Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyjak le fogyókúrák és kondigép nélkül? Hogy kevesebbet egyek, nem sikerült. fórum

Hogyan fogyjak le fogyókúrák és kondigép nélkül? Hogy kevesebbet egyek, nem sikerült. (tudásbázis kérdés)


1 2
2006. okt. 26. 17:35
Na nehogy mar 13 evesen nekifogj keseregni a kiloidon!!!A tested meg fejlödesi szakaszban van,nem lenne helyes ebben a korban egy drasztikus fogyokuraba fogni,es egyebkent sem vagy tulsulyos!Ki mondta ezt az örültseget neked?Most arra kell inkabb figyelned,hogy amellett hogy helyesen etkezel(rengeteg zöldseg,gyümölcs)sokat mozogni.Ne akard követni a napjainkban,sajnos oly divatossa valt csontkollekcio modelleket.
17. mimo (válaszként erre: 14. - 737f507a35)
2006. okt. 26. 14:18
Akkor te is hive vagy Norbinak???Én is nagy rajongója vagyok!!!!
16. 7130b15964 (válaszként erre: 11. - Zazuka)
2006. okt. 26. 11:58

Nem buta egyáltalán, csak összezavarodott a hülye magazinoktól, tévéműsoroktól és felnőttektől. Ráadásul valószínűleg a környezetében nincsen senki olyan, aki bátorítaná vagy jó példa lehetne.


Szerintem ez nagy baj. Nézzétek meg pl. ezen a portálon is a hozzászólásokat! Telistele van olyanokkal, akik egy, két, de maximum 3 hét alatt akarnak akár 20 kilót is fogyni, de a rendszeres mozgásról, minőségi étkezésről hallani sem akarnak (mindenféle mondvacsinált kifogás azért mindig akad, amivel magukat igazolják, legalábbis maguk előtt).


Persze, mindenféle tablettákra, teákra miegyebekre ezreseket költenek és a neten meg a tv előtt órákat töltenek.


Ezek után mit csodálkozunk, hogy ez a szegény kislány összezavarodik?!


A javaslatom, keress egy olyan sportot, amit élevezettel tudsz csinálni, mert akkor repül az idő és tudsz mellette enni, anélkül, hogy súlyproblémáid lennének.


Lehet ez olyan sport, amit a barátaid is űznek, így még többet lehettek együtt! Vagy keress egy teljesen újat, új ismerősöket találsz, új barátokra is szert tehetsz! Ráadásul a jó hangulat a tanulmányi eredményeidre is jó hatással lesz (persze, nem szabad annyi időt sportolással töltened, hogy ne maradjon idő a tanulásra!!!!!!)


A lényeg, hogy ne gyötörd magad a tested miatt, ne sanyargasd, mert frusztrált leszel, ez taszítja az embereket. Aztán meg az evésbe menekülsz, amivel pont azt éred el, amit nem szeretnél.


Menj, sportolj, kirándulj a többiekkel, légy boldog!

2006. okt. 26. 11:08

Ez a kislány tényleg nem tűnik kövérnek, de ha az lenne, igenis fogyózzon.

Én 14 évesen (167 cm) 72 kiló voltam. Lefogytam fél év alatt 54-re, kitárult a világ!!!!

Gyerekként is borzasztó kövérnek lenni, és ebben a korban már jól esik, ha a fiúk érdeklődnek...

Ismétlem, ez nem a kérdésfeltevőnek szólt, de moxynak igaza volt, a túlsúly ellen tényleg kell tenni már ebben a korban is.

Persze ésszel!!!!

2006. okt. 26. 09:11
Én a Norbi-update-tet javaslom, én fél év alatt 17 kilót adtam le, és nem éheztem, de egy lépést sem mozogtam, sajnos.
2006. jún. 19. 17:39
Fogadd el magad olyannak amilyen vagy!
12. moxy
2006. jún. 4. 15:49

jol ertem,hogy egy TIZENHAROM eves kislany akar fogyozni????????????????????????????

jo Isten,hova fejlodik a vilag!

ha igazan tulsulyos vagy,nem szoltam,de elennkezo esetben...

11. zazuka (válaszként erre: 10. - Elvira1)
2006. máj. 29. 15:30

Őszintén??? Szebben fogalmaztál, mint én tettem volna, ha nem fogom vissza magam, és inkább nem írok semmit!

A "kis buta" igen enyhe kifejezés erre!

2006. máj. 29. 15:11
Ki vagyok akadva !!! 13 éves és azon gondolkodik hogyan fogyjon le???? Inkább azon törné a kis buta buksiját hogy 13 éves korára szép formás cicis popsis kislány legyen mert ugye a fiûk ezt szeretik...
2006. máj. 3. 15:02

Szia!


Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Ne akarj 38 kg lenni. 13 éves vagy és fejlődik a szervezeted most nem fogyókúrára, hanem sok mozgásra van szükséged.

Az iskolában biztos lehet sportolni vmit, járj rendszeresen vmi edzésre. Ez a megoldás!!!


Természetesen egészségesebben lehet étkezni, de neked most rengeteg kcal van szükséged! Sok fehérjére, tejtermékre és összetett CH-kra!

2006. ápr. 29. 14:19
Ja, és ne azért sportolj, hogy lefogyj, hanem mert mozogni jó!!
2006. ápr. 29. 14:18

Ne akarj gebe lenni!

A 154 cm-hez nem tűnik soknak a 48 kiló. Ha jól számolom 13 éves vagy, nézz körül, tavasz van, az élet szép és hidd el magától megoldódik ez a "probléma"! :)))

6. mimo
2006. ápr. 28. 19:50
Szió!!!probáldd ki Norbit..rengeteg embernek bejött..nem éhezel..annyit eszel amennyit kivánsz..és szép lassan fogysz "torna nélkül is""
2006. ápr. 28. 11:04

Socu!

Milyen sporthoz lenne kedved? Sportoltál már valamikor?

Szerintem az segítene, ha mozognál, a kondigép még nem is lenne neked való, azt csak 14 éves korban lehetne elvileg elkezdeni leghamarabb.

Az én lányom 12 éves, 155 cm, a súlyát inkább nem írom le, heti 4-szer focizik meg az udvaron mozog néha, bicikli, gördeszka, görkori, viszont sajnos sok csokit, túró rudit eszik, de nem látszik meg rajta.

2006. ápr. 28. 08:10

Majd karcsúbb leszel, és eszedbe se jusson fogyózni, majd jön magától. Majd mész táncolni, sétálni nagyokat és apadozni fog a derekad!


Addig meg marad vacsi a sali (rengeteg)+csirkehús és hal. Ezekből ehetsz és szép lezsel :)

3. Ekka
2006. ápr. 27. 19:37
Szerintem semmit. Ne akarj gebe Marcsa lenni!! 38 kg rettentő kevés!!!!
2006. ápr. 27. 18:00
Egyél zöldséget, abból annyit lehet amennyit csak akarsz:)
1. Socu
2006. ápr. 27. 17:57
Az hogy kevesebbet egyek,nem sikerült.Csak egyet kérek ne legyen benne fogyókúra meg kondigépek.Mármint a válaszban.Mit tegyek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook