviden' 58 eves apoklot megjarva, Tehat kerlek, Baba , miatt Valtoztass ,De hamar, Gonosz, Neki baba Semmi, ..Lepj ki , lesz mas , nem Te De a Gyermek miatt, kerlek, most,azt hiszed Babanak kell Apa '' igen.. de ez az 'illeto' nem apa,. Lesz neked Mas, aki imadni fog teged es gyermeked is ,.. csak gyermekedre koncentraljal, Jo szerencset, legy eros .. gyermek artatlan ..
77. bionet58 (válaszként erre: 1. - Nárcisz08)
2012. febr. 28. 17:33
A gyerek érdeke is,és a tied is azt kívánja, hogy ebből a kapcsolatból azonnal lépjél ki. Egyébként a gyereket is tönkre teszed nem csak magad. A maradás a legrosszabb döntés.
2012. febr. 28. 09:57
Fuss,menekülj a férjemet is feldühíti az ilyen primitív,gyáva ember viselkedése.Tedd meg a skacok miatt.Miért nem mész a rendőrségre,mert az ilyen ember a börtönbe való mint Zsán Máríí(Csicska-köcsög egyszemélyben)
75. lendvai mihály (válaszként erre: 1. - Nárcisz08)
2012. febr. 28. 02:04
Lépj ki innen amilyen gyorsan csak tudsz! Van aki segít és szeret téged, az élet meg kárpótolni fog. Szüleidre számíthatsz, és ezt addig tedd meg, míg nem késő innen kilépni. Az ilyen ember azt sem érdemli meg, hogy családja legyen.
74. Csipkerózsika (válaszként erre: 73. - 39694c0c70)
2012. febr. 26. 22:04
Igen, reméljük.
73. 39694c0c70 (válaszként erre: 72. - Csipkerózsika)
2012. febr. 26. 21:52

Majd ki fog ez is derülni.

Reméljük, jól alakulnak a dolgok. :)

72. Csipkerózsika (válaszként erre: 71. - 39694c0c70)
2012. febr. 26. 19:32

Ezt én nem tudhatom.

De az ember személyisége nem változik meg olyan könnyen. Amire hajlama van valakinek, az meg is marad, csupán a körülményektől függ, hogy előjön-e vagy nem. Ahhoz, hogy valóban változzon valaki, vagy nagy pofont kell kapnia az élettől, vagy keményen kell dolgoznia magán. Utóbbihoz kevés embernek van kitartása és ereje.

71. 39694c0c70 (válaszként erre: 69. - Csipkerózsika)
2012. febr. 26. 18:47

Azt írta, hogy már őt se bántja.

Nem lehet, hogy megváltozott?

2012. febr. 26. 17:40
Ez így nem mehet tovább. Lépned kell minél előbb . 3 éves sem voltam amikor az édesanyám elvált aputól . Agressziv volt és féltékeny . Anya nem akarta, hogy belőlem egy idegbeteg gyerek legyen , nem akart állandó rettegésben élni. Nem volt könnyű és egyszerű de a mai napig hálás vagyok neki mert jól döntött. Csak a gyerekre gondolj. Mi lesz akkor amikor a szemed láttára egyszer csak úgy elborul az agya hogy agyonveri ?
69. Csipkerózsika (válaszként erre: 68. - 39694c0c70)
2012. febr. 26. 12:09

Abból gondolja szerintem, mert általában ez így szokott lenni. Ha apuka büntetlenül odacsaphat anyának, akkor valószínűleg előbb-utóbb a gyerekektől is elveszti a türelmét.

Egyetértek, SEMMI nem indokolhatja a verést. Tény, hogy vannak hisztis nők, akik szinte kiprovokálják a veszekedést a párjukkal, de akkor is a férfié a felelősség, hogy erre miként reagál.

68. 39694c0c70 (válaszként erre: 67. - Venezuela)
2012. febr. 25. 23:56

Miből gondolod, hogy aki egy nőnek lekever egy két sallert, az a gyermekét is bántani fogja?

Az se derült még ki, hogy miért is kapta a verést a nő.

Igaz, hogy a magam részéről NEM ÉRTEK EGYET AZ ERŐSZAKKAL.

Semmi nem indokolhatja, hogy valamit (akármit) veréssel kell megtorolni.

2012. febr. 25. 23:38
Írták sokan,hogy ennél nem lehet rosszab,mint hogy ver!De sajna lehet,ha majd azt a kicsi emberkét is elkezdi bántani!Nem hiszem,hogy te szeretnéd azt látni!!Minnél előbb menj el onnan,ennek az embernek ne hidj többé!!!Sok szerencsét,és erőt a továbbiakban!!Remélem jól vagytok!!
66. 39694c0c70 (válaszként erre: 63. - Csipkerózsika)
2012. febr. 25. 22:14

Azért ez nem volt egyértelmű az előző hozzászólásodban.

De most már nem is lényeg.

65. 74ananasz74 (válaszként erre: 64. - Csipkerózsika)
2012. febr. 25. 21:45
Igen,köszönöm!
64. Csipkerózsika (válaszként erre: 62. - 74ananasz74)
2012. febr. 25. 21:42
Nem, nem ez a megoldás. A megoldást már vagy húszan leírtuk.
63. Csipkerózsika (válaszként erre: 61. - 39694c0c70)
2012. febr. 25. 21:41
Én ezt a későbbi lehetséges atrocitások esetére értettem. Ha valakinek a testi épsége, biztonsága, lelki egészsége veszélyben van - valamint a gyerekeié is - és úgy érzi, hogy törvényes védelmet senki nem biztosít számára, akkor úgy gondolom, hogy nem biztos, hogy annyira válogatni kéne az eszközökben...
62. 74ananasz74 (válaszként erre: 60. - Csipkerózsika)
2012. febr. 25. 21:38
Véleményem szerint az erőszakra nem az erőszak lenne a megoldás...de egyébként többen javasolták már...Én azt gondolom,hogy ezzel nem érnék el semmit.Abban viszont egyezik a véleményünk,hogy nem ezt a "családképet" szeretném kialakíttatni a gyerekeimben...ezért dolgozok már az ügyön..a kivitelezés tervezés alatt áll...
61. 39694c0c70 (válaszként erre: 60. - Csipkerózsika)
2012. febr. 25. 19:45

Ha javasolhatok valamit, az ilyen "Én az ilyet jól megveretném valakivel, akár egy kis pénzért is, megérne annyit, és tanulna belőle." szövegeket tartsuk magunkban.

Alkalomadtán ez már FELBUJTÁSNAK is minősülhet.

60. Csipkerózsika (válaszként erre: 59. - 74ananasz74)
2012. febr. 25. 19:18

Kérj segítséget, pakold össze a gyerekeket, mikor nincs otthon, és tűnjetek el onnan. Amikor keres, lehet rendőrség, rokonok, barátok segítségét kérni. (Én az ilyet jól megveretném valakivel, akár egy kis pénzért is, megérne annyit, és tanulna belőle.)

Ne azon gondolkodj, hogy mit fog művelni, mikor majd nem talál benneteket sehol, - ez csak akkor derül ki, ha valóban elmentetek - hanem arra, hogy a gyerekeid nap mint nap milyen lelki sérüléseket szereznek egy ilyan "otthonban". Szerető, biztonságos család járna nekik. Azt gondolod, hogy ők nem félnek, nem érzékelik a terrort? Talán megfogalmazni még nem tudják, de életre szóló sérüléseket szereznek az apjuk miatt, ami majd felnőtt korukban fog megnyilvánulni, amikor nem tudnak boldogulni.

Ugye nem azt akarod megtanítani a gyerekeknek, hogy hogyan kell lábtörlőnek lenni, hogyan kell félelemben és terrorban élni, meghunyászkodni és áldozatnak lenni? Ha nem akarod, hogy ők is felnőtt korukban ilyen kapcsolatokban éljenek, akkor ne ezt mutasd nekik.

59. 74ananasz74 (válaszként erre: 57. - Csipkerózsika)
2012. febr. 25. 17:34
Nem engem akar visszatartani,hanem a gyerekeket nem akarja engedni.A baj az,hogy azt látom rajta,hogy "tehetetlen dühében" elborul az agya...és nem gondolkodik...ezért félek...mert azt látom,hogy kiszámíthatatlan.Nem fogja fel,hogy ha engem megöl,akkor boztosan nem fogja látni a gyerekeit...sőt..mit fognak róla gondolni a gyerekek...Soha nem gondoltam volna,hogy én egyszer ilyen helyzetben leszek...Csak filmeken láttam,hallottam ehhez hasonlót.
58. Kyra11 (válaszként erre: 49. - 74ananasz74)
2012. febr. 25. 12:26
Nem fog megölni.Voltam hasonló helyzetben, 10 év után léptem ki,sajnos későn.Sosem mertem feljelenteni, de miután 8 év különélés után megverte a lányomat, akinek 3 hónap alatt gyógyultak meg a sérülései, feljelentettem. Most is féltem, de meg kellett tennem. Nekem is azt mondta megöl, tönkretesz, ha nem vonom vissza a feljelentést. Még gondolkodtam is rajta, de nem lehetett. Ezt a "játszmát" végig kell vinnem.
57. Csipkerózsika (válaszként erre: 49. - 74ananasz74)
2012. febr. 25. 10:13

Nem hiszem, hogy lehet hinni ilyen fenyegetéseknek. Ezeknek "csupán" annyi a célja, hogy maradj. Nem hiszem, hogy lenne elég vér a pucájában bármit is tenni.

Az agresszív emberek a szívük mélyén a leggyávábbak. Félelemből tartják sakkban a többieket, azért, hogy ne bánthassák, illetve ne hagyják el őket.

56. Csipkerózsika (válaszként erre: 32. - 74ananasz74)
2012. febr. 25. 10:11
A félelem tart rabságban, nem az úgynevezett párod. De mégis mitől félsz? Hogy megver, agyonüt, megöl? Valójában már most kb. ez a helyzet. Akkor meg mitől félni? Lehet rosszabb annál, ami most van? Nem nagyon hiszem.
55. 39694c0c70 (válaszként erre: 53. - 36a26f5226)
2012. febr. 24. 23:43
Ezt sajnos nem lehet bizonyítani, ezért a büntethetőség is kétséges. :(
2012. febr. 24. 23:40
Távolságtartást kellene rá kérni, de ahhoz ki kellene menekülnöd... Csak nem eszi otthona penész éjjel-nappal...
53. 36a26f5226 (válaszként erre: 49. - 74ananasz74)
2012. febr. 24. 23:39
Ez már veszélyes fenyegetés is, amit a törvény büntet!!
52. 39694c0c70 (válaszként erre: 51. - 9242a6388c)
2012. febr. 24. 23:26

Ezt írtam már többször is (még előéletemben is)

Jó tanácsot soha nem tudunk adni.(Mert amit mi jónak tartunk, az másoknak végzetes lehet)

A nők panaszkodását meg már ezerszer leírtam...


Egyetértünk! :))

51. 9242a6388c (válaszként erre: 50. - 39694c0c70)
2012. febr. 24. 23:23

Az az igazság, hogy nem szeretek tanácsot adni senkinek. Főleg nem egy internetes portálon, ahol nem ismerem az embereket, pláne az életüket. Igen felelőtlen dolognak tartom ha valaki ezt teszi. És ártalmasnak is...

Minek fogadná meg bárki is?

A pasik lehet, hogy azt hiszik, hogy ha egy nő elmondja a bánatát, akkor azonnal megoldani kell?! Én azt gondolom egy nőnek általában elég ha meghallgatják. Természetesen nagyobb problémák esetén keressen fel megfelelő szakembert, és ott kap segítséget, tanácsot személyre szabottan.

Beszélgetni, leírni mit gondolunk, de tanácsokat adni? Max. egy jó palacsintatészta elkészítéséhez...:)

Ezért azt gondolom alfa, köszönöm a jó tanácsod, és még leb@szást sem kapsz!:))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook