Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan adjak lejjebb az igényeimből? fórum

Hogyan adjak lejjebb az igényeimből? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. dec. 29. 16:56

Külső...

Belül milyen legyen?

Mik az elvárásaid?

Lehet azok is magasak...

És ha a nagy őnek már lesz gyereke, elfogadod?

23. Fisica (válaszként erre: 21. - Semleges)
2019. dec. 29. 16:55

Ez így van. De mégis a külső az első amit látunk. Utána eldönti a belső mennyire tetszik neki. A fórumindítónak fontos a külső.

Szerintem egyértelmű, hogy olyan párt választunk, aki külsőre bejön. Jó esetben passzolnak a belső értékek is, ha nem akkor keresünk tovább.

22. New(l) (válaszként erre: 16. - Ilivanily)
2019. dec. 29. 16:52

Ezt az én drága jó faterom is elsütötte a bátyámmal kapcsolatban, csak mert nem hozott haza senkit míg komoly nem lett. Egyszer mondtam is az öregemnek, talán azt szeretné, hogy minden vasárnap más pipi ebédeljen velük? :D

Van ilyen ismerősöm amúgy, a szülők egy idő után jelezték, hogy azért nem kell mindenkit hazahúzgálni, mert követni sem tudják. :))

21. semleges (válaszként erre: 20. - Fisica)
2019. dec. 29. 16:47
És fordítva? Hiába egy adonisz ha tahó, bunkó, önző, tapintatlan. De mindenki maga tudja mi fontos számára.
20. Fisica
2019. dec. 29. 16:45
Igenis nézd a külsőt! Ha a külseje nem jön be, lehet akármilyen "szép" belül.. Másokkal meg ne foglalkozz, a te életed. Semmivel se vagy elkésve.
19. ilivanily (válaszként erre: 18. - Semleges)
2019. dec. 29. 16:40
Teljesen lényegtelen amúgy, csak az első volt aki eszembe jutott hogy leírjam :DD
2019. dec. 29. 16:33

Kérdés: ki az a Maluma?:)

Na jó vicc volt, nem rossz, de a szépség a bensőben lakozik mondja egy barátnőm mindig.

17. ilivanily (válaszként erre: 14. - New(l))
2019. dec. 29. 16:24
Bár ilyen egyszerű lenne :)
16. ilivanily (válaszként erre: 15. - Globus)
2019. dec. 29. 16:23
Valószínűleg ki sem írom ezt a fórumot, ha nem hallom meg azt a bizonyos megjegyzést édesapámtól, az zaklatott fel nagyon. Persze korábban is megfordult a fejemben, hogy nincs rendben, hogy csak ezt meg azt a típust nézem meg, de ez volt az amiatt eleve lefuttattam az agyamban az egész helyzetet.
15. globus (válaszként erre: 7. - Ilivanily)
2019. dec. 29. 16:18
Úgy látom, túlagyalod a projektet. Lazulj, ne akarj megmagyarázni, engedd el a kényszert és élvezd az életet.
14. New(l)
2019. dec. 29. 16:18

Akkor egy megoldás van, szintet ugrani arra a kategóriára, ami bejön nekik. Lehetsz te bármilyen csinos, kedves természetes barna tündérke, ha a kiszemeltjeid a Hooters-es csajokra buknak.

És ezt tényleg nem bántasnak szántam, de egyetlen reális megoldás, ha csak ezek a palik jönnek be.

13. ilivanily (válaszként erre: 12. - Af86a99684)
2019. dec. 29. 16:11

Nem, nem csak torzszülöttek. Senki nem torzszülött csak azért, mert nekem éppen nem tetszik. De ugyanakkor csak azért nem fog valaki tetszeni, mert nem torzszülött.

Nem szeretnék úgy fogalmazni, hogy úgy tűnjön, csak a külsőre megyek és abból is csak a 10/10-re, mert nincs így. 100%, hogy ilyet találnék, mondjuk aki fűvel-fával kikezd és ideig-óráig megfelelnék neki. Azzal, hogy ki tetszik, nem tudok mit kezdeni jelenleg, de azzal, hogy az előbb említett típust elkerülöm, azzal igen. És nem is mennék bele ilyesmibe, nem állnék össze senkivel csak a külseje miatt, ha amúgy belül egy nulla, vagy egy tahó vagy akármi. Ezt próbálom elmondani, sajnálom hogy ezek szerint csak az első része megy át.

12. af86a99684 (válaszként erre: 7. - Ilivanily)
2019. dec. 29. 15:50
Ahhoz, hogy megtudd, összeillesz valakivel, meg kéne ismerni azt az embert. De te esélyt sem adsz senkinek, hogy kibontakozzon, mert nem úgy néz ki, ahogy elképzelted. Kevesen rendelkeznek tökéletes külsővel, de azt nem hiszem el, hogy téged csak torzszülöttek környékeznek meg.
2019. dec. 29. 15:45
Szerintem ne add lejjebb. Annak mi értelme? És tényleg meg tudnád tenni? Járnál, csókolóznál egy olyannal aki nem tetszik, esetleg taszít is? Szerintem nem. Az viszont megeshet, hogy valakivel összeismerkedsz aki nem 10/10 neked, de jól érzed magad vele, és a vonzalom és szerelem is kialakul.
10. ilivanily (válaszként erre: 8. - Beebanya)
2019. dec. 29. 15:43

Azt hiszem, ennyire “súlyos” eset nem vagyok :)

Felismer(t)em, hogy ez nem jó hozzáállás. Ugyanakkor azt is tudom, hogy az nem megoldás, hogy elkezdek olyanokkal “foglalkozni” akikkel amúgy nem tenném. Ez így durván hangzik, nehéz is megfogalmazni szépen, de ahogy írtam korábban, nyilván fontos a külső, az első dolog hogy egyáltalán valakire felfigyeljek. Azért szerintem ezzel a legtöbben így vagyunk.

Szóval szerintem ez kicseszés lenne, magammal is meg az illetővel is.

9. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Ilivanily)
2019. dec. 29. 15:38
Azért mondom, ha a hozzáállásodon nem sikerül változtatnod, mármint hogy ne a külsőt nézd, hanem a belsőt, akkor változtass azon a környezeten, amelyben jelenleg mozogsz. És ne a szórakozó helyeken lesd az esetleg számításba jöhető fiúkat, hanem más, egyéb helyen.
2019. dec. 29. 15:35

Ismertem hasonló nőt. Neki konkrét igényei voltak : nőtlen, gyermektelen, kb mint egy Brad Pitt úgy nézzen ki, ne legyen kopasz, semmi minimális súlyfelesleg, ne legyen több 40-nél de 30-nal se legyen kevesebb, magas legyen, minden hetente színház , mozi, múzeum, kirándulás.

A nő 41 éves és még mindig otthon lakik a mama hotelben, se barátja se gyereke és folyton siránkozik. Ennyit a kicsit túlzásba vitt elképzelésekből.

7. ilivanily (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2019. dec. 29. 15:32
Igazándiból nem keresem. Ha jönne valaki, akivel minden szempontból jó lenne, akkor nem lenne ellenemre egy kapcsolat de jelenleg nem érzem azt, hogy olyan borzasztóan szükségem lenne valakire. Pont ezért mondtam, hogy amiket édesapámtól hallottam, csak nyomást helyeztek rám, hogy “kéne valaki”. Jól érzem magam egyedül, nem ezzel van a baj. Inkább a tudattal, hogy ha ezen változtatni szeretnék és vágynék egy kapcsolatra, milyen esélyekkel indulok ha nem sikerül a hozzáállásomon változtatni.
6. ilivanily (válaszként erre: 5. - Af86a99684)
2019. dec. 29. 15:29
Nem tudom, miből szűrted le vagy gondolod azt, hogy álomvilágban élek.
2019. dec. 29. 15:26
Amíg álomvilágban nem élsz, nem fog sikerülni.
4. ilivanily (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2019. dec. 29. 15:17
:) ez nem lenne túl őszinte, sajnos számtalan okból. És a problémámat nem is igazán oldaná meg.
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Ilivanily)
2019. dec. 29. 15:15

Pedig már kapisgálod magad is, hogy nem biztos, hogy kizárólag a külső a lényeg, talán fontosabb a belső. Igen, fontos, mennyire igényes önmagára, az öltözködésére, hogy az tiszta, rendes legyen, és a saját külső megjelenésére. De sokkal fontosabb a belső tulajdonság.

Vagy esetleg nem jó helyen keresed, és inkább kellene járnod fitness terembe, hasonlókba, egyrészt mert a jó kiállású fiúk is ott "gyakorolnak", másrészt a te alakod is ott fog inkább izmosodni, csinosodni...

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Ilivanily)
2019. dec. 29. 15:13

Mond édesapádnak, hogy olyan magasra tetted a mércét, amilyen ő és még nem találtál olyat, aki ezt eléri, megközelíti.

Tuti nem fog többet a leszbikus szöveggel előállni.

2019. dec. 29. 14:49

Nem a véletlen, ha valaki szembetalálkozott már velem a gyakorin, ott is feltettem a kérdésemet, de azt hiszem, nem volt a legjobb ötlet :) bocsánat hogy hosszú.

Szóval 20 éves lány vagyok, nem volt még komoly kapcsolatom. Odafigyelek magamra, szeretek sminkelni, csinosan öltözködni szóval nem gondolom elsősorban a külsőm lenne a probléma, emellett egyébként szeretek új embereket megismerni és teljesen nyitottnak tartom magam.

A probléma az, és ezt én is belátom, hogy legtöbbször az olyan pasikat nézem meg vagy keltik fel az érdeklődésemet, akik teljesen más kategóriába tartozó lányokkal foglalkoznak, illetve valószínűleg az életben nem lenne esélyem náluk 🙃 Tudom, hogy itt van a gond és szeretnék ezen változtatni, de eddig nem sikerült. Ismerkedéssel alapjáraton nem lenne probléma, szoktak lenni bepróbálkozások pl. ha bulizni megyek, de ezeket rendszerint elutasítom, mert hát nem úgy néz ki mint mondjuk Maluma. (jó, ez most elég sarkított példa meg nincs is jelentősége, de értitek remélem, mire gondolok 🙂) Mondjuk amúgy nem is annyira vagyok oda az ilyen bulikban ismerkedés dologért, az igaz.

Amellett, hogy persze valamilyen szinten fontos, de egyébként nem tartom magam olyannak, aki csak a külsőre megy, de eddig nem sikerült ezt a dolgot levetkőznöm, pedig nagyon szeretném. Az pedig borzasztóan bánt amikor megüti a fülemet a szüleim beszélgetése, arról hogy mi van ha mondjuk leszbikus vagyok, hiszen már 21 leszek és nem vittem még haza egy fiút se...főleg édesapám akit úgy tűnik, hogy ez foglalkoztat, ő kérdezte anyukámtól hogy “neked nem jutott még eszedbe?” meg pl. ha elmegyek bulizni, rendszeresen megjegyzi hogy “nem igaz, hogy ilyenkor nem nyomulnak rátok” és hasonló. Szörnyen bánt, a sírás kerülget, főleg az első eset után, ami megtörtént volt és tudom, hogy marha egyszerű lenne odállni eléjük a valós problémámmal, de ilyen dolgokról valahogy mindig nehezemre esett beszélni velük, pedig alapjáraton megbízom bennük és jó a kapcsolatunk. Emiatt amúgy lett rajtam egy plusz nyomás, hogy “tényleg ideje lenne összeszedni valakit”, ami persze tudom hogy egy hülyeség...

Szívesen meghallgatnék válaszokat/tanácsokat, a segítségnek pedig nagyon örülnék, bízom benne hogy ilyen “női környezetben” talán nagyobb sikerrel járok :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook