Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsot kérnék pasi ügyben. 5 éve vagyunk együtt és most válaszút elé kerültem. Vele, vagy nélküle? fórum

Tanácsot kérnék pasi ügyben. 5 éve vagyunk együtt és most válaszút elé kerültem. Vele, vagy nélküle? (tudásbázis kérdés)


1 2
48. Rozália (válaszként erre: 4. - Tamo87)
2013. dec. 27. 06:18
Végül hogy döntöttél?
47. poly13
2012. aug. 12. 18:25

Ne haragudj, hogy azt mondom, hogy anyukád nagy butaságot mondott, hogy jobbat nem kaphatol....


Ez a se veled, se nélküled hosszútávon nem jó..


Döntsd el, hogy szereted-e és mellette eltudod-e képzelni az életed, úgy, hogy ő nem fogad el téged olyannak, mint amilyen ...


Szerintem nem is téged szeret, hanem az ideálját, de mivel kijöttök valamilyen szinten, ezért átvetíti feléd.


A lakás vásárlás, a közös élet felelősséggel jár, nehezebb kilépni belőle, mint egy albérletből, ezen is elkell gondolkodni, itt azért én vizsgálnám a helyedbe az anyagiakat is, hogy melyikünk mivel járul hozzá.


Anyukád hallgasd meg, mert úgy illik, de ez a te életed, és bármikor találhatsz magadnak egy megfelelő társat, férjet, aki tiszteletben tartja a jellemedet, és szeretni is képes úgy, mint a mostani partnered nem.

2012. aug. 12. 13:03

Sztem ne raboljátok tovább egymás idejét, ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Amiket mond nagyon kifogás-szagú, itt vele van a baj, nem a te melleiddel, ez az ember nem szeret igazán, csak kényelmes, gyáva, alamuszi, semmikép ne menjeteek közös lakásba, inkább gondold át nyugodtan, ésszerűen a dolgokat és merj változtatni!!!

Ne foglalkozz vele mit mond anyukád, v bárki más, ez a te életed, a boldogságon nem szabad megalkudni. Nem lesz könnyű döntés, de utána megkönnyebbülsz, és hidd el megtalálod majd azt aki igazán értékel téged!

2009. ápr. 5. 07:02
Nélküle.
2009. febr. 27. 11:54
Ha másfél hónapja nincs szex, nem tetszik neki a melled, akkor hiába van szerinted összhang. Ilyen fiatal korban még lángolni kéne (persze később is lángolhat) a szerelemnek. Ha meg az nincs, akkor minek a közös lakás, meg az összeköltözés.
2009. febr. 24. 11:03
Nem tetszel neki úgy ahogy vagy,de közös lakást akar,hát szerintem ki akar használni,és az a véleményem,nagyon gyorsan hagyd ott,ennél csak különb pasit találhatsz,hidd el,ha ebbe bele bonyolódsz,egy életen át boldogtalan leszel.
42. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 34. - Tamo87)
2009. febr. 24. 09:39

"Ha egy pillanatra érezném azt amit Ő akkor nem haboznék"


Ezt nem egészen értem. Azt akarod tudni mit érez a párod? Ez mindenkit érdekelne.

Több válasz is lehetséges. Nem tudhatom mit miért tesz, ezt neked kell kideritened.

2009. febr. 24. 09:10
Ja,és még annyit: 5 évig nem volt probléma,hogy mi szép,és mi nem szép rajtad?Ezen érdemes elgondolkodni. Szerintem már megunt,és így akar szabadulni.
40. 9c8432d068 (válaszként erre: 11. - Tamo87)
2009. febr. 24. 09:08
Ha valaki igazán szeret,elfogad olyannak,amilyen vagy.
39. 1247d35ab8 (válaszként erre: 32. - Tamo87)
2009. febr. 24. 08:17

Igen, a humor és a normális beszélgetések fontosak egy párkapcsolatban, mint ahogy a kiegyensúlyozott szexuális élet, az egymás megértése és elfogadása, a bizalom, a gondoskodás.

Ezek megvannak nálatok?

38. tamo87
2009. febr. 23. 19:31
Sziasztok!
37. tamo87
2009. febr. 23. 19:30

Na mindegy. Félek ez nehéz döntés lesz, akárhogy is lesz. Azért még alszok rá, mielőtt döntenék. A szívem egy utolsó esélyért könyörög, az eszem viszont azt mondja semmi értelme. :(


Köszi mindenkinek, a tanácsokat :)

36. Zorg27 (válaszként erre: 35. - Tamo87)
2009. febr. 23. 19:27

Hát ne haragudj, de ilyen minden bokor alatt terem!!!!!


Anyukádat nem akarom bántani, de ha az én lányomnak mondana ilyeneket a palija, asszem elbeszélgetnék vele, és a lányomat meg óva inteném tőle!

35. tamo87 (válaszként erre: 33. - Zorg27)
2009. febr. 23. 19:24
Jaj nem! Azt hogy nem találok másik ilyen hozzám illő embert.
34. tamo87 (válaszként erre: 29. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 23. 19:23
Engem is zavar. Ha egy pillanatra érezném azt amit Ő akkor nem haboznék. Azt mondja hogy szeret, és nem tudna elengedni, de akkor előtte miért ez volt a kifogás mindég, hogy nem szeret eléggé??
33. Zorg27 (válaszként erre: 27. - Tamo87)
2009. febr. 23. 19:22

"Nem Ő mondta, hanem Anyukám"



Anyukád mondta, hogy nem szép a melled????

32. tamo87 (válaszként erre: 26. - 1247d35ab8)
2009. febr. 23. 19:19
Az összhangban azt értem, hogy bármilyen idegesek, és feszültek voltunk is, mindig meg tudtuk nevettetni egymást, és SOHA nem veszekedtünk komolyan. Ez a mostani is inkább beszélgetésként bonyolódik, nem viták közepette.
31. Zorg27
2009. febr. 23. 19:18
Az a baj, hogy mi nők képesek vagyunk olyat is belemagyárzni egy kapcsolatba, ami nincs is benne, mivel az a rózsaszín napszemcsi... aztán leesik, de már késő, gyerek, lakás, stb stb. és van aki mer van aki nem mer változatni, és azt az egy életét ami van jól elcseszi, egy olyan pali mellett akiről már az elején tudta nem az igazi!! Gonduljunk csak arra mikor a nő megkapja az első pofont (fizikálisan) akkor is mit tesz?? Menti a párját, és elhiszi, hogy nem lesz több, és pedig dehogynem lesz!! Azon nem lehet segíteni aki nem akarja!!! Gondold végig nagyon megéri e!!!! Egy életed van, itt nincs mese!!!!!
30. Rika1
2009. febr. 23. 19:16
Szerintem, ha szeretünk valakit, akkor minden hibájával együtt szeretjük. Itt nem számíthat a mell kérdés, hiszen egy bizonyos idő után úgy is változni fog. Akkor minden pasi elhagyná a szeretet nőt? Nem ez nem így van... Ha szeretünk valakit úgy fogadjuk el ahogy van tetőtől talpig. Az, hogy megváltozott az érzése feléd, vagy éppen fordítva, így semmi esetre sem mennék bele közös vásárlásba. Ha mindenképpen menni kell a albiból, itt már mondták, hogy a különélést kell kipróbálni. De az is lehet, hogy más van a háttérbe, és ez a fertőzösdi csak kifogás, és a mell is. Jobb, ha a tetteit nézed, és nem a szavaira hallgatsz. Mindenféleképpen várjatok az elhamarkodott döntéssel.
2009. febr. 23. 19:16

Ez nehéz helyzet, engem zavarna hogy nem látok tisztán ezért mindent megtennék hogy a felszínre kerüljenek a rejtett dolgok is..

Ezt néha csak drasztikus módszerekkel lehet elérni(veszekedés) mert a vita hevében olyanokat vág hozzád amit máskor soha nem mondan el. Én is igy tudtam meg sok mindent :)

28. tamo87 (válaszként erre: 24. - Elfelejtett jelszó)
2009. febr. 23. 19:16
Meg igértem neki a vizsgálatot, ha együtt maradunk.
27. tamo87 (válaszként erre: 25. - Zorg27)
2009. febr. 23. 19:15
Nem Ő mondta, hanem Anyukám. Az mondjuk lehet, hogy tényleg kényelmes. Fél a változásoktól.
26. 1247d35ab8 (válaszként erre: 22. - Tamo87)
2009. febr. 23. 19:13

Ellentmondás van!

Szakítópróbáztok, baj van a szexuális életetekkel, nem tetszenek neki a melleid, stb.

Ez a teljes összhang?

25. Zorg27 (válaszként erre: 22. - Tamo87)
2009. febr. 23. 19:13
Akkor hozol rossz döntést, ha megalkuszol!!! Képzeld el ha ennyi idő után ilyeneket mond, mi lesz 10 év múlva????? Meg is ver mert már nem elég feszes a popsid??? Az ilyen ember nem szerelmes, hanem kényelmes neki ez a helyzet, és azért fenyeget, hogy nem találsz nála jobbat EL NE HIDD NEKI!!!!!
24. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 18. - Tamo87)
2009. febr. 23. 19:12

Amikor nem voltam biztos az érzéseimben én is ezt csináltam a párommal. Hol én szakitottam volna, hol tőle próbáltam kikényszeríteni ugyanezt.

Ha máshogy nem megy kérdezd meg mik a tervei a kapcsolattal, komolyan gondolja-e mert ha igen akkor változtatnia kéne a viselkedésén, hozzáállásán( azon ami neked probléma). Legjobb lenne ha Te is beígérnél valamit pl h elmész vele szűrésre, mert ha csak az ő hibáit sorolod azzal még tüskésebbé teszed.

2009. febr. 23. 19:12
a szivedre hallgass..próbáld mérlegelni a dolgokat, mi szól emellett a kapcsolat mellett, s mi ellene. ha több rossz van benne mint jó, nem érdemes eröltetni... akkor ne pazarold el a fiatalságod rá, mert vki arra vár hogy a tenyerén hordozzon téged.
22. tamo87
2009. febr. 23. 19:10
Csak tényleg az a gáz, hogy amúgy meg teljes az összhang. Anyum azt mondta ennyire hozzám illő embert nem találok másikat. Viszont a másik talán tényleg kellően szeretne. Ezt már az elején tudtam, hogy nem lángoló szerelemmel indult neki a kapcsolatnak, de mégis tart. Félek, hogy rossz döntést hozok. :(
21. 1247d35ab8 (válaszként erre: 4. - Tamo87)
2009. febr. 23. 19:07

Ajjajjjjj...


Nem tetszenek neki a melleid?!

Nem értem.

Akkor a pasid most a melleiddel van együtt vagy veled?

Mert ha veled, ha téged szeret, akkor nem jelenthet problémát a melleid milyensége.


Hát, szerintem ez nem párkapcsolat.

Hagyd ott, és eszedbe se jusson lakást venni vele!

2009. febr. 23. 19:05
sztem menjetek külön x idöre...akkor rájösztök hogy megy e egymás nélkül az élet. az +hogy nincs veled megelégedve...az ö teste tökéletes? vágj vissza neki ne hagyd magad...legyen önbizalmad, s mondd azt neki, ha neki nem tetszik, fog tetszeni másnak...
2009. febr. 23. 19:05

Szerintem felesleges volt feltenned a kérdést. Nem érdemel ő meg téged. Hogy lehet valaki ilyen undorító, hogy a saját bnőjét szapulja azért, amiről nem is tehet?!?

És hidd el, a pasik nem azért fognak téged szeretni mert szép a melled, és nem azért nem fognak szeretni mert nem szépek.

Sztem más van a dologban.

Ne a szívedre hallgass! És ilyen emberrel bele ne menj egy lakásvásárlásba. Egyik nap lelép, vagy egyik nap kidob. Furi helyzet lenne...nem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook